Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
224 odpovědí na toto téma

#101 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 10:09

MikiHamza napsal/a:
Nemáte někdo tady deprese z těch hromad sněhu, co napadaly přes noc? Ještě včera jsem se těšil, že v neděli vyrazím do přírody na podpařezovky a podkamenovky, ale s lopatou se mi moc nechce. Dokonce i u nás na jihu Moravy napadlo tak aspoň 15 cm a furt sněží, už mne nebaví pořád to odhrnovat.

Postav sněhuláka a raduj se z krásného bílého sněhu, místo nadávání na bílé s.ačky ;)
Asi to taky půjdu udělat.
Ráno jsem měl velmi nepříjemný výstup s vrátným, při lovu ftc na nové munzee v Bohdanči.
Po návratu jsem se dozvěděl, že děti kašlou a místo cesty na lyže, jsme doma.
Takže depka taky klepe na dveře... ;)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#102 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 11:13

Žádná depka - když je bílo, tak je to lepší než deštivo kolem nuly.;) I protáhnout se při vyhrabávání auta je fajn! Juniorka marodí už týden, ale proč nevytáhnout třeba jen plastové sáně a nevyblbnou se i bez dítěte? Kdo si hraje, nezlobí.:D Nebo že bych připravovala nějaké další náušnice do kešek? Jaro je za dveřmi, i když dnes to tak nevypadá. Podpařezovky počkají, ale po sněhu se nám bude brzo stýskat.:D
  • 0

#103 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 12:00

Sníh je fajn, až na ty komplikace při dopravě. Pokud mám v zimě depku, tak kvůli nedostatku sluníčka. Letošek je v tomhle docela extrém.
  • 0

#104 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 12:06

Rozcvička s hrablem okolo domu je fajn... člověk pokecá se sousedy
  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#105 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 12:13

zvedavkanocni napsal/a:
Žádná depka - když je bílo, tak je to lepší než deštivo kolem nuly.

To je přesně moje řeč.
Od sněhu nejsi tak mokrý a špinavý jak když je nad 0 a prší.
I když u nás je teď +2,5 a sněží !!!
  • 0

#106 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 12:25

Mě to štve. Jsem chtěl dneska obnovit keš a kvůli sněhu to nejde :(
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#107 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 17:43

Stojí to za prd,po celém týdnu v práci jsem se těšil,že vypadnu ven sebrat pár krabiček.Jenže dneska je venku vánice a mraky bílejch sra..k.Sebral jsem jen 2 klouže to a na zemi se nedá sbírat.....Už aby bylo jaro a hledalo se ve svěží zeleni....B)
  • 0

#108 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 19:31

zdenys64 napsal/a:
Stojí to za prd,po celém týdnu v práci jsem se těšil,že vypadnu ven sebrat pár krabiček.Jenže dneska je venku vánice a mraky bílejch sra..k.Sebral jsem jen 2 klouže to a na zemi se nedá sbírat.....Už aby bylo jaro a hledalo se ve svěží zeleni....B)


nooo, dneska v zasnezenem jablonci a liberci nasel 13 kousku..... pred vic jak mesicem jsem nasel zasnezenou kesku na pradedu pomoci lavinove lopaty :)
  • 0

#109 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 21:11

Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu... Asi se zalekl té spousty sněhu a toho, že by ta skutečná obtížnost mohla aspoň vzdáleně připomínat jim cíleně určenou obtížnost...
  • 0

#110 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1317 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 21:18

Trochu přibrzdi, Junet se omluvil z "Obzvláště závažných důvodů". Když ty důvody neznáš, tak bys neměl nic předjímat, rýpat a zesměšňovat. Nic na tom nemění fakt, že se nemusíte.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#111 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2013 - 22:36

hanska napsal/a:
Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu...


Víš proč nemohl přijít? Asi ne, tak ho nekritizuj. Já jsem na své akci taky nebyla, jelikož jsem byla v té době den nebo dva na antibiotikách. Místo mě tam byli mamka a brácha a akce normálně proběhla. Nikde jsem to nepsala. Bylo domluveno, že mě mamka při úvodní řeči omluví ze zdravotních důvodů. Zakladatel nemusí být přítomen, aby akce byla v pohodě a uskutečnila se. Důležité je to, že se lidi sejdou, daj řeč a tak.

A jak mi jednou naspal jeden kačer z ciziny: Život není jen geocaching.
  • 0

#112 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 8:18

kromanonec napsal/a:

hanska napsal/a:
Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu...


Víš proč nemohl přijít? Asi ne, tak ho nekritizuj. Já jsem na své akci taky nebyla, jelikož jsem byla v té době den nebo dva na antibiotikách. Místo mě tam byli mamka a brácha a akce normálně proběhla. Nikde jsem to nepsala. Bylo domluveno, že mě mamka při úvodní řeči omluví ze zdravotních důvodů. Zakladatel nemusí být přítomen, aby akce byla v pohodě a uskutečnila se. Důležité je to, že se lidi sejdou, daj řeč a tak.

A jak mi jednou naspal jeden kačer z ciziny: Život není jen geocaching.

No mě na tom hlavně zarazilo to, že svou neúčast oznámil až dopoledne v den konání eventu. Pokud by to zveřejnil den, dva předem, tak bych to bral i kdyby byl důvod neúčasti i ten sníh (ač je to samo o sobě zvláštní).
  • 0

#113 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 8:36

hanska: a neni to nahodou uplne jedno? event probehl ok. prave jsme shledli 314. dil serialu nemam rad juneta. neni na case to stahnout ze zdejsiho vysilani a zkusit to nabidnout nekde jinde? treba idnes apod.
  • 0

#114 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 11:12

Pokouší se o mně geodepka ze včerejška: těšila jsem se, že dám v Praze tak deset keší, ale kvůli hustému sněžení jsem našla jen jednu, a i tu jsem asi "propálila", protože když jsem ji vracela, tak bylo vše v pořádku, ale když jsem se po uložení znovu ohlédla, zjistila jsem ke svému úleku a zděšeni, že přímo na mně kouká z protějšího okna chlap :(:@:(! Chvíli jsem ještě postávala opodál, ale pak jsem už musela jít pryč... Další keše jsem pod sněhem nenašla a na dvě jsem nedosáhla ;(! Pak už jsem toho musela nechat, protože jsem byla promočená... No, normálně mi sníh nevadí, ale včera toho bylo dost, tak až sleze, tak znovu a lépe :)!
  • 0

#115 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 13:01

jessie.r napsal/a:
... protože když jsem ji vracela, tak bylo vše v pořádku, ale když jsem se po uložení znovu ohlédla, zjistila jsem ke svému úleku a zděšeni, že přímo na mně kouká z protějšího okna chlap !

Tak z takových situací mívám geodepresi taky.:@
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#116 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 18:20

Hanska jsi naprostý chudák, je mi z tebe špatně, když napíšu že někam nedorazím z velmi závažných důvodů neznamená to, že závažný důvod bude počasí. Tobě už v hlavě vyloženě straší, je mi tě líto, i když ty lítost vůbec nezasloužiš.
  • 0

#117 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 18:24

hanska napsal/a:

kromanonec napsal/a:

hanska napsal/a:
Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu...


Víš proč nemohl přijít? Asi ne, tak ho nekritizuj. Já jsem na své akci taky nebyla, jelikož jsem byla v té době den nebo dva na antibiotikách. Místo mě tam byli mamka a brácha a akce normálně proběhla. Nikde jsem to nepsala. Bylo domluveno, že mě mamka při úvodní řeči omluví ze zdravotních důvodů. Zakladatel nemusí být přítomen, aby akce byla v pohodě a uskutečnila se. Důležité je to, že se lidi sejdou, daj řeč a tak.

A jak mi jednou naspal jeden kačer z ciziny: Život není jen geocaching.

No mě na tom hlavně zarazilo to, že svou neúčast oznámil až dopoledne v den konání eventu. Pokud by to zveřejnil den, dva předem, tak bych to bral i kdyby byl důvod neúčasti i ten sníh (ač je to samo o sobě zvláštní).

ty chytraku, vis vubec, kdo junet je? znas ho? jakej ma zivot? vis uplny prd, tak bud od ty dobroty a nesud, kdyz nevis!! Jak muze nekdo vedet, ze si druhej den rano treba zlomi nohu a bude muset na operaci? ani ty sam nevis, co se stane za pet sekund! tak laskave uz odejdi od ty klavesnice, prestan vymejslet pitomosti a jdi delat neco uzitecnyho a produktivniho... herdek, ted jsi me ale fakt nas...tval..

PS: Juro, sice nevim, co se stalo, ale musela jsem se ozvat, bo me fakt vytocil... ale stejne ti fandim! :)
  • 0

#118 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 19:09

Alf Gang napsal/a:

jessie.r napsal/a:
... protože když jsem ji vracela, tak bylo vše v pořádku, ale když jsem se po uložení znovu ohlédla, zjistila jsem ke svému úleku a zděšeni, že přímo na mně kouká z protějšího okna chlap !

Tak z takových situací mívám geodepresi taky.:@


Nebojte, třeba to byl owner a měl radost, že se na jeho keše chodí i v takovéhle slotě ;-)
  • 0

#119 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 19:15

No, to by byla ta optimální varianta, ale obávám se, že až takovou kliku nemám :(!
  • 0

#120 kalich

kalich

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 19:59

hanska napsal/a:
Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu... Asi se zalekl té spousty sněhu a toho, že by ta skutečná obtížnost mohla aspoň vzdáleně připomínat jim cíleně určenou obtížnost...


Event proběhl podle regulí. Kdyby ses podíval do logu, Tak jsem ownera zastoupil a kde je napsáno, že se owner musí eventu účastnit.

Junet musel mít opravdu závažný důvod, proč se eventu nemohl účastnit a kdyby tento důvod neměl, tak by zcela jistě přišel.

Dle mého názoru jsi odvážný Ty Hansko, že jsi takový blaf zveřejnil.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama