Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.4


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
164 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 18:18

Nejak se mi nedari ten problem zduplikovat. Taky to zkousim na te bete, ale v databazi jsem to mel spravne. Smazal jsem tu kesku, nacetl z GPX, a taky to mam spravne. Zkusil jsem zaktualizovat pres GC.live, a porad to mam cele. Zkusim jsem zapnout/vypnout zmensovani obrazku, promazat listing, aby se obrazky musely nacist znova, a stale to mam uplne cele.

Zaujalo mne totiz, ze je to usekle presne na obrazku, coz by mohl byt dusledek nejake skryte vyjimky pri zpracovani obrazku v listingu. Rozdil mezi mnou a tebou je ale v tom, ze ja pouzivam aktualni knihovnu na zpracovani obrazku, ty ale ne.

Zkus tu kesku vyexportovat do GPX a podivat se, jestli v tom vyexportovanem GPX je ten listing cely. Pokud ne, je problem v importu. Pokud ani, je problem v zobrazovani.

A pokud by byl problem v zobrazovani, zkus si stahnout toto DLL: http://geoget.ararat...e/FreeImage.dll a nahradit tim stejnojmennou knihovnu v instalacnim adresari.

Pomohlo?
  • 0

#102 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 18:32

aha, tohle s nezobrazenim celeho listingu se mi obcas deje taky. nejak jsem to moc neresila brala za nejakou haluz, ale kdyz to tu ted vidim napsane... poustim tedy geoget v linuxu pod wine, a to mam dojem lukabike taky tak jsem ted schvalne zkusila vzit adresar s geogetem a otevrit ve win7, a tam je to ... vporadku
  • 0

#103 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:00

Tak to vypada na problem zobrazeni, v gpx (i kdyz vypada podivne) jsou i logy, coz v zobrazenem listingu nevidim. Gpx prikladam. EDIT: knihovna nahrazena, zmenu nepozoruji.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#104 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:08

lukabike: mam to taky prubnout? (mam betu i posledni ostrou verzi)
  • 0

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:11

Listing je z hlediska HTML priserny, vypada to na nejaky export z Wordu. Nicmene ten Linux je zajimavy. Listingy se zobrazuji pomoci nativni HTML komponenty, bez zavislosti na nejakem IE, ci podobnych veci, takze tam neni duvod, aby to na Linuxu vypadalo jinak. Tak mne napada, ukazuje se na tom Linuxu vubec nejaky listing s vlozenym obrazkem?
  • 0

#106 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:23

HaLuMa napsal/a:
Tak mne napada, ukazuje se na tom Linuxu vubec nejaky listing s vlozenym obrazkem?


ano, prvni pokus - cache GC3FGZJ je vporadku

po nekolika dalsich pokusech se mi zda, ze pokud je obrazek vlozen jednoduse, je to ok, pokud ma dalsi atributy (napr width a height) tak to dela problemy.
lepe receno v tech par kouskach co jsem prohlidla to tak zatim bylo
  • 0

#107 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:24

No tak mas pravdu. Listing se zobrazi jen k prvnimu vlozenemu obrazku. Ale zase zalezi jak u ktere kesky. Napr u nasi GC248E7 se listing zobrazi komplet, u GC1KEX0 pouze nadpis, ale klobouk a veskery text za nim uz ne. Ale nedelalo to, na to bych dal krk. Zkusim jinou verzi wine.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#108 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:34

MusMusMus napsal/a:
po nekolika dalsich pokusech se mi zda, ze pokud je obrazek vlozen jednoduse, je to ok, pokud ma dalsi atributy (napr width a height) tak to dela problemy.


tak width a height jsou asi ok, ty za to nemuzou.
spis alt
  • 0

#109 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:38

cim dal zajimavejsi... me ted celkem stve, ze to nemuzu zkusit, kdyz tu stavkuje AP a nechce me z ubu pustit na net...
  • 0

#110 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:40

ja mam dost prehistorickou verzi wine (1.1.34) a rekla bych ze ji mam rozhodne dyl nez co se tahle chyba projevuje, ale ruku do ohne za to nedam
  • 0

#111 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 20:05

Mno, tak jsem to zkusila s a betou to je takovy vselijaky. Pri pouziti DB, ktera tam byla...mno uz par mesicu neaktualizovana (tudiz jeste se starou verzi listingu moji kese, kde mam obrazky a kterej byl nehorazne prisernej, ze jsem se za nej stydela, i kdyz to nebyla moje prace) to delalo presne to, co tu popisuje lukabike - u prvniho obrazku listing koncil. Ale ve chvili, kdy jsem geogetu podstrcila DB z win, problem zmizel - tam uz totiz byla verze listingu nova, kde ty hnusarny ala wordhtml nebyly. A priznavam, ze kdybych myslela hlavou a ne kolenem, tak mi doslo driv, ze posledni ostrou verzi neni trebas stahovat, ale ze ji ma GG v datdiru a mohla jsem to zkusit i na ni. Ale to mi doslo az ve chvili, kdyz jsem v grubu vybrala win :DTakze tak... Jo jinak wine mam 1.2.3 a ubu 11.10
  • 0

#112 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 20:12

Takze jaky je zaver? Na Linuxu tomu dela problem vlozeny obrazek s Wordovskym hnusem, zatimco na Windows vsechno chodi?
  • 0

#113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 20:16

jeste mne napadla jedna vec ktera by s tim mohla souviset - jakmile se pokusite zobrazit blbnouci listing, zkuste jej pak hned najit v offline podadresari. (je to HTML soubor se jmenem podle GC kodu kese.) A mne zajima obsah toho HTML souboru v offline adresari. Dik.
  • 0

#114 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 20:22

HaLuMa napsal/a:
Takze jaky je zaver? Na Linuxu tomu dela problem vlozeny obrazek s Wordovskym hnusem, zatimco na Windows vsechno chodi?

Kudla, to me taky mohlo napadnout! To je tak kdyz delam deset veci zaroven :( Na ubu tomu ten wordovskej hnus delal problem, jeste to zkusim nasimulovat na win, co to udela
  • 0

#115 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 16:04

HaLuMa napsal/a:
jeste mne napadla jedna vec ktera by s tim mohla souviset - jakmile se pokusite zobrazit blbnouci listing, zkuste jej pak hned najit v offline podadresari. (je to HTML soubor se jmenem podle GC kodu kese.)

A mne zajima obsah toho HTML souboru v offline adresari. Dik.

Tak v adresari /offline/cache/R se nachazi soubor GC3E61R.htm a je kompletni. Viz http://dl.dropbox.co...249/GC3E61R.htm
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 16:41

Predpokladam, ze ten offline soubor s listingem ti jde i spravne zobrazit pomoci nejakeho weboveho prohlizece. Dobry, podivam se, co by mohlo zrovna na Linuxu selhavat pri zobrazovani v internim prohlizeci v GG.
  • 0

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 8:05

Tady se bez vasi pomoci neobejdu. Zkuste si pohrat s editaci listingu a zjistit, jestli to opravdu zpusobuji ty Wordowske prasarny, nebo jheslti to dela treba nejaky konkretni druhg obrazku - proste co nejvice indicii o tom, kdy se na tom linuxu obrazek objevi/neobjevi. Diky moc.
  • 0

#118 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 8:18

lukabike.com napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
jeste mne napadla jedna vec ktera by s tim mohla souviset - jakmile se pokusite zobrazit blbnouci listing, zkuste jej pak hned najit v offline podadresari. (je to HTML soubor se jmenem podle GC kodu kese.)

A mne zajima obsah toho HTML souboru v offline adresari. Dik.

Tak v adresari /offline/cache/R se nachazi soubor GC3E61R.htm a je kompletni. Viz http://dl.dropbox.co...249/GC3E61R.htm


<span style="font-family:&amp;amp;amp;amp;amp;quot;cambria&amp;amp;amp;amp;amp;quot;,&amp;amp;amp;amp;amp;quot;serif&amp;amp;amp;amp;amp;quot;;color:black;">+428</span>
no fuj, ani se nedivím, že to padá
  • 0

#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 8:20

No, je to opravdu fuj kod, nicmene zahada je, proc to na windows chodi a pod wine ne? To, ze je to useknute, svedci o tom, ze ta komponenta na linuxu pri vykreslovani toho vlozeneho obrazku patrne spadne. A ted jde o to zjisti, co presne ten pad zpusobi, aby se to dalo najit.
  • 0

#120 MusMusMus

MusMusMus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 8:58

ok, vratim se ke svemu predchozimu presvedceni, ze za to muze nejakym zpusobem atribut alt (i kdyz netusim jak ten muze delat nejake problemy).
a zustanu u ty kese GC3E61R.
vyexportovala jsem ji do gpx a vratila zpet nezmenenou (pokus o shodny vychozi stav) - porad se zobrazuje spatne
to gpx jsem upravila vyhozenim alt u toho prvniho obrazku a naimportovala - jiz se zobrazuje dobre

tu jsou kdyztak pro kontrolu ty obsahy offline: http://mus.kai.cz/ggtest/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama