Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
221 odpovědí na toto téma

#101 Kodlitko

Kodlitko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 10:46

dr. vota: na GC.com používám formát datumu YYYY-MM-DD, na tohle nastavení jsem jsem vůbec nesahal :-) Jen mi nejde do hlavy, že když GeoJarry mělo stáhnout pouze logy u mnou vlastněných keší, tak ještě navíc změnilo datumy nálezů u všech nalezených keší. To je trochu divné, ne?
  • 0
Lidé se dělí na 10 skupin. Na ty, kteří rozumějí binárnímu kódu a na ty ostatní.

#102 Kodlitko

Kodlitko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 10:50

Teď jsem chybné datumy nálezů vyřešil tak, že jsem si u všech keší nastavil nenalezeno a naimportoval jsem My finds PQ. Jen se bojím, aby se to zase něčím nerozházelo.
  • 0
Lidé se dělí na 10 skupin. Na ty, kteří rozumějí binárnímu kódu a na ty ostatní.

#103 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 10:50

Kodlitko napsal/a:
dr. vota: na GC.com používám formát datumu YYYY-MM-DD, na tohle nastavení jsem jsem vůbec nesahal :-)
Jen mi nejde do hlavy, že když GeoJarry mělo stáhnout pouze logy u mnou vlastněných keší, tak ještě navíc změnilo datumy nálezů u všech nalezených keší. To je trochu divné, ne?

A proč nestahuješ ty logy přes GC Live, jak je tam už dávno psáno? To problémy nedělá.
  • 0

#104 Kodlitko

Kodlitko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 13:25

Protože doteď mi to fungovalo takhle, tak jsem neměl důvod to dělat jinak ;-)
  • 0
Lidé se dělí na 10 skupin. Na ty, kteří rozumějí binárnímu kódu a na ty ostatní.

#105 XaoS

XaoS

    XaoS.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 4:19

dr.vota napsal/a:

XaoS napsal/a:
Ad náhledové mapy v offline listingu: dříve byly soubory v maps/*/ pojmenované podle IDkeše, případně waypointu, nějaký kód, a pak druh m|o. Teď mám v každem podadresáři v maps jen dva soubory map-0.jpg a map-1.jpg.

http://www.geocachin...ort=&rowstart=0

Asi jsem hloupej, nějak jsem nepochopil odkaz na začátek vlákna, ale i tak jsem si to znovu přečetl a přesto z toho nejsem o moc moudřejší. Zkusil jsem tedy pro jistotu smazat offline\INC, offline\MAPS, *.imc, *.map i *.pdmap, a nechat stáhnout mapky pro několik keší. Listingy otevřené v geogetu mají náhledové mapy správně, ale vygenerované offline listingy ne. Je to celkem nemilé, protože ve městě jsem na náhledové mapy dost často spoléhal (přesnost GPS bývá mizerná). Pokud by byla potřeba nějaká pomoc při testování, ladění, rád pomůžu.
  • 0

#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 6:24

o tech vygenerovanych mapkach vim, mam to poznamenane, a jakmile bude zase cas, mrknu se na to, neboj.
  • 0

#107 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 20:18

Zdravim vespolek, asi 14 dni jsem Geoget nespustil a ted se mi s nim dejou psi kusy - kdyz ho spustim, jedno jestli pres ikonu na plose, snadne spusteni nebo primo klikem na .exe soubor, tak se mi zjevi logo GG s info "Pripravuji datovou slozku" a vzapeti se objevi dole na Hlavnim panelu. A tim to vse konci. Zadne okno Geogetu, nic. Na poklikani nereaguje, jen visi na Hlavnim panelu... Napada nekoho neco?
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 20:27

nepouzivas tam nahodou nekdy vice monitoru? To okno mas mozna na tom druhem, nepripojenem monitoru.

Podivej se do geoget.ini, a smaz z nej celou sekci 'mainform', mely by to byt ctyri radky kde je definovana poloha okna a jeho rozmery.

  • 0

#109 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 20:35

HaLuMa napsal/a:
nepouzivas tam nahodou nekdy vice monitoru? To okno mas mozna na tom druhem, nepripojenem monitoru.


Mainform jsem smazal, ale nepomohlo. Druhy monitor jsem ale nikdy nemel.
  • 0

#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 21:22

A mel jsi pri tom ten geoget vypnuty? pak to pomoc muselo. fakt.
  • 0

#111 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 23:13

mysnout na geoget v hlavnim panelu pravym a dat maximalizovat. zabere to vzdy a nic nemazu. ale kdyz pise ze dva manoury nema..
  • 0

#112 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 4:56

sHpy00n napsal/a:
mysnout na geoget v hlavnim panelu pravym a dat maximalizovat. zabere to vzdy a nic nemazu. ale kdyz pise ze dva manoury nema..


Bingo! Zabralo, diky. Jdu si dat par facek... Takova blbost.

Je ale mozne, ze pomohlo i to mazani. Na druhou stranu, je to notebook a nikdy jsem k nemu nemel pripojen ani externi monitor, natoz dva.
  • 0

#113 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 16:11

já bych chtěla poděkovat všem tvůrcům, plničům, aktualizovačům a vylepšovatelům GEOGETU :) :) po třech letech jsem byla konečně dokopána k základním uživatelským dovednostem s GG, dnes se mi podařilo loupnout si pomocí GG BEZ INTERNETU dvě krabky a jsem nadšená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) funguje to báječně :) a nemusím mít starosti o aktuální PQ, když se někde nečekaně ocitnu :) ) :) :) PS: DrakMrak si zaslouží spešl poděkování za trpělivost s mými nechápajícími dotazy :) B)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#114 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:08

Ahoj. Když dám importovat PQ, tak na mně vyskočí okno, že nic nenaimportovalo (samé nuly). Zkoušel jsem i úplně čistou databázi vytvořit. Nick mám vyplněný, stahuji přes GCLive, nastavení je správné. Jinak vše šlape jak má. Ještě se chci zeptat co dělá u bodu funkce Aktualizovat stav? Nějak mi tato funkce nic nedělá. Aktualizace keše je jasná. Ta jede OK. Děkuji.
  • 0

#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:15

Zjevne to stahovani PQ nemas dobre nastavene, nebo to mas nastavene tak, ze zrovna neni co stahovat. (nemas na serveru pripravene zadne PQ ke stazeni, mas spatne nastavenou masku na jeho nazev, nebo uz sis ho stahnul a doposud nebyla vygenerovana novejsi verze PQ.)

"Aktualizace stavu" kesky aktualizuje jeji stav, tedy jestli je aktivni/disabled/archivovana.
  • 0

#116 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:38

Nastavené to asi bude dobře. Jinak vše stahuje jak má. S tím problém není. Na serveru PQ je normálně ke stažení. Aktualizaci tohoto PQ provádím každý den. Edit: již mi to stáhlo. Asi to bude tou aktualizací PQ. Právě mi přišel email s potvrzením a pak to šlo stáhnout. Dotaz. Podruhé po stažení to již nestáhne? Na serveru totiž stále ten soubor můžu normálně stáhnout. Je tam.
  • 0

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:47

K cemu je uzitecne, aby ti geoget tahal porad stejne PQ, ktere uz jsi stahl a zatim se nicim nezmenilo? Neni to skoda? Ridi se to tim zaskrtavatkem v nastaveni tahani z GC.live: "Stáhnout jen nové"
  • 0

#118 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:56

Užitečné to není. To máš právdu, ale já jsem si tu s GG hrál, zakládal novou databázi a tak a nějak mně to s tím zatržítkem nedošlo. Přešel jsem na vyšší level, víš? Zatím jsem GG používal jen tak, že jsem PQ stahoval přímo ze serveru a do GG importoval ručně.Díky za pomoc. Teď už to šlape. Snad už nikde nebude bota. :D
  • 0

#119 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 21:03

Taky mi ode dneška přestalo fungovat stahování nových nálezů ... GJ proběhne,ale vypíše samé nuly ... ještě v neděli šlo normálně ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#120 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 21:13

danhill81 napsal/a:
Taky mi ode dneška přestalo fungovat stahování nových nálezů ... GJ proběhne,ale vypíše samé nuly ... ještě v neděli šlo normálně ...

protože dnes byl update webu. Nepoužívej GJ do nové verze.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka