Přejít na obsah


Fotka

Garmin Montana


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#141 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 22:09

Taky jsem ho mel dneska v ruce. Je to fakt nechutne velky a prislo mi to takovy rozhrkany - na tu velikost to bylo zvlastne lehky, az z toho ma clovek blbej pocit. Jinak jako clovek zvykly na okamzite reakce u iPhone je Montana peklo - clovek to preklopi a dost trva, nez se preklopi obraz. Jako kdyby to dali za nejakych 8-9 tisic, tak budiz, ale vzhledem k tomu, co za to chteji, tak se podle me uplne pomatli.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#142 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 22:16

Jednu dobu jsem si říkal, že to je to co chci (musím? upgradovat). Ale s odstupem času a pořádných fotek z reálu jdu do O450. (kdyby do ´62 dali lepší LCD místo 5mpx nesmyslu, tak beru z fleku ji.)
  • 0

#143 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 23:28

Taky jsem zvyklý na reakce IPADu 2 ale MONTANA mi přijde v pohodě. Navíc garmin včera vydal aktualizaci a zalátal spoustu chyb které mi trošku vadily. S tím počtem kešek jsem to detailně nezkoumal - soubor měl skoro 19mega a protože opencaching v čechách všichni bojkotují a já do německa nejezdím tak jsem ho hned smazal. Jen jsem zkusil namátkou několik keší po celé evropě a všechny fungovaly takže se dá říci, že minimum zvládnutelných keší v jednom GPX je opravdu 5000 edit: Tak jsem zrovna zkusil nahrát soubor cca 220MB s cca 25000 kešek. Montana asi 3 minuty načítala a pak oznámila že bylo překročeno maximálné množství pokladů.. Nemá někdo soubor s cca 9tis kešek? Rád bych zkusil víc než 5000 a méně než 10000
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#144 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:39

GARMIN: tak kdyz uz mas tech 10 tisic kesi, tak si je natahni do Geogetu a vyexportuj jenom 9 tisic, ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#145 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:51

Tak hola hola, už to máte někdo doma ?
  • 0

#146 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:55

Autacek: pokud po nem tolik touzis, tak ve Futuru ho maji. Jak jsem psal vyse, vcera jsem si tam s nim hral. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#147 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 8:33

S474N napsal/a:
Autacek: pokud po nem tolik touzis, tak ve Futuru ho maji. Jak jsem psal vyse, vcera jsem si tam s nim hral. ;)


Netoužím, ale chtěl jsem znát toho prvního odvážlivce který do toho půjde ;)
  • 0

#148 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 23:16

Tak jsem teď zkusil poslat GPX s 9924 keší a montana jej v pohodě vzala - zobrazí i poslední keš ze souboru a při načítání nenapsala zádnou hlášku o zaplnění paměti :D Zítra jich tam pošlu víc než 10tis a zase napíšu
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#149 Georf

Georf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 12:26

Tak jsem do ní šel - je opravdu velká a zbytečně, kdyby si odpustili tužkové baterky a tím se zmenšil prostor jen pro Lio aku, byla by to paráda. Dokoupil jsem pouzdro, které je tál akorát, už bez další vůle od fy Vanguard na opasek. Ale ten displey - nádhera. Pro jistotu jsem nalepil fólii, origo ještě není, ale vystřihl jsem z fólie na nějaký TAB. Geocaching jsem se rozhodl již dál neprovozovat ( ale co kdyby ), použití budu mít pro turistiku. Zatím jsem spokojen. Připojuji prošlou trasu.
  • 0

#150 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 14:02

Podle exportniho makra pro GSAK by mela Montana zvladnout 12000 kesi... Nicmene neznam nikoho kdo by to testnul v praxi...
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#151 rad-mar

rad-mar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 10:10

V Tritonech 1500 a 2000 jdou (po jednoduchem hacku) spustit temer vsechny Widowsmobile 6 aplikace. Treba OziExplorer a mnoho dalsich. Mela by tam jit i nainstalovat autonavigace. Ma to hlasovy vystup. Ja pouzivam MM6 (coz je lepsi verze Tritona 2000) pres 2 roky i jako plnohodnotnou autonavigaci. Ma to hlasovy vystup, napajeni na 2 AA clanky. Fotak, LED svitilna, ... Ovladani tlacitky i dotykovym displejem. Ahoj, mám Tritona 1500 a zajímalo by mne jak by šel " jednoduše hacknou" na Windows.
  • 0

#152 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 11:38

rad-mar: http://tinyurl.com/3wvyw6g
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#153 Brgul

Brgul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 2:17

Zdravím a mám dotaz, zda je - nebo bude - pro Montanu nějaký držák vhodný na kolo. Dík za info.
  • 0

#154 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 6:48

Drzaky jsou zatim v ocekavani , ma byt do auta , motorku i kolo , bohuzel zatim nejsou
  • 0

#155 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 20:30

Jen zvedavy dotaz_ nasel uz nekdo s Montanou nejakou kes???? A zkusenosti? Diky.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#156 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 21:52

no jestli to má vyjít v tom 32. týdnu tak jich asi venku moc nebude :)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#157 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 6:48

Autacek napsal/a: Netoužím, ale chtěl jsem znát toho prvního odvážlivce který do toho půjde ;)

Ja bych do toho sel hned (konecne navigace pro urostleho kacera ;) ) ale absence wheriga me dokonale odradila a Garmin me tim pekne nas..... ! :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#158 Brgul

Brgul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2011 - 15:41

1gato1 napsal/a:
Jen zvedavy dotaz_ nasel uz nekdo s Montanou nejakou kes???? A zkusenosti? Diky.

Absolvoval jsem s ní nyní za 8 dní 687 km a cca 80 kešek. Bez drzaku na kolo je tezce pouzitalna, mel jsem ale podporu ve dvou oregonech v drzacích na kolech (u spolucestujícich), pri chuzi a odlovaní kešek vše OK, presnost dostacujici, citlivost na satelity taky, zdalo se mi ze lepsi nez u oregona 300. Vydrz na akumulator 1 den do 40% při celodenním spuštění = 11 Hod. Baterie jsem pouzil na necelý den bez problému, Teprve se s garminem ucim, takze zaznam trasy me zlobil a navigace taky. Mozna zavineno mapovym podkladem, ktery neni original.
  • 0

#159 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2011 - 16:44

Diky, ono take asi budou doladovat fw. Tak se navigace vylepsi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#160 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 22:08

Na motorce, to zas tak špatné asi nebude...

Vložený obrázek

Vložený obrázek

@ http://www.gpscity.com/gallery.htm
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama