Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#101 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 13:19

Hedgehog_Family napsal/a:
Asi se můžu zeptat i tady - přestal mi fungovat skript Elevation... U keší zmizel atribut elevation a když celou databázi projedu znova pomocí toho skriptu, tak to sice dělá jako že načítá, ale ve výsledku se u keší nic neobjeví... Máte někdo stejný problém?


O pár příspěvků nahoře máš mou zkušenost - 1/3 kešek neměla uvedenou žádnou nadmořskou výšku v tagu Elevation. A při spuštění skriptu to nic neudělalo...
Zkusil jsem to znovu - nic.
Zkusil jsem tag Elevation vymazat (protože byl prázdný, nejdříve to nešlo, musel jsem nejdříve ručně zadat vybraným keškám výšku (zadání tagu na nějakou hodnotu) a pak tag šel vymazat. Poté jsem opět spustil skript Elevation, ale ve výsledku to vypadalo, že se nic nestalo. Po novém načtení filtru se mi však nadmořské výšky už ukázaly všechny (docela divné, protože při ručním nastavení TAGu se mi změna tagu ukázala hned, ale fungovalo mi to a to je hlavní :-) ).
  • 0

#102 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 13:22

TV budu muset stáhnout a to místní školní WiFina nezvládne. Zkusim to, až mi dolezou ty SRTM data (20KB/s) :-(
  • 0

#103 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 13:46

HaLuMa napsal/a:
Neni to nahodou jen tim, ze to probehlo tak rychle, ze se ti to nestacilo nakreslit? ;) ...

Ne, to ne, sledoval jsem pruh jak se to načítá...
  • 0

#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 14:47

Roman_Jaromer napsal/a:
Po novém načtení filtru se mi však nadmořské výšky už ukázaly všechny (docela divné, protože při ručním nastavení TAGu se mi změna tagu ukázala hned, ale fungovalo mi to a to je hlavní :-) ).


Tak tohle neni naprosto nic divneho, to je spravne. Kdyz nastavujes tag rucne, rovnou se aktualizuje v seznamu. Pokud vsak spustis script, tak ten to aktualizuje jen v databazi. script sam netusi, jake kese mas v seznamu zobrazeny. Pokud to chces promitnout do seznamu, pouzij refresh (CTRL+F5).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 15:32

S474N napsal/a:
Hedgehog_Family: to same co vyse, bud tu muzeme hodiny badat nebo se na to muzeme podivat rovnou pres TV. ;)


Psal jsem Ti na ICQ. I ten TV jsem nainstaloval, ale pak jsem to najednou vyřešil. Nějakym zázračnym způsobem se mi vytvořil tag Elevation duplicitně, jeden prázdnej, jeden správně naplněnej... Ale už to běhá.

Mam tam ještě pár nejasností, ale statistiky už zase vypadaj zhruba tak jak chci :-) Jen pořešim barvičky a bude :-)
  • 0

#106 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 18:03

Hedgehog_Family: ano psal si mi, ale byl jsem s dovolenim v restauraci na obede a nejak se to protahlo. Takze k dispozici jsem az ted.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#107 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 18:07

Nešlo by přidat pro update stavu přes api na konci nějaký sumary, kolik čeho bylo změněno? Stejně tak při stahování logů atd.... Vše proběhne tak rychle, že si člověk ani nevšimne, zda se něco stalo nebo ne...
  • 0

#108 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 19:10

sobikovi napsal/a:
Nešlo by přidat pro update stavu přes api na konci nějaký sumary, kolik čeho bylo změněno? Stejně tak při stahování logů atd.... Vše proběhne tak rychle, že si člověk ani nevšimne, zda se něco stalo nebo ne...

+1
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#109 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 19:10

Slo. Jen nevim, kdy to nekdo udela. B)
  • 0

#110 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 19:19

Hedgehog_Family napsal/a:
Nějakym zázračnym způsobem se mi vytvořil tag Elevation duplicitně, jeden prázdnej, jeden správně naplněnej... Ale už to běhá.

Ty tagy urcite nejsou stejny. Mohou se lisit ve velikosti pismen, navic mezera, bily znak nebo tak neco. Rozhodne to dobre neni. Smaz oba tagy (Nastroje - Nastaveni - Tagy, vybrat tag a kliknout na Smazat kategorii tagu). Pak se proste musi po spusteni scriptu Elevation vyvorit kategorie tagu 'Elevation' a vyplnit alespon u nekterych kesi, pokud uz mas SRTM, pak u vsech kesi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#111 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:08

Teď jsem na listingu klikl na "Download listing + all logs" a hup - GeoJarry se pustil do práce. :) Já jsem myslel, že už je vyřazen, když máme API, které to umí... možná až v dalších verzích?
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#112 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:12

Pontiac_CZ: tak podporu API ma primo Geoget, nikoliv GeoJarry. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#113 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:13

Geojarry bude sloužit ještě dlouho
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#114 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:16

To já chápu... tady bude ještě potřeba Halumovy programátorské úpravy, aby funkce GC.live šly zavolat z detailu keše. Stávající tlačítka spouští pluginy s GJ... no jo, tak mi to došlo. :)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#115 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:44

Jen malá poznámka: bylo by přesnější v menu "GC.live" přejmenovat "Download new logs" na "Download last 10 logs". Lidem to ušetří chvíli života, když pak pátrají, co to vlastně dělá. ;)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#116 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:46

Pontiac_CZ napsal/a:
To já chápu... tady bude ještě potřeba Halumovy programátorské úpravy, aby funkce GC.live šly zavolat z detailu keše. Stávající tlačítka spouští pluginy s GJ... no jo, tak mi to došlo. :)

no jde to z menu geogetu, a kontext. menu kese. pravda ze v okne s listingem to neni (a mohlo by asi byt)

nicmene to nic nemeni na tom, ze to na co klikas v okne s listingem ma ikonky GeoJarry! pro GC.Live geoget zatim ikonky nema..
  • 0

#117 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:22

Taková malá bota: když si u libovolné keše označím libovolný waypoint a dám "Změnit tagy", v Editoru tagů se mi otevře úplně jiná keš.
  • 0

#118 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:35

Pontiac_CZ napsal/a:
To já chápu... tady bude ještě potřeba Halumovy programátorské úpravy, aby funkce GC.live šly zavolat z detailu keše. Stávající tlačítka spouští pluginy s GJ... no jo, tak mi to došlo. :)


S tlacitky dodane cizimi doplnky nic nenadelam. ;)
A s oknem listingu jsem nic nedelal, protoze se na nej chystam, ze jej kompletne predelam.
  • 0

#119 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:38

RenierX napsal/a:
Taková malá bota: když si u libovolné keše označím libovolný waypoint a dám "Změnit tagy", v Editoru tagů se mi otevře úplně jiná keš.


... mně ne
  • 0

#120 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:47

RenierX napsal/a:
Taková malá bota: když si u libovolné keše označím libovolný waypoint a dám "Změnit tagy", v Editoru tagů se mi otevře úplně jiná keš.


Jeje, diky. Mas recht! Chybicka byla zakopana prekvapive hluboko a mohla ovlivnovat i spousty jinych veci. V dalsi verzi to uz bude opraveno.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama