Přejít na obsah


Fotka

GCFinálky.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#101 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 20:51

S474N napsal/a:
kulhal: ale vzdyt te nikdo nenuti, tvymi slovy, svindlovat. Klidne pohrdej temi, kdo to dela. Ja se ovsem pouze smeju, protoze pokud jsou lidi, co opravdu tohle "resi", tak je mi jich lito. Jsou to prave takovi, pro ktere to ma evidentne vyssi cenu, nez pro ty, kteri si odlovi rovnou finalku.


Koukam, potrefena husa. Teda aspon podle Tvejch velectenejch logu na mysterkach :)
  • 0

#102 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:08

Modrak: vsak ja nemam problem do logu napsat, ze blbosti neresim - o cemz se urcite v jistych logach muzes presvedcit sam. Prave z toho duvodu tu zde i pisu, jsem si jist, ze na vetsinu tech "moralistu" se da aplikovat zname rceni:

Mravokarci maji jednu vlastnost, ktera je chrani pred nimi samymi - neduslednost.

Zacni sam u sebe, kese mozna lovis "100% koser", ale jak je na tom treba tvuj operacni system, programy, hry, pisnicky ci filmy na harddisku? A tady si myslim, ze nastava REALNA skoda, nikoliv ta, ze si nekdo odlovi kes jinak, nez autor zamyslel. Takze opravdu tu chcete byt papeztejsi nez papez? Pokud ano, tak si nejprve vsichni zamette pred vlastnim prahem.

rocky napsal/a:
Fascinuje mě jak to některé vytáčí. Jak si kdo hraje je mi fakt pumpička.

Vitej v klubu!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#103 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:17

S474N napsal/a:
Modrak: vsak ja nemam problem do logu napsat, ze blbosti neresim - o cemz se urcite v jistych logach muzes presvedcit sam. Prave z toho duvodu tu zde i pisu, jsem si jist, ze na vetsinu tech "moralistu" se da aplikovat zname rceni:

Mravokarci maji jednu vlastnost, ktera je chrani pred nimi samymi - neduslednost.

Zacni sam u sebe, kese mozna lovis "100% koser", ale jak je na tom treba tvuj operacni system, programy, hry, pisnicky ci filmy na harddisku? A tady si myslim, ze nastava REALNA skoda, nikoliv ta, ze si nekdo odlovi kes jinak, nez autor zamyslel. Takze opravdu tu chcete byt papeztejsi nez papez? Pokud ano, tak si nejprve vsichni zamette pred vlastnim prahem.

rocky napsal/a:
Fascinuje mě jak to některé vytáčí. Jak si kdo hraje je mi fakt pumpička.

Vitej v klubu!

a zapomněl jsi dodat, že taky bijeme černochy a indiány...pardon, afroameričany a původní obyvatele.
  • 0

#104 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:25

dr.vota: jen si sahni do svedomi, nebo spis na disk tvyho pocitace. Jsem si jist, ze tam vsechno 100% nebude. B)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#105 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:27

Tiskar94 napsal/a:
Jenže jak už bývá tradicí, vždy se ozvou jen ti, kterým se něco nelíbí.

a už u Tebe bylo někdy za co chválit?

jelikož máme v Praze odloveno celých 17 kešek, nějaká nesmyslná bonusovka mi fakt nechává v klidu. A to ať bude na finálkách nebo ne.

Jen mě bude trochu mrzet, až se na finálky dostane některá naše cache. Protože zatím, ať napsal kdokoliv, rád jsem mu vysvětlil cokoliv na naší mysterce a bez problémů mu popsal jakoukoliv šifru. Záleželo jen na tom o jak velkou pomoc si řekl. Na druhou stranu, zase nebude tolik práce s odpovídáním na maily. :)
  • 0

#106 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:28

Jo, panacku, mozna by ses divil. SW celkem OK. MP3 samozrejme po disku mam, s tim nemam moralni problem od te doby co jim odvadim dan z kapacity disku a z prazdnyho CD. Jinak receno za to platim. Filmy nahrany z TV recorderem jsou legalni. Nevim, neco by se sem tam samozrejme naslo. Taky obcas prekrocim povolenou rychlost. Jenze panacku to si eventualne proberu s policajtem. Jo a zeru maly deti. Tady ovsem jsme na GC diskuzi, takze neodvadej rec jinam. To je asi stejne smesny jako kdyz budes v hospode podvadet u mariase, prijde se na to a ty budes rikat ze o nic nejde, pac ostatni sice mozna hrajou fer, ale zas zahejbaj stary. Mozna se mejlim, ale mam takovej dojem ze s podobnou obhajobou bys asi u toho mariase dostal pres hubu. Nektery veci holt v jistym kontextu nejsou relevantni.
  • 0

#107 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:35

100Dteam napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
Jenže jak už bývá tradicí, vždy se ozvou jen ti, kterým se něco nelíbí.

a už u Tebe bylo někdy za co chválit?

Hehe. . . A to víš že bylo, jenže lidé tvého typu tu jsou od hedání chyb na druhých, ne od toho je za něco chválit ;)
  • 0

#108 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:38

S474N napsal/a:
dr.vota: jen si sahni do svedomi, nebo spis na disk tvyho pocitace. Jsem si jist, ze tam vsechno 100% nebude. B)

Možná by ses divil. Než začneš někoho obviňovat, měl by sis svoje dohady ("podle sebe soudím tebe") nejdřív ověřit.
To už došly relevantní argumenty?
  • 0

#109 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:57

S474N napsal/a:
kulhal: ale vzdyt te nikdo nenuti, tvymi slovy, svindlovat. Klidne pohrdej temi, kdo to dela. Ja se ovsem pouze smeju, protoze pokud jsou lidi, co opravdu tohle "resi", tak je mi jich lito. Jsou to prave takovi, pro ktere to ma evidentne vyssi cenu, nez pro ty, kteri si odlovi rovnou finalku.

Rád každému dopřeju takový způsob hry, jaký mu vyhovuje. Jen si vyhrazuju právo myslet si o tom své. Že to "řeším"? Myslíš tím, že se večer v posteli převaluju a trápí mě, že moje jednoduché multiny jsou na nějakém pofiderním webu? Ale vůbec ne. Jen mě při pročítání tohoto vlákna trochu popudilo brilantně logické zdůvodnění chování, které považuji za nesprávné. Toť vše.

Závěrem: Čím víc to budeme na tomhle fóru "řešit", tím větší reklamu tomu chudákovi děláme. Proto s dovolením tímto uzavírám své příspěvky do tohoto vlákna.
  • 0

#110 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 21:59

Tiskar94 napsal/a:
Hehe. . . A to víš že bylo, jenže lidé tvého typu tu jsou od hedání chyb na druhých, ne od toho je za něco chválit ;)


nevím, podle čeho sis tento obrázek o mě udělal a asi je mi to i jedno. Já na tohle fórum moc často nechodím, ale Tvoje reakce jsem zachytil už několikrát a mohu říci, že je to vždy stejné...

tak přeji hodně pochval a užij si spoustu hezkých logů
  • 0

#111 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 22:24

Warez bych do toho netahal. (A ano, sem čistej.)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#112 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 22:33

honny: tak ono je to nejen o warezu, ale jak zde i nekdo zminil, treba i to prekracovani rychlosti a dalsi "banality", ktere proste nekdo prehlizi a zrovna nejakej web finalek tu resi, jak kdyby to bylo horsi, nez pomalu kradez pokladicky v kostele.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#113 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 22:57

S474N napsal/a:
... jak kdyby to bylo horsi, nez pomalu kradez pokladicky v kostele.

a víš, že asi jo? Protože tady jsme na foru o keších. A protože do kostelních kasiček já svoje peníze nedávám, ani svoji práci a čas, zatímco do těch keší ano, peníze, čas i práci.
  • 0

#114 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 23:41

dr.vota napsal/a:

S474N napsal/a:
... jak kdyby to bylo horsi, nez pomalu kradez pokladicky v kostele.

a víš, že asi jo?

Děláš si doufám prdel....

Tady jde o to, že se rozšířil jeden z už dávno existujících způsobů vochcávání mysterek, co ti tak vadí? Máš pocit morální újmy? To tě tolik štve že tys to luštil a jinej ne?
  • 0

#115 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 8:36

Tak jsem tam těm plantážníkům nasypal sedm svých kešek, ale nějak o ně nestojej. Sežralo to jen první, poslalo to kod pro přístup, ale další to již vyfakovalo. Jsou to nějaký troškaři.:D
  • 0

#116 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 8:48

dr.vota napsal/a:

S474N napsal/a:
... jak kdyby to bylo horsi, nez pomalu kradez pokladicky v kostele.

a víš, že asi jo? Protože tady jsme na foru o keších. A protože do kostelních kasiček já svoje peníze nedávám, ani svoji práci a čas, zatímco do těch keší ano, peníze, čas i práci.


moc to resis . a vubec vsichni tady kolem .. tolik spamu kvuli necemu podobnemu .. podle me to ma byt hlavne o tom aby se clovek podival na zajimave mista a ne aby s prominutim cumel cely den do pocitace .. ja tam svoje veci hodil a bokem poslal zpravu ze dotycne veci jsou zadany z pozice ownera a jsou tedy spravne. Me ke spokojenosti staci pozitivni (spokojeny) log a skutecnost ze keska drzi na miste a ja tam nemusim chodit s udrzbou :D

navic to je o vymene, a ne o prodeji .. takze proc ne .. full support B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#117 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 8:51

Chápu, že jsou lidi, kteří rádi jen luští, ale lovit je moc nebaví (znám takové - mají v šuplíku stovky vyluštěných keší a odoveno pár) Chápu, že jsou lidi, kteří rádi luští a pak si to jdou odlovit. Chápu, že jsou lidi, kteří neradi luští, a radši tráví veškerý volný čas venku a loví. Jak si každý hru hraje je jeho věc. Důležité je, aby neničil schránky a měnil předměty férově. Když si někde najde souřadnice finále a jde se rovnou zapsat - co vám to udělá? To je za počet bodů nějaká odměna? Touhle diskusí jen děláte těm "nenáviděným" finálkám perfektní reklamu. B) Uznávám, že se to spoustě lidí nelíbí - tak to nepoužívejte, ignorujte a je to. Ale rozhodně neuznávám to, že tam někdo nahrává špatné souřadnice. To mi přijde jako podraz.
  • 0

#118 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 8:54

dr.vota napsal/a: do kostelních kasiček já svoje peníze nedávám, ani svoji práci a čas, zatímco do těch keší ano, peníze, čas i práci.

Aha a ta ujma, ktera ti vznika je konkretne kde? Ja dokazu totiz pouze lokalizovat problem na urovni tveho ega, ze si nekdo dovolil cache odlovit jinym zpusobem, nez sis ty vymyslel. Nikde jinde bohuzel zadnou ujmu nevidim, ale rad se necham poucit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#119 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 9:13

obludky oo77 napsal/a:
Ale rozhodně neuznávám to, že tam někdo nahrává špatné souřadnice. To mi přijde jako podraz.

Tomu nezabráníš. Stejně jako nezabráníš, aby vznikaly podobné servery. Podraz mi to přijde úplně stejný.:) No a ti lidé, co zkrátka raději tráví čas venku, než vyfiltrováním tradiček, se holt aspoň podívají na více zajímavých míst.:D:D
Rozhodně je ale tahle debata zbytečná, nechat vyhnít/ignorovat/bojkotovat/používat jako všechny podobné snahy v minulosti... vyberte si.

edit: Jo a taky se dá ještě poučit a nezakládat těžké mysterky ve zbytečně velkých koncentracích.
  • 0

#120 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 9:15

Pro mne za mne at si kazdej lovi jak chce, a argument a nevylovenych tradickach je trochu mimo... Ne kazdy chce kvuli kesim objizdet desitky kilometru kvuli tomu, ze nejblizsi neulovena tradicka uz je nekde dal... Jsme v dobe uspor, a plne chapu, ze rada kaceru, kteri setri sve penize i cas a radeji se couraji nez gugli, proste vyberou finalky mystery kesi ve svem miste. A to jak k nim prisli, je uplne stejny, jako kdyz si to reknete na eventu :D
  • 0

brundi
 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka