Přejít na obsah


Fotka

Jediný způsob jak zabránit CWG huntingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
219 odpovědí na toto téma

#161 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 8:15

Smrk: obavam se, ze spousta lidi to ani nevi. Z toho duvodu by bylo vhodne, aby kazdy majitel CWG k nemu pridal i tu infokarticku o tom, co to je a ze by se to melo menit (nejlepe) za jine CWG.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#162 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 26 srpen 2011 - 8:23

Jsem zvědav jak to bude fungovat u nás na GC2MYAB UnO CHALLENGE - nechal jsem vyrobit pár puků...
  • 0

#163 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 8:51

Fungovat to bude běžným způsobem. CWG prostě budou mizet. Ti kterým něco vytkneš se budou ohánět pravidly.
  • 0

#164 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 8:52

dr.vota: To je nějaý nedorozumění,tady jsou nějaký vtipálkové,jasně jsem řekl že až se zhasne tak ten kdo to zcizil to vrátí na své místo a né obráceně a né obráceně :) Tak ještě jednou ;)
  • 0

#165 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:02

Mirdule22 napsal/a:
Fungovat to bude běžným způsobem. CWG prostě budou mizet. Ti kterým něco vytkneš se budou ohánět pravidly.


Ktere pravidlo mas konkretne na mysli?
CWG neni trackovatelny predmet, takze za nej musis nechat neco stejne hodnotneho...
  • 0

#166 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:09

Jj, přesně tak. I když tam budeš mít jak chceš napsáno, že si přeješ pouze kus za kus tak je to prd platný. Je to v podstatě o nerespektování se. Ten co to nerespektuje to buď přehlíd, anebo ignoruje. Patří ale mezi ty lepší zla - alespoň tam něco dá. Někteří berou bez výměny i zápisu.
  • 0

#167 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:15

ivanbok napsal/a:
Jsem zvědav jak to bude fungovat u nás na GC2MYAB UnO CHALLENGE - nechal jsem vyrobit pár puků...

bude zpětně pro FTFkaře ;)
  • 0

#168 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:24

KaMo_cz napsal/a:

ivanbok napsal/a:
Jsem zvědav jak to bude fungovat u nás na GC2MYAB UnO CHALLENGE - nechal jsem vyrobit pár puků...

bude zpětně pro FTFkaře ;)

Jo, přinesu na event, na kopci visí stejně jen malá krabička, tak na čtyři puky...
  • 0

#169 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:29

Zazněl tu jeden rozumný názor od Satana. Kartička přiložená k CWG o tom, co CWG je, má svůj význam. Sorry, je to trochu Off Topic, ale mám ve zvyku nechávat CWG v keších, které se mi líbí a navíc je nechávám pravidelně tam, kde si vyzvednu GC nebo TB (jasně, ty nejsou předmětem tradu, vím to;)). Teď jsem tento svůj zvyk praktikoval v Dánsku a v Německu, celkem jsem tam nechal 4 CWG, u tří z nich mi přišel mail, že si kačer vyzvednul můj coin, ale nikde nenašel Tracking Number B). Pokud nebude mít CWG zvláštní status, tak prostě počítejte s tím, že tam někdo vrazí místo něj kinderšrot. A to v lepším případě. Na druhou stranu věřím, že většina kačerů dává svá CWG do keší i jako poděkování za hezkou keš, a to i v případě, že tam žádné na výměnu nenajde.
  • 0

#170 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:38

Taky vkládám CWG do keší, které se mi líbily, nebo do keší, kde jsem je vyměnil než jsem měl vlastní cwg (docela populárním artiklem byly golfové míčky :D)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#171 pajakuma

pajakuma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 9:54

pes13 napsal/a:
... Pokud nebude mít CWG zvláštní status, tak prostě počítejte s tím, že tam někdo vrazí místo něj kinderšrot. ...


V pěkné keši klidně necháme CWG jen tak a dokonce i za "kinderšrot" jsme začali "platit" našimi CWG. Georobotci si rádi vyberou v keši nějakou blbinku a pokud vlastní výbava došla, tak CWG většinou u sebe nějaká mám. Snad nás za to nikdo nebude kamenovat. Je to přece hra pro radost :D .
  • 0

#172 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 10:06

Já svoje CWG vkládám do každé keše, kterou navštívím a je větší než small, tudíž se tam CWG vejde. Pokud vyměňuji a ne jen vkládám, tak dávám do krabičky vždy jedno CWG navíc. Vždy prostě zvětším hodnotu kešky o jedno CWG. Vkládat CWG mi přijde jako nejjednodušší možnost, než s sebou tahat spoustu kinder věcí, nebo stále vymýšlet co kupovat. EDIT: Štve mě ale jednání, kdy přijdu ke keši do které jsem CWG dal po cca 5 nálezech, jen si zkontrolovat jestli tam je, protože ho nikdo nelogoval, že by bral nebo vyměňoval a CWG je pryč.
  • 0

#173 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 11:38

Když jsem začal s gc, nikde nebylo psáno. že se CWG musí měnit jenom za CWG v poměru 1:1. CWG sbírám, ale normálně - najdu keš, je tam CWG, tak ho za 10 Kč, popř. jinou věc stejné hodnoty vyměním. Nevidím v tom problém. A spíše než CWG hunting mi vadí krádeže GC a TB, kterých je a bude nespočítaně (možná proto, že vlastním 2 GC, nikoliv CWG). Ale určitě by pomohlo, kdyby keškaři nepsali do logů na GC.com výměny (kromě GC IN/OUT, což teď nějak moc lidí nedělá), to pak napomáhá hunterům.
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#174 Pavelina

Pavelina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 11:55

Hyger napsal/a:
CWG sbírám, ale normálně - najdu keš, je tam CWG, tak ho za 10 Kč, popř. jinou věc stejné hodnoty vyměním.


Já myslela, že peníze se do keší dávat nesmí...
Navíc je rozdíl, když najdu 10 Kč (ty mám v peněžence taky) a když najdu něčí CWG, který nemám (když mám, můžu vyměnit v jiné keši za jiný, který nemám). 10kč asi moc radosti ostatním neudělá...
Nebylo by teda lepší si CWG udělat, ještě když je sbíráš?
  • 0

#175 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 11:58

Ono to neni psano ani dnes, protoze to neplati. Podle pravidel je to "normalni" predmet na vymenu. Samozrejme kazdy uvidi radeji vymenu CWG za CWG nez za neco jineho. Ja osobne penize za cwg nepovazuju za dobry obchod, protoze hned dalsi nepoctivec si je vezme a ma 10kc. Jinak receno zmizi snadneji nez cwg.
  • 0

#176 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 12:29

Blexa: pokud mam u CWG karticku, kde vyslovene pisu, ze by bylo vhodne je menit pouze za CWG, tak by to mel kazdy slusny clovek respektovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#177 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 26 srpen 2011 - 12:33

Já osobně měním CWG za CWG, nebo nechám své v keši, která si to podle mě zaslouží. Tomuto postupu učím i mého pětiletého syna, kterého samozřejmě zajímá hlavně kinderšrot. Ale už ví, že se má měnit šrot za šrot, nebo cwg za cwg a nemá s tím problém. I několik mých známých, kteří se začali GC věnovat jsem to takhle vysvětlil a všichni pochopili. Někteří si nechali kolečka vyrobit, jiní jen logují. Pokud měním, píšu IN/OUT. Možná začnu do sáčkůk cwg dávat i vysvětlivky, co a jak. Problém je, že pokud keš zvlhne, rozpije se kartička a nejspíš barva nasákne i do cwg.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#178 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 12:36

Ostrovaci: ja si nechal udelat "vizitky" normalne v komercni tiskarne (takze zadna domaci inkoustovka) a navic na lesklej papir a nikdy jsem s rozpitim problem nemel.

Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#179 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 12:38

Od té doby co mám CWG, předtím jsem vyměnila tak 4, tak měním CWG za CWG. Samozřejmě okud mám, občas se stane že na ně zapomenu a tak nechávám hodnotnější věci, nebo alespoň 2 kinder. Ale k věci, kdyby se do logů na netu nepsalo IN:CWG možn by to zabránilo hunterům, ale asi tak 2 z 10. Já občas taky takle vyrazím a měním poctivě 1:1 takže v tom nevidím žádný problém, pokud se mění fér.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#180 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 12:43

Peníze se měnit nesmí? Já už pár dolarů v keších našel...
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama