GgStat - 1.1.30
#81
Publikováno 01 duben 2011 - 9:52
#82
Publikováno 01 duben 2011 - 10:01
#83
Publikováno 01 duben 2011 - 10:01
#84
Publikováno 01 duben 2011 - 10:04
Treba ja. Ale asi to bude tim, ze to mam na vlastnim serveru, splnou html hlavickou, ...Arne1 napsal/a:
Neřekl bch, že ti to blbne více než jiným. Máš to na profilu přibližně stejně jako já.
Spíše bych rád viděl někoho, kdo má diakritiku perfektní.
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#85
Publikováno 01 duben 2011 - 10:07
#86
Publikováno 01 duben 2011 - 10:09
Netorack napsal/a:
Arne1: Když se v GGStat template nahradily písmena s diakritikou jejich html číselnými entitami, i na profilu bylo pěkně "Celkový průměr" a ne "Celkový prumer". Jelikož ale došlo k nějaké změně (netuším zda u gc.com, GGstatu, či čehokoliv jiného), přestaly entity fungovat a na profilu je to zase cesky.
Ty entity tam mám taky, ale bádat nad nima jsem začal nedávno, a to jsem akorát zjistil že nefungují - a pak jsem to odložil na budoucnost.
#87
Publikováno 01 duben 2011 - 10:17
#88
Publikováno 01 duben 2011 - 10:58
PaTTrick napsal/a:
Gelda napsal/a:
Pridam jeden dotazek... Dneska jsem si pohral a predelal jsem statistiky podle tech zalozek (tabu), ktere jsem doposud byl liny predelavat :-)
Nicmene k veci... Vsechno nastavim, export v Geogetu a soubor Stats.html vypada presne tak, jak ma. Kopiruji tedy zdrojak a nahravam jej na GC.com a vysledek je posunuty od leveho okraje stranky (viz. muj profil: http://www.geocachin...2d-84a138a7f203). Nevite nekdo co s tim?
trochu off-topic, ale koukal jsem na Tvé stat a máš uloveno v CZ 1187keší, ale když sečtu CZ po krajích či okresech z obrázku, tak je to 1180. Kam se podělo těch 7? .. virtuálky máš jen dvě?
To je tim, ze jsem nemel aktualizovane rozdeleni podle kraju a okresu. Aktualizuji to jednou za cas Zkratka ty kese nemely prideleny tag s krajem nebo okresem, proto nemohly byt zapocteny do mapek...
K virtualkam: loguji jen ty, kde jsem skutecne byl na souradnicich. Tedy treba virtualku Four windows, nebo jine podobne hadankove, neloguji.
#89
Publikováno 01 duben 2011 - 10:59
a ja? fakt jsem to jeden cas kontroloval.. rek bych ze je vsude ok...Arne1 napsal/a:
Spíše bych rád viděl někoho, kdo má diakritiku perfektní.
#90
Publikováno 01 duben 2011 - 11:44
#91
Publikováno 01 duben 2011 - 11:46
#92
Publikováno 01 duben 2011 - 11:53
Gelda napsal/a:
Tak zjistuji problem s generovanim nalezu do mapek podle kraju (patrne i okresu, po upozorneni PaTTrickem). Kdyz vyfiltruji databazi v GeoGetu, napr. pro Olomoucky kraj, mam 491 nalezu. Vygeneruji statistiky a vypise 492. Stejny problem u Moravskoslezskeho kraje, 190 v GG, 193 vygenerovanych. Tagy jsem kontroloval a vyplnene jsou dobre. Netusite nekdo, kde by mohla byt chyba?
Porovnej si rozdělení do krajů podle Zeměmluvu a podla polygonů. Už jsem viděl takové (dokonce i tradičky), kde to autoři praskli od oka a ve skutečnosti tím lesem procházela hranice kraje.
#93
Publikováno 01 duben 2011 - 12:02
Arne1 napsal/a:
Gelda napsal/a:
Tak zjistuji problem s generovanim nalezu do mapek podle kraju (patrne i okresu, po upozorneni PaTTrickem). Kdyz vyfiltruji databazi v GeoGetu, napr. pro Olomoucky kraj, mam 491 nalezu. Vygeneruji statistiky a vypise 492. Stejny problem u Moravskoslezskeho kraje, 190 v GG, 193 vygenerovanych. Tagy jsem kontroloval a vyplnene jsou dobre. Netusite nekdo, kde by mohla byt chyba?
Porovnej si rozdělení do krajů podle Zeměmluvu a podla polygonů. Už jsem viděl takové (dokonce i tradičky), kde to autoři praskli od oka a ve skutečnosti tím lesem procházela hranice kraje.
GG to podle meho nazoru deli podle tagu, na jejich zaklade obarvuje polygony podle barev. Tzn. je jedno, kde to lezi podle polygonu, hlavni je tag... Kese bez souradnic nemam v databazi zadne.
Nicmene GG to pri filtrovani primo v programu zobrazi korektne, ale statistiky vygeneruje spatne. Viz. obrazky s postupem.
#94
Publikováno 01 duben 2011 - 12:24
To záleží jak vypadá příslušná sekvence definic ve tvém template souboru. Pokud používáš FindsByKrajCZ nebo ReadCounty, tak o tom se v dokumentaci píše: Zobrazí tabulku a malou mapku krajů České republiky s počty nalezených kešek v jednotlivých krajích. Zpracování má smysl pouze pokud v databázi existuje Tag CZ kraj obsahující jméno kraje - zařídí plugin czdivide.
Kdežto ReadState načítá položku State, která je v listingu.
#95
Publikováno 01 duben 2011 - 12:30
UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).
#96
Publikováno 01 duben 2011 - 12:32
#97
Publikováno 01 duben 2011 - 13:09
#98
Publikováno 01 duben 2011 - 13:46
Gelda napsal/a:
to S474N: Tu to je... Ted to vypsalo 193 (pro Moravskoslezsky). A jak to spravit???
A co chceš spravit? Důvodu odchylky ses dopátral a co a proč s tím chceš dělat ?
#99
Publikováno 01 duben 2011 - 13:57
Arne1 napsal/a:
Gelda napsal/a:
to S474N: Tu to je... Ted to vypsalo 193 (pro Moravskoslezsky). A jak to spravit???
A co chceš spravit? Důvodu odchylky ses dopátral a co a proč s tím chceš dělat ?
Jo, mas pravdu Tak to necham tak Diky za pomoc
#100
Publikováno 01 duben 2011 - 14:42
UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů