Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Log PM cache (jak?)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#81 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 9:02

alkes napsal/a:

kapsa napsal/a:
Ja bych byl taky rad, aby mi rano v obchode davali rohliky zadarmo a oni mi je nechteji dat. Taky me to stve ....

Vidíš a mě ani ne,já si za rohlíky rad zaplatím.:) Sorry za offtopic.

To bylo samozrejme jen prirovnani, ja si za rohliky taky rad zaplatim, uplne stejne jako za hru, kterou mam rad. Protoze si proste vazim toho, co pro me delaji - at uz je to pekar, nebo Groundspeak.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#82 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 9:49

kapsa

Ano,právě ty rohlíky se jako prirovnani v pripade pmo kesi objevují docela casto.Bohuzel je to ale prirovnani,ktere dost silne kulha. Uz jenom tim,ze ty cache pro tebe nedela groundspak.
  • 0

#83 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:05

alkes napsal/a:

kapsa

Ano,právě ty rohlíky se jako prirovnani v pripade pmo kesi objevují docela casto.Bohuzel je to ale prirovnani,ktere dost silne kulha. Uz jenom tim,ze ty cache pro tebe nedela groundspak.

Jasne ale provozuje system, diky kteremu se mohu hre venovat a proto mi prijde jako slusnost mu za to tech par korun zaplatit. A pokud nejaky owner udela kesku jako jen pro PM, tak povazuji za stejnou slusnost jeho prani respektovat a nezkouset to ocurat. Nic vic ani nic min - je to proste jeho volba at uz k tomu ma duvody jakekoli, je to jen a jen jeho vec, stejne jako neni podstatne, co si o tom myslim, nebo zda se mi to libi ci nikoli.

Nema smysl to dal rozebirat, takze zpet k tematu - diskuze resi otazku Log PM cache (jak?). Odpoved je velmi prosta - zaplatit si PM.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#84 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:33

kapsa napsal/a:
S474N : "System" taky umoznuje vjet do zakazu vjezdu. Nekdo to proste dodrzuje a jiny ne. Je to totez.

Ne, neni to totez, protoze ten, kdo o tom systemove rozhoduje, tzn. Groundspeak, se jasne vyjadril, ze BM MUZE NAVSTEVOVAT I LOGOVAT PM KESE. Co vis chces?

sobikovi napsal/a:Nevím, já jsem asi tupej, ale pravidla jsou pravidla a mají se dodržovat...

Pokud neumis cist, tak asi opravdu tupej jsi ;)

Berudilek napsal/a:
A uz vas nekdy napadlo proc Groundspeak opravdu zavedl PM kese??? Urcite to neni pro to aby omezil pocet kaceru na keskach!!!

PM kesky jsou tady je a proto aby meli kaceri dalsi duvod zrizovat si PM clenstvi a tim Groundspeaku zvedat trzbu :o)) To je to oc tu bezi :o))

Psssst, neber jim prosimte iluze, nekteri si totiz mysli, ze jsou tim vyjimecni :):)

kapsa napsal/a:Taky tu byvala (mozna jeste je), poridit si PM na mesic zdarma na vyzkouseni. Uplne idealne to osetrene neni ale myslim, ze to neni az takovy problem. Navic tolik povyku kvuli cca 45,- Kc mesicne je fakt smesne - dyt jsou to cca dve piva. :)

Dekuji za doslova PRIMOU nahravku na smec. A kde beres jistotu, ze si dotycny nezakoupil mesicni clenstvi a vsechny PMO si neulozil do PC? At jiz pres Soubor-Ulozit jako nebo pres Geojarryho?

sobikovi napsal/a:
Za sebe mohu říct, že PM keš nemám a asi ani mít nebudu a pokud bych měl, tak bych jednoznačně logy BM smazal... A to i opakovaně po obnově GS. Howgh B)

HA HA HA, to me opravdu rozesmalo. Zejmena potom i to, jak bys dostal nasledne pres koule.

Verusik napsal/a:
Nevím proč bych neměla respektovat přání ownera. Pokud chce fotku přiložím fotku (i když to není moje povinnost). Stejně jsem to dělala s PMO dokud jsem byla BM, i kdyz jsem je našla s přáteli nelogovala jsem je ani v terénu ani na internetu. Nemám potřebu mít za každou cenu o bod více.

Vsak ti to nikdo nezakazuje. Naproti tomu to i ty nezakazuj jinym ;)

Moje mensi shrnuti - proboha lidi, proc ty kese zakladate? Vzdyt se muze stat, ze vam je nekdo najde a zaloguje !!!! :D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#85 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:43

S474N napsal/a:
Ne, neni to totez, protoze ten, kdo o tom systemove rozhoduje, tzn. Groundspeak, se jasne vyjadril, ze BM MUZE NAVSTEVOVAT I LOGOVAT PM KESE.


Lžeš. Groundspeak se vyjádřil, že není možno smazat BM log na PMO keši, pokud je v logbooku. Nic víc, nic míň.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#86 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:45

Zegga: tak ja lzu? Zrejme temto vetam (zejmena te prvni) tedy rozumim naprosto opacne, nez ty:

Basic Members may have access to PMO caches through various means, including when they geocache with Premium Members, as was the case for you.

Groundspeak encourages Cache Owners to allow these logs. If we find that a log was deleted inappropriately, Groundspeak may reinstate the log.


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#87 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:46

S474N : To jsou vsechno jen prekroucene reci a omluvy pro ochcavani systemu. Pokud je u kese napsano, ze jen jen pro PM, tak je proste jen pro PM a hotovo. Nekdo to akceptuje a nekdo si proste musi najit berlicku pro omluvu sveho chovani.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#88 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:50

kapsa: jak jsem psal vyse, nejlepsi by asi bylo, abys ty kese vubec nezakladal. Jeste by ti je mohl nekdo najit, zalogovat a privodit ti tak infarkt. Udelej neco pro sve zdravi ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#89 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:51

S474N: Nikomu nic nezakazuji!
  • 0

#90 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 10:52

Verusik: no jeste aby jo :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#91 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 11:29

S474N napsal/a: kapsa: jak jsem psal vyse, nejlepsi by asi bylo, abys ty kese vubec nezakladal. Jeste by ti je mohl nekdo najit, zalogovat a privodit ti tak infarkt. Udelej neco pro sve zdravi ;)

Kdybych chtel, aby mi na moje kesky nikdo nechodil, tak je nezakladam a taky nemam ani jednu PM cache. Jde mi spis o princip, pokud ale mas takovou radost z toho, jak jsi to ocural a nasel jsi si jako BM i PM kes, tak si ji klidne mej, me osobne je to v podstate fuk. Ja si ty dve piva mesicne proste rad odpustim uz jen pro ten pocit, ze jsem system ktery pouzivam podporil a ze se jen nevezu - zvlastepak, kdyz poplatek je minimalni.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#92 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 11:45

Mam PM a nekupuji si ho pro to abych se povysovala nad ostatni ze na to mam. Stale to poskytuje urcite vyhody, za ktere se mi vyplati platit. Hlavne notifikace a PQ (je mi fuk proc si ostatni PM porizuji). Mela jsem PMO kese. A bylo to jen a pouze z duvodu regulace prvotniho navalu ktery by zpusobil zmizeni kese par dni po publikaci, rekneme si to na rovinu, ikdyz jde o verejne misto a kes by tam nemusela nikomu vadit, proc na ni zbytecne upozornovat, mudlove jsou haj.li. Po case, kdy si starousedlici zvyknout na obcasnou zbloudilou strelu v podobe bloumajiciho podivina s cimsi na krku nebo v ruce, poustim kes ostatnim, proto jsem si preci zakldala, aby tam lidi chodili. Pokud se vam nelibi ze vam na kese chodej kaceri, tak je nezakladejte vubec. Jste jak ten co si zalozil hospodu, ale chodili mu tam lidi! No a posledni debata ohledne BM zaloguje PM? No a? V Brne existuje BM kacer ktery lovi s druhym PM kacerem neustale, vadi mu ty PM kese a nadava na ne a stejne je dal lovi. A vesim a rozciluju se kuli tomu? Maz mu logy? Proc? Nasel? Nasel. At si zaloguje kdyz ho to tesi a mermomoci prahne po bodu, kterej by mel po case tak jak tak. Lidi, venku je slunicko a teplo, bezete ven a radujte se z toho:)).
  • 0

#93 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 11:51

Cherubin: Souhlas, tady slo spis o neco trosku jineho. Nicmene mas pravdu, venku je pekne, jdu na lov. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#94 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 11:52

PM má pár výhod, kvůli kterým jsem do něj i šel. Nelituji a v tomto stavu i setrvám. Každý má tu svobodnou volbu si to dělat jak jen chce. Můj názor je, že pokud mě něco baví, jsem ochoten do toho investovat. Je to obdobné jako s dálniční známkou. Denně využívám D1, proto jí mám nalepenou na předním sklem. Ale mám tu volbu jezdit bez ní nebo jezdit jinudy. V geocachingu můžu mít PM a jít kam chci nebo jen BM a trošku se omezit.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#95 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 12:00

Zegga napsal/a:

S474N napsal/a:
Ne, neni to totez, protoze ten, kdo o tom systemove rozhoduje, tzn. Groundspeak, se jasne vyjadril, ze BM MUZE NAVSTEVOVAT I LOGOVAT PM KESE.


Lžeš. Groundspeak se vyjádřil, že není možno smazat BM log na PMO keši, pokud je v logbooku. Nic víc, nic míň.


Řek bych že nelže:
http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#96 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 12:12

plavcik napsal/a:

Zegga napsal/a:

S474N napsal/a:
Ne, neni to totez, protoze ten, kdo o tom systemove rozhoduje, tzn. Groundspeak, se jasne vyjadril, ze BM MUZE NAVSTEVOVAT I LOGOVAT PM KESE.


Lžeš. Groundspeak se vyjádřil, že není možno smazat BM log na PMO keši, pokud je v logbooku. Nic víc, nic míň.


Řek bych že nelže:
http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache


Co sem pleteš WIKI? Umíš číst? Zde šlo o zcela konkrétní vyjádření Groundspeaku. A mimochodem, ukaž mi v tom odkazu místo kde je zmíněno že BM může HLEDAT PMO keše? Hovoří se pouze o možnostech získání linku na logování.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#97 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 12:20

kapsa: tak uz si nam to o tech dvou pivech napsal asi stokrat a myslim si, ze je zbytecne to porad dokolecka zduraznovat. Ja mam jednom PM v rodine, takze opravdu nevidim zadny duvod, abych si kupoval dalsi - notifikace opravdu nepotrebuji. Zegga: proboha, mam ti poslat i predklad toho textu, co jsem ti sem daval? Nebo kde je problem?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#98 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 12:22

S474N napsal/a:proboha


Pěkná tečka.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#99 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 12:23

Ono není potřeba jít vůbec do kina na komedii .. stačí si otevřít zdejší fórum a pobavit se nad tím, jak tady neustále dokola řešíte ty samé problémy a směšně si vnucujete svoje domnělé názory :D
  • 0
Honza

#100 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 12:23

Zegga napsal/a:

plavcik napsal/a:

Zegga napsal/a:

S474N napsal/a:
Ne, neni to totez, protoze ten, kdo o tom systemove rozhoduje, tzn. Groundspeak, se jasne vyjadril, ze BM MUZE NAVSTEVOVAT I LOGOVAT PM KESE.


Lžeš. Groundspeak se vyjádřil, že není možno smazat BM log na PMO keši, pokud je v logbooku. Nic víc, nic míň.


Řek bych že nelže:
http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache


Co sem pleteš WIKI? Umíš číst? Zde šlo o zcela konkrétní vyjádření Groundspeaku. A mimochodem, ukaž mi v tom odkazu místo kde je zmíněno že BM může HLEDAT PMO keše? Hovoří se pouze o možnostech získání linku na logování.


Ano, já číst umím. Ano, vím, že SATAN citoval GS forum. A já říkám, že na na české WIKI je napsané, že "BM MUZE NAVSTEVOVAT I LOGOVAT PM KESE", dokonce i s návodem.

Třebaže neplatící uživatelé nemohou nahlédnout do listingu a logů, mají možnost log sami provést. Tato možnost je zde oficiálně například pro případ skupiny nálezců, v níž nejsou všichni Premium Members (například rodinné týmy, v nichž má PM účet jen jeden člen). Postup je takový, že Premium Member jednoduše pošle např. emailem odkaz přímo na stránku logování příslušné PMO cache (tj. odkaz po kliknutí na Log your visit) všem non-PM členům, kteří s ním lovili...


A nebudeme se doufám dohadovat, jaký je rozdíl v hledat a navštěvovat...


Howgh
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama