Přejít na obsah


Fotka

Garmin Montana


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#181 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:30

michal_a_jana napsal/a:
Muzes poslat odkaz na to opaskovy pouzdro?


Já si ho pořídil v této sadě http://www.kakaduaus...<small></small>, ale lze si ho pořídit i samostatně v hnědé nebo také černé barvě http://www.kakaduaus...ani-logo-kakadu

Rozměrově to je naprosto přesné ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#182 Brgul

Brgul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2011 - 20:07

Tak jsem se s Montana 600 v SO dostal do blízkosti Chirpu s následujícím výsledkem: chirp nalezen - data stažena - při stisku tlačítka JET však došlo k restartu Montany. Další pokusy jsem nedělal, tlačil mě čas. Má někdo jinou zkušenost s Montanou a Chirpem?
  • 0

#183 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 12:42

lze nastavit aby se po vložení navigace do stojánku automaticky přepnul profil navigace? nebo co si nastavím? dikes
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#184 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:20

Orxion napsal/a:
lze nastavit aby se po vložení navigace do stojánku automaticky přepnul profil navigace? nebo co si nastavím? dikes


Ano, dokonce rozpozna zvlast motodrzak a autodrzak a umozni nastavit ruzne profily a po vytazeni ze stojanu vrati do puvodniho nebo nejakeho nastaveneho.
  • 0

#185 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:20

Brgul napsal/a:
Tak jsem se s Montana 600 v SO dostal do blízkosti Chirpu s následujícím výsledkem:
chirp nalezen - data stažena - při stisku tlačítka JET však došlo k restartu Montany.
Další pokusy jsem nedělal, tlačil mě čas. Má někdo jinou zkušenost s Montanou a Chirpem?


Kdes na ten Chirp narazil? Nevis o nejakem kolem Brna?
  • 0

#186 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:40

michal_a_jana tak moje zkušenosti jsou horší než brgul .. mě to ten chirp ani nenašlo :-D ad profil .. jak to nastavím, používám držák do auta, ale pokaždé zůstal zachovaný geocaching profil a dneska sem se zařekl že už žádne beta verze .. pokaždé mě to zamrzne a musím dělat master restart :|
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#187 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:52

Kdyz to zamrzne tak nestaci to pripojit pres USB a prekopirovat kompletni obsah? Ja jsem tak jednou vyresil zamrzani pri startu kdyz jsem tam nahral 15000 kesi coz Montana neskousla. Prepinani profilu v drzaku nastavis v nastaveni-profile, kontextove tlacitko nastaveni drzaku.
  • 0

#188 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 18:12

tak sem to zkusil ještě jednou a už ta beta šlape .. dík moc za ten návod na držak, tuhle volbu sem přehlédl. Akorát ať zvolím cokoliv tak se zařízení okamžítě vypne. Garminu jsem napsal (je to holt beta) tak uvidíme. Ale dík moc za radu .. tuhle volbu sem vůbec neviděl ..

EDIT .. asi o 3 hodiny později

The mount profile issue you have described has been fixed and will be in the next software release.

Thank you for your feedback,

Montana Software Team

WOW .. tomu říkám fofr B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#189 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 8:54

Ahoj Montanu si chci pořídit skrzevá veliký display - slábnou oči. Můžou mi zde někteří vlastníci toto schválit či vyvrátit?;)
  • 0

#190 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 9:39

Bobr_ napsal/a:
Ahoj
Montanu si chci pořídit skrzevá veliký display - slábnou oči.
Můžou mi zde někteří vlastníci toto schválit či vyvrátit?;)


Slabnuti oci je individualni, ale i jinym vlatnikum Montany asi slabnou oci. Ja ji nemam a oci slabnou take. Omlouvam se, ale neodolal jsem.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#191 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 10:12

1gato1 napsal/a:
Slabnuti oci je individualni, ale i jinym vlatnikum Montany asi slabnou oci. Ja ji nemam a oci slabnou take. Omlouvam se, ale neodolal jsem.

aspoň sem se dnes zasmál :D
venku krásně a já za žaluziema u kompu chjo
  • 0

#192 Brgul

Brgul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 15:47

miachal_a_jana Chirp byl v Prostěkjově - Hon na geofabku - možná se s marram.cz domluvite, aby dojel někam blíž :) Orxion Copak jsi si pořídil za držák do auta - od koho a zakoli? poraď. Dík. Držák na kolo - viz foto :D

Přiložené miniatury

  • kolo_mon.jpg

  • 0

#193 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 18:44

Držák přísavný s CL kabelem pro navigaci Montana .. celkem 1690 http://www.garmin.cz...ci-montana.html
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#194 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 2:23

funguje vám pls nastavení zkratek? pokoušel jsem se nastavit zkratku na zapnutí/vypnuti chirpu (změna stavu), můžu nastavit ikonu, název zkratky, ale jak jde o konkrétní akci, tak prostě se to tváří že sice mám možnost zvolit akci, ale přímo tu akci (cokoliv) se zdá nejde uložit .. jde nastavit na barometr alarm? jako když garmin zaznamená náhlou změnu aby zapípal? dikes
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#195 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 6:16

Brgul napsal/a:

Držák na kolo - viz foto :D


Jejda, tam stačí, aby prdla jedna gumička (jestli vidim dobře) je vyděláno :D Za chůze by to mohla přežít, ale třeba v 30km rychlosti z kopce nevím,nevím:D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#196 Brgul

Brgul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 7:56

Tak na pády je Montana dobrá :) Jednou skutečně prdla guma, ale to bylo z kopce na polní cestě, tam byl pád jak "do peřiny", ale podruhé mi vyskočila ze špatné zaplé brašničky (je vidět na foto) , a to již bylo v plné rychlosti z kopce dolů po kamenité cestě - tam jsem si toho všiml až po 2 km, ležela si v kamení a tiše si předla :P. Jediný následek - škrábanec na plastu.
  • 0

#197 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 10:41

Orxion napsal/a:
funguje vám pls nastavení zkratek? pokoušel jsem se nastavit zkratku na zapnutí/vypnuti chirpu (změna stavu), můžu nastavit ikonu, název zkratky, ale jak jde o konkrétní akci, tak prostě se to tváří že sice mám možnost zvolit akci, ale přímo tu akci (cokoliv) se zdá nejde uložit ..


Me to funguje. Mam zkratku na povolit otaceni displeje a zaroven mapa severem nahoru, a pak druhou zkratku vypnout otaceni displeje a mapa smerem chuze nahoru.

A pak mam jeste zkratku zapnout profil auto, a navigovat domu.
  • 0

#198 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 12:45

ještě jedna věc, dá se nějak řešit navigace do oblíbené destinace? chci říct abych tam měl nějaké položky oblíneé, protože jinak i když si tam nějakou adresu uložím, tak se to ztratí v tom mračnu stage, parkovišt, a já nevím čeho ještě a pokud to nemám za rohem tak to budu hledat věčnost .. ale já bych to měl rád po ruce .. jde to nějak řešit, pls?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#199 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 18:13

Mám novou Montanu 600 a mám první problém...přístroj nenašel kartu 8 GB s mapami..přitom se píše o kompaktibilitě ..máte někdo s tímto více zkušenosti? Díky za radu!
  • 0

#200 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 18:58

Předpokládám, že ji máš naformátovanou na FAT nebo FAT32. NTFS to samozřejmě neumí...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama