Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
221 odpovědí na toto téma

#81 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 10:34

HaLuMa napsal/a:
Ano, to je potreba. Ty umele vytvorene finalni waypointy maji totiz novy flag, ktery se jim zpetne nepriradi.

OK díky.
  • 0

#82 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 15:03

Roman_Jaromer napsal/a:
Trochu mě zaráží, že se pozice okna na druhém monitoru ukládá i po restartu PC a i když ten monitor není připojený, ale to je asi otázkou celého systému. Tak snad tato má lapálie pomůže někomu dalšímu, až se vyděsí, že mu nejde GG :-)

win7 to uz resi lepe, ale windows xp je uplne fuk ze ti ukazuji veci na neexistujicim monitoru :)
  • 0

#83 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 11:46

pozorjed napsal/a:
stahování obrázků - šlo by tam přidat nějaký timeout, dokdy se má zkoušet stáhnout? Cvičně jsem si zkusil načíst neodlovené keše v okruhu 25km, je to 125 keší, 1281 obrázků, staženo 1278 a už 10 minut visí okno "čekám na obrázky"...

Potvrzuju, taky už se mi to dvakrát stalo. Tak mačkám Cancel, pak to zas jde.

XaoS napsal/a:
... Všechno bylo v pohodě až na náhledové mapy. U některých keší jsem měl obrázky k jiným waypointům, ale v listingu přímo v geodetu se to zobrazovalo (před i potom) správně. Tak buď dělám něco špatně, nebo je chyba v generování offline listingů.

V offline složce mi oba náhledy mapy.cz všech additional waypoints ukazují stejné místo a to jsou výchozí souřadnice cache.
  • 0

#84 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 12:12

mikrom napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Trochu mě zaráží, že se pozice okna na druhém monitoru ukládá i po restartu PC a i když ten monitor není připojený, ale to je asi otázkou celého systému. Tak snad tato má lapálie pomůže někomu dalšímu, až se vyděsí, že mu nejde GG :-)

win7 to uz resi lepe, ale windows xp je uplne fuk ze ti ukazuji veci na neexistujicim monitoru :)

No, používám Win 7, takže i tam je to jedno... A je tomu jedno, zda ten monitor je zapnutý či vypnutý... I když byl zapnutý tak se to nezobrazovalo ani na jednom...
Prostě jedna ze záhad IT světa :-)
  • 0

#85 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 14:14

A do toho geoget.ini ses nekoukal, jak jsem psal?
  • 0

#86 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 14:15

Mafi5bj napsal/a:
Potvrzuju, taky už se mi to dvakrát stalo. Tak mačkám Cancel, pak to zas jde.
(...)
V offline složce mi oba náhledy mapy.cz všech additional waypoints ukazují stejné místo a to jsou výchozí souřadnice cache.


Oboje mam poznamenano a proverim to.
  • 0

#87 XaoS

XaoS

    XaoS.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 17:35

Ad náhledové mapy v offline listingu: dříve byly soubory v maps/*/ pojmenované podle IDkeše, případně waypointu, nějaký kód, a pak druh m|o. Teď mám v každem podadresáři v maps jen dva soubory map-0.jpg a map-1.jpg.
  • 0

#88 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 19:14

XaoS napsal/a:
Ad náhledové mapy v offline listingu: dříve byly soubory v maps/*/ pojmenované podle IDkeše, případně waypointu, nějaký kód, a pak druh m|o. Teď mám v každem podadresáři v maps jen dva soubory map-0.jpg a map-1.jpg.

http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#89 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 22:31

Mám tu zvláštnost: včera jsem odlovil GC31M76. Na webu je datum mého logu 16.6. (tj. správně). Nicméně když dám aktualizovat cache přes GCLive, změní mi to datum nálezu v Geogetu na 17.6. U jiných mi to nedělá... :o Můžete někdo zkusit tuto cache natáhnout do Geogetu přes GCLive a dát sem vědět, jaké datum vám zobrazuje Geoget u mého logu?
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#90 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 22:45

Pontiac_CZ napsal/a:
Mám tu zvláštnost: včera jsem odlovil GC31M76. Na webu je datum mého logu 16.6. (tj. správně).
Nicméně když dám aktualizovat cache přes GCLive, změní mi to datum nálezu na 17.6.


Jojo - aktualizace pres GCLive udela 17.6., geojarry vrati zpet na 16.6.
Divny.. :(
  • 0
-=JotT=-

#91 Kodlitko

Kodlitko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 23:23

Ahoj, také řeším problém s datumy nálezů. Konkrétně pokud stáhnu vlastní nálezy přes Geocaching Live, rozhodí mi to datum zalogování. Např. kešku nalezenou 11. 4. 2012 jsem podle toho nalezl 4. 11. 2012 (tj. v budoucnosti). Může někdo ověřit, zda má stejný problém? Díky :-)
  • 0
Lidé se dělí na 10 skupin. Na ty, kteří rozumějí binárnímu kódu a na ty ostatní.

#92 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 23:28

Vidím, že jsi výkonnější cestovatel do budoucnosti než já. :D Nicméně pokud by to Haluma trošku upravil, aby to k logu přidalo i např. budoucí ceny akciií, tak by to ani nemusel opravovat... ;)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#93 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:19

Kodlitko napsal/a:
Ahoj, také řeším problém s datumy nálezů. Konkrétně pokud stáhnu vlastní nálezy přes Geocaching Live, rozhodí mi to datum zalogování. Např. kešku nalezenou 11. 4. 2012 jsem podle toho nalezl 4. 11. 2012 (tj. v budoucnosti). Může někdo ověřit, zda má stejný problém? Díky :-)


Tak to si troufnu s jistotou rict, ze je chyba v tobe a zalogoval jsi to spatne. Mas prohozeny den s mesicem. V tohle se gclive nesplete, protoze prenasi datum v takove forme, ze tato zamena neni mozna.
  • 0

#94 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:20

Pontiac_CZ napsal/a:
Vidím, že jsi výkonnější cestovatel do budoucnosti než já. :D
Nicméně pokud by to Haluma trošku upravil, aby to k logu přidalo i např. budoucí ceny akciií, tak by to ani nemusel opravovat... ;)


Tyhle informace si nechavam pro sebe. ;) Moment, jdu si vsadit...
  • 0

#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:21

JotT napsal/a:
Jojo - aktualizace pres GCLive udela 17.6., geojarry vrati zpet na 16.6.
Divny.. :(


Me to divny neprijde, vlastne mne to ani neprekvapuje. Mrknu na to, to bude jen zmatek s casovymi pasmy.
  • 0

#96 Kodlitko

Kodlitko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 9:16

HaLuMa napsal/a:
Tak to si troufnu s jistotou rict, ze je chyba v tobe a zalogoval jsi to spatne. Mas prohozeny den s mesicem. V tohle se gclive nesplete, protoze prenasi datum v takove forme, ze tato zamena neni mozna.


Ahoj, u mě určitě chyba není, protože mi GeoGet takto proházel datumy u všech 510 nálezů. Zkusil jsem si z toho vygenerovat GgStatem statistiku a jak to dopadlo se můžeš podívat tady, konkrétně si najdi "Milníky" a porovnej se statistikou z GsBuilderu, kde jsou kešky se správným datem a ve správném pořadí.

Jinak s jistotou můžu říci, že v sobotu bylo ještě vše v pořádku. Ale po včerejším importu mých nálezů do GeoGetu mi to rozházelo celou databázi :-(
  • 0
Lidé se dělí na 10 skupin. Na ty, kteří rozumějí binárnímu kódu a na ty ostatní.

#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 9:31

Pak jsi importoval nejaka vadna data, zcela urcite ne pres gc.live. Pamatuj, ze importem se nalezy neprepisuji, pouze doplnuji chybejici.
  • 0

#98 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 9:33

Kodlitko napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Tak to si troufnu s jistotou rict, ze je chyba v tobe a zalogoval jsi to spatne. Mas prohozeny den s mesicem. V tohle se gclive nesplete, protoze prenasi datum v takove forme, ze tato zamena neni mozna.


Ahoj, u mě určitě chyba není, protože mi GeoGet takto proházel datumy u všech 510 nálezů. Zkusil jsem si z toho vygenerovat GgStatem statistiku a jak to dopadlo se můžeš podívat tady, konkrétně si najdi "Milníky" a porovnej se statistikou z GsBuilderu, kde jsou kešky se správným datem a ve správném pořadí.

Jinak s jistotou můžu říci, že v sobotu bylo ještě vše v pořádku. Ale po včerejším importu mých nálezů do GeoGetu mi to rozházelo celou databázi :-(

čistě náhodou - nespouštěl jsi mezitím Geojarry, třeba prostřednictvím Autostatu?
  • 0

#99 Kodlitko

Kodlitko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 9:53

dr. vota: ano spouštěl, pro import logů na mých keších.
  • 0
Lidé se dělí na 10 skupin. Na ty, kteří rozumějí binárnímu kódu a na ty ostatní.

#100 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 10:34

Kodlitko napsal/a:
dr. vota: ano spouštěl, pro import logů na mých keších.

no jooo...a datum máš nastavené na GC.COM jak?
http://wiki.geocachi...wiki/Dd/mm/yyyy

http://www.geocachin...116#post_354116
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama