Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#121 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:50

Arne1 napsal/a:
... mně ne


Ale i tobe, jen se to neprojevi vzdy. Chyba se totiz projevi jen tehdy, pokud existuje v databazi keska, ktera ma stejny databazovy klic jako waypoint, na kterem zrovna jsi. :) (cimz jsem ted programatorum prozradil, jak jsem blbej.) B)
  • 0

#122 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 8:49

Mám dotaz ohledne waypointu. Jak mohu v GG smazat pridané waypointy? V soucasnosti mi jdou waypointy jen pridávat a kdyz kliknu na kesku kde uz mam waypoint pridany tak polozky Zmenit a Smazat waypoint zůstavají zašedlé tj jsou nedostupné. GG mam 2.6.1.658. Diky za radu.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#123 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 9:09

Kdyz chces zmenit nebo smazat waypoint, tak je treba oznacit ten waypoint, ne tu kesku.
  • 0

#124 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 11:00

Tož GC Live má už logo ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#125 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 11:10

To uz ma preci davno,m ne? Staci se podivat v Geogetu na prihlasovaci formular ke gc.live... tam to logo mas taky, a klikaci! ;)
  • 0

#126 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 11:11

Nicmene dluzno dodat, ze to logo je osklive a dosti obtizne pouzitelne. Moc prace si s nim nedali. :( Napriklad se neda pouzit jako maly symbol na malych ikonkach...
  • 0

#127 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 19:55

Tak nevím, jetli to není nějaká chybka... dřív to myslím nedělalo. Nechal jsem si do GG natáhnout podle filtru všechny keše a pak odfiltrovat keše v polygonu Praha, Středočeský kraj... po ukončení úlohy ale seznam vypadal takto... ... ty šedivé řádky bez informací se nikdy dřív nezobrazovaly a ani po CTRL F5 se nic nezměnilo.
  • 0

#128 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 19:59

Zjevne jsi dosahl toho, ze chces ukazat waypointy, ale jejich rodicovske kesky ne. Tak se to zobrazuje prave takto, abys videl, k cemu ty waypointy patri. Tedy, v seznamu muze byt keska bez waypointu. Waypointy bez kesky, nebo keska i s waypointy.
  • 0

#129 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 20:05

HaLuMa napsal/a:
Zjevne jsi dosahl toho, ze chces ukazat waypointy, ale jejich rodicovske kesky ne. Tak se to zobrazuje prave takto, abys videl, k cemu ty waypointy patri.

Tedy, v seznamu muze byt keska bez waypointu. Waypointy bez kesky, nebo keska i s waypointy.

Mám nastaveno ukazovat "body i waypointy". Pokud dám načíst filtr, tak se vše načte OK, ale odečíst je tento problém...
  • 0

#130 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 20:12

Odecitas filtr s nastavenym "jen kese bez waypointu". Pak je vysledek tento, waypointy zustavaji.
  • 0

#131 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 20:58

HaLuMa napsal/a:
Odecitas filtr s nastavenym "jen kese bez waypointu". Pak je vysledek tento, waypointy zustavaji.

Nastavení mám.... takže myslím že ne.
  • 0

#132 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 22:09

opravdu nemuzu takto zjistovat, ve ktere fazi sis odfiltroval ty body a nechal sis tam jen ty waypointy. Ale zjevne se ti to povedlo. ;) Klasiku, ze jsem od sebe odecetl dva filtry, jsem si ted zkusil, a funguje to spravne. Takze tezko rict, co jsi provedl.
  • 0

#133 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 9:48

Malý dotaz, aktualizují se počty favorites při aktualizaci stavu keše přes api? Nebo musím stahovat znovu listing či jen poslední logy? Díky za info.
  • 0

#134 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 11:19

Aktualizace stavu aktualizuje jen stav kese, jmeno kese, druh kese a jestli je keska PMO ci nikoliv.
  • 0

#135 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:43

Malý dotaz na GG. Ve skriptu mám po jeho doběhnutí na konci info okno, které vypisuje výsledky funkcí Showmessage. Snažil jsem se najít a nenašel, zda je možno v této funkci použít nějaké formátování, tj. aspon odřádkování, aby se dalo vypisovat jednotlivé hodnoty pod sebe a ne jen za sebou... Díky za radu.
  • 0

#136 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:48

HaLuMa napsal/a:
Aktualizace stavu aktualizuje jen stav kese, jmeno kese, druh kese a jestli je keska PMO ci nikoliv.

tzn. že se hodnota favorites aktualizuje jen po stažení celého listingu nebo PQ? Nedalo by se to zařadit do aktualizace stavu nebo po stažení logů?
  • 0

#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:51

K odradkovani muzes pouzit preddefinovanou konstantu CRLF. Pokud chces pouzit opravdu formatovani textu, muzes pouzit ShowHTMLMessage a predhodit tomu HTML text.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:56

sobikovi napsal/a:
tzn. že se hodnota favorites aktualizuje jen po stažení celého listingu nebo PQ? Nedalo by se to zařadit do aktualizace stavu nebo po stažení logů?


Nedalo, protoze se musim spokojit s udaji, ktere mi ta ci ona funkce od groundspeaku vrati.
  • 0

#139 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:59

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
tzn. že se hodnota favorites aktualizuje jen po stažení celého listingu nebo PQ? Nedalo by se to zařadit do aktualizace stavu nebo po stažení logů?

Nedalo, protoze se musim spokojit s udaji, ktere mi ta ci ona funkce od groundspeaku vrati.

OK, takže budu spolehat na PQ a případné stažení celých listingů znovu.
  • 0

#140 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 16:27

gord napsal/a:
K odradkovani muzes pouzit preddefinovanou konstantu CRLF. Pokud chces pouzit opravdu formatovani textu, muzes pouzit ShowHTMLMessage a predhodit tomu HTML text.

Díky, pomohlo :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama