Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#81 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:22

podarilo se mi smazat uz splnenou chalenges!!! :P parada.... jsem zase CISTY NEPOSKVRNENY KACER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  • 0

#82 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:23

TerZdeK napsal/a:
jaký je doslovný překlad:

feedback:
Remove challenges, it has nothing to do with Geocaching
Or put it on a separate site. Thank you!

Status: declined
It is staying on Geocaching.com. If you don't like the new activity, don't participate.

díky chlapy....


zamítnuto, zůstává na geocaching.com. Pokud se ti nová aktivita nelíbí, neúčastni se.
  • 0

#83 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:24

TerZdeK napsal/a:
jaký je doslovný překlad:

feedback:
Remove challenges, it has nothing to do with Geocaching
Or put it on a separate site. Thank you!

Status: declined
It is staying on Geocaching.com. If you don't like the new activity, don't participate.

díky chlapy....


Odeberte challenge cache - nema to s geocachingem nic spolecneho nebo je presunte na samostatnou stranku. Diky

status: Odmitnuto:
Zustanou na geocaching.com - Pokud se vam tahle novinka nelibi, nemusite se ucastnit
  • 0

#84 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:25

TerZdeK napsal/a:
jaký je doslovný překlad:

feedback:
Remove challenges, it has nothing to do with Geocaching
Or put it on a separate site. Thank you!

Status: declined
It is staying on Geocaching.com. If you don't like the new activity, don't participate.

díky chlapy....


Návrh:
Odstraňte Challenge, nemá to nic společného s geocachingem.
Nebo je přesuňte na samostatnou stranu. Díky.

Status: zamítnuto
Zůstanou na geocaching.com. Pokud se vám tato aktivita nelíbí, neúčastněte se jí.

Edit: Pomalej :D
  • 0

#85 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:26

No díky za překlad... nic pozitivniho
  • 0

#86 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:28

raduz_CZ napsal/a:
jopjo, sleduju take, jak fofrem jsou nektere archivovany.. evidentne palce dolu funguji...
ale evidentne placeme marne, aneb jak sem postnul kuliocko..

já si zatim všiml jediné archivované, challenge bylo tuším napsat groundspeaku, že je to blbost. Pochybuju, že by to bylo palcema, protože jiné žijí dál i s výrazně negativním hodnocením
  • 0

#87 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:30

pepa.z.pocernic napsal/a:

raduz_CZ napsal/a:
jopjo, sleduju take, jak fofrem jsou nektere archivovany.. evidentne palce dolu funguji...
ale evidentne placeme marne, aneb jak sem postnul kuliocko..

já si zatim všiml jediné archivované, challenge bylo tuším napsat groundspeaku, že je to blbost. Pochybuju, že by to bylo palcema, protože jiné žijí dál i s výrazně negativním hodnocením



tohle je druhy kandidat: http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX240
a dam krk za to, ze jeste jednu mi to psalo, ze byla archived, ale ani za boha si v te zaplave nedokazi vzpomenout o cem to bylo...
  • 0

#88 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:31

Nebudu hodnotit challenge jako takové - souhlasím se Zeměmluvem, že komu se to nelíbí, ať si pr..............loví něco jiného. Co se mi ale nelíbí je to, že se u jednotlivých challenge rozdávají palce dolů ne proto, že je daná challenge špatná, nesmyslná atd., ale jako vzdor všem challenge. Takže ve výsledku to pak může mít za následek zrušení nějaké challenge, která sice není špatná, ale byla prostě publikována v době, kdy se zvedla největší vlna odporu. Až tu budou stovky kravin, přestane vás to bavit "palcovat" a ty naopak zůstanou...
  • 0

#89 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:54

Jasně že se nám to nelíbí, je tu až přílišná podobnost s věcí co dělala problémy a byla po zásluze z hledání krabiček odsunuta. Celkem mě namíchl způsob jakým se vyjádřil. Kdyby připsal hlasujte dál, pomožte nám Challenges vylepšit OK, ale takhle setřít svoje zákazníky...
  • 0

#90 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:56

je to celé nějaké divné...v profilu je vidět completed

Geocaching Challenges 1

ale není jako link a nejde prokliknout, založená Challenge není vidět v založených keších, log accepted a completed se nezobrazuje v seznamu posledních logů...WTF? :o
Co tím jako GS myslel? To nemohli jednoduše povolit zase zakládání virtuálek?
  • 0

#91 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:56

Koukam, ze GS dneska zamitne jeste mnoho navrhu na feedback foru.
  • 0

#92 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:57

Sutech: Konečně, první nehysterický komentář. :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#93 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:00

k-lord napsal/a:
Koukam, ze GS dneska zamitne jeste mnoho navrhu na feedback foru.


Spoustu toho zamítne a evergreeny zůstávají :D

Bring Back Virtuals... Challenges ARE NOT VIRTUALS!
  • 0

#94 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:06

Proč se proboha někde body challenges s found it míchají a jinde zase ne? Proč proboha nejsou na challenges schvalovači? Ne, v téhle fázi to hrát fakt nebudu a doufám, že někdo do opičky zhotoví script, kterej mě to z GC skreje... Mohlo to bejt dobré zpestření geochachingu, ale když si každej může zakládat co se mu zlíbí? Tedy pokud dotyčnej je PM, aby si zeměmluv na tom co nejvíc nahrabal pochopitelně. Jinak tolik bych to neprožíval. Dal sem si do statbaru že to nehraju a už mě to nezajímá do doby, než povolaj schvalovače a oddělej komplet body od nálezů. Jeremy má pravdu i když to mohl rozepsat víc. Sutech: Ona by ta hysterie nebyla taková, kdyby to zeměmluv dotáhnul do konce a nepublikoval to ve stavu kdy to každého naštve... Challenges typu vyfoť svého mazlíčka jak spím obejmi strom, Tweetni, atd... na stejnej server kde je i geochaching podle mě nepatří a doufám, že to pochopí i zeměmluv.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#95 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:06

ivanbok napsal/a:
Jasně že se nám to nelíbí, je tu až přílišná podobnost s věcí co dělala problémy a byla po zásluze z hledání krabiček odsunuta.


Opět potvrzení toho, co říkám - chápete, že těma palcema dolů hodnotíte konkrétní challenge a ne koncept challenge jako takový? Od toho je feedback. Souhlasím, že není příliš solidní jednání, zamáznout nějaký opačný názor takto razantě, na druhou stranu se ale nedivím - ta hysterie, co se všude kolem toho objevila, je naprosto hloupá. Takže až za pár dní opadne, bude teprve čas na normální debatu - snad ;).
Ale musím opět zdůraznit to, co už opakuji potřetí - palcema dolů u jednotlivých challenge nezrušíte koncept, max. donutíte třebas i normální challenge autora či Zeměmluv zrušit a na jejím místě vznikne později nějaká šílená kravina.
  • 0

#96 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:12

Sutech napsal/a:
Nebudu hodnotit challenge jako takové - souhlasím se Zeměmluvem, že komu se to nelíbí, ať si pr...........


Takže máš pocit že Premium members by do toho vlastně neměli velkému Žeremymu kecat ?
  • 0

#97 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:12

Sutech:
Palce chápu, však jsem zatím dával dolů jen u nejhorších zhůvěřilostí, pražské jsem olajkoval obě B)

Spíš nerozumím - možná se mi to zdá nebo bug - proč není archiv?!

Jsem sice jen rejpal z fóra... přijde mi to nedotažený :|
Skepse zcela oprávněná :/
  • 0

#98 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:14

nedotažený je snad všechno z toho update... třeba styly těch lofgů a všechno okolo grrr
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#99 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:15

Snow. napsal/a:
Proč se proboha někde body challenges s found it míchají a jinde zase ne? Proč proboha nejsou na challenges schvalovači? Ne, v téhle fázi to hrát fakt nebudu a doufám, že někdo do opičky zhotoví script, kterej mě to z GC skreje... Mohlo to bejt dobré zpestření geochachingu, ale když si každej může zakládat co se mu zlíbí? Tedy pokud dotyčnej je PM, aby si zeměmluv na tom co nejvíc nahrabal pochopitelně.
Jinak tolik bych to neprožíval. Dal sem si do statbaru že to nehraju a už mě to nezajímá do doby, než povolaj schvalovače a oddělej komplet body od nálezů. Jeremy má pravdu i když to mohl rozepsat víc.


Tak presne tohle me taky napadlo a souhlasim s tim. Pokud to na webu zustane takhle zpraseny, tak se urcite casem objevi nejaky greasemonkey script, ktery to napravi a jinak je to jedno - proste si to budu hrat i nadale po svym...
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#100 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:15

Snow. napsal/a:
Proč se proboha někde body challenges s found it míchají a jinde zase ne? Proč proboha nejsou na challenges schvalovači? Ne, v téhle fázi to hrát fakt nebudu a doufám, že někdo do opičky zhotoví script, kterej mě to z GC skreje... Mohlo to bejt dobré zpestření geochachingu, ale když si každej může zakládat co se mu zlíbí? Tedy pokud dotyčnej je PM, aby si zeměmluv na tom co nejvíc nahrabal pochopitelně.
Jinak tolik bych to neprožíval. Dal sem si do statbaru že to nehraju a už mě to nezajímá do doby, než povolaj schvalovače a oddělej komplet body od nálezů. Jeremy má pravdu i když to mohl rozepsat víc.


+1
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama