Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#121 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:40

MAP523 napsal/a:
Jen mě napadá, dokážete si představit co by to bylo, kdyby challenges mohli zakládat i basic members?
Uh, ta představa...


opět známá představa, že za všechno špatný můžou BM členové... ach jo.
  • 0

#122 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:45

kstavk napsal/a:

MAP523 napsal/a:
Jen mě napadá, dokážete si představit co by to bylo, kdyby challenges mohli zakládat i basic members?
Uh, ta představa...


opět známá představa, že za všechno špatný můžou BM členové... ach jo.

tak to asi myšleno nebylo, spíš jde o to že BM je řádově víc a o to víc by vznikalo nesmyslných challendes. Ale už se objevilo i pár nápaditých vlaštovek, tak uvidíme.
  • 0

#123 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:57

MAP523 napsal/a:
Jen mě napadá, dokážete si představit co by to bylo, kdyby challenges mohli zakládat i basic members?
Uh, ta představa...

a jakou souvislost má zaplacený účet zeměmluvu s kvalitou chalenges ??
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#124 Jay11Cz

Jay11Cz

    Jay11Cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:58

kstavk napsal/a:

MAP523 napsal/a:
Jen mě napadá, dokážete si představit co by to bylo, kdyby challenges mohli zakládat i basic members?
Uh, ta představa...


opět známá představa, že za všechno špatný můžou BM členové... ach jo.


Proč si to hned vysvětlovat takto. Parkis tomu porozuměl tak jak jsem to myslel. BTW...já sám jsem Basic.
S kvalitou keše/challenge to nikdy nebude mít souvislost.
  • 0

Former nickname up to 2020, Feb 17th: MAP523


#125 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:11

Trochu navazu na jiz zamknute vlakno pryc s CH(proc lock?): kdyz je to tak skvele "samoreview", uz nekdo vite, co se stane, kdyz CH splnim a pak ji polsou ostatni pomoci tech palcu nahoru a dolu do pryc? Zustane bod a nebo taky zmizi? Jinak fakt hruza, myslel jsem si, ze se to do rana nejak vyvrbi,. ale je to jeste horsi. Dve (min.) hlasovani na foru zamcena/zrusena... A Jeremyho chovani a nasledna " prosba" o cas a trpelivost k vychytani much...Tohle nema mouchy, ale masarky z Cernobylu!!! Je to, jako kdyby automobilka pustila ven vuz s tim, ze ma hezkou karoserii, motor ma zatim jen dva valce a nebrzdi to, ale dejte tomu cas a mozna to zacne aspon svitit :@
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#126 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:11

Do-bby napsal/a:
http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX3D8

tenhleukol je podle me chodny na spravnou chalenges..... neni to blbe foceni, ale je to ukol pro zlepseni gc

skoda ze jsem si nedavno nevyfotil, retencni nadrz u NC krpole :D mohl jsem mit splnenu jednu, ktera i za neco stoji. ale asi ne. budu to bojkotovat uplne


A co to bylo za úkol? Trochu nechápu, ty Chalenge je jen chvilkový úkol, že nezůstávaj déle? Takže to je opravdu pro ty, kdo si náhodou zrovna zapnou Internet a chytí si tu "výzvu", která je po dni či dvou opět zrušena???

Docela by mě zajímalo, co bylo úkolem, této výzvy, když je hned zrušena a přitom podle toho co píšeš, je kvalitní (alespoň pokud to cos psal není ironie)...
  • 0

#127 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:17

nosferatu XIII. napsal/a:


Jinak fakt hruza, myslel jsem si, ze se to do rana nejak vyvrbi,. ale je to jeste horsi. Dve (min.) hlasovani na foru zamcena/zrusena...
A Jeremyho chovani a nasledna " prosba" o cas a trpelivost k vychytani much...Tohle nema mouchy, ale masarky z Cernobylu!!!
Je to, jako kdyby automobilka pustila ven vuz s tim, ze ma hezkou karoserii, motor ma zatim jen dva valce a nebrzdi to, ale dejte tomu cas a mozna to zacne aspon svitit :@


:D:D:D
jj, pravdu máš.
Postoj z GS k téhle vlně nevole se mi nelíbí, docela nechápu... Tak proč dává možnost hlasování, když ho pak zastaví, jelikož se mu to nehodí do krámu?
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#128 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:21

teda porad nejak nevim, jak vyhledat CH v CZ, ale nasel jsem tohle:
http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX63B
asi si taky zalozim CH, kde bude zaparkuj tady a tady, dojdi do samky pro pivo a prines je na HC ownera (ma vubec CH ownera, nebo foundera?)

A jinak byla otazka casu, kdy bude toto:
http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX17B
Nekteri si jiste vybavi mysterku v Praze...

Btw. co ty ikonky? Fotacek, sipka a asi jeste jedna. Jsou nekde vysvetlivky?

EDIT: cokoliv co nejde BF nema v GC co delat :D:D:D:D
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#129 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:31

Roman_Jaromer napsal/a:

A co to bylo za úkol? Trochu nechápu, ty Chalenge je jen chvilkový úkol, že nezůstávaj déle? Takže to je opravdu pro ty, kdo si náhodou zrovna zapnou Internet a chytí si tu "výzvu", která je po dni či dvou opět zrušena???

Docela by mě zajímalo, co bylo úkolem, této výzvy, když je hned zrušena a přitom podle toho co píšeš, je kvalitní (alespoň pokud to cos psal není ironie)...


Podle me to bylo mozna kvalitni, ale lidi to bojkotuju a davaji palce dolu vsem challanges bez vyjimky a tak se to automaticky archivovalo.

Uz mi to zacina trochu pripadat jako dost prehnana reakce od uzivatelu. Zacinam si rikat - treba se z toho casem stane neco zajimavyho, eliminuji se kraviny typu zaba, dotahne se to do nejaky prijatelny podoby a treba nas to jeste vsechny bude bavit. Tak uvidime co z toho bude....
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#130 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:40

kuliocko napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:

A co to bylo za úkol? Trochu nechápu, ty Chalenge je jen chvilkový úkol, že nezůstávaj déle? Takže to je opravdu pro ty, kdo si náhodou zrovna zapnou Internet a chytí si tu "výzvu", která je po dni či dvou opět zrušena???

Docela by mě zajímalo, co bylo úkolem, této výzvy, když je hned zrušena a přitom podle toho co píšeš, je kvalitní (alespoň pokud to cos psal není ironie)...


Podle me to bylo mozna kvalitni, ale lidi to bojkotuju a davaji palce dolu vsem challanges bez vyjimky a tak se to automaticky archivovalo.

Uz mi to zacina trochu pripadat jako dost prehnana reakce od uzivatelu. Zacinam si rikat - treba se z toho casem stane neco zajimavyho, eliminuji se kraviny typu zaba, dotahne se to do nejaky prijatelny podoby a treba nas to jeste vsechny bude bavit. Tak uvidime co z toho bude....


taky mi to po jednom dni přijde jako přehnaná histerie :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#131 emve

emve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:43

http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX225
Myslim, ze takhle by VYZVY asi mohly fungovat - v podstate takova virtual kes
  • 0

#132 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:44

ivanbok napsal/a:

Radkak napsal/a:
Nevíte, jak si smažu completed challenge, když už je archivovaná? nějak mi to uniká.. :o


To se snad smázne automaticky.


Právě že nesmaže :D, časem se to snad nějak vyvrbí
  • 0

#133 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:46

Taky si myslim ze se to vylepsi. Odstrani se nesmysly a ty co se blizi puvodnim virtualkam zustanou. Rozhodne bych to nevypalcovavala plosne. Par jsem jich ted prosla a zda se mi, ze po pocatecni vlne nesmyslnych libacich a objimacich ukolu se to zacalo zlepsovat. Kdyby zustala ta rozumnejsi cast, kde fakt nekam musis, tak by mi snad ani nevadilo, ze jsou body v casti profilu dohromady
  • 0

#134 emve

emve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:46

http://www.geocachin...iew.aspx?cx=CX5
i tahle by mohla fungovat, pokud by ale lide ihned po vyhlaseni neprohledali svuj foto archiv, ve kterem nasli starsi fotku odpovidajici (nekdy ani to ne) vyzve a ihned ji uploadli...
  • 0

#135 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:54

emve napsal/a:
http://www.geocachin...iew.aspx?cx=CX5
i tahle by mohla fungovat, pokud by ale lide ihned po vyhlaseni neprohledali svuj foto archiv, ve kterem nasli starsi fotku odpovidajici (nekdy ani to ne) vyzve a ihned ji uploadli...

A teď mi řekni - proč by nepoužili stará data jako důkaz toho, že tuto výzvu již splnili ? To musí splnit to stejné s novým datumem ? Přijde ti pak toto nucení do opakování již prožitého jako zábava ?
  • 0

#136 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:02

MedoMys napsal/a:

emve napsal/a:
http://www.geocachin...iew.aspx?cx=CX5
i tahle by mohla fungovat, pokud by ale lide ihned po vyhlaseni neprohledali svuj foto archiv, ve kterem nasli starsi fotku odpovidajici (nekdy ani to ne) vyzve a ihned ji uploadli...

A teď mi řekni - proč by nepoužili stará data jako důkaz toho, že tuto výzvu již splnili ? To musí splnit to stejné s novým datumem ? Přijde ti pak toto nucení do opakování již prožitého jako zábava ?

souhlas jednou se mi trefili do archivu tak proč to nepoužít
heh s andělíčkem sem se teda nefotil a celkem mám honičku vypřemejšlet kde v okolí je nějakej fotogenickej ... myslím zrovna tohle není vůbec špatnej úkol... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#137 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:02

Osobně bych řekl, že je to vždy a jen o přístupu nás kačerů. Pakliže na chalku narazím a splním její úkol, tak v tom nevidím rozdíl oproti např. earthcache. Pakliže se mi úkol bude zdát nesmyslný, chalku nelovím. Vždy se najde někdo boduchtivý, kdo bude logovat všechny chalky co na ně narazí a najde nějaký obrázek na goooglu. Jakej je ale rozdíl, když si takovýto "kačer" zaloguje 20 pražských microšek na kterých nikdy nebyl.Žádnej. Je to zas a jenom o tom, že aždej si dělá hru tak jakou chce. Kdo chce výzvu, zaloguje si jí po splnění. Kdo chce bod, splní si jí z kanceláře. Jako každá novinka má i tato své porodní bolesti, ale věřte, že 10.000 geobodů z nikoho kinga neudělá a mám pocit, že ani chleba mít levnější nebude.... Za mě chalkám ANO, ale dotáhnout to do nějakého smysluplného formátu.
  • 0

#138 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:03

No jo - ale když se podívám na fotky u té challenge, tak kolik jich je tam správně dle zadání? - Vyfoť se na Karlově mostě s Pražským hradem za zády.
  • 0

#139 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:05

A+T napsal/a:
Osobně bych řekl, že je to vždy a jen o přístupu nás kačerů. Pakliže na chalku narazím a splním její úkol, tak v tom nevidím rozdíl oproti např. earthcache. Pakliže se mi úkol bude zdát nesmyslný, chalku nelovím. Vždy se najde někdo boduchtivý, kdo bude logovat všechny chalky co na ně narazí a najde nějaký obrázek na goooglu. Jakej je ale rozdíl, když si takovýto "kačer" zaloguje 20 pražských microšek na kterých nikdy nebyl.Žádnej. Je to zas a jenom o tom, že aždej si dělá hru tak jakou chce. Kdo chce výzvu, zaloguje si jí po splnění. Kdo chce bod, splní si jí z kanceláře. Jako každá novinka má i tato své porodní bolesti, ale věřte, že 10.000 geobodů z nikoho kinga neudělá a mám pocit, že ani chleba mít levnější nebude.... Za mě chalkám ANO, ale dotáhnout to do nějakého smysluplného formátu.

já s tím souhlasím... lidičky sou kreativní a vymyslí plno zajímavejch věcí
a to jestli to někdo bude chtít odrbat nebo ne je prostě věc každýho... a nesmysly se zruší samy prostě jen proto, že jsou to nesmysly... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#140 emve

emve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:08

DrakMrak napsal/a:
heh s andělíčkem sem se teda nefotil a celkem mám honičku vypřemejšlet kde v okolí je nějakej fotogenickej ... myslím zrovna tohle není vůbec špatnej úkol... B)

Andelicku je tam spousta - asi nejsi z Plzen (BTW jedna z kasen taky predstavuje andela)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama