Přejít na obsah


Fotka

Garmin Montana


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#121 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 8:39

sobikovi: zkoukl jsem to a podle vseho tam je vic vyhulenej jas. Na stranu druhou sam vidis, co to dela - jak to doslova zrni/poblikava, ten obraz. Anupev: no vzhledem k tomu, ze Montana nepodporuje WIG, tak moc otevrena neni :-) Nehlede na fakt, ze dostat GPX z OpenCaching do stavajicich modelu - Oregon, dle meho nebude az takovy problem (nicmene priznavam se, ze jsem to osobne nezkousel).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#122 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 9:13

[b]Anupev napsal/a:

No jasně, pokud jsi pěšák/kolař, pak určitě je to Oregon 450 nebo 550, já doporučím tu 550ku - cenový rozdíl díky fotáku není zase tak velký a má rychlejší přístup na kartu a do interní paměti.

Pokud jde o wherigo, pak se nedivím, že to Garmin dál nepodporuje. V oblasti geocachingu je to okrajová záležitost (jen snad u nás je trochu větší zájem), ale celkově jde o cca 0,25% keší a to je zanedbatelné. Mám i dojem, že se to nějak moc nerozmohlo ani v oblasti turistických průvodců apod., což je škoda. Z tohoto důvodu je pro mne parametr wherigo ready zcela na chvostě a nepodstatný.
  • 0

#123 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 9:40

Díky za tip, to rychlejší načítání se vždycky hodí.:) Tak určitě to není to nejdůležitější, jen aby ve výsledku Garmin "nezapomněl", že nějaký geocaching od Zeměmluvu existuje:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#124 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 10:43

sobikovi napsal/a: Pokud jde o wherigo, pak se nedivím, že to Garmin dál nepodporuje. V oblasti geocachingu je to okrajová záležitost (jen snad u nás je trochu větší zájem), ale celkově jde o cca 0,25% keší a to je zanedbatelné. Mám i dojem, že se to nějak moc nerozmohlo ani v oblasti turistických průvodců apod., což je škoda. Z tohoto důvodu je pro mne parametr wherigo ready zcela na chvostě a nepodstatný.

Wherigo kesi je sice malo ale zato je vetsina z nich vyrazne nadprumernych, oproti beznemu standardu. Pro me je tedy absence wheriga u Montany zcela zasadni nevyhodou. Navic to, ze je jich malo je hlavne vina Zememluva, protoze proste na wherigo kasle. Samotna myslenka je ale naprosto skvela ....
Jinak souhlas, nejlepsi soucasnou volbou je asi Oregon 550.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#125 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 18:44

lehce OT, co mě obecně překvapilo že jsem nidky na oregony neviděl upravené verze softu. Vím že mobily jsou obecně rozšířenější a proto je logické že si lidé doma kuchtí "vlastní" ROMky . ale trošku jsem očekavál když jsem před časem kupoval Dakotu, že něco "ukuchtěného" s WIGem se časem úkáže .. a jinak osobně si myslím že jeslti tahám Dakotu, O550 nebo Montanu je nic .. stejně tahám klíče a spoustu ruzných nesmyslů (třeba koš s hřibama) takže nějaká Monata mě myslím nerozháže .. do bežných situací staší litiovka a když jdu pod stan tak stačí přibalit baterky .. no nic asi si budu muset počkat abych věděl zda to ty zatracené pruhy podporuje ... díky absenci WIG jsem trochu na vážkách a pravděpodobnost že si někdo ukuchtí vlastní WIG vsuvku je asi nulova B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#126 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 18:48

Orxion napsal/a:
no nic asi si budu muset počkat abych věděl zda to ty zatracené pruhy podporuje ...

jaké pruhy?
  • 0

#127 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 18:52

tyhle :D

Vložený obrázek
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#128 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 18:59

njn TomTom B) Musíš se dívat na navigace Garmin a jak to tam vypadá... bojím se že takto hezky to tam není.
  • 0

#129 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 22:33

já to myslel názorně, ale myslím že i garmin to zvládá jinak, než jak když Dakota rootuje cestu .. tak sem zvědav co z toho nakonec vyleze :|
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#130 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 22:35

Některé Garmin autonavigace navigování do pruhů zvládají... je jen otázka, jaká verze softu pro autonavigace je implementována do Montany. Druhá věc je použitá mapa. Předpokládám, že např. Czech Topo nebo Autoatlas CZ nebude pruhy podporovat, ale speciální auto mapa Europe NT už ano.
  • 0

#131 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 23:14

Pruhy budou, nebojte ;)

Viz Path.cz
  • 0

#132 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 8:02

jarous, dík za odkaz B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#133 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 8:54

Ono je třeba rozlišit řazení do pruhů od reálných náhledů křižovatky.. MONTANA řazení do pruhů umí, ale ten reálný náhled na křižovatku se mi tam zatím nepodařilo dostat. Co se řazení do pruhů týče u map tak to zvládá jak CN Europe tak ATLAS 2011 a TOPO PRO 2011. Čitelnost na slunci je výborná, ale displej je leštěný tak může hodit "prasátko". Já osobně jsem unešený z citlivosti GPS. Doma v podkroví velký kus od okna vytáhla 7 satelitů a je tak první navigace vůbec co mi tam ukázala signál.. Dostupnost v čechách nebude problém pro model 600 (ty už jsou skladem), ale 650 bude nejdřív za 14 dní - a to ještě není jisté... Včera jsem stáhnul i poslední verzi Firmware, ale i tak se mi občas MONTANA sekne a je třeba vypnout a zapnout - to snad ale garmin brzy pořeší :-)
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#134 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 12:26

to GARMIN OC Letňany: snažil jsem se získat info počtu keší v paměti. Můžeš to specifikovat?
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#135 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 17:23

Já jich mám momentálně nahraných asi 800 - pokud máte velké GPX soubory s několika tisíci kešek, tak mi je zkuste nasdílet a já to zítra otestuju.
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#136 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 19:11

radvoj napsal/a:
to GARMIN OC Letňany:
snažil jsem se získat info počtu keší v paměti. Můžeš to specifikovat?

Někde jsem četl, že má stejně jako O550, tj. 5000 keší.
  • 0

#137 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 19:24

tak jsem zrovna nahrál soubor z opencachingu s cca 4500 keší v jednom GPX a normálně to funguje + mám v přístroji další GPXa s cca 800 kousky..
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#138 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 20:11

GARMIN OC Letňany napsal/a:
tak jsem zrovna nahrál soubor z opencachingu s cca 4500 keší v jednom GPX a normálně to funguje + mám v přístroji další GPXa s cca 800 kousky..

Coz o to, fungovat by to melo. Podivej se ale, zda se ti zobrazi posledni cache, ktera lezi na konci v kazdem souboru. Nebo ty tam vidis i jejich pocet?
V Coloredu se me proste jen ty posledni nad 1000 nenactou. Ty prvni taky funguji...
  • 0

#139 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 21:34

A GPX Opencachingu a Geocachingu jsou stejne? Nemyslim samozrejme konkretni kese, ale podporu a praci s nimi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#140 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 13:46

Je to nechutná cihla :D

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka