Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#1101 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 16:29

DrakMrak: Bylo by mozne udelat v BadgeGenu (i v pluginu pro Stator) vyplnovaci policko pro Lab kese (podobne jako pocet CWG nebo fotek v galerii)? V API od zememluvu se jich patrne v dohledne dobe nedockame a rucne upravovat gpxka pred importem do databaze uz me fakt nebavi... Predem diky za reakci.


  • 0

GPS: Garmin Oregon 450, Nexus 7 2013 3G, HTC Desire X

Blog: manuály pro a:Drake


#1102 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 22:07

Nevim jestli to patri sem, ale v pluginu pro stator jsem nejak nenasel, kam zapsat pocet nocnich kesi. Diky
  • 0

#1103 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 22:17

Jo, Drak to nejak.. Bud zapomnel nebo neudelal, muzes si vybrat :) On se casem vyjadri :) 

 

A je toho vic - treba i trekejbly...


  • 0

#1104 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 0:26

no asi takto:

Noční se počítají automaticky z keší které jsou tak označeny = mají tag: "nightcache-yes"

Co se týče trakovátek je potřeba si doinstalovat plugin: GetTrackList a Geojarry aby se daly získat počty trakovacích předmětů... ruční zadání není


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1105 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:03

V tom pripade by to pak mohlo brat z tagu i podvodni kese, ale pocet podvodnich se da zadat rucne. Myslim, ze nocni, trackables, podvodni, CWG a fotky by bylo lepsi mit moznost zadat i rucne. Pri vice tb v profilu je stahovani dost zdlouhave.
  • 0

#1106 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:08

Ahoj, diky za zmeny a nove odznacky:)

1. Kde zadat pocet CWG pro CWG collector (resp. SWG a PWG) nerozlisuji totiz slovenske a polske. Proste beru to jako pocet drevenych kolc.

2. Dale jsem nenasel v nove verzi kam zadat pocet pro Photogenic. Ve stare verzi mam 154 v nove jen 146 bodiku.

3. Stara verze umoznovala skryt tabulku a data na rozklik. Ted to nejde, nebo jsem jen nepochopil tu moznost pridat tabulku s info. Kdyz ji zakliknu, tak tam je vsechno. PRedchozi se mi libilo. Tj. videt odznacky a pasky a tabulku s detaily si rozevrit az posleze.


Tento příspěvek byl upraven od lnavrat: 20 září 2014 - 7:38

  • 0

#1107 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:01

Ahoj, diky za zmeny a nove odznacky:)

1. Kde zadat pocet CWG pro CWG collector (resp. SWG a PWG) nerozlisuji totiz slovenske a polske. Proste beru to jako pocet drevenych kolc.

2. Dale jsem nenasel v nove verzi kam zadat pocet pro Photogenic. Ve stare verzi mam 154 v nove jen 146 bodiku.

3. Stara verze umoznovala skryt tabulku a data na rozklik. Ted to nejde, nebo jsem jen nepochopil tu moznost pridat tabulku s info. Kdyz ji zakliknu, tak tam je vsechno. PRedchozi se mi libilo. Tj. videt odznacky a pasky a tabulku s detaily si rozevrit az posleze.

ad 1) Pustit stator - najít modul CalcBG a tam nastavit (pokud používáš stránku http://cwg.gcm.cz/ n...hne se to samo)

ad 2) Tamtéž a určitě to umožňuje i skrývání  projdi si nastavení modulu Badges a nebo se podívej ke mně na profil co jde a co ne: http://www.drakmrak....ku.php?id=gstat

 

Nastavení BG je rozhozeno do dvou modulů

- CalcBG

- Badges


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1108 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:15

no asi takto:

Noční se počítají automaticky z keší které jsou tak označeny = mají tag: "nightcache-yes"

Co se týče trakovátek je potřeba si doinstalovat plugin: GetTrackList a Geojarry aby se daly získat počty trakovacích předmětů... ruční zadání není

No sice díky tady tomu atributu mám nočních 11, ale jsem si vědoma jen jedné, no nevadí. Zkusím zjistit, které keše to jsou a zda to není jen tím, že owner neví, co ten atribut znamená.

 

A TB: Uááá, GJ je tak pomalý!


  • 0

#1109 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:59

DrakMrak: Bylo by mozne udelat v BadgeGenu (i v pluginu pro Stator) vyplnovaci policko pro Lab kese (podobne jako pocet CWG nebo fotek v galerii)? V API od zememluvu se jich patrne v dohledne dobe nedockame a rucne upravovat gpxka pred importem do databaze uz me fakt nebavi... Predem diky za reakci.

přiznám se, že LAB keš nemám a nabyl sem dojmu, že je GeoGet umí takže teď to musí do mě někdo natlouct po lopatě jak to je :D


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1110 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 10:20

Geoget je umi, jen mu je musis podstrcit v GPxku, ktery si sam vyrobis/vyrobi nekdo jinej.


  • 0

#1111 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 10:33

No GeoGet je umí a přidělávat další políčko pro ruční zadávání je prostě blbě... budeš mít odznáček ale v dalších statistikách nic ... takže je to jak když se škrábu pravou rukou za levým uchem

líp vymyslet cestu jak to dostat bez potíží do GG


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1112 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 10:35

Lip to nejde, api labky nepodporuje.


  • 0

#1113 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 10:39

rozumím ale v tomhle směru asi moc nepomůžu... jednodušší je zrušit odznak pokud jsou s tím až takové problémy... nebo ho dát k ledu do doby než to CML na GS vymyslí líp


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1114 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 10:45

Možná sem s tímhle odznakem předběhl dobu :)

Moje snaha je vypudit veškerá nastavování z CalcBG - pracuju na požvejkání API od groundspeaku a pokud se to povede tak v nějaké dohledné době nebude potřeba nastavovat v CalcBG téměř nic asi tam zbudou jen CWG protože jedině ta mi GS fakt nenabídne a na cwg.gcm.cz nejsou všichni (odtud to beru automatizovaně)

 

Pro Geldu ... není problém přidat další nastavení pro LAB ale je to prostě takový divný... líp fakt vymyslet způsob nalití do GG


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1115 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 20:24

no asi takto:

Noční se počítají automaticky z keší které jsou tak označeny = mají tag: "nightcache-yes"

...

tenhle tag je u hodně keší špatně, jednak některé noční ten tag nemají nastavený , druhak jej má nastaveno ještě větší množství keší, co noční nejsou.Ručně se to opravit v podstatě nedá, protože příští aktualizace to zase podělá podle stavu na gc.com


  • 1

#1116 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 20:28

no jediný řešení je vrátit ruční zadání jak bylo... a dát mu prioritu

úprava asi na 5 minut :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1117 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 21:05

Rucni zadavani by bylo urcite lepsi v pripade nocnich kesi.
  • 0

#1118 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 22:02

je to tam vráceno v další verzi by to mělo jít zadat ručně...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1119 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 14:55

Mám drobný zlepšovací návrh... 

 

Jelikož se některé statistiky, jmenovitě počet nočních keší, musí zadávat ručně, narážím na jistý problém.

 

Ten problém má odborný název krátkodobá paměť a její kolegyně - dlouhodobá paměť. 

Ani jedna z pamětí u mě moc dobře nefunguje a tak pokaždé narážím na problém,

kdy jsem to vlastně naposledy tento údaj (Počet nočních keší) aktualizoval a zda jsem 

mezitím na nějaké noční byl či ne...

 

Můžu poprosit za svou (a samozřejmě i další podobně postižené) osobu poprosit o přidání pole

s datem poslední aktualizace (klidně i ručně vyplnitelným, hlavně něco...)

 

Děkuji za případnou implementaci a děkuji za jinak skvělý plugin!


  • 1

#1120 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 18:42

:D drobný zlepšovací návrh... (redesign zadávací engine, pamatování si datumu - není to zase drobnost)

jen jaksi na to není celý ten xichtík udělaný :) takže nevím ale asi nereálné ... nejspíš bude potřeba si udělat uzel na kapesníku...

Těch ručních zadávaných údajů pozvolna ubývá...

 

od dalšího updatu vlastně už zbydou jen: noční keše, podvodní keše a pro někoho ještě CWG zbytek se bude doplňovat z API groundspeaku automaticky :)

 

Pořád se to snažíme zjednodušovat a vylepšovat


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama