Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Výměna CWG za jiný přemět


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#1 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 14:31

Zdravím všechny kačery, chtěl bych se zeptat, zda pokládáte za špatné vzít z keše cwg a dát místo něj jiný předmět. Na wiky se píše, že to nevadí, ale jinde se to zas nedoporučuje. Proto bych se chtěl zeptat, zda je to možné a případně co vložit za protihodnotu (Kč), aby se někdo nezlobil. Díky trefcz
  • 0

#2 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 14:31

někdo se bude zlobit vždycky, ale obecná hodnota je cca 10Kč.
  • 0

#3 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 14:33

Je to normální předmět tradu, takže když vložíš něco v hodnotě kolem 10 Kč, tak je to vpohodě, ale pokud chceš sbírat, tak by bylo lepší, kdyby sis udělal svoje a měnil kus za kus...
  • 0

#4 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 15:07

mirotiro napsal/a:
Je to normální předmět tradu, takže když vložíš něco v hodnotě kolem 10 Kč, tak je to vpohodě, ale pokud chceš sbírat, tak by bylo lepší, kdyby sis udělal svoje a měnil kus za kus...

No to chci, ale čekám až budu mít dodělané logo a pak si je nechám udělat.
  • 0

#5 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 16:54

Majitelé a sběratelé si přejí kus za kus. Ti co to nehodlají respektovat se ohánějí pravidly. Jde o to jak si je kdo vyloží. Měň za předmět stejné nebo vyšší hodnoty. CWGčkaři to chápou tak, že cwg za cwg a ta vyšší hodnota je nový přírůstek do sbírky. My dáváme do svojí nové keše 3ks na výměnu a jednou je doplníme. Cwg se postupně ztratí bez zápisu. Jsme v čechách:D.
  • 0

#6 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 17:03

Mirdule22 napsal/a:
Majitelé a sběratelé si přejí kus za kus. Ti co to nehodlají respektovat se ohánějí pravidly. Jde o to jak si je kdo vyloží. Měň za předmět stejné nebo vyšší hodnoty. CWGčkaři to chápou tak, že cwg za cwg a ta vyšší hodnota je nový přírůstek do sbírky.


To ale není pravda, že ano. CWG je normální předmět na výměnu v hodnotě cca 10 korun. Vždycky byl. Nedělej z toho něco co to není. Ano, spousta majitelů chce výměnu jen za CWG, spoustě je to fuk. Takže laskavě tu nemluv za "CWGčkáře" obecně.
  • 0

#7 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 17:27

Když mám své CWG je podle mě lepší měnit CWG za CWG, ale když je nemám tak za předmět kolem 10kč či víc. Pro mě je vzácnost když najdu CWG v kešce a většinou s sebou má svoje, takže měním kus za kus.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#8 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 17:55

To ale není pravda, že ano. CWG je normální předmět na výměnu v hodnotě cca 10 korun. Vždycky byl. Nedělej z toho něco co to není. Ano, spousta majitelů chce výměnu jen za CWG, spoustě je to fuk. Takže laskavě tu nemluv za "CWGčkáře" obecně.[/quote] Ti co to píšou do listingu, tak ti chtějí (si přejí) kus za kus - desetikorunu si do sbírky nedaj. Těch je určitě většina. Nejvíc potěší výměna v keši. Někdy nalezneš a vyměníš víc, jindy míň. Nezáleží snad ani na oblasti, ale na tom kdo šel před tebou. Je to o domluvě a respektování se. Z tohoto nerespektování se již mnozí cwg do keše neumisťují a mění z ruky do ruky a na eventech. Někdo pak kvůli takové omezené možnosti získání nových kousků i draží zde na fóru, nebo na aukru. To už je na uvážení každého soudruha.
  • 0

#9 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:31

CWG má opravdu hodnotu 10 Kč, ale když ho najdu v keši udělá mi víc radosti než předmět za stovku:D
  • 0

#10 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:01

A kde je psáno, že CWG má hodnutu 10,-?
http://aukro.cz/geoc...1841927902.html jasný případ, že tomu tak není.
  • 0

#11 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:07

mi spíš vadí že někdo vezme CWG a nic nedá, a ještě to napíše do logu, to mi přijde trochu sprosté...
  • 0
DittmannCZ

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:15

fireman.cz napsal/a:
A kde je psáno, že CWG má hodnutu 10,-?
http://aukro.cz/geoc...1841927902.html jasný případ, že tomu tak není.

Je to přibližná pořizovací cena. Viz nabídka výrobců.
Nějaké aukce a přihazování šílených sběratelů na to nemají vliv.
P.S. "Geocashing CWG" hmmm dotyčný "kačer" "sběratel" ani neví, jak se to píše :D
  • 0

#13 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:20

Ahaa, takže staré mince mají také hodnotu pouze takovou jako při ražbě? Nesmysl. Na něčem cena roste na něčem klesá, ale na ničem nestojí. Cena je taková, kterou jsou lidé ochotní za tu či onu věc dát. Stejně tohle téma bude končit stejně jako vždycky. Kdo chce měnit a sbírat, měl by taky dát nějakou protihodnotu ne? Ptát se na nesmyslné dotazy jestli je ještě tohle vhodné a jestli tohle ne, je hloupost.
  • 0

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 20:30

fireman.cz napsal/a:
Ahaa, takže staré mince mají také hodnotu pouze takovou jako při ražbě? Nesmysl.
..t.

Demagogický nesmysl píšeš ty. Srovnáváš nesrovnatelné.
Je výměna kus CWG za kus CWG férová? Je. Můžu si nechat vyrobit kus za 10Kč? Můžu, i levněji. Cena je tedy těch 10Kč.
A už to tady zamkněte, než se zase zvrhnou fanatičtí sběratelé s nevyčíslitelnými hodnotami...
  • 0

#15 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 21:59

Já tvrdím že jedno CWG má cenu 20.000 USD :D:D:D
  • 0

#16 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2011 - 6:55

Nechápu že se tu dohadujete kvůli kousku opaleneho dřeva(v pravěku např. oštěp,pochodeň aj). Osobně si myslím že brikety na grilování se dají pořídit i jinak a levněji než běháním po lese a vymetanim kusů bezcenného plastu. Navíc všichni víme že CWG blbě hoří :D
  • 0

#17 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2011 - 7:13

já to nevím
  • 0
DittmannCZ

#18 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2011 - 7:39

DittmannCZ napsal/a:
já to nevím


Např. zde: :D

  • 0

#19 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2011 - 10:49

CWG většinou najdu v keších sběratelů těchto dřívek. Bylo by mi blbé,vzít si do sbírky jejich CWG a neudělat mu radost našimi. Chci CWG,jsem sběratel,CWG do keše dal určitě jiný sběratel,tak proč si nedělat radost navzájem a dávat tam za něj kinderbordel nebo desetikorunu,kterou první nálezce vezme...
  • 0

#20 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2011 - 11:04

No hádat se tu zas nemusíte. :-) Ptal jsme se proto, že jsem si myslel že kešce na kterou jdu asi nějaké bude, protože je moc pěkná. Navím ji mám po cestě a počítám s tím, že jak pujdu okolo můžu tam své až bude hotové přihodit :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama