Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.4


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
164 odpovědí na toto téma

#121 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 9:02

OT: " frontpage popírá základní ... popírá ... úplně všechno"
  • 0

#122 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 9:08

Sikovna, dik! (Mimochodem, ten listing muzes upravovat i primo v Geogetu, je tam na to editor i se zvyraznovanim HTML syntaxe ;)) Alespon vim, v jake oblasti te HTML komponenty mam hledat chybu. (Ja totiz desne rad lovim cizi chyby.)
  • 0

#123 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 9:18

HaLuMa napsal/a:
Sikovna, dik! (Mimochodem, ten listing muzes upravovat i primo v Geogetu, je tam na to editor i se zvyraznovanim HTML syntaxe ;))


sakra, jsem slepa jak patrona, sorry :)
  • 0

#124 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:01

HaLuMa napsal/a:
(Ja totiz desne rad lovim cizi chyby.)


Skoda, zes nerekl driv. Mohu te zasobovat pomerne plynule a nekonecne dlouho. ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#125 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 10:06

Tak jsem taky prisel na listing co nejde zobrazit pod linuxem, je to ted cerstva mam i to offline html, mam ho nekam poslat?
  • 0

#126 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 14:20

gord napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
(Ja totiz desne rad lovim cizi chyby.)


Skoda, zes nerekl driv. Mohu te zasobovat pomerne plynule a nekonecne dlouho. ;)

Ja bych se klidne pridala :D
  • 0

#127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 15:41

druzicka napsal/a:
Tak jsem taky prisel na listing co nejde zobrazit pod linuxem, je to ted cerstva mam i to offline html, mam ho nekam poslat?


Neni treba nic posilat, spise za pomoci editaci listingu muzes overit, jestli to i u tebe dela ten ALT atribut u obrazku.
  • 0

#128 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 19:03

HaLuMa napsal/a:

Neni treba nic posilat, spise za pomoci editaci listingu muzes overit, jestli to i u tebe dela ten ALT atribut u obrazku.


Ano dělá, umazal jsem obrázek a listing jede ok.
  • 0
Jsme svéprávní a svobodní lidé a nepotrebujeme aby za nás jednala jakákoliv asociace, aliance ani jiný bordel podnik.

#129 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2012 - 19:50

Jen rychly dotaz, nezahledl jsem to tu, ono se da pres gc.live aktualizovat 10000 (deset tisic) kesi, jen zakladni info pro BM? Jsem si porad myslel ze jde jen 1000, a nerad bych dostal ban za nejakou chybku v softiku :)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#130 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2012 - 20:09

Jo, 10 000. A banu se bát nemusíš.
  • 0
Vložený obrázek

#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2012 - 21:30

Ty limity pro Geocaching Live si Geoget nevycucava z prstu, ale nacita si je od Groundspeaku. Takze jsou to skutecne limity platne pro tvoje prihlaseni. Za pouzivani Geocaching Live ti zadny ban nehrozi, maximalne nekde narazis na nejaky limit a budes muset chvili pockat. nic horsiho se ti nemuze stat.
  • 0

#132 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 8:44

lukabike.com napsal/a:
se listing zobrazi komplet, u GC1KEX0 pouze nadpis...
Ale nedelalo to, na to bych dal krk. Zkusim jinou verzi wine.

Tak ten se mi v 2.6.2.663 (a wine 1.2.2) zobrazuje spravne cely a s obrazky, alt= u nich je.
Ta GC3E61R se mi take zobrazuje spravne.
  • 0

#133 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 9:26

GC.COM to myslí vážně s podporou jiných abeced. Udělali testovací listing GC2BE9D. Zobrazení listingu se zdá být v pořádku, nevidím akorát japonská a korejská písmenka - ale to může být nastavením u mne. Horší je zobrazení v seznamu keší - tam jsou místo písmen nelatinské abecedy jen čtverečky.
  • 0

#134 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 11:01

Ten seznam pracuje se znakovou sadou ANSI, takze ta vidis jen ty znaky, ktere jsou normalni pro tvoje prostredi. Takze my tam uvidime nase hacky a carky, Rusove uvidi spravne svoji azbuku a latinku, atd. Samotna databaze Geogetu je od zacatku v unicode, problem je jen v grafiuckem rozhrani apliakce. Ale i to mam v planu zlepsit.
  • 0

#135 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 9:15

Zkusil jsem udelat malou upravu, a uz i v tom seznamu kesi zobrazuji plny unicode v nazvech kesi. Jen rucni editace listingu v unicode nejsou, to musi zatim pockat, dokud neprejdu na nejnovejsi Delphi.
  • 0

#136 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 23:04

U finalky jedne malo zname serie ;) jsem narazil na potrebu provest "projekci bodu", pri cemz jednotky uhlu byly mensi nez stupen. Geoget ale bere jen stupne - nedala by se pridat moznost zadani i mensiho uhlu? Samozrejme neni problem vypocet provest nekde na netu, ale kdyz uz tam ta šikovna funkce je...
  • 0

#137 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 5:42

HaLuMa napsal/a:
Zkusil jsem udelat malou upravu, a uz i v tom seznamu kesi zobrazuji plny unicode v nazvech kesi.

co keš http://coord.info/GC3H5YX - v první verzi GG zobrazil pro název keše jen otazníky, pak autor přidal alespoň nějaký latin znak. Podpora Unicode znamená, že by název byl vidět v azbuce ?
  • 0

#138 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 5:49

Ahoj, kdyz jsem si stahnul geoget tak se stalo neco scim jsem nepocital a to ze kdyz jsem se chtel prihlasit na gc.cz a gc.com tak v pluginech nebyli. Poradíte mi ?
  • 0

#139 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 6:17

chose44 napsal/a:
Ahoj, kdyz jsem si stahnul geoget tak se stalo neco scim jsem nepocital a to ze kdyz jsem se chtel prihlasit na gc.cz a gc.com tak v pluginech nebyli. Poradíte mi ?

???
četl jsi návod? http://geoget.ararat.cz/doku.php/user
Doufám, že už jsi opustil myšlenku, že ty budeš na eventu školit ostatní v geogetu...
  • 0

#140 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 6:34

Tom Fuk napsal/a:
U finalky jedne malo zname serie ;) jsem narazil na potrebu provest "projekci bodu", pri cemz jednotky uhlu byly mensi nez stupen. Geoget ale bere jen stupne - nedala by se pridat moznost zadani i mensiho uhlu? Samozrejme neni problem vypocet provest nekde na netu, ale kdyz uz tam ta šikovna funkce je...


Předně, pokud se neletu, desetinné číslo ve stupních není problém. A i kdyby byl, tak by mě zajímalo, na jakou vzálenost tu projekci děláš. Na 1 km dělá stupeň kolem 20m, resp. půlstupeň 10m a to není odchylka, která by bránila nalezení.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama