Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#181 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 11:32

Při pádu aplikace vždy dávám odeslat zprávu... to nestačí? Ano, asi jsou i nějaké schované za panelem a nadpisama, ale stalo se mi, že hlásilo vykreslení xy bodů a nebylo nikde nic.
  • 0

#182 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 11:43

sobikovi napsal/a:
Při pádu aplikace vždy dávám odeslat zprávu... to nestačí?

Tak to jich tolik není :-)
Chybová hlášení procházím a řeším. Každopádně pokud něco padá častěji a opakovaně, hodí se i popis, co pádu předcházelo.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#183 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 17:53

LudekV napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Tak dneska jsem trochu provětral Draka... narazil jsem na chybku s vykreslováním stopy. Mám vypnuto a stejně se vykresluje :D

Prověřím

Tak to je jen nesoulad v iniciálním nastavení dialogu a vnitřních dat, jednou false, jednou true. Po změně v nastavení se to srovná. Každopádně dík za upozornění, v příští verzi to bude opravené.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#184 profa1

profa1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 23:30

Dneska jsem svýho androidka trochu provětral a otestoval to automatické vypínání GPS. Musím říct že chodí parádně. Díky za skvělou práci. Už mi k dokonalosti chybí jen ty vzorce. :P
  • 0

#185 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 9:35

Proč se vlastně nyní detail keše otvírá na 'long touch'? Příjde mi to nepřirozené a strašně to zdržuje :-(
  • 0

#186 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 12:07

Má někdo nastavené satelitní mapy GOOGLE? Nevím jestli to mám hlásit jako bug, ale mě přijde, že se nenačítají. Základní v pohodě, ty druhý nepoužívám, ale satelitní se mi nenačítají. Mapy.cz v pohodě, ale mám nakešováno google, tak jedu a přepínám na nich.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#187 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 18:56

Tak jsem to zkusil a satelitní mapy Google se nenačítají ani mě.
  • 0

#188 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 8:49

U mne se satelitní mapy načítají zcela normálně, jak doma na wifi tak i venku na 3G...
  • 0

#189 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 19:20

Tak Google mapy funguji, vyzkouseno dneska v terenu :) A mel bych jednu otazecku. Zacal jsem pouzivat fieldnotes a k jejich exportu a prenosu pouzivam synchronizaci s dropboxem. Bylo by mozne zvolit si kam se fieldnotes.txt bude exportovat? Moje predstava je asi takova: ulozim logy v telefonu, vyexportuji vysledny soubor, ten se ulozi ve slozce dropboxu a doma se mi automaticky zesynchronizuje s pocitacem a je to. Ted si soubor presunu do potrebne slozky v telefonu rucne, ale je to tak nejak slozite. Nicmene porad jednodussi nez hledat kabel k telefonu :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#190 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 21:57

Konečně jsem již také vyrazil testovat do terénu. O holích s chromou nohou to jde pomalu a špatně, ale hurá do přírody. Musím si postěžovat na padání aDrake, co keš, to pád (5x) Jen jsem nevěnoval pozornost v jaké souvisloti to padalo. Dále jsem přišel na to, že i když mnou vytvořené (vypočtené u mysterek) final waypointy mají v Geogetu příznak nepřepisovat při importu, aDrake tento příznak nepřevezme a zaškrtnuté to není. Ale waypointy z listingu (parking, stage) se stejným příznakem aDrake převezme správně. Jsem si toho všiml, když jsem si dal aktualizovat keš z webu. Vytvořený FW zmizí, ale třeba stage se zduplikuje po této aktualizaci. Jinak k FieldNotes - já ho ukládám a na net ho posílám až doma v klidu po WiFi.
  • 0

#191 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 23:02

Petman02 napsal/a:
Musím si postěžovat na padání aDrake, co keš, to pád (5x) Jen jsem nevěnoval pozornost v jaké souvisloti to padalo.

To by mě vážně zajímalo, co jsi dělal (a s jakou verzí). Já sice během víkendu našel jen tři kousky, ale aD jsem měl puštěný po celý šestihodinový výlet, koukal do něj mnohokrát a žádné pády nenastaly.

Dále jsem přišel na to, že i když mnou vytvořené (vypočtené u mysterek) final waypointy mají v Geogetu příznak nepřepisovat při importu, aDrake tento příznak nepřevezme a zaškrtnuté to není...

aD příznak převezme a bere ho v potaz, jenže jsem tak dlouho přemýšlel, jak to HaLuMa myslel (co je 0 a co 1), až jsem to napsal obráceně. V příští verzi to sladím.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#192 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 0:21

Je mozne do a:drake v telefonu natahnou pri synchronizaci s Geogetem prilohy napr excel s vypoctem finalky? Jdou prilohy otevrit v detailu kese? U PocketDrake http://adrake.cz/dok...user:faq:attach by to melo fungovat.
  • 0

#193 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 7:32

lukabike.com napsal/a:
A mel bych jednu otazecku. Zacal jsem pouzivat fieldnotes a k jejich exportu a prenosu pouzivam synchronizaci s dropboxem. Bylo by mozne zvolit si kam se fieldnotes.txt bude exportovat? ...


Udělat by to šlo, ale není jednodušší místo ukládání textťáku a jeho načítání na web prostě FN z telefonu odeslat na web přímo? Můžeš si vybrat, zda se mají jen uložit jako FN nebo rovnou zalogovat.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#194 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 7:35

lusk665 napsal/a:
Je mozne do a:drake v telefonu natahnou pri synchronizaci s Geogetem prilohy napr excel s vypoctem finalky? Jdou prilohy otevrit v detailu kese? U PocketDrake http://adrake.cz/dok...user:faq:attach by to melo fungovat.


Přílohy tam natáhnout můžeš, ale a:Drake ti je nijak nezpracuje. Časem je to v plánu, ale nevidím to jako zásadní věc.
Pokud jde konkrétně o excel se vzorci, a:Drake bude od příští verze umět řešit vzorce sám, už se na tom pracuje.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#195 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 8:09

A adrake umi nahrat fieldnotes na web? Nemluvim ted o primem zalogovani. Ja si u kazde nalezene kese ulozim log bez textu a na zacatek mi adrake jen prida cas nalezu. Text pak doplnuji doma u pocitace. Fielndotes pouzivam vlastne jen k tomu abych pak doma nedohledaval na mape nalezene kese.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#196 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 8:12

No jasne, ze umi (od verze 1.05). Staci si to v nastaveni FN (resp. Logu) nastavit. Vsak jsem o to skemral:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#197 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 8:17

lukabike.com napsal/a:
A adrake umi nahrat fieldnotes na web? Nemluvim ted o primem zalogovani. Ja si u kazde nalezene kese ulozim log bez textu a na zacatek mi adrake jen prida cas nalezu. Text pak doplnuji doma u pocitace. Fielndotes pouzivam vlastne jen k tomu abych pak doma nedohledaval na mape nalezene kese.

Dělám to stejně, při nálezu jen odtuknu nález, případně dopíšu výměnu a uložím. Doma v dosahu WiFi nahraju FN na web. Když si otevřu účet na GC, už tam mám upozornění, že mám nezpracované FN. Tak je upravím a nebo doplním text a dokončím logování nálezu.
  • 0

#198 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 8:19

Qnik napsal/a:
No jasne, ze umi (od verze 1.05). Staci si to v nastaveni FN (resp. Logu) nastavit. Vsak jsem o to skemral:-)

Upřesním - od 1.04, v 1.05 jen přibyla možnost dotazu na způsob odeslání, předtím to bylo jen podle přednastavení.
Vyplatí se přečíst to okýnko s novinkami, co vyskočí po instalaci nebo věnovat chvilku projití nastavení ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#199 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 8:29

A tak to se omlouvam za zbytecny dotaz. V nastaveni jsem si to zmenil, tak snad to bude ono :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#200 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 9:12

lukabike.com napsal/a:
A tak to se omlouvam za zbytecny dotaz. V nastaveni jsem si to zmenil, tak snad to bude ono :)

Vyzkoušej ;-) Já také zkoušel a nastavoval, až jsem byl spokojený.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama