Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
224 odpovědí na toto téma

#81 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 16:29

Já nechápu, proč se řeší, že někdo vyplní nějaké políčko. A že dalšímu jde o to, mít to políčko vyplněné. Vždyť je to jen obrázek v kyberprostoru :-) Ať si má třeba obtížnost 6/6, mě to hlavu neutrhne. Já vím, takových patetických výkřiků už tady bylo :-)
  • 0

#82 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 17:04

Smrk: To je vina statistik. Ty hvezdicky by mely byt informaci pro lovce, na co se maji pripravit. To "At si tam kazdy naklika co chce" se mi tedy moc nelibi. Dnes se zacne tolerovat hvezdickovani, za tyden atribut potapece (muze prijit povoden), pak nedisablovani ztracenych kesi (vzdyt kaceri pochopi z logu ze tam kes neni), a skonci to tim at si kazdy loguje co chce (treba prijde konec sveta).
  • 0

#83 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 19:57

Smrk napsal/a:

hanska napsal/a:
Názorný příklad, jak si někteří owneři doplňují chybějící D/T v tabulce - GC4532W. Skutečná obtížnost a terén je možná tak 2,5/2,5 maximálně, v listingu uvedena obtížnost 4,5. Jo, kdyby měl ten owner koule a udělal event, který by takovéto obtížnosti aspoň trošku odpovídal (nebyl by to až takový problém...) pak bych to bral, ale toto je alibismus nejhrubšího kalibru.


Na kontrolu správnosti listingu je tady rewiever. Pustil ten event do světa? Pustil. A protože je v téhle hře nejvyšší autoritou, není co řešit. A jestli ti trhá žíly, že si někdo vyplní ve virtuální D/T tabulce políčko, které dosud nemá, tak to je tvůj psychický problém.

Tak zrovna tento reviewer pustil bez problémů Těšinockou spirálu a pak bez jakéhokoli veřejného vyjádření ponechal v platnosti svévolnou archivaci celé série Tiskařem... Navíc opakovaně pouští skupině svých kamarádů eventy, jež jsou v přímém rozporu s platným zákonem, naposledy event spočívající v neohlášeném stanování uprostřed CHKO spojeném s ohníčkem (až po mém NA logu tyto dvě věci z listingu zmizeli). Opravdu nehodlám brát jako autoritu někoho, kdo svými rozhodnutími přispívá k pohrdání zákony a ničení přírody...
  • 0

#84 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 20:01

Smrk napsal/a:
Já nechápu, proč se řeší, že někdo vyplní nějaké políčko. A že dalšímu jde o to, mít to políčko vyplněné. Vždyť je to jen obrázek v kyberprostoru :-) Ať si má třeba obtížnost 6/6, mě to hlavu neutrhne. Já vím, takových patetických výkřiků už tady bylo :-)

Nemalá skupina kačerů se řídí právě tímto hodnocením a když někdo absolvuje event s takto nesmyslně vysokým ohodnocením a následně se rozhodne absolvovat event se stejným ohodnocením, ovšem odpovídajícím skutečnosti, tak to pak schytá owner onoho druhého eventu, nemluvě o tom, že onen kačer na event takovéto obtížnosti mít nebude a může to pro něj skončit různými nepříjemnostmi...
  • 0

#85 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 20:54

Tiskar94 napsal/a:
Smrk: To je vina statistik.


Původně to hlavně měly být statistiky pro dotyčného kačera, aby věděl, kde už všude byl, co našel. Ale teď se z toho stala soutěž, kdo má statistiku hezčí. Na mě teda nikdo s vyplněnou jakoukoli tabulkou dojem neudělá. Ale tohle se tady omílá pořád dokolečka.
  • 0

#86 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 21:14

Vezmu to opravdu ve zkratce - jdi a poradne za sebou splachni. Ten tvuj neutuchajici boj za "spravedlnost" a jeji pojeti ve tvem vykladu, uz je pouze a jen k smichu. Co uz je spise k placi je Tva metoda neutuchajiciho kolovratku, i kdyz jsou tve argumenty opakovane a nezavisle vyvraceny ...

hanska napsal/a:

Smrk napsal/a:

hanska napsal/a:
Názorný příklad, jak si někteří owneři doplňují chybějící D/T v tabulce - GC4532W. Skutečná obtížnost a terén je možná tak 2,5/2,5 maximálně, v listingu uvedena obtížnost 4,5. Jo, kdyby měl ten owner koule a udělal event, který by takovéto obtížnosti aspoň trošku odpovídal (nebyl by to až takový problém...) pak bych to bral, ale toto je alibismus nejhrubšího kalibru.


Na kontrolu správnosti listingu je tady rewiever. Pustil ten event do světa? Pustil. A protože je v téhle hře nejvyšší autoritou, není co řešit. A jestli ti trhá žíly, že si někdo vyplní ve virtuální D/T tabulce políčko, které dosud nemá, tak to je tvůj psychický problém.

Tak zrovna tento reviewer pustil bez problémů Těšinockou spirálu a pak bez jakéhokoli veřejného vyjádření ponechal v platnosti svévolnou archivaci celé série Tiskařem... Navíc opakovaně pouští skupině svých kamarádů eventy, jež jsou v přímém rozporu s platným zákonem, naposledy event spočívající v neohlášeném stanování uprostřed CHKO spojeném s ohníčkem (až po mém NA logu tyto dvě věci z listingu zmizeli). Opravdu nehodlám brát jako autoritu někoho, kdo svými rozhodnutími přispívá k pohrdání zákony a ničení přírody...


  • 0

#87 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:37

kapsa napsal/a:

honny napsal/a:

hanska napsal/a:Kdyby byl frajer, tak by uspořádal event, který si onu kombinaci zaslouží.

A Tys na tom eventu byl, že víš, že si nezaslouží?

No nevim, mě teda taky přijde, že to neodpovídá a že hlavním záměrem je, aby si owner sám sobě doplnil statistiku - i při pouhém letmém pohledu na jeho profil tu "dirku" fakt nelze přehlédnout a fakt nějak nevím, kde by se na tomto nabrala obtížnost D 4,5 ....


Budeš muset zpaměti zpívat Internacionálu :D
  • 0

#88 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 20:11

Tak po dlouhý době jsem docela naštvaná. Týká se to JAC0B's MOVING Cache #2 GCB598 a jeho přesunu do Německa. Když putovala tahle keš po Čechách, tak jsem si říkala, jaký jsme trubky že někteří nečteme listing a občas tudíž porušíme nějaký to pravidlo. Ale jak se přesunula do Německa, tak během chvilky porušili snad všechny pravidla, co jsou v listingu a ještě jim neni blbý to psát do logu. Ach jo. Ale co naděláme, že jo. =)
  • 0

#89 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 20:34

petula.boruvka napsal/a:
Tak po dlouhý době jsem docela naštvaná. Týká se to JAC0B's MOVING Cache #2 GCB598 a jeho přesunu do Německa. Když putovala tahle keš po Čechách, tak jsem si říkala, jaký jsme trubky že někteří nečteme listing a občas tudíž porušíme nějaký to pravidlo. Ale jak se přesunula do Německa, tak během chvilky porušili snad všechny pravidla, co jsou v listingu a ještě jim neni blbý to psát do logu. Ach jo. Ale co naděláme, že jo. =)

Jo taky mě to se.. přivezl jsem jí do Rakovníka a nějakej němčour z Drážďan se sem pro ni ještě v noci hnal a odvezl a to co se tam s ní teď děje to je fakt hnus.
  • 0

#90 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 20:51

Alespoň je vidět, že to s GC u nás není tak strašný, jak by se zdálo... Jinde je to ještě horší ;-)
  • 0

#91 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 20:56

martinracek26 napsal/a:

petula.boruvka napsal/a:
Tak po dlouhý době jsem docela naštvaná. Týká se to JAC0B's MOVING Cache #2 GCB598 a jeho přesunu do Německa. Když putovala tahle keš po Čechách, tak jsem si říkala, jaký jsme trubky že někteří nečteme listing a občas tudíž porušíme nějaký to pravidlo. Ale jak se přesunula do Německa, tak během chvilky porušili snad všechny pravidla, co jsou v listingu a ještě jim neni blbý to psát do logu. Ach jo. Ale co naděláme, že jo. =)

Jo taky mě to se.. přivezl jsem jí do Rakovníka a nějakej němčour z Drážďan se sem pro ni ještě v noci hnal a odvezl a to co se tam s ní teď děje to je fakt hnus.


Tak tohle mě taky docela nasr..štvalo, chtěl jsem ji vzít od Varů, skopčák mě předběhl a po tom co začli logovat ostatní soudruzi z NDR jsem ji rychle vyhodil z watchlistu.
  • 0

#92 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 20:57

Bubaczech Gang napsal/a:

martinracek26 napsal/a:

petula.boruvka napsal/a:
Tak po dlouhý době jsem docela naštvaná. Týká se to JAC0B's MOVING Cache #2 GCB598 a jeho přesunu do Německa. Když putovala tahle keš po Čechách, tak jsem si říkala, jaký jsme trubky že někteří nečteme listing a občas tudíž porušíme nějaký to pravidlo. Ale jak se přesunula do Německa, tak během chvilky porušili snad všechny pravidla, co jsou v listingu a ještě jim neni blbý to psát do logu. Ach jo. Ale co naděláme, že jo. =)

Jo taky mě to se.. přivezl jsem jí do Rakovníka a nějakej němčour z Drážďan se sem pro ni ještě v noci hnal a odvezl a to co se tam s ní teď děje to je fakt hnus.


Tak tohle mě taky docela nasr..štvalo, chtěl jsem ji vzít od Varů, skopčák mě předběhl a po tom co začli logovat ostatní soudruzi z NDR jsem ji rychle vyhodil z watchlistu.

A ještě ji pověsili na strom. No Lonos je snad dnes v Drážďanech a pokusí se ji přivézt zpět. Ale pochybuju že počítal s tím že bude někde v koruně.
  • 0

#93 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 21:20

No já jsem náhododu rád, že je pryč z Česka, pač teď teprve začnou naskakovat ty suvenýry, jak to Jacob budě posunovat :D A až bude zpět v USA...:D:D:D
  • 0

*


#94 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 22:06

Skywalker napsal/a:
No já jsme náhododu rád, že je pryč z Česka, pač teď teprve začnou naskakovat ty suvenýry, jak to Jacob budě posunovat :D

A až bude zpět v USA...:D:D:D

Takjestli to dobře chápu až ji přesune jacobs na německé souřadnice tak mě přiskočí německej suvenýr?
  • 0

#95 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 22:09

to Martin: přesně to čekám že se stane
  • 0

*


#96 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 22:09

Skywalker napsal/a:
to Martin: přesně to čekám že se stane

No tak na to si rád počkám :D
  • 0

#97 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 22:33

martinracek26 napsal/a:

Skywalker napsal/a:
to Martin: přesně to čekám že se stane

No tak na to si rád počkám :D


Taky si myslím, že se tak stane, protože teď je to německá keš, takže ji má ulovenou :-)
  • 0

#98 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2013 - 7:38

No zatím má souřadnice pořád na Olomoucku.
  • 0

#99 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 8:27

Nemáte někdo tady deprese z těch hromad sněhu, co napadaly přes noc? Ještě včera jsem se těšil, že v neděli vyrazím do přírody na podpařezovky a podkamenovky, ale s lopatou se mi moc nechce. Dokonce i u nás na jihu Moravy napadlo tak aspoň 15 cm a furt sněží, už mne nebaví pořád to odhrnovat.
  • 0

#100 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 9:53

MikiHamza napsal/a:
Nemáte někdo tady deprese z těch hromad sněhu, co napadaly přes noc? Ještě včera jsem se těšil, že v neděli vyrazím do přírody na podpařezovky a podkamenovky, ale s lopatou se mi moc nechce. Dokonce i u nás na jihu Moravy napadlo tak aspoň 15 cm a furt sněží, už mne nebaví pořád to odhrnovat.

Tak radši vyraž na nějakou T4,5 stromovku a pod první větev si udělej sněhový schody nebo tak něco :D!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama