Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#101 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:23

Hm celkem divny, ale je mi to celkem putna, proste nemam duvod se tohodle ucastnit. Jen nechapu proc to teda nebezi na samostanem webu. Sice v profilu ty body jsou oddelene ale v ramci logovani kesky je to predpokladam dohromady. Teda ne ze by uplne zalazelo na tom kdo ma kolik bodu, ale porad je to hra a sdruzovat bod za nalezeni krabicku nekde na skale a bod za fotku u pocitace ...hmmmnevim nevim ... Taky nechapu ze kdyz zrusili virtaulky a webcamky tak ze to nahrazujou timhle v podstate v ramci geocachinmgu necim horsim nez zrusili :) Kdyby to udelali jako samostany web, kdyz uz neco takoveho chteji, tak negativnich komentaru by byla polovina :) GS souhlasim, ze at si akzdy dela co chce, ja to hrat nechci, ale nechapu proc mam trpet tim ze budu mit na strankach GC bordel :) Pokud to nebude mit vlastni web tak at alespon udelaj do nastaveni profilu checkbox - Nechci hrat challanges - a vsechno ohledne challanges mi z webu po prihlaseni zmizi - naprogramovat toto je tak 1 % casu progrmatoru z casu na vytvoreni tehle silenosti :) Kazdopadne hlasuji pro zalozeni noveho webu a odstraneni jakychkolik scitani foundit s challanges :)
  • 0

#102 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:27

http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX374 - fakt výborná
  • 0

#103 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:30

Nevíte, jak si smažu completed challenge, když už je archivovaná? nějak mi to uniká.. :o
  • 0

#104 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:54

Radkak napsal/a:
Nevíte, jak si smažu completed challenge, když už je archivovaná? nějak mi to uniká.. :o


To se snad smázne automaticky.
  • 0

#105 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:15

Třeba ta s karlovým mostem, každý tam posílá fotky z virtuálky, přitom je tam jasně psáno, vyfoť se s PH za zády. Hned bych jim to mazal.
  • 0

#106 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:18

Jinak jako nápad se mi to docela líbí, ale fakt by bylo dobrý to pojmout spíš jako náhradu virtuálek. Dojeď tam a tam a vyfoť se tam a tak, popř. něco udělej atd. A ne vyfoť si ranní hovno
  • 0

#107 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:20

je to nový ono se to vychytá ... p.s. samozřejmě někteří si holt budou muset vyfotit raní stolici ale to je přejde :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#108 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:25

Kdybych mel o challanges zajem, hned bych mohl z fleku dve splnit.. fotka na Karlove moste, fotka u Brandenburske brany.. Ani jedno z toho me v tuhle chvili moc nelaka, ale daleko vic jsem rozcarovany z te spousty zmen.. Jestli jsem to dobre pochopil, tak: 1) u kesek se ted neukazuje den logu (ani kdyz jsem jeji owner) 2) logy uzivatelu jsou neprehledne kvuli obrazkum, statistikam a dalsim kravinam 3) mame tu novy typ geochachingu, ktery zatim vypada spis jako neco "podel se o fotky z dovolene" Projel jsem si forum na gc.com, k necemu si rekl sve a par veci popostrcil hlasy co mam. Ted jdu spat a uz na to prdim.. uvidime co se z toho velkeho rozruchu ve svete gc nakonec vyvrbi.. prijde mi jen smutne jakym smerem se ubira organizace na kterou uz vic jak tri roky prispivam..
  • 0

#109 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:25

A tady nefunguje schvalování jako u běžných keší?
  • 0

#110 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:25

Ruuzha napsal/a:
Třeba ta s karlovým mostem, každý tam posílá fotky z virtuálky, přitom je tam jasně psáno, vyfoť se s PH za zády. Hned bych jim to mazal.

Každý?
Nechceš, doufám, tvrdit, že já nestojím na Karlově mostě a nemám za sebou na fotce Hradčany, že ne?
Tak opatrně s tím generalizováním...
  • 0

#111 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:31

Jee zas mě nemusíš chytat za slovo...
  • 0

#112 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:45

Jave napsal/a:
Kdybych mel o challanges zajem, hned bych mohl z fleku dve splnit.. fotka na Karlove moste, fotka u Brandenburske brany.. Ani jedno z toho me v tuhle chvili moc nelaka, ale daleko vic jsem rozcarovany z te spousty zmen..
Jestli jsem to dobre pochopil, tak:
1) u kesek se ted neukazuje den logu (ani kdyz jsem jeji owner)
2) logy uzivatelu jsou neprehledne kvuli obrazkum, statistikam a dalsim kravinam
3) mame tu novy typ geochachingu, ktery zatim vypada spis jako neco "podel se o fotky z dovolene"

Projel jsem si forum na gc.com, k necemu si rekl sve a par veci popostrcil hlasy co mam. Ted jdu spat a uz na to prdim.. uvidime co se z toho velkeho rozruchu ve svete gc nakonec vyvrbi.. prijde mi jen smutne jakym smerem se ubira organizace na kterou uz vic jak tri roky prispivam..

ad 1) a je to důležitý ? mám x keší a u některých jsem zpět nezískal ani logbook (prostě mi ho furt kradou) takže to stejně nezjistím jestli je to či není pravda ... bylo tu jedno téma o kontrolování logbooků versus skutečný logy kdo to skutečně dělá ?? přiznám na rovinu jen vizuálně ale zakládám si je :-)
ad 2) nepřijde mi to nepřehledný spíš se to zpřehlednilo ale souhlasím, že datum by se tam vešel.... ok popírám bod 1) :-D
ad 3) no pokud jsi zkusil foursqvare nebo gowallu tak nic nového pod sluncem :-) jen chce být gc.com trochu víc IN :-) osobně zatím nevím je to krátký čas na nějaké soudy
Celkem mi to přijde jako hon na čarodějnice.... GC.COM něco změnil a uvidí se jestli blbě nebo dobře... keše nezměnil tak o co vám GO :-) bylo tu zepár vřískalů co chtěli zpět virtuálky a nakonec se něco takového v podobě Chalenges vrátilo. Že je Waymarking dlouhodobě neudržitelný je jasný tudíž něco se na GC.COM objevit muselo jsou to Chalenges a záleží na NÁS jak se s tím naučíme dělat.... můžem si po ránu fotit stolici a nebo z toho bude třeba i nějaká taškařice... dneska fakt nevím jak Chalenges udělat ale za týden dva tři budu moudřejší :-) I Wherigo živořilo dokud se neobjevilo URWIGO :-) a dneska je radost něco vymejšlet .... :-) beru to jako spestření a uvidím.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#113 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:48

Kocovina napsal/a:

TerZdeK napsal/a:
jaký je doslovný překlad:

feedback:
Remove challenges, it has nothing to do with Geocaching
Or put it on a separate site. Thank you!

Status: declined
It is staying on Geocaching.com. If you don't like the new activity, don't participate.

díky chlapy....


zamítnuto, zůstává na geocaching.com. Pokud se ti nová aktivita nelíbí, neúčastni se.


A reálný překlad a přístup GS je: "Komu se to nelíbí, ať nám prdel políbí."
Když se za takovou chvíli nasbírá tolik negativních ohlasů a GS to nejen že nedokáže obhájit, ale smete jakékoliv odlišné názory od svých platících zákazníků, bez rozumného protiargumentu, ze stolu tímto zůsobem. Proč tedy ten feedback zakládali ?

A ostatní změny - kam zmizelo datum ? To už nikdy nezjistím, co jsem kdy našel ?! No to je v prčicích. Nevím jestli není na čase tuhle hru skončit :(
  • 0

#114 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:52

Ale jo kdo chce at si to hraje ale pokud to hrat nechci mel bych rad moznost jako platici zakaznik aby me to vubec neobtezovalo :) kesku taky muzu dat na ignore list tak proc ne cele challenges :))

http://feedback.geoc...s-to-?ref=title
  • 0

#115 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 0:01

ale notak ..... něcdo vyskočí jeden den a všíchni v tom viděj jen negativa :-)
ono platí o veškeré lidské činnosti že kdo nic nedělá nic neskazí
takže pokud by GC nic nedělal nic by neskazil a nikdo by tu nemusel břejskat :-)
zatím vůbec netuším jak to Chalenge uchopit :-) ale všichni už břejskaj a mají papír na genialitu....
Tahle věc se na GC.COM určitě rodila nesnadno ale je tu a prostě pokud tě nezajímá tak ji vynech !! pokud jo promysli si jestli se z toho nedá vytáhnout nějaké pozitivum :-) negativa se najdou hned a kritiků jsou tisíce :-D

Ale jo kdo chce at si to hraje ale pokud to hrat nechci mel bych rad moznost jako platici zakaznik aby me to vubec neobtezovalo

ehm mě to zartím neobtěžuje... a platím si zeměmluv ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#116 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 0:05

Tak jsem projel prvních 300 CH a je tam opravdu 98% sraček s prominutím. Jediná, která se mi opravdu moc líbila a byl to super nápad je dojít na nějaké známé filmové místo a udělat fotku sebe hrající na tom místě co nejpodobněji scénu z toho filmu, který se na tom místě natáčel. Pokud někdo udělá něco takového pro ČR rád se připojím. Příjde mi to docela vtipné.
  • 0

#117 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 0:11

Ruuzha napsal/a:
Tak jsem projel prvních 300 CH a je tam opravdu 98% sraček s prominutím. Jediná, která se mi opravdu moc líbila a byl to super nápad je dojít na nějaké známé filmové místo a udělat fotku sebe hrající na tom místě co nejpodobněji scénu z toho filmu, který se na tom místě natáčel. Pokud někdo udělá něco takového pro ČR rád se připojím. Příjde mi to docela vtipné.

a o tom to je dostat ty správný nápady....
v první fázi to budou ptákoviny ale myslím se z toho dá ledacos vykřesat....
a kldyž ne dá se to v poklidu ignorovat B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#118 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 5:55

http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX3D8 tenhleukol je podle me chodny na spravnou chalenges..... neni to blbe foceni, ale je to ukol pro zlepseni gc skoda ze jsem si nedavno nevyfotil, retencni nadrz u NC krpole :D mohl jsem mit splnenu jednu, ktera i za neco stoji. ale asi ne. budu to bojkotovat uplne
  • 0

#119 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:08

Našel už někdo nějakou mapu s chalengama??
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#120 Jay11Cz

Jay11Cz

    Jay11Cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:22

Jen mě napadá, dokážete si představit co by to bylo, kdyby challenges mohli zakládat i basic members? Uh, ta představa...
  • 0

Former nickname up to 2020, Feb 17th: MAP523





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama