Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 10:22

Na Geogetim webu. :P
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 10:25

HaLuMa napsal/a:
Na Geogetim webu. :P

jejda, kdo by to řekl B)

Tak jsem asi lama, ale nějak to tam nemůžu najít. No nic.
  • 0

#23 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 10:36

paráda, rychlost přidaných funkcí (přes API) je řádově mnohem lepší. Díky za trvalé vylepšování programu.
  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 10:58

sobikovi napsal/a:
Tak jsem asi lama, ale nějak to tam nemůžu najít. No nic.


Zkus tohle, je to odkazovano hned z prvni stranky uzivatelske domukentacni stranky. Dokonce tucne! http://geoget.ararat...hp/user:skripty
  • 0

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 14:40

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Tak jsem asi lama, ale nějak to tam nemůžu najít. No nic.


Zkus tohle, je to odkazovano hned z prvni stranky uzivatelske domukentacni stranky. Dokonce tucne! http://geoget.ararat...hp/user:skripty

ale tohle samo že jo. Já myslel, že je někde k mání oficiáln dokumentace k api, co mají programátoři. Chtěl jsem se podívat, co by to mělo umět... jestli by se nevymyslelo něco zajímavého ;)
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 14:54

Aha, ale o tom jsme se nebavili. ;) oficialni dokumetace ke gc.live prakticky neexistuje. Existuje jen vyexportovany seznam funkci a parametru (bez jakehokoliv komentare) a jedno zamcene diskuzni forum. k obojemu clovek dostane pristup v okamziku, kdy jej Groundspeak pusti k testovaci verzi API. K seznamu funkci se lze dostat i jinak, neni to zamcene, ale neprijde mi koser, abych tu adresu vytruboval.
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 16:34

HaLuMa napsal/a:
Aha, ale o tom jsme se nebavili. ;) oficialni dokumetace ke gc.live prakticky neexistuje. Existuje jen vyexportovany seznam funkci a parametru (bez jakehokoliv komentare) a jedno zamcene diskuzni forum. k obojemu clovek dostane pristup v okamziku, kdy jej Groundspeak pusti k testovaci verzi API.

K seznamu funkci se lze dostat i jinak, neni to zamcene, ale neprijde mi koser, abych tu adresu vytruboval.

ok, pohoda. byl jsem jen zvědavej, co to umí a co ne...
... umí to stahování keší jen do okruhu od bodu, nebo i třeba podle krajů?
  • 0

#28 sewerman cz

sewerman cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 18:53

Nové funkce jsou super. Už se těším co příjde příště.¨D9ky.
  • 0
Geo tools = pomůcky pro geocaching

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 19:08

sobikovi napsal/a:
... umí to stahování keší jen do okruhu od bodu, nebo i třeba podle krajů?


Co se tyce uzemniho vyhledavani kesi, tak je tam pouze vzdalenost od bodu, nebo pritomnost v obdelniku.
  • 0

#30 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 20:47

Sobikovi: http://geoget.ararat.cz/help/ - tadyk máš ještě jednu URL, ale to asi znáš co?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#31 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 7:57

Haluma: Ještě jsem zkoušel, že když importuju přes GC,live logy keše, a je tam nůj log, tak mě to nález neoznačí :(
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 7:59

Ja jsem to zkousel, a oznaci! Jen se to vizualne neaktualizuje v seznamu. (dodelam...)
  • 0

#33 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:04

Jo, na to jsem taky narazil. Musel jsem na nalezenou dojet kurzorem, pak teprve zezelenala a při třídění podle nalezených skočila nahoru. Tohle ale beru jako drobnosti, které zmenšují komfort, ale ničemu nevadí.
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:24

Mel bych mensi prosbu, protoze se v tom docela ztracim. Sla by udelat tabulka se tremi sloupci, kde v prvnim by byla popsana funkce a v dalsich dvou by byl BM a PM a staci pouze ano/ne? Myslim si, ze by to pomohlo nejenom me ve vubec zakladni orientaci. Diky
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:40

Co blbnete? Pro PM je jen stahovani PQ, a na to jsem upozornoval. A je to i logicke, protoze BM zadne PQ nema, tak je ani nemuze stahovat. Dalsi PM/BM rozdily budou az u online vyhledavani a tahani kesi, ale to v Geogetu jeste vubec neni. Kvuli tomuhle delat nejakou tabulku? :o
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:45

No proc ne, aspon by i clovek hned videl, co vsechno muze delat s GCLive. A navic potom uz se da tabulka s novymi funkcemi rozsirovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:54

No, ja ve vyrobe takove tabulky na wiki nikomu branit nebudu. ;) Nicmene jedna se prave o ty dve zminene funkce, pricemz to vyhledavani funguje i pro BM, ale omezene, a o omezenich bude uzivatel hodne vyrazne informovan, protoze to je podminka Groundspeaku. Takze se v praxi jedna jen o to tahani PQ. A v tom fakt nevidim problem. Pokud se Bm pokusi v APi o nejakou operaci, na kterou nema narok, tak se neboj, ze by ti to groundspeak v chybove hlasce nedal najevo.
  • 0

#38 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:58

Jak píše Haluma, je to asi zatím zbytečný, vemte na to selský rozum. Radši at svůj čas a energii dá do nových api fíčur ;)
  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 8:59

HaLuMa napsal/a:
Pokud se Bm pokusi v APi o nejakou operaci, na kterou nema narok, tak se neboj, ze by ti to groundspeak v chybove hlasce nedal najevo.

A nešlo by dát do nastavení GG to, zda jsem PM či ne a pak ty fíčury, co jsou jen pro PM by BM měl nedostupné nebo jen šedivé a neaktivní?
  • 0

#40 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 9:49

Sobiku, zanech už konečně těch křížových výprav proti BM a zkus se raději zamyslit...:D, zrovna nad tebou Haluma píše
o omezenich bude uzivatel hodne vyrazne informovan, protoze to je podminka Groundspeaku
Pokud to uživatel BM bude mít neaktivní, nebude to moci zkusit použít a tudíž nebude informován ze strany Groundspeaku a podmínka nebude splněna.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama