Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
221 odpovědí na toto téma

#121 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 21:23

stahuj to pomoci API (menu Databaze -> import -> stahnout nalezy) a nebudes mit problem. jedno, jeslti jsi PM nebo BM, omezeni tam neni ;)
  • 0

#122 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 21:32

Ok ... jsem si to myslel :) ... Použil jsem místo toho gc live ,ale skočilo mi do statistik o jednu kešku navíc :D ... Cha,co to? :D ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#123 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 21:35

v tom pripade zjisti, ktera to je ;) a pak, co na ni mas za logy ;)
  • 0

#124 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 21:53

No ze 2000 keší zjsitit která to je? ... Jako GG vypíše správný počet nálezů a i generuje správný počet nálezů ... až v momentě když problíkne dosovské okno,tam už jde vidět o jeden více ... No a ve výsledných statistikách je o jeden více než na gc.com ... A přitom jsem všechny keše,co nejsou nálezy dal z gg trvale smazat a je tam fakt jen ten správný počet keší,ale generuje to ve výsledku stále o jednu více ... :) ... to nechápu ... jak si to může dovolit :)
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#125 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 21:55

Jestli se to tu už řešilo,rád si to přečtu jinde,ale nemohu to najít ... už nevím co do toho vyhledávacího okýnka napsat .. došly mi slova :)
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#126 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 22:06

Je to zvláštní ... Jedná se o tento profil ... http://www.geocachin...rofile/?u=vlkan
To je můj drahý geootec, kterému se starám o geoget ... Máme vpodstatě dva stejně nastavené gg, které se liší snad pouze přihlašovacími údaji a HC ... Mě to proběhlo bez problémů a počty sedí ... U otce jsem postupoval naprosto stejně a je tam o jednu navíc ... Přitom ve filtru "ALL" je zobrazeno skutečně jen 1997 keší (nálezů) a žádná jiná a na profil to hodí 1998 ... tak to jsem fakt blázen - Proč probůh? ... :D
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#127 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 22:50

danhill81 napsal/a:
No ze 2000 keší zjsitit která to je? ... Jako GG vypíše správný počet nálezů a i generuje správný počet nálezů ... až v momentě když problíkne dosovské okno,tam už jde vidět o jeden více ... No a ve výsledných statistikách je o jeden více než na gc.com ... A přitom jsem všechny keše,co nejsou nálezy dal z gg trvale smazat a je tam fakt jen ten správný počet keší,ale generuje to ve výsledku stále o jednu více ... :) ... to nechápu ... jak si to může dovolit :)


Zkusil bych v GeoGetu dat filtr "found", zrusit vsechny nalezy a pak pres GC.Live API stahnout vlastni nalezy. Mohlo by to srovnat.
Nedavno jsem resil podobny problem.
Ale ja si na nej zadelal tim, ze jsem jeden "found it" log u kese smazal a zalogoval znova. A pri pristi aktualizaci dat v GG a nastlednem vytvoreni statistiky se mi taky rozhodila. Nastesti jsem si vzpomel u ktere kese jsem tohle udelal, takze jsem "nalez" vymazal a nechal nastavit znova a bylo po problemu ... Neudelal Vlkan neco podobneho?
  • 0

#128 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2012 - 23:05

Mnooo ... to je dobrý tip - s tím smazaným logem - díky .. u taty člověk nikdy neví kam kliká,když se nikdo nedívá - zatlačím na něj ať kápne božskou :) ... Ověřím a dám vědět ... :) ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#129 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2012 - 9:36

jen pro ujasneni, kdyz si v geogetu vyfiltrujes nalezene kese, tak Ti geoget vypise ty co jsou zelene podbarveny s fajfkou. cili ty co poklada za nalezene (oznacil sis je rucne jako nalezeny, nebo je rozeznal podle nejakeho found logu ktery pasuje s tvym nickem vyplnenym v nastaveni geogetu) tam ten pocet bude dost mozna sedet.

ALE

muzou nastat dva pripady:
1. mas nejakou kes zalogovanou dvakrat. v tom pripade ti geoget vyfiltruje spravny pocet kesi, ale "found" logu je o jeden vic - a ggstat to bere podle tech logu (kvuli nastaveni typu "mam 500 nalezu na 300 kesich") v tom pripade se da celkem snadno dohledat o kterou kes jde SQL dotazem. napr v geojarry -> databaze geogetu -> sql -> nacist sql kod "Multiple finds on a single waypoint.sql" prohlednout vysledky v okne geogetu

2. mas nejakou kes v geogetu oznacenou jako nalezenou (zelena), ale neobsahuje Tvuj "found" log. cili vyfiltrujes nalezeny, pocet sedi, ale found logu je o jeden min. pak muzes zkusit treba vsechny nalezeny oznacit a pres API jim potahat logy, nebo si sql dotazem vyjet kese, ktery jsou nalezeny, ale neobsahuji ten tvuj log.

edit: ukazky obou SQL dotazu jsou na webu geogetu http://geoget.ararat...p/user:databaze
  • 0

#130 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2012 - 22:39

Tak se mi to nepodařilo dohledat ... nevím co to bylo ... sql žádnou chybnou kešku nevypsalo ... No tak jsem vymazal celou databázi,páč tam stejně měl jen nálezy a znova nahrál nalezené kešky přes GC live a vše je v pořádku ... Mimochodem,nevíte někdo jak by se dala dát ikonka "stáhnout vaše nálezy" z importu do lišty pro snadnější přístup? ... Asi přejdu taky jen na tento postup a na gj se vykašlu ... Díky za všem rady.
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#131 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2012 - 22:50

ikonka: no v combine si udelat davecku za pouziti nejakeho z tech novych prikazu (ApiGetListingsByCfg, ApiGetUserLogs), kde vyplnis svuj nick.
  • 0

#132 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2012 - 23:14

:D ... tak se mi opět i po dvou letech používání znova potvrdilo, že možnosti geogetu zdaleka neznám ani z poloviny ... Tahle jednoduchá věta od Mikroma mne bude stát další hodiny až dny ve společnosti drahých kamarádů google a wikipedie :D Nikdy jsem ještě s žádným programem tak dlouho nebojoval a to už jsem zvládl od office,přes corel,photoshop až po autocad,ale jen geoget mne neustále i po takové době překvapuje ... Ne,nesťěžuji si ... naopak ... konečně mě nějaký program zabavil na delší dobu :D a ne a ne ho zlomit ... Ale já to dokážu,mám na to celý život,protože já se geocachingu a teda ani geogetu nevzdám ... Leda by to dříve zabalili tvůrci :)
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#133 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2012 - 6:58

myslim, ze tvurci to jen tak nezabalej, bo by tu meli se spoustou lidi hodne velkej problem :Dtakze radsi ze strachu tvorej dal :P
  • 0

#134 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2012 - 9:14

mikrom napsal/a:
ikonka: no v combine si udelat davecku za pouziti nejakeho z tech novych prikazu (ApiGetListingsByCfg, ApiGetUserLogs), kde vyplnis svuj nick.

zkusim tu davku spichnout, sla by dat urcite na ararat
  • 0

#135 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2012 - 10:19

http://geoget.ararat...out_vase_nalezy
  • 0

#136 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2012 - 10:55

Tak jsem to stáhnul a vidím to jen ve správci na 1. záložce, jinak nikde. V Pluginech, v záložce Combine, atd. Koukal jsem, že je jen ini a meta.ini soubor, je v tom jen ikona a jeden příkaz, takže to by se v combine nechalo udělat znova. Já jen jestli tam něco nechybí. A jinak - nedělal někdo dávku přes GJ stáhnout nové do seznamu a pak přes API stáhnout? Myslím, že ano. Podívám se, abych to nevymýšlel zbytečně. Stačí mi litle listingy. Nebo lépe, plné, pokud v sezamu je do tří položek. Prostě stahovátko pro BM. Ta situace do tří položek je dost častá, málokdy vyleze série.
  • 0

#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 28 June 2012 - 11:08

mpik napsal/a:
Tak jsem to stáhnul a vidím to jen ve správci na 1. záložce, jinak nikde. V Pluginech, v záložce Combine, atd. Koukal jsem, že je jen ini a meta.ini soubor, je v tom jen ikona a jeden příkaz, takže to by se v combine nechalo udělat znova. Já jen jestli tam něco nechybí.
A jinak - nedělal někdo dávku přes GJ stáhnout nové do seznamu a pak přes API stáhnout? Myslím, že ano. Podívám se, abych to nevymýšlel zbytečně. Stačí mi litle listingy. Nebo lépe, plné, pokud v sezamu je do tří položek. Prostě stahovátko pro BM. Ta situace do tří položek je dost častá, málokdy vyleze série.


Ta davla je do Combine, nemuze se objevit v pluginech, pokud z ni nevytvoris script primo v Combine. V seznamu davek ve spustenem Combine ji vidis a tam z ni take udelas script.

Davek na takoveto stahovani mam nekolik. Ale neni vhodne je davat verejnosti timto zpusobem, protoze jsou zavisle na tom, aby sis ulozil davku v GJ jako script a ten pak ta davka pouziva. Predavat davku pro GJ ve zdrojovem tvaru sice take jde, ale neni to to prave orechove.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 29 June 2012 - 11:48

Pripravil jsem dve davky, ktere kombinuji GJ a funkce pro GC.Live. Jedna stahuje nove kese, druha nove nalezy. Je to vybrakovano z mych davek, zkusil jsem to jen lehce, tak doufam, ze jsem nevynechal nic potrebneho.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#139 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2012 - 20:39

gord napsal/a:
Pripravil jsem dve davky, ktere kombinuji GJ a funkce pro GC.Live. Jedna stahuje nove kese, druha nove nalezy. Je to vybrakovano z mych davek, zkusil jsem to jen lehce, tak doufam, ze jsem nevynechal nic potrebneho.


Ahoj, instalace proběhla bez chybky, objevily se spouštěcí ikony, na ně se dá kliknout, pak se zobrazí chybová hláška o neplatném příkazu , viz připojený obrázek. V čem mohu dělat chybku ?

Děkuji Bohouš
  • 0

#140 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2012 - 20:53

No, to je chyba c tom, ze GJ nenalezne dotaz pro stazeni poslednich 40 nalezu. Mel jsem za to, ze ta davka je v instalaci. Zrejme jsem se mylil - ztracim prehled, co jsem si udelal a co je puvodni. Takze ty dotazy tam doplnim a pak si stahnete novou verzi. Prozatim se omlouvam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama