Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
221 odpovědí na toto téma

#141 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 20:57

Skript FieldNotes - začal jsem ho používat a objevil jsem malý problémek, bylo by zapotřebí opravit časový údaj který se generuje u datumu tak aby byl v UTC (zřejmě). Momentálně je to po nahrání posunuté o dvě hodiny. V denní době se zase tak moc neděje, čas zapsaný přímo v logu je správně, problémy nastanou večer. Když totiž zapíšu čas odlovu po 22 hodině, tak GC.COM nato automaticky zvýší datum.
  • 0

#142 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 21:01

Tak jsem to do toho instalacniho gipu doplnil. Vyzkousejte a dejte vedet, pokud to nebude dobre.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#143 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 21:04

Já jsem to zprovoznil. Musel jsem si nadefinovat ty dávky pro geojarry. Nakonec jsem to vlastně celé předělal trochu jinak. S Gordem jsem o tom dost diskutoval. mohl bych poslat své dávky, ale nevím kam a jak. Na Ararat to nepatří, jsou to věci, které si každý udělá po svém. A asi by se mi nepovedlo udělat balíček gip, aby v něm bylo všechno potřebné. Dávám to sem tak, jak jsem to udělal pro sebe.
https://docs.google....Tl85U2VhWHQtVjg
https://docs.google....N2gtbHc5Zl9GOWM
A než jsem dopsal, naskákalo několik příspěvků. Tohle patří k dávkám pro Combine.
  • 0

#144 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 21:19

*.gip je soubor, ktery by mel byt schopen vytvorit prakticky kdokoli :-) Jde normalni zazipovany soubor, ktery ma definovanou strukturu a priponu ze zip zmenenou na gip. Struktura je popsana na araratu a verim, ze zrovna ty bys to zmaknul levou zadni. Ale toto je moje chyba, chybny a neovereny predpoklad. Snad jsem to napravil.
(Tvoje davka pro nove kese je pro ostatni k nicemu, nemaji Combine ve verzi, ktera umi GgtCount jako ta tvoje. Ale koukam, jak pekne jsi vzvladnul podminene zpracovani v Combine.:))
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#145 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 21:55

Jo, GIP udělat umím. Ale jak udělat, aby tam bylo všechno, aby se dávky pro GJ zařadily tam kam mají, to nevyzkouším, protože u sebe to mám a nevím jak je to u jiných. GGtCount je pěkný, ale i bez něj to jde. Prostě dát ze stejného seznamu nejdřív FULL a pak LITE. Tři se stáhnou plné, pokud je jich víc, tak ostatní lite. Neřeší to drobnost - že jsem si nějakou ruční akcí limit vyčerpal. Podmíněné příkazy fungují pěkně, je to jen nezvyk, čekal bych nějaké If, else, možná by se hodil i cyklus a časovač. Na co? Na to co už mám taky, ale musím to spouštět vždy po čtvrt hodině ručně.
  • 0

#146 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 6:34

Tady je to OT. Pokud chces na toto tema diskutovat, budto soukrome nebo se presunme do vlakna Combine, kam jsem ti napsal odpoved na posledni prispevek.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#147 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 22:00

Jak prosím vypnu aby se mi při stahování nalezených keší stahovali i logy, trvá to strašně dlouho.
  • 0

#148 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 22:19

Vzhledem k tomu, ze se ty nalezene kese zjistuji prave z tvych logu, tak nevim, jak by to bez toho mohlo fungovat. ;)
  • 0

#149 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 22:27

No mě šlo spíš o to, že se mi ke každé kešce stahuje třeba 50 logů...
http://www.jpeg.cz/i...07/04/ml4j9.jpg
  • 0

#150 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 22:59

Ruuzha napsal/a:
No mě šlo spíš o to, že se mi ke každé kešce stahuje třeba 50 logů...
http://www.jpeg.cz/i...07/04/ml4j9.jpg


No a jak má vědět a které stránce je tvůj log když to stahuješ po kdovíjak dlouhé době od zalogování ? To ale uděláš poprvé a příště už doufám jen rozdílové tahání posledních 40 zalogovaných, ne ?

A vůbec, kdybys použil API funkci ( Databáze / Import / Stáhnout vaše nálezy) tak to budeš mít legálně a bleskově. Jenom by sis musel poopravit inforamce o nalezených archivovaných keších a samozřejmě o PMO.
  • 0

#151 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 23:29

No mě právě kleknul HDD a musel jsem teď nainstalovat nový Geoget. Když jsem to stahoval do staré verze bylo to rychlé, zas tak tomu nerozumím. Teď stahuju asi 270 keší a docela to trvá no, asi to nechám přes noc. Jinak samozřejmě, že pak stahuju už jen poslední nálezy.
  • 0

#152 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 23:33

Ruuzha napsal/a:
No mě právě kleknul HDD a musel jsem teď nainstalovat nový Geoget. Když jsem to stahoval do staré verze bylo to rychlé, zas tak tomu nerozumím. Teď stahuju asi 270 keší a docela to trvá no, asi to nechám přes noc. Jinak samozřejmě, že pak stahuju už jen poslední nálezy.


Proč nepoužiješ funkci API ? Cestu jsem napsal abys to nemusel hledat. Reaguješ jen na první část mé zprávy, druhou jsi nečetl ?
  • 0

#153 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 23:50

No já jsem tomu moc nerozuměl, pokud by jsi upřesnil část "Jenom by sis musel poopravit inforamce o nalezených archivovaných keších a samozřejmě o PMO." ? :)
  • 0

#154 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 0:02

Ruuzha napsal/a:
No já jsem tomu moc nerozuměl, pokud by jsi upřesnil část "Jenom by sis musel poopravit inforamce o nalezených archivovaných keších a samozřejmě o PMO." ? :)


Psalo se to tady už mockrát.... Když přes API stáhneš své logy a keš není v databázi, tak to u každé dotáhne základní údaje o keši (mimo vlastní listing). Pokud je to archivovaná keš tak tam nejsou souřadky, musíš je buď dopsat ručně nebo opravit GeoJarrym. A PMO ti nedotahne vůbec. PMO keš si musíš buď od někoho získat, neo ručně definovat základní údaje a pak k tomu nechat dotáhnout listing.

Taky je dobré zkusit a uvidíš.
  • 0

#155 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 12:15

Měl jsem teď problém s připojením k poskytovateli, přičemž jsem přišel na docela nepříjemnou chybu - pokud jsem otevřel listing cache v okažiku, kdy nefungovalo připojení, tak se při jeho zavírání Geoget totálně zakousnul (využití CPU procesem 0%, obě okna zobrazená na spodní liště ale nedalo se do nich přepnout). Plus ještě jeden dotaz - v této situaci jsem otevíral listingy cachí, které jsem našel v minulosti a ty se zobrazily bez obrázků a map, jako by obrázky a mapy byly jenom v nějaké krátkodobé cachi (novější listingy se zobrazily kompletní). Je možné je nějak "zakonzervovat" ve stavu, v jakém byly v době kdy jsem je našel?
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#156 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 20:26

On se totalne nezakousnul, jen se cekalo na systemovy timeout na zacatek spojeni... coz je casto i nejaka ta minuta dve. Uz ale pripravuji reseni teto situace a ten timeout vyrazne zkratim. Na zbytek se podivam.
  • 0

#157 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 19:13

Ahoj Halumo, přepisuju kousek wiki, ale zarazila mě jedna funkce, o které nemám páru, co dělá.. http://geoget.ararat...skavani.dat.png, to zatržítko dole.... Zkoušel sem experimentovat, importovat stahovat a na nic sem nedošel..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#158 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 19:23

pokud data s listingem, ktera importujes, obsahuji i informace o k listingu prilozenych obrazcich, pak se tyto informace pridaji o specielniho tagu.

Pokud je tahle volba zaskrtnuta, pak se ty obrazky navic pridaji na konec listingu.

Podminkou tedy je, ze musis importovat data, ktera tuto informaci obsahuji. Coz je vlastne jen plny listing pres GC.live, novy (jeste nepouzivany) format PQ GPX, nebo PQ GPX s GSAK rozsirenim (to umi vyrobit treba Geojarry).

  • 0

#159 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 19:37

Ja mam zas dotaz k tomu, jak si GG oznacuje PQ, ktery uz pres API stahnul? Protoze jsem dneska stvorila dve novy PQ (kese podel trasy), jenze jsem spatne nastavila filtr (tech PQ tam bylo vic) a dala stahnout. Sice to nic nestahlo (logicky, kdyz byl filtr blbe), ale kdyz byl pak nastavenej spravne, tak uz zatrzitko "Stahnout jen nove" (nebo tak nejak) nefungovalo a zacalo to fachcit az kdyz jsem ho odskrtla (tzn. ze nebylo zatrzeny). Jak to teda je s tim oznacovanim a rozpoznavanim novejch PQ?
  • 0

#160 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:16

prosím já mám dotaz: dopředu se přiznám, že všechny příspěvky tady jsem nečetla :( tak dlouhou pauzu nemám............ takže se ptám umí "SE" nějak změnit ikona kešky v navigaci? např.: vyluštím si mysterky, tak aby se mi v navigaci objevila ne jako otazník, ale jako třeba velké X nebo kytka nebo cokoli............ nebo si stáhnu puzzle rozhledny celé ČR a aby se mi JINAK objevily v navigaci ? :( asi neumí, žejo :( ! :) a nějak očůrat to nejde? Prostě jedu jedu, cestou spousta mysterek a kuk- v navigaci jednu vidím jinak označenou=u té už mám vyluštěné finálky..................
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama