Přejít na obsah


Fotka

hnusny podvod (spam od Najdi Ji!)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
280 odpovědí na toto téma

#61 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:40

Citecka napsal/a:
Tiskaři Tiskaři... vždycky když už si myslím, žes vyrost do slušnýho chlapa, tak to něčím zazdíš. Obouvat se do Bendža, tststs... B)


Řekl bych, že pořádně nekoukáš ty. Ono by to chtělo psát ty nicky pořádně.

banjo23 má 2 příspěvky ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#62 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:43

Tak u mě začalo třetí kolo. Tohodle člověka to bavit nepřestane, protože mu stačí mít jen zapnutej počítač a u toho koukat na telku, nebo si honit ..... , protože ho to evidentně baví. Nezbývá nic jinýho, než logy mazat, prtotože dokud mu to GS bude umožňovat, tak v tom bude podkračovat stále dokola. Není na místě mu tady nadávat, vždyť on je to vlastně srab a chudák , který nemá ani kamarády. Protože kdyby nějaký ty kamarády měl, tak by mu určitě s řešením a i odlovem kešek pomohli a nemusel by souřadnice schánět tímto zpúsobem. A srab je to už jen z toho dúvodu, že se o radu ke kešce bojí napsat ovnerovi a že se musí schovávat za smyšlený jména. Proto mu nenadávejte, vždyť je to jen chudák.
  • 0
Není důležité, kolik keší najdeš, ale jaký a s kým.

#63 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:43

Beztak to loguje přes GSAK (viz popis v profilu)
  • 0

#64 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:46

Tak si rikam, jestli GS za chvili nebude ignorovat vsechny ceske kacery preventivne. To je porad nejaka stiznost, ktera se jim tam za ocean posila (predpublikacni FTF, locked reviewer, spamovani atd., atd.). Ac zadne z techto cinnosti neschvaluji, tak z pohledu GS by me asi pekne otravovalo se neustale zabyvat problemy male zeme (byt ne z pohledu geocachingu) nekde v Evrope. Jak to tak vypada, po vyreseni jednoho problemu prichazi druhy - takovy nekonecny pribeh a nebo tradice. Jednim slovem - smutne.
  • 0

#65 jalav2

jalav2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:50

Aspoň se vytřídí kvalita kešek. Kdo na ně prdí, ten tam ty logy nechá a za pár měsíců, až se vyrazí na jarní lovy, bude jasné, kam na kešky, které jsou udržované.;) Všechno špatné je k něčemu dobré. Nicméně na mých keškách udělal dva logy, ráno jsem je smazal a zatím dobrý. Takže přeju silné nervy a hodně síly do Nového roku...;)
  • 0

#66 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:51

k-lord napsal/a:
Jak to tak vypada, po vyreseni jednoho problemu prichazi druhy - takovy nekonecny pribeh a nebo tradice. Jednim slovem - smutne.


Když ono je neméně smutné, že spousta těch problémů se děje proto, že web GC.com je děravý jak cedník a jeho majitelům a provozovatelům je to takříkajíc u p....e :(
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#67 jalav2

jalav2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:15

PRESEKA napsal/a:

k-lord napsal/a:
Jak to tak vypada, po vyreseni jednoho problemu prichazi druhy - takovy nekonecny pribeh a nebo tradice. Jednim slovem - smutne.


Když ono je neméně smutné, že spousta těch problémů se děje proto, že web GC.com je děravý jak cedník a jeho majitelům a provozovatelům je to takříkajíc u p....e :(


Proto nejsem PM. Takovou službu bych neplatil...:) A s tímto přístupem nové platící zákazníky nezískají.
  • 0

#68 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:26

Jinak ten borec "Najdi ji" má v profilu napsanou omluvu, četli jste? ...:Omlouvam se, zblbnul mi scirpt v GSAKu a omylem se zalogoval cely muj seznam. :(
  • 0
PUNK 4 EVER!

#69 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:26

U mě už provedl snad páté kolečko.. A už mě přestává bavit to neustále mazat... :/ Fakt by to chtělo už toho banána pro něj, jako novoroční dárek...:@:@ P.S. můžu být fakt rád, že mi loguje neustále jen 3 kešky dokola (z toho 2 archivované), mohlo se stát, že by zalogoval všech 11 mých založených..
  • 0

#70 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:32

PRESEKA napsal/a:

Když ono je neméně smutné, že spousta těch problémů se děje proto, že web GC.com je děravý jak cedník a jeho majitelům a provozovatelům je to takříkajíc u p....e :(


tohle vůbec není o děravém webu GC, tohle je jen o lidech...
  • 0

#71 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:42

hmm, čtvrté kolo začalo :( jdu mazat ....
  • 0

#72 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:48

malin napsal/a:

PRESEKA napsal/a:

Když ono je neméně smutné, že spousta těch problémů se děje proto, že web GC.com je děravý jak cedník a jeho majitelům a provozovatelům je to takříkajíc u p....e :(


tohle vůbec není o děravém webu GC, tohle je jen o lidech...


Dovolím si podotknout, že je to v obojím - bohužel.

Pokud někdo může provádět ne právě košér věci na webu provozovatele hry a ten takové jednání dlouhodobě toleruje ( a je jedno jestli proto, že neumožní aby pružně zasáhli například naší rewírníci nebo tím, že nemá nastavené ani minimální ochrany) tak to sice primárně začíná u těch lidí, kteří jsou naprosto nešikovní nebo naopak zase až moc šikovní nebo u těch co mají zhovadilé nápady - ale tito lidé ty své nápady, k nevelké radosti značné části hráčské komunity, realizují ve své podstatě s tichým souhlasem, firmy Groundspeak, Inc ;)

A to, že stránky GC.com jsou cedníkem se v uplynulém roce ukázalo tolikrát, že to již není možné omlouvat pouhou náhodou...

I já musím, již se značně smíšenými pocity, potvrdit začátek 4 kola :o spamování a reakce na tenhle neskutečný vopruz ze zámoří naprosto žádná. Takže nakonec vlastně asi budu muset souhlasit s tím, že je to v těch lidech - bohužel v lidech na obou stranách Atlantiku. Jedni škodí a druzí proti tomu ani nehnou prstem. Za mne asi vše.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#73 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 0:09

2. 1. 2013 - 00:07 má "borec" naspamováno 13621 FI logů - 00:53 již má krásných 14301 kousků. Když si dá ještě jedno kolo tak už dotáhne i dalšího veleslavného lovce s nickem Jonea :D Přeji všem klidnou noc a vrchním pečovatelům o hru z Groundspeaku neméně klidný den.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#74 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 3:29

V boji s větrnými mlýny je třeba nasadit silnější kalibr. Teď už jenom potřebuji získat dostatečně velkou a dostatečně důvěryhodnou databázi falešných souřadnic. Věřím, že se tu najde dostatek záškodníků, kteří mi je budou posílat. Až jich budu mít dost, tak jimi budu postupně, tu a tam, občas krmit níže uvedený banner.
A každý může občas tu a tam, né všichni najednou, prostě příležitostně, nakrmit nějaké ty vy-víte-jaké servery. Ale jen kdo chce prosím, rozhodně nikoho nenutím. Samozřejmě stále platí, že si každý může hrát jak chce.
  • 0
.

#75 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 6:50

Už jsem toho zmetka mazal 3x a jeho stav k 6:50 je 15880 takže se mi chce zvracet velební pánové
  • 0

#76 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 7:41

Tak se z toho stává taková hezká tradice. Každý den ráno smažu dva logy a pak každé tři hodinky nějaký ten nový. Už se těším na kolo páté. Není nad to si pěkně zamazat :D
  • 0
Užívej života...

#77 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 7:48

Jo, každy at si hraje jak chce, pro mne za mne at si na nase kese doskace treba po jedny noze a s paskou pres voko a o souradnice at si klidne napise nam:). To vse beru, pokud mne nebude otravovat nekolikanasobnym logovanim svych radoby citovych vylevu o casu na rodinu a kdejaky dalsi plky... neni sice nad to si rano poradne zamazat, ale tak nejak uz by, vzhledem k opakujicimu se spamu, alespon ten nick mohl byt locked, at je v tech logach aspon nejaka zmena;)
  • 0

brundi
 


#78 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 8:03

zkusil jsem tomu zmrdovi logy zakryptovat, protože při smazání mu přijde mail, že jsemho smazal. třeba to pomůže, než ho bloknou
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#79 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 8:12

puczmeloun napsal/a:
Tak se z toho stává taková hezká tradice. Každý den ráno smažu dva logy a pak každé tři hodinky nějaký ten nový. Už se těším na kolo páté. Není nad to si pěkně zamazat :D


no vzhledem k tomu, ze u me se jedna o cca 40 kesi, tak ctvrte a pate kolo vynechavam :).
  • 0

#80 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 8:19

CZECH.TIR napsal/a:
zkusil jsem tomu zmrdovi logy zakryptovat, protože při smazání mu přijde mail, že jsemho smazal.
třeba to pomůže, než ho bloknou

To je přeci blbost... loguje GSAKem a nějaké maily ho nezajímají. Navíc tam těch oznámení o smazání musí mít tisíce.
Čím dál víc mi vadí pomalý přístup GS, nechat spamera rozesílat tisíce logů dva dny, to už je chyba. Navíc to dává sebedůvěru dalším.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka