Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.30


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#81 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 9:52

@ Firestone Neřekl bch, že ti to blbne více než jiným. Máš to na profilu přibližně stejně jako já. Spíše bych rád viděl někoho, kdo má diakritiku perfektní.
  • 0

#82 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:01

No já jsem ji třeba díky těm číselným entitám měl v pořádku. Ale tak cca dva až tři týdny zpátky je to zase špatně. Takové "ž" je OK, ale klasicky "ě" je v čoudu...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#83 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:01

Arne1: Když se v GGStat template nahradily písmena s diakritikou jejich html číselnými entitami, i na profilu bylo pěkně "Celkový průměr" a ne "Celkový prumer". Jelikož ale došlo k nějaké změně (netuším zda u gc.com, GGstatu, či čehokoliv jiného), přestaly entity fungovat a na profilu je to zase cesky.
  • 0

#84 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:04

Arne1 napsal/a:
Neřekl bch, že ti to blbne více než jiným. Máš to na profilu přibližně stejně jako já.
Spíše bych rád viděl někoho, kdo má diakritiku perfektní.

Treba ja. Ale asi to bude tim, ze to mam na vlastnim serveru, splnou html hlavickou, ... ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#85 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:07

to gord: To právě nechci -- mít to externě :) Ale s takovou to tak možná časem dopadne... :@
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#86 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:09

Netorack napsal/a:
Arne1: Když se v GGStat template nahradily písmena s diakritikou jejich html číselnými entitami, i na profilu bylo pěkně "Celkový průměr" a ne "Celkový prumer". Jelikož ale došlo k nějaké změně (netuším zda u gc.com, GGstatu, či čehokoliv jiného), přestaly entity fungovat a na profilu je to zase cesky.


Ty entity tam mám taky, ale bádat nad nima jsem začal nedávno, a to jsem akorát zjistil že nefungují - a pak jsem to odložil na budoucnost.
  • 0

#87 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:17

Ještě jedno myšlení "nahlas": Když se mrknu do profilu na GC.COM, tak tam NEmám číselné entity, ale přímo jakoby přeložené znaky z těch entit (např. & # 283; --> ě atp.). Přitom lokálně mám ono HTML, které se posílá na GC.COM v pořádku a s entitama. Tak že by to GC.COM nějak překládal zpátky na znaky...?
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#88 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:58

PaTTrick napsal/a:

Gelda napsal/a:
Pridam jeden dotazek... Dneska jsem si pohral a predelal jsem statistiky podle tech zalozek (tabu), ktere jsem doposud byl liny predelavat :-)

Nicmene k veci... Vsechno nastavim, export v Geogetu a soubor Stats.html vypada presne tak, jak ma. Kopiruji tedy zdrojak a nahravam jej na GC.com a vysledek je posunuty od leveho okraje stranky (viz. muj profil: http://www.geocachin...2d-84a138a7f203). Nevite nekdo co s tim?


trochu off-topic, ale koukal jsem na Tvé stat a máš uloveno v CZ 1187keší, ale když sečtu CZ po krajích či okresech z obrázku, tak je to 1180. Kam se podělo těch 7? .. virtuálky máš jen dvě?


To je tim, ze jsem nemel aktualizovane rozdeleni podle kraju a okresu. Aktualizuji to jednou za cas :) Zkratka ty kese nemely prideleny tag s krajem nebo okresem, proto nemohly byt zapocteny do mapek...

K virtualkam: loguji jen ty, kde jsem skutecne byl na souradnicich. Tedy treba virtualku Four windows, nebo jine podobne hadankove, neloguji.
  • 0

#89 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 10:59

Arne1 napsal/a:
Spíše bych rád viděl někoho, kdo má diakritiku perfektní.

a ja? fakt jsem to jeden cas kontroloval.. rek bych ze je vsude ok...
  • 0

#90 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 11:44

Tak zjistuji problem s generovanim nalezu do mapek podle kraju (patrne i okresu, po upozorneni PaTTrickem). Kdyz vyfiltruji databazi v GeoGetu, napr. pro Olomoucky kraj, mam 491 nalezu. Vygeneruji statistiky a vypise 492. Stejny problem u Moravskoslezskeho kraje, 190 v GG, 193 vygenerovanych. Tagy jsem kontroloval a vyplnene jsou dobre. Netusite nekdo, kde by mohla byt chyba?
  • 0

#91 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 11:46

to Mikrom: No u Tebe taky vidím klasické nešvary poslední doby, např. na první stránce statistik -- Získané odznácky , O mne, V prumeru, ...
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#92 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 11:53

Gelda napsal/a:
Tak zjistuji problem s generovanim nalezu do mapek podle kraju (patrne i okresu, po upozorneni PaTTrickem). Kdyz vyfiltruji databazi v GeoGetu, napr. pro Olomoucky kraj, mam 491 nalezu. Vygeneruji statistiky a vypise 492. Stejny problem u Moravskoslezskeho kraje, 190 v GG, 193 vygenerovanych. Tagy jsem kontroloval a vyplnene jsou dobre. Netusite nekdo, kde by mohla byt chyba?


Porovnej si rozdělení do krajů podle Zeměmluvu a podla polygonů. Už jsem viděl takové (dokonce i tradičky), kde to autoři praskli od oka a ve skutečnosti tím lesem procházela hranice kraje.
  • 0

#93 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 12:02

Arne1 napsal/a:

Gelda napsal/a:
Tak zjistuji problem s generovanim nalezu do mapek podle kraju (patrne i okresu, po upozorneni PaTTrickem). Kdyz vyfiltruji databazi v GeoGetu, napr. pro Olomoucky kraj, mam 491 nalezu. Vygeneruji statistiky a vypise 492. Stejny problem u Moravskoslezskeho kraje, 190 v GG, 193 vygenerovanych. Tagy jsem kontroloval a vyplnene jsou dobre. Netusite nekdo, kde by mohla byt chyba?


Porovnej si rozdělení do krajů podle Zeměmluvu a podla polygonů. Už jsem viděl takové (dokonce i tradičky), kde to autoři praskli od oka a ve skutečnosti tím lesem procházela hranice kraje.


GG to podle meho nazoru deli podle tagu, na jejich zaklade obarvuje polygony podle barev. Tzn. je jedno, kde to lezi podle polygonu, hlavni je tag... Kese bez souradnic nemam v databazi zadne.

Nicmene GG to pri filtrovani primo v programu zobrazi korektne, ale statistiky vygeneruje spatne. Viz. obrazky s postupem.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#94 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 12:24

@ GElda.

To záleží jak vypadá příslušná sekvence definic ve tvém template souboru. Pokud používáš FindsByKrajCZ nebo ReadCounty, tak o tom se v dokumentaci píše: Zobrazí tabulku a malou mapku krajů České republiky s počty nalezených kešek v jednotlivých krajích. Zpracování má smysl pouze pokud v databázi existuje Tag CZ kraj obsahující jméno kraje - zařídí plugin czdivide.
Kdežto ReadState načítá položku State, která je v listingu.
  • 0

#95 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 12:30

Gelda: nikoliv, Geoget ti pouze vypise to, co po nem chces, aby ti vypsal. Tzn. schvalne nezatrhuj ten Moravskoslezky na zalozce HLAVNI, ale dej si TAGY, tam pridej CZ KRAJ a vyber Moravskoslezky. Tak a ted ti vypsal co?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#96 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 12:32

Třeba taková GC2P6WH byla ještě před nedávnem v Moravskoslezském kraji, dneska je správně v Olomouckém (shodně dle polygonů) GC2A4FF - leží na hranici Moravskoslezského a Zlínského. Polygonama mi padla do Zlínského, ale deklarovaná je v Moravskoslezském.
  • 0

#97 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 13:09

to S474N: Tu to je... Ted to vypsalo 193 (pro Moravskoslezsky). A jak to spravit???
  • 0

#98 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 13:46

Gelda napsal/a:
to S474N: Tu to je... Ted to vypsalo 193 (pro Moravskoslezsky). A jak to spravit???


A co chceš spravit? Důvodu odchylky ses dopátral a co a proč s tím chceš dělat ?
  • 0

#99 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 13:57

Arne1 napsal/a:

Gelda napsal/a:
to S474N: Tu to je... Ted to vypsalo 193 (pro Moravskoslezsky). A jak to spravit???


A co chceš spravit? Důvodu odchylky ses dopátral a co a proč s tím chceš dělat ?


Jo, mas pravdu :) Tak to necham tak :) Diky za pomoc
  • 0

#100 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 14:42

Gelda: vzdyt ti to tady uz nekdo psal vejs, proste owner to da omylem treba do jineho kraje a tim padem toto vznikne. Sam si ve statistice muzes vybrat, co z toho budes uprednostnovat - to ti zde napsal uz ARNE1.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama