Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2601 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 23:02

Já se včera i dneska bavila nad PETkami! :-)

 

V rámci snahy 14 krajů každým rokem jsem jihočeský řešil už 2x právě PETkami u Tábora, Opravdu moc hezky udělané.


  • 0

#2602 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 18:52

Dneska mi to nedalo, opět PETky směrem na Obrataň, jedná hezčí než druhá. Pokud budeš mít někdy čas, rozhodně stojí za návštěvu - namlsala jsem se, dopřála jsem si jich sedm, přestože původně jsem měla v plánu jen tři.
Místo inlajnů jsem se vždycky po přejezdu jen kousek prošla a bavila se jak malá. :-)
  • 0

#2603 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 19:43

Mám dvojnásobnou radost, díky PETkám mám všechny karnevalové suvenýry! :-)
Obvykle suvenýrové hry moc nesleduji, ale tady mám kupodivu splněno hodně brzo. Když jsem se podívala na přátele, dokonce jsem předběhla Pavla z KacikTT a to je co říct! Ovšem na ptakopyska1 nemáme, ten má víc než dvojnásobek potřebných bodů. :-)
Jak jste na tom kdo?
  • 0

#2604 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 19:47

Mám dvojnásobnou radost, díky PETkám mám všechny karnevalové suvenýry! :-)
Obvykle suvenýrové hry moc nesleduji, ale tady mám kupodivu splněno hodně brzo. Když jsem se podívala na přátele, dokonce jsem předběhla Pavla z KacikTT a to je co říct! Ovšem na ptakopyska1 nemáme, ten má víc než dvojnásobek potřebných bodů. :-)
Jak jste na tom kdo?

Opravdu vsechny? I ten za event ? :D
P.S:Mam 678

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 31 březen 2019 - 19:47

  • 0

#2605 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:07

Ten jsem z nich získala jako první - byla jsem na eventu v ČB. ;-)

On vlastně přibyl zároveň po zalogovaní eventu i první za nejméně bodů.... takže byly dva za jednu akci. Pro jistotu jsem zkontrolovala, získán již 27.3..

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 březen 2019 - 20:14

  • 0

#2606 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:12

Jak jste na tom kdo?

 

Já mám 4 suvenýry z 5 (pokud nepočítám eventový), ale na to stačily dvě kešky, takže žádná sláva. Když bude nejhůř, skočím do Libčic - to je zase náš lokální zdroj úžasných kešek.


  • 1

#2607 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:12

Ten jsem z nich získala jako první - byla jsem na eventu v ČB. ;-)

On vlastně přibyl zároveň po zalogovaní eventu i první za nejméně bodů.... takže byly dva za jednu akci.

Aha, tak to gratulace. Ja postradam prave ten za event. Ale cert ho vem.
  • 0

#2608 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:17

takže byly dva za jednu akci.

 

Tak já jsem za první kešku dostal hned tři. ;)


  • 0

#2609 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:18

U vás v okolí nejsou žádné zařazené eventy?
Náhodně mám vybraný ještě jeden, za který je suvenýr - vybrala jsem si podle programu, suvenýr byl nečekaný bonus. Oboje jsou eventy,na které bych jela i bez suvenýru, první bylo povídání oblíbeného cestovatele, druhý je na hvězdárně, kde bývají všechny eventy zajímavé a leckdy i recesistický laděné.
  • 0

#2610 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:20

Po včerejšku 166 bodů, 4 suvenýry. Ale že by se mi ty příšerky líbily, to ani náhodou, asi mám jiný vkus.


  • 0

#2611 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:22

Vláčku,k vám se už pár let chystám - jestli to konečně letos vyjde, poprosím tě o doporučení pár keší, které bych neměla minout.
  • 0

#2612 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:25

Pepo, jak příšerky? :-) Vždyť to jsou karnevalové masky. ;-)
Ty bys nejel někam na pořádný karneval? Benátky by mě lákaly, jenže by musely být a tím správným doprovodem.
  • 0

#2613 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:26

Vláčku,k vám se už pár let chystám - jestli to konečně letos vyjde, poprosím tě o doporučení pár keší, které bych neměla minout.

:) :) :)


  • 0

#2614 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:32

Pepo, jak příšerky? :-) Vždyť to jsou karnevalové masky. ;-)
Ty bys nejel někam na pořádný karneval? Benátky by mě lákaly, jenže by musely být a tím správným doprovodem.

Já vím, ale nejsem jásavý typ, masopust mě moc nebral ani za mlada, nerad chlastám na povel :wacko: .


  • 2

#2615 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:35

Před pár lety mi udělal radost ToniCzech - sám od sebe mi poslal seznam keší, které u vás stojí za návštěvu.
Předpokládám, že dneska už je situace naprosto jiná a pokud se směr Kladno vydám, každou radu uvítám. Ale prosím něco ne moc náročného, mám trochu omezený pohyb.
  • 0

#2616 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:37

Obvykle suvenýrové hry moc nesleduji, ale tady mám kupodivu splněno hodně brzo. Když jsem se podívala na přátele, dokonce jsem předběhla Pavla z KacikTT a to je co říct! Ovšem na ptakopyska1 nemáme, ten má víc než dvojnásobek potřebných bodů. :-)

 

Nojo ony jsou zase nejaky suvenyry. Tak jsem se kouknul a aniz bychom neco udelali tak jsem mel 200 bodu za pridelene FP na nasich kesich. Na to jaka je to s nama ted bida (za letosek mame necelych 60 kesi), tak koukam, ze skore slusny. Odloveno par kesi s velkym poctem FP k tomu par eventu a CITO a mame skoro 500 bodu. A ted uz staci pockat az nam na nektere kesi pristene FP a mame ty priserky vsechny. 

 

No a nez jsem to dopsal, tak nam pristal ten posledni FP a mame splneno, fakt suvenyry na prd. :angry:  No a jeste 10 bodu a jsme zas pred Tebou :D


  • 0

#2617 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:48

Gratuluji, už jsem si všimla, že jste nad 500.

A teď vidím, že je systém až tak vymakaný, že jde u každého z přátel v mém seznamu rozkliknout kde, co a za kolik bodů odlovil nebo za které jeho keše, jako ve vašem případě, mu body naskákaly.
  • 0

#2618 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 21:29

Gratuluji, už jsem si všimla, že jste nad 500.

A teď vidím, že je systém až tak vymakaný, že jde u každého z přátel v mém seznamu rozkliknout kde, co a za kolik bodů odlovil nebo za které jeho keše, jako ve vašem případě, mu body naskákaly.

 

Dekuji ale neni moc k cemu.

 

Toto uz umel v dobach kdy se jmenoval Friends League, ale celkem jsem ho, krome zacatku kdy to bylo taky kvuli suvenyrum, ignoroval. Kdyz jsem se ted chtel podivat o cem to mluvis, tak jsem to nemohl najit nez mi doslo, ze se to jmenuje Leaderboard. Coz je asi lepsi pojmenovani.


  • 0

#2619 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 5:52

Me tedy prislo lepsi Friend League. Aspon trosku to v tom naznacovalo, ze jde o pratelskou hru a ne o zavody vedoucich. Uz nazvem se to mene hrotilo.
  • 2

#2620 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 17:37

Před pár lety mi udělal radost ToniCzech - sám od sebe mi poslal seznam keší, které u vás stojí za návštěvu.
Předpokládám, že dneska už je situace naprosto jiná a pokud se směr Kladno vydám, každou radu uvítám. Ale prosím něco ne moc náročného, mám trochu omezený pohyb.

Zajímal by mne ten seznam, ještě ho máš, že bys mi ho poslala?

Takto na první dobrou ani nevím, co bych ti keškového ukázala, ale procházkového a degustačního, to vím naprosto přesně :)

 

Koukla jsem na karnevalové body a nic moc, 165 :)


Me tedy prislo lepsi Friend League. Aspon trosku to v tom naznacovalo, ze jde o pratelskou hru a ne o zavody vedoucich. Uz nazvem se to mene hrotilo.

 

Já nezkoumala ani jedno, takže moc netuším, k čemu to vlastně má být?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama