Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 23:06

Pokud vim, tak Geoget porovnava ownera cache s tim, co ma nastaveno v Nastaveni. Nekde se snad psalo, ze tam jde vypsat vic variant.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#62 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 23:09

Nevím, je to možné. Tohle jsem však objevil akorát, že se dá doplnit do šablony pro GGstat/Autostat. Jestli to je i pro Geoget jako takový, nepodařilo se mi to najít.
  • 0

#63 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 6:41

V nastaveni si do nicku uved vsechny varianty oddelene carkou. Pak GG pozna ty kese jako tvoje a bude na nich udrzovat vsechny logy. Tohle uz tu bylo zmineno snad 100 x. :(
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 7:33

A ja tradicne dodam - nelze kes zobrazit fialove a zaroven zelene! Zobrazuje se jen jedno, nebo druhe. Takze u adoptovane kese, kteoru jsi pred tim nalezl, nastane mensi zmatek pri zobrazovani. To se tyka ale jen vizualni prezentace v seznamu! Jistotu ziskas pri vyfiltrovani nalezu nebo vlastnich kesi.
  • 0

#65 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 13:55

V nastavení GG používám možnost Nastavení proxy ze systému a zřejmě od verze 2.6.1 se mi v zašedlém políčku Proxy port chybně vyplňuje proxy adresa místo portu (tj. obě políčka Proxy adresa i Proxy port obsahují adresu), následkem čehož nefunguje stahování dat přes GC Live, GeoJarry, atd. Můžete to někdo ověřit u sebe? Díky.
  • 0

#66 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 13:58

Tak pokud to mas "vysedle", tak to snad neni aktivni a tim padem to program ani nebere.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#67 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 14:09

Předpokládám, že to je vyšedlé záměrně, protože se tyto hodnoty nedají měnit, jsou převzaty ze systému a zobrazuje se, jen jaké nastavení je převzato. A ten port je zřetelně převzat špatně.
  • 0

#68 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 15:34

RenierX napsal/a:
Předpokládám, že to je vyšedlé záměrně, protože se tyto hodnoty nedají měnit, jsou převzaty ze systému a zobrazuje se, jen jaké nastavení je převzato. A ten port je zřetelně převzat špatně.


Umne při zaškrtnutí volby "Nastavení proxy ze systému" zůstanou políčka prázdná, což je možná způsobeno tím, že nepoužívám proxy.

Zkus ty hodnoty zadat ručně (zaškrtnout volbu "Ruční nastavení proxy").
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#69 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 15:55

gord napsal/a:
V nastaveni si do nicku uved vsechny varianty oddelene carkou. Pak GG pozna ty kese jako tvoje a bude na nich udrzovat vsechny logy. Tohle uz tu bylo zmineno snad 100 x. :(


Díky, to je ona informace, kterou jsem potřeboval. Omlouvám se, že jsem nenašel odpověď na 100x zodpovězený dotaz. Ono se to v obsáhlých vláknech věnovaných Geogetu hledá dost špatně. :) Možná by pomohlo, pokud by u příslušného okýnka byla nějaká malá poznámka, aby to člověka hned trklo, když program nově instaluje. (Námět pro budoucí verze programu.)

Zvláštní je, že kešku, kde je jako autor uveden Pajast & Kralik Roger, program považoval za moji, ačkoliv v nastavení Geogetu bylo vyplněno jen Pajast.

HaLuMa napsal/a:
A ja tradicne dodam - nelze kes zobrazit fialove a zaroven zelene! Zobrazuje se jen jedno, nebo druhe. Takze u adoptovane kese, kteoru jsi pred tim nalezl, nastane mensi zmatek pri zobrazovani. To se tyka ale jen vizualni prezentace v seznamu! Jistotu ziskas pri vyfiltrovani nalezu nebo vlastnich kesi.

Mně je vcelku jedno, jakou barvou se zobrazuje. Pouze jsem odpovídal na položený dotaz od Mikroma. :)


Díky za pomoc, už s tím nebudu otravovat. :)
  • 0

#70 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 16:18

Dotaz z jiného soudku. Lze finančně podpořit Geoget i jinak než přes PayPal? Připadám si trapně, pokud zdarma hojně využívám program. Nemám problém za to něco zaplatit. A rád bych to udělal. Placení přes PayPal však nemám v bance aktivované (ani se mi to zatím aktivovat z různých důvodů nechce). Přijatelný způsob sponzoringu by pro mě byl převodem z účtu.
  • 0

#71 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 16:24

vin-lin napsal/a:
Zkus ty hodnoty zadat ručně


Ručně to funguje, jenže to se mi nehodí. Používám GG v Dropboxu, na dvou PC proxy připojení není, na jednom ano, takže volba nastavení dle systému se mi hodí. V minulé verzi GG to fungovalo korektně.
  • 0

#72 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 17:39

Schválně jsem si vyzkoušel jak to s přebíráním nastavení proxy je. Především - pokud se údaj převzal, tak jméno proxy serveru i port se vzalo správně, jméno a heslo nepoužívám. Za chybu ale považuju, kdy se to přebere. Nastavení se převezme při novém startu GeoGetu v případě že je zaškrtnuto "Nastavení proxy ze systému". Pokud tedy v systému změnim nastavení proxy, pak nastaruju GeoGet který má uloženo že se proxy nepoužívá tak nestačí překliknout na "Nastavení proxy ze systému", ale je GeoGet ukončit a znovu spustit.
  • 0

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 18:24

Pajast napsal/a:
Dotaz z jiného soudku. Lze finančně podpořit Geoget i jinak než přes PayPal? Připadám si trapně, pokud zdarma hojně využívám program. Nemám problém za to něco zaplatit. A rád bych to udělal. Placení přes PayPal však nemám v bance aktivované (ani se mi to zatím aktivovat z různých důvodů nechce). Přijatelný způsob sponzoringu by pro mě byl převodem z účtu.


A prave proto se hned na hlavni strance Geogetiho webu pise:

Budeme rádi, pokud podpoříte vývoj tohoto programu finančním darem pomocí PayPal (Viz. PayPal ikonka vlevo pod menu). Pokud byste chteli přispět jiným způsobem, kontaktujte mne na geoget [at] ararat [dot] cz Děkujeme! ;)

Prispevky primo na bankovni ucet nejsou sebemensi problem, jen nechci jen tak davat cislo meho uctu na web. Posilam ti ho do soukrome zpravy.
  • 0

#74 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 18:32

Arne1 napsal/a:
Za chybu ale považuju, kdy se to přebere. Nastavení se převezme při novém startu GeoGetu v případě že je zaškrtnuto "Nastavení proxy ze systému". Pokud tedy v systému změnim nastavení proxy, pak nastaruju GeoGet který má uloženo že se proxy nepoužívá tak nestačí překliknout na "Nastavení proxy ze systému", ale je GeoGet ukončit a znovu spustit.


Rutina na cteni konfigurace proxy se vola pred kazdou HTTP operaci, i pred spustenim jakehokoliv skriptu. (Aby skript mohl pouzit aktualni proxy...)
  • 0

#75 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 18:58

asi mám něco špatně vše nastaveno dobře, najede tabulka o přihlášení a víc nic. :(
  • 0

#76 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 19:20

TerZdeK napsal/a:
asi mám něco špatně vše nastaveno dobře, najede tabulka o přihlášení a víc nic. :(

a víc nic co? co se snažíš udělat?
  • 0

#77 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 19:48

No takle, dnes jsem aktualizoval geoget a vidím novou funkci přečetl jsem asi 100 článků a pak nastavoval. Nastavil jsem funkci a přihlásil na webu pak zavřel okno. Nevím zda to je tím že nejsem PM, ale v tabulce se nic neděje a v geogetu nelze pracovat... jak postupovat abych stáhnul keše
  • 0

#78 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 19:53

no upravil jsem databázi a asi je vše OK.. je nevím co napsat do pq řádku :( a jak dál využít možnosti
  • 0

#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:30

HaLuMa napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Za chybu ale považuju, kdy se to přebere. Nastavení se převezme při novém startu GeoGetu v případě že je zaškrtnuto "Nastavení proxy ze systému". Pokud tedy v systému změnim nastavení proxy, pak nastaruju GeoGet který má uloženo že se proxy nepoužívá tak nestačí překliknout na "Nastavení proxy ze systému", ale je GeoGet ukončit a znovu spustit.


Rutina na cteni konfigurace proxy se vola pred kazdou HTTP operaci, i pred spustenim jakehokoliv skriptu. (Aby skript mohl pouzit aktualni proxy...)

možná by neškodilo, pokud by to teda obsluha toho dialogového okna dovolila, ji volat při změnách v příslušné záložce Nastavení. Pro klid v duši toho co to bude nastavovat.
  • 0

#80 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:01

Nazdárek všem... jeden lehce lamácký dotaz -- když chci aktualizovat stav nových nalezených kešek v db (po provedení gjarry makra označit nové nálezy - posledních 40) za účelem získáni elevace, CZ krajů, atd. atp. a JEN pro ony nově stažené keše. Tak jde to nějak provést? Zkoušel jsem např. odfiltrovat ony staré keše z databáze (pouhým delete), že vidím na obrazovce pouze ony nové keše, ale při provádění maker se aktualizují všechny v db. Jde to nějak vyřešit? Díky za případné info.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama