Přejít na obsah


Fotka

Rozhovor s FilemoniCZ


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
122 odpovědí na toto téma

#61 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 10 leden 2012 - 1:11

Do party co píše kolega bych připsal třeba Solim...
jinak nevim jak nadšený bude VCGK - VýchodoČeský GeoKombajn B)

ad Hon za body - nemáš na to? - Nezáviď! :P

Sorry, ale tohle plakání mě fakt dojímá...
A co že nějaká soutěž byla, pravidla jasný snad dost dopředu a kdo zná, zná... tak vo co go?!

IGNORUJ, NEPLKEJ.

  • 0

#62 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 8:01

Prosil bych taky ukamenovat. Sloup v Maďarsku jsem taky orazítkoval, za rok našel 2000+ keší, v TOP kačeroj na děleném 57.-60. místě a to jsem konec roku tak trochu vypustil. Jediné co to kazí, tak že jsem 2 dny zabil na nesmyslné multině Krkonoše crossing a pár podobných kouscích. Do Náchoda na čaj jsem jezdil ikdyž to bylo už bez bodu. A jestli založené keše jsou k tíži, tak je archivuju. Udělám vše, abych se zavděčil plkajícím puristům.
  • 0

#63 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 8:37

Or_Mi napsal/a:
Ach jo, nějaký titul Kačer roku a získá ho ten, kdo se honí za body. Takže tohle má být vzor pro nás všechny ostatní ....


a proc by mel byt vzorem? nekdo si vymysli a vyhlasi soutez, jejiz pravidla jsou, ze kdo najde nejvic kesi od urciteho data, vyhraje. vymysli si nazev souteze kacer roku. no a to je uplne vsechno. jinak logicky pokud ta soutez ma pravidla, ze vyhraje ten, kdo nasbira nejvic bodu, tak vyhraje ten, kdo se za temi body nejvic honi :).
  • 0

#64 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 9:07

Jde v té soutěži vůbec o nějakou cenu? Kdyby za to byla nějaká cena přiměřené hodnoty, pak bych chápal, že se tu někteří vztekají, pokud mají pocit, že si k ní vítěz pomohl nefér způsoby. Ale pokud ne, tak je opravdu zbytečné se tu nad tím dohadovat. Jediné, co si vítěz vyslouží, je trocha popularity a spousta negativních reakcí.
  • 0

#65 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 9:22

Moc se omlouváme všem, kterým jsme kdysi snad smázli "found it" na našich keších, protože prokazatelně nebyli zapsaní v logbooku. My troubové jsme nezkontrolovali okolní značky, patníky a zábradlí, jestli někde na nich není bouchnuté razítko ... Gratulujeme všem nad 10.000 nálezů a děsně moc jim to závidíme ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#66 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:05

hůůůstý jsem na 970. místě :-D No a jinak k tématu.Když je to tak baví, tak ať si to tak dělaj.Každýho baví něco jinýho.Rozhovor se mi opět líbil.Jak už jsem jednou psala, chtěla bych rozhovor s mikisim :-D a jinak bych si ráda přečetla rozhovor Benjem, Lucky a spol.,Dáin & Olík,ottik5+Alice5 a kupodivu co by nikdo nečekal bych uvítala rozhovor s Šemíkem :-DDDD a kdybych nad tím začala víc uvažovat, tak by mě napadli i další.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#67 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:14

dr.vota napsal/a:

dr.vota napsal/a:
1. listopadu 2011 FilemoniCZ slíbil na FB, že prošetří svoje chybějící logy v logbookách (přitom na netu byli zalogováni FI) na PT kolem Budapesti...ale výsledku jsme se nedočkali, ani po urgencích.
http://www.facebook....53520514695636/
Tak jak to tedy je? :)
...

tak prý...jeli ve více autech a "kamarád" z druhého auta místo logování asi chlastal v hospodě a pak mu to zapomněl říct...
A po diskusi na FB bylo 200 logů najednou pryč.
Jestli ale někdo považuje takovýhle způsob lovu za normální, tak to asi hrajeme každý jinou hru :( :D (Ne, body mi žíly netrhají, ani jim to nezávidím)


Jestli to dobře chápu tak se prostě rozdělili a aby za den udělali rekord, tak část logovala autem nějaké kešky a druhá část druhým autem něco jiného... To se pak už nedivím, jak můžou dát přes 1000 keší za den... Připouštím, občas jsem třeba kešku osobně úplně nevyzvedl - ale vždy jsem byl ve skupině, která byla přímo u kešky a zapisoval jsem se v ní, pomáhal jsem s jejím odlovem... Přišlo mi, že zapsat si bod za něco, kde jsem ani nebyl, tak bych se o něco ochudil... I když ono u PT to už o těch místech přece jen není... Tedy, i když třeba FCPT jsem si výhledy do kraje a okolí moc užil :-)
  • 0

#68 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:21

Dain a Olik napsal/a:

Or_Mi napsal/a:
Ach jo, nějaký titul Kačer roku a získá ho ten, kdo se honí za body. Takže tohle má být vzor pro nás všechny ostatní ....


a proc by mel byt vzorem? nekdo si vymysli a vyhlasi soutez, jejiz pravidla jsou, ze kdo najde nejvic kesi od urciteho data, vyhraje. vymysli si nazev souteze kacer roku. no a to je uplne vsechno. jinak logicky pokud ta soutez ma pravidla, ze vyhraje ten, kdo nasbira nejvic bodu, tak vyhraje ten, kdo se za temi body nejvic honi :).


Tak ono, když se vyhlašuje Podnikatel roku, Firma roku či Sportovec roku, tak je to určitým způsobem vzor pro ostatní.

Třeba by Kačerem roku mohl být ten, kdo nasbírá nejlepší průměr podle bodů oblíbenosti. Ale stejně by musel být stanoven minimální počet keší, aby si někdo neulovil za rok pouze jedinou keš s 200 favorite point a nevyhrál. :D
  • 0

#69 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:34

hrabosata napsal/a:
Jde v té soutěži vůbec o nějakou cenu?

ona to byla pridruzena akce k mega eventu nebilovy. spravne se to jmenovalo tusim "top kacer" a melo jit o putovni pohar pro toho, kdo od zacatku roku 2011 do data eventu na konci leta nasbira nejvic kesi.

nevim jak sbiraji filemoni a ani to neresim a nehodlam resit. cim jsem si ale jisty, ze kdyby to vyhral kdokoliv a trebas s peti nalezenymi kesemi, stejne by nasledne hromada lidi psala, ze to neni mozny, ze urcite zalogovali od PC :D.
  • 0

#70 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:43

To je fakt groteska sledovat tohle čtení. :-) Mi osobně nějací Filebodi vůbec netankujou, jet do ameriky, abych strávil 24hodin v autě neustálým předjížděním se s dvěma dalšími spřátelenými auty, kteří za mě dologují ostatní keše... Osobně nechápu, jestli takhle strávený den života někoho něčím naplní, ale pokud se jim tím zvýší ego - budiž jim přáno. Ostatní, kteří na to nemají peníze, žaludek, schopnosti nebo všechno se tady pokouší vymyslet pomocí favorit pointů a podobných kejklí nějaké cestičky, jak by to šlo třeba zařídit, aby se právě oni z nějakého důvodu stali kačerem roku. O co vám komu jde? Budete mít v práci vyšší prémie, když budete kačerem roku? Nebo vás pustí v šalině sednout? Vypněte si internet a běžte si odlovit kešku. Jste fakt jak malá děcka!!!!!
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#71 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:50

Snažit se porovnávat kačery podle počtu odlovů je jako porovnávat v jednom žebříčku vzpěrače a sprintery ... Ta "soutěž" se jmenuje "kačer roku" omylem, měl to být "štvanec půlroku " ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#72 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 10:52

Zlaty prciny :) Vase starosti bych chtel mit:D
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#73 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 11:03

Or_Mi napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

Or_Mi napsal/a:
Ach jo, nějaký titul Kačer roku a získá ho ten, kdo se honí za body. Takže tohle má být vzor pro nás všechny ostatní ....


a proc by mel byt vzorem? nekdo si vymysli a vyhlasi soutez, jejiz pravidla jsou, ze kdo najde nejvic kesi od urciteho data, vyhraje. vymysli si nazev souteze kacer roku. no a to je uplne vsechno. jinak logicky pokud ta soutez ma pravidla, ze vyhraje ten, kdo nasbira nejvic bodu, tak vyhraje ten, kdo se za temi body nejvic honi :).


Tak ono, když se vyhlašuje Podnikatel roku, Firma roku či Sportovec roku, tak je to určitým způsobem vzor pro ostatní.

Třeba by Kačerem roku mohl být ten, kdo nasbírá nejlepší průměr podle bodů oblíbenosti. Ale stejně by musel být stanoven minimální počet keší, aby si někdo neulovil za rok pouze jedinou keš s 200 favorite point a nevyhrál. :D


no on to spravne nejspis nebyl kacer roku, ale top kacer, coz odpovida te povaze souteze :).

tedy na hledani kesi podle oblibenych bodu stejne porad nevidim nic vzoroveho pro ostatni :). ale to je jedno, chtel jsem tim rict, ze jsem natolik dospely, ze nekoukam na vzory podle toho, jak se jmenuje nejaka soutez ;).

vzor by mohl byt treba ten, kdo po sobe v prirode nerozryje pul lesa, neorve ve meste okapy a nerozebere metr zdi a dlazebnich kostek, nalezite se stara o sve kese, ktere nejsou pohozene na smetaku, nerozumprduje a nehada se na foru, ale umi na nem treba poradit, porada zajimave event atd ..... takze treba hradnik? ;).
  • 0

#74 shaama

shaama

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 11:21

Nevím, PT hony za body by mi dávali nějaký smysl, kdyby existovalo alespon základní rozlišení dle celkového počtu lidí v týmech, pak by to mělo nějakou vypovídající hodnotu ve smyslu ten a ten PT jsme dali ve dvou lidech a jednom autě za tolik a tolik. Pak by mě ty výsledky skutečně zajímali, třeba jaký je rekord v počt keší jedním člověkem za hodinu. Existuje něco takového? Chlubit se počtem bodů a neříct jakým stylem, počet lidí, aut, bla bla mi přijde mírně řečeno uhozený. Ale že by mě to rvalo žíly, no to milpardon, každému jeho jest, a když někoho baví jezdit na mopedu stejný závod ve kterém jiní lítají tryskáčem, proč ne.
  • 0

#75 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 11:41

Já oceňuju ownery s krásnými kešemi. Alespoň to můžu udělat FP bodem, pochvalou v logu a zanechaným CWG. Snad pak má z cachingu větší radost.
  • 0

#76 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 11:51

Osobně myslím, že by Kačerem roku měl bejt Ištván. Tolik kačen za noc jako on totiž nikdo jinej nehodí! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#77 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 12:22

hplus napsal/a:
Osobně myslím, že by Kačerem roku měl bejt Ištván.

Tolik kačen za noc jako on totiž nikdo jinej nehodí! B)

kde je tady +1
  • 0

#78 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 12:25

hplus napsal/a:
Osobně myslím, že by Kačerem roku měl bejt Ištván.

Tolik kačen za noc jako on totiž nikdo jinej nehodí! B)


A co inspektor Trachta?
  • 0

#79 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 12:28

Roman_Jaromer napsal/a: Jestli to dobře chápu tak se prostě rozdělili a aby za den udělali rekord, tak část logovala autem nějaké kešky a druhá část druhým autem něco jiného...

Tak, tak - chapes to spravne, zkracene se tomu kdysi rikalo podvod .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#80 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 12:50

kapsa napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a: Jestli to dobře chápu tak se prostě rozdělili a aby za den udělali rekord, tak část logovala autem nějaké kešky a druhá část druhým autem něco jiného...

Tak, tak - chapes to spravne, zkracene se tomu kdysi rikalo podvod .... :(

Kdo má dost ochotných známých, kteří se GC věnují, a dost razítek, ten v podstatě ani nemusí vytáhnout paty z domu a stejně se může pohybovat na předních příčkách žebříčku. A přitom je všechno "v souladu s pravidly" ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama