Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#141 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:11

JohnyFK napsal/a:
No jo - ale když se podívám na fotky u té challenge, tak kolik jich je tam správně dle zadání? - Vyfoť se na Karlově mostě s Pražským hradem za zády.

Předpokládám ale zatím jsem nic nezkoušel, že logy neodpovídající zadání půjdou vyházet ale fakt nevím jen teoretizuju... :-)
takže chalenge bude trochu dřina pro ownera lol B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#142 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:12

emve napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
heh s andělíčkem sem se teda nefotil a celkem mám honičku vypřemejšlet kde v okolí je nějakej fotogenickej ... myslím zrovna tohle není vůbec špatnej úkol... B)

Andelicku je tam spousta - asi nejsi z Plzen (BTW jedna z kasen taky predstavuje andela)

ne nejsem :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#143 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:13

Napada me jedna takova "Challenge" - utvor skupinku 20-30 lidi a prubezne davejte na nesmyslne Challenge palce dolu. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#144 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:15

Roman_Jaromer napsal/a:

Do-bby napsal/a:
http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX3D8

tenhleukol je podle me chodny na spravnou chalenges..... neni to blbe foceni, ale je to ukol pro zlepseni gc

skoda ze jsem si nedavno nevyfotil, retencni nadrz u NC krpole :D mohl jsem mit splnenu jednu, ktera i za neco stoji. ale asi ne. budu to bojkotovat uplne


A co to bylo za úkol? Trochu nechápu, ty Chalenge je jen chvilkový úkol, že nezůstávaj déle? Takže to je opravdu pro ty, kdo si náhodou zrovna zapnou Internet a chytí si tu "výzvu", která je po dni či dvou opět zrušena???

Docela by mě zajímalo, co bylo úkolem, této výzvy, když je hned zrušena a přitom podle toho co píšeš, je kvalitní (alespoň pokud to cos psal není ironie)...


no ironie to nebyla... ale zrusili ji hned protoze v ni byl uveden nesouhlas s chalengema... palce tam byl jen muj UP a jeste jeden DOWN jinak nic.

tema bylo toto, jsem si to schvalne zkopiroval :)

------------------

Nazev: Zachovejme klasický GEOCACHING !!!

Vyhlédni si ve svém okolí jakoukoliv cizí keš která potrebuje údržbu a po domluve s jejím ownerem (pokud je tento nekontaktní tak i bez) se o ni postarej jako o svou vlastní. Své dílo mužeš vyfotit, treba i s Tvou GPSkou. Do logu nezapomen pridat též link na dotcenou keš.

------------------

takze opravu to byla chalenge jak bych si ji predstavoval, ze by mela byt. a oni ji zavrou. takze co z toho vypliva??? chalenge jsou jen od toho plnit nesmyslne ukoly a nic z toho!! kdyz zaviraji takovou vyzvu...


takze kam to speje?!
  • 0

#145 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:15

S474N napsal/a:
Napada me jedna takova "Challenge" - utvor skupinku 20-30 lidi a prubezne davejte na nesmyslne Challenge palce dolu. :D:D

no jo ty aby sis nepřisadil :P :D :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#146 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:28

tato je take celkem normalni. (valasske mezirici) http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX6D6 pokud by ji zrusili tak tady je ukol: Vaším úkolem je najít busty tří významných českých skladatelů, vyfotit každou z nich a složit z fotek zajímavou koláž. Všechny busty naleznete do dvou set metrů od knihovny, před kterou se dá pohodlně zaparkovat. Tento úkol je náhradou za archivovanou mystery cache GC28C0D. moc s tim nesouhlasim, ale pokud se eliminuji kraviny a zustali by jen takovehle. mohlo by to fungovat. ale i tak. geocaching je o keskach a ne o nejakych ukolech. na to jsou nejake bojovky.
  • 0

#147 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:40

Asi největší problém, co s Challenges mnozí máme - odhlédnuto od faktu že existují :D - že jsou počítány do statistiky společně s keškami, na feedback fóru se proto objevilo volání Handle challenges like benchmarks aby s nimi bylo naloženo jako s benchmarky, to zn. ve statistice budou vidět, ale nezapočítají se do statistik mezi keše.
  • 0

#148 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:44

Takže po boji proti některým změnám a prosazování Wiga na feedbacku jsem takrka bez bodů
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#149 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:56

DrakMrak napsal/a:

MedoMys napsal/a:

emve napsal/a:
http://www.geocachin...iew.aspx?cx=CX5
i tahle by mohla fungovat, pokud by ale lide ihned po vyhlaseni neprohledali svuj foto archiv, ve kterem nasli starsi fotku odpovidajici (nekdy ani to ne) vyzve a ihned ji uploadli...

A teď mi řekni - proč by nepoužili stará data jako důkaz toho, že tuto výzvu již splnili ? To musí splnit to stejné s novým datumem ? Přijde ti pak toto nucení do opakování již prožitého jako zábava ?

souhlas jednou se mi trefili do archivu tak proč to nepoužít
heh s andělíčkem sem se teda nefotil a celkem mám honičku vypřemejšlet kde v okolí je nějakej fotogenickej ... myslím zrovna tohle není vůbec špatnej úkol... B)

Ja tu challenge chapu tak, ze je mysleny konkretni andelicek na namesti v Plzni (cilove souradnice).
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#150 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:59

Mě Challenges nevadí a ani že se někde budou zobrazovat nějaké body navíc.
Kešujeme již od roku 2006 a máme odloveno něco málo přes 2000 keší a je nám jedno, že někdo kešuje třeba teprve 2 roky a má na kontě více jak 5000 keší.
Ony ty body jsou stejně o ničem, když je ti největší honiči nahonili na nějaký power trailech, prostě někdo si dá lajnu 1000 keší a někdo nafotí 1000 fotografií do Challenges a vyjde to na stejno.
Vlastně ne, ten co si dá tu lajnu 1000 tradiček si bude pamatovat jen tu asfaltku po které jel a zastavoval každých 160 metrů a ten druhý si bude pamatovat spoustu různých míst které navštívil z fotoaparátem.

Jinak mě udivuje, že jste nepřišli na jednu ZÁSADNÍ věc, a to že si Challenges můžete založit kde chcete aniž by vám do toho kecal reviwer.
Takže komu reviewer zatrhl nějakou keš v podzemí, má teď šanci.

  • 0

#151 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:08

Je to jednoduchý, když o to lidé nebudou stát, nebude to fungovat. Asi nejduležitější je odloučení bodu, protože takto je to nesmysl.
  • 0

#152 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:08

Tak jsem se na to vyspal a napadla me jedna vec :) challange by se dalo dobre vyuzit jako berlicka - pokud je ted zakazano podminovat uznani logu fotkou, mohlo by to fungovat pres challenge..
  • 0

#153 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:12

Maxinoha napsal/a:
Vlastně ne, ten co si dá tu lajnu 1000 tradiček si bude pamatovat jen tu asfaltku po které jel a zastavoval každých 160 metrů a ten druhý si bude pamatovat spoustu různých míst které navštívil z fotoaparátem.


spis 1000 nalezenych stranek na googlu. a 1000 prosezenych hodin doma. ten kdo si chce nahnat body, proc by chodil ven si fotit nejaka mista. vyjede si ty tuni kravin typu zaba, screen plochy a nemusi hnout brvou.

za 1000 odlovenych kesek v powertrailu alespon zaplatil treba potem. a co je na tom. holt si jel cestu buh vi kolik km a nahonil si u toho kesky.

uvidime kolik plnohodnotnych ch bude. zatim jsem nasel jen par a vetsinu z nich uz archivovali :)

edit: a fotky z challanges se stejne nezobrazuji v tve galerii, tak je to jedno co si tam das...

takze mi prijde cestnejsi potit pot na 50km pro powertrail nez tohle :)
  • 0

#154 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:14

Ale do status baru se challenge nazapočítavají, aspoń tak, ...ne ?
  • 0

#155 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:16

Pokud se ty hloupacaty vyeliminujou a zustanou ty virtualkam podobny, tak mi ani spolecny bodovani vadit nebude.
  • 0

#156 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:16

Radkak napsal/a:
Ale do status baru se challenge nazapočítavají, aspoń tak, ...ne ?

nastesti ne
  • 0

#157 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:21

Jak zjistim kdo Challenge vytvoril? At koukam jak koukam, tak to najit nemuzu.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#158 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:24

Koukni úplně do logů, u jedné jsem viděl log created.
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#159 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:34

semik75 napsal/a:
Jak zjistim kdo Challenge vytvoril? At koukam jak koukam, tak to najit nemuzu.


Prvni log by mel byt ten, ve kterem se doctes, kdo listing vytvoril.
  • 0

#160 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:36

k-lord napsal/a:

semik75 napsal/a:
Jak zjistim kdo Challenge vytvoril? At koukam jak koukam, tak to najit nemuzu.


Prvni log by mel byt ten, ve kterem se doctes, kdo listing vytvoril.

...někdy
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama