Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.30


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 23:54

Protoze je pekna a modra je barva Geogetu. ;)
  • 0

#62 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 0:00

mikrom napsal/a:
a otazka do pranice: proc ma 99% z vas statistiky v defaultnim namodralem odstinu? :P


zapomněl jsi dodat "defaultní statistiky..."

důvod: lenost :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#63 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 2:15

fremen.cz napsal/a:

mikrom napsal/a:
a otazka do pranice: proc ma 99% z vas statistiky v defaultnim namodralem odstinu? :P


zapomněl jsi dodat "defaultní statistiky..."

důvod: lenost :D

;) já je mám strakaté
  • 0

#64 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 8:47

mikrom napsal/a:
a otazka do pranice: proc ma 99% z vas statistiky v defaultnim namodralem odstinu? :P

Já je mám do hneda
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#65 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 10:05

Ta modrá pochází přímo ze stránek GC.com, takže je taková přirozená.
  • 0
MaFa

#66 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 11:40

Modrá je dobrá, i co jsem v minulosti dělal pár webů, tak byly laděný do modra. Naopak, Mikrome, mě ta tvoje barva tahá za oči. Viděl jsem i oranžovou, růžovou verzi ale modrá je modrá
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#67 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 15:23

Arne1, Archi1: no vy jste svetly vyjimky :)

Arogant: no puvodne byly oranzove oranzovy, aspon to neni modra a oranzovou mam rad, a mam oranz. celovku, razitko, bagl.. ale pak mi monini rikala, ze ji to prijde desne nudny.. tak jsem zkusil nalezeny=zeleny, zalozeny=fialovy, jako to ma GeoGet.. je pravda, ze by to chtelo jeste poladit ty odstiny..

MaFa: odkud z gc.com?.. tam je nekde modra?.. ja vim, ze jsem tenkrat zkousel ladit do ty sedy/khaki co sou cely stranky, ale modry jsem si tam krome lichejch logu asi nejak nevsim..

  • 0

#68 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 17:27

On se ten web za poslední roky taky dost změnil, pro připomínku něco z historie http://replay.waybac...geocaching.com/, bohuzel pro zobrazeni profilu musis byt prihlasen, coz webove archivy nezvladaji. Tady třeba evidentně modrý rok 2007 - http://replay.waybac...geocaching.com/, takova ta divna zelenohneda se objevila az v druhe polovine roku 2008 a to stejne jenom na hlavni strance.

EDIT: ted jsem se kouknul na svuj profil, a porad tam prevazuje ta sedomodra.
  • 0
MaFa

#69 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 16:00

Ahojte, nemá někdo zase problém s kódováním? Buď se něco změnilo na GC.COM, nebo... Najednou vidím, že nemám některou diakritiku ani s použitím číselných entit :(
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#70 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 16:02

cptest3 jsi si udělal?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#71 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 16:07

To mně nic neříká -- to je nějaké testování kódování? Spíš mně přijde divné, že mně to šlo už nějakou delší dobu a teď na to hledím jak puk, že je to zase v pr***. Přitom template jsem neupravoval.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#72 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 16:16

jop, to otestuje nastavení kodování... vše by se mělo zobrazit s diakritikou...

http://leteckaposta.cz/180188843
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#73 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 16:23

Díky za link -- zkoušel jsem gůglit, ale nic to kloudného nenašlo, ale po vyhledání na GC.CZ jsem to už našel. Mezitím jsi poslal link... :) Nicméně zde je výsledek:

CP_ACP: 1250
CP_THREAD_ACP: 1250
UserDefaultLangID: 1029
SystemDefaultLangID: 1029

ANSI codepage: 1250
Data (Spravne zobrazeni): ěščřžýáíé
UTF8 -> ANSI: ěščřžýáíé
ANSI -> UTF8 -> ANSI: ěščřžýáíé

LOCALE_SYSTEM_DEFAULT

CP_ACP: 1250
CP_THREAD_ACP: 1250
UserDefaultLangID: 1029
SystemDefaultLangID: 1029

ANSI codepage: 1250
Data (Spravne zobrazeni): ěščřžýáíé
UTF8 -> ANSI: ěščřžýáíé
ANSI -> UTF8 -> ANSI: ěščřžýáíé
Ještě mě napadlo, co jsem si prolítával vlákno ve kterém byl ten link na cptest3, jestli to nemohlo být způsobené instalací SP1 na Win7 Ultimate, co mám počeštěné. Zkoušel jsem nějaký návod, který doporučoval změnit si vše na English a pak zpátky na CZ, ale stejně nic.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#74 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 17:30

Pridam jeden dotazek... Dneska jsem si pohral a predelal jsem statistiky podle tech zalozek (tabu), ktere jsem doposud byl liny predelavat :-)

Nicmene k veci... Vsechno nastavim, export v Geogetu a soubor Stats.html vypada presne tak, jak ma. Kopiruji tedy zdrojak a nahravam jej na GC.com a vysledek je posunuty od leveho okraje stranky (viz. muj profil: http://www.geocachin...2d-84a138a7f203). Nevite nekdo co s tim?
  • 0

#75 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 18:48

no já bych řekl, že máš někde na začátku blbě - malou - nastavenou šířku (WIDTH) a pak se ji pokoušíš změnit na větší.
  • 0

#76 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 18:51

Jj, taky me to napadlo... Nastaveni mam defaultni, tedy WIDTH 770. Zkousel jsem dat i vice a nic...

EDIT: Uz jsem to opravil... Mel jsem tam navic div... Bez nej to jede.
POSTHTML </div><!-- GgStat End -->

  • 0

#77 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 18:02

Ještě k problematice diakritiky... Hmm... tak už to udělalo i kámošovi s tou statistikou, že ji nemá s diakritikou. Má starší verzi statistik než já (jede @1.1.29), ale novější GG. Takže zakopaný pudl zdá se býti v posledních verzích GG :(
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#78 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 18:10

Trosku ses do te diakritiky zamotal. Pokud ti ten muj test prosel, coz zjevne prosel, tak v GG problem nebude. Kde ti blbne diakritika? V nazvu okresu a nikde jinde? Pak mas patrne spatne pridelene taguy okresu z doby, kdy jsi mel posasene kodovani v systemu. Staci celoukategorii tagu smazat a nechat pridelit znovu. Pokud je ale diakritika spatne i jinde, zatimco v samotnem geogetu se to ukazuje spravne, pak bude problem zakopan zcela mimo geoget. Nezapomen,z e ggstat je samostatny program, ktery si i sam resi otazky kolem kodovani.
  • 0

#79 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 19:11

Gelda napsal/a:
Pridam jeden dotazek... Dneska jsem si pohral a predelal jsem statistiky podle tech zalozek (tabu), ktere jsem doposud byl liny predelavat :-)

Nicmene k veci... Vsechno nastavim, export v Geogetu a soubor Stats.html vypada presne tak, jak ma. Kopiruji tedy zdrojak a nahravam jej na GC.com a vysledek je posunuty od leveho okraje stranky (viz. muj profil: http://www.geocachin...2d-84a138a7f203). Nevite nekdo co s tim?


trochu off-topic, ale koukal jsem na Tvé stat a máš uloveno v CZ 1187keší, ale když sečtu CZ po krajích či okresech z obrázku, tak je to 1180. Kam se podělo těch 7? .. virtuálky máš jen dvě?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#80 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 8:44

to HaLuMa: Diakritika mně blbne POUZE na mém profilu na GC.COM. Ale začalo to právě dělat nedávno. Takže to bude spíš nějaká změna na straně GC.COM? Prostě to přestalo z "čista-jasna" interpretovat číselné entity, které jsem na téměř veškerou diakritiku používal. Jinak problém kraje&diakritika je zdárně vyřešen po tipu od gorda.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama