Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
224 odpovědí na toto téma

#121 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 20:05

Alf Gang napsal/a:

jessie.r napsal/a:
... protože když jsem ji vracela, tak bylo vše v pořádku, ale když jsem se po uložení znovu ohlédla, zjistila jsem ke svému úleku a zděšeni, že přímo na mně kouká z protějšího okna chlap !

Tak z takových situací mívám geodepresi taky.:@


Je to normální, že má baba depku z toho, že na ní kouká chlap ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#122 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2013 - 20:32

U mně (v mém věku a při mé postavě) a vzhledem k tomu, že jsem zrovna visela za jednu ruku na plotě :), to je dost normální :D!
  • 0

#123 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 8:40

kalich napsal/a:

hanska napsal/a:

Event proběhl podle regulí. Kdyby ses podíval do logu, Tak jsem ownera zastoupil a kde je napsáno, že se owner musí eventu účastnit.
Junet musel mít opravdu závažný důvod, proč se eventu nemohl účastnit a kdyby tento důvod neměl, tak by zcela jistě přišel.
Dle mého názoru jsi odvážný Ty Hansko, že jsi takový blaf zveřejnil.

Sorry, Kalichu, ale dát informaci o tom, že se coby owner eventu nezúčastním, až v době, kdy je část účastníků již na cestě, je přinejmenším neslušnost!
  • 0

#124 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 8:53

hanska napsal/a:

kalich napsal/a:

hanska napsal/a:

Event proběhl podle regulí. Kdyby ses podíval do logu, Tak jsem ownera zastoupil a kde je napsáno, že se owner musí eventu účastnit.
Junet musel mít opravdu závažný důvod, proč se eventu nemohl účastnit a kdyby tento důvod neměl, tak by zcela jistě přišel.
Dle mého názoru jsi odvážný Ty Hansko, že jsi takový blaf zveřejnil.

Sorry, Kalichu, ale dát informaci o tom, že se coby owner eventu nezúčastním, až v době, kdy je část účastníků již na cestě, je přinejmenším neslušnost!


Pokud nevíš důvod, proč se neúčastnil, tak je, především, neslušné to jakkoliv komentovat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#125 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 26 February 2013 - 8:56

Já pořád nechápu, proč kolem toho děláš takovej brajgl zrovna ty - vždyť tam nemáš ani "WA" (natož návštěvu) a tedy tě to nijak neovlivnilo? Nevšiml jsem si, že by si někdo z účastníků na cokoliv stěžoval. Jedinej prudič je tu paradoxně někdo, kdo se neúčastnil, ani se účastnit nechtěl. Osobně si dovedu představit sto a jeden důvod, proč junet napsal informaci o tom, že nemůže až tehdy, kdy ji napsal. A každej z těch důvodů ti může bejt ukradenej – je to jeho věc. Event proběhl, aniž by jeho absence na jeho průběh měla vliv.
  • 0

#126 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 9:15

kolombo napsal/a:
Pokud nevíš důvod, proč se neúčastnil, tak je, především, neslušné to jakkoliv komentovat.

.
Když neuvedl konkrétní důvod, ani jej nenaznačil, tak to přímo svádí k tomu, že důvodem neúčasti ownera bylo počasí! Což je snad nejen pro mě důvod naprosto nedostatečný!
  • 0

#127 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 9:17

hanska napsal/a:

kolombo napsal/a:
Pokud nevíš důvod, proč se neúčastnil, tak je, především, neslušné to jakkoliv komentovat.

.
Když neuvedl konkrétní důvod, ani jej nenaznačil, tak to přímo svádí k tomu, že důvodem neúčasti ownera bylo počasí! Což je snad nejen pro mě důvod naprosto nedostatečný!

závažný důvod, je dostatečně konkrétní důvod a k ničemu to nesvádí. A jestli tebe jo, je to spíš věc tvé diagnózy.
  • 0
.

#128 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 9:24

hanska napsal/a:

kolombo napsal/a:
Pokud nevíš důvod, proč se neúčastnil, tak je, především, neslušné to jakkoliv komentovat.

.
Když neuvedl konkrétní důvod, ani jej nenaznačil, tak to přímo svádí k tomu, že důvodem neúčasti ownera bylo počasí! Což je snad nejen pro mě důvod naprosto nedostatečný!


Nikdo nemá za povinnost zveřejňovat svoje soukromé problémy jen proto, aby uspokojil internetové prudiče.

A vzhledem k tomu, že se tu chováš jako pitomec vždy, tak si myslím, že ani přesný popis důvodů, by na tom nic nezměnil.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#129 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 9:47

Ze vam to zase zatrhnu ;)

AJFA

  • 0

#130 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 9:55

hanska napsal/a:
Což je snad nejen pro mě důvod naprosto nedostatečný!

A kdo jsou ti další, když píšeš nejen pro tebe? Já tu nikoho jiného nevidím. Když junet píše, že měl důvod, tak ho měl. Průběh eventu to podle logů nijak neovlivnilo.
Vzhledem k tomu, že už spousta lidí shlédla tuhle nekonečnou a otravnou telenovelu hanska alias honzak83 versus junet případně hanska alias honzak83 versus rubick alias moravian, asi nejen já si myslím, že už je opravdu načase, aby jsi se nad sebou trochu zamyslel, přenesl se přes své osobní antipatie a začal se věnovat něčemu smysluplnému. Držím ti palce ;)
  • 0

#131 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 10:34

petulinka1 napsal/a:

hanska napsal/a:

kromanonec napsal/a:

hanska napsal/a:
Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu...


Víš proč nemohl přijít? Asi ne, tak ho nekritizuj. Já jsem na své akci taky nebyla, jelikož jsem byla v té době den nebo dva na antibiotikách. Místo mě tam byli mamka a brácha a akce normálně proběhla. Nikde jsem to nepsala. Bylo domluveno, že mě mamka při úvodní řeči omluví ze zdravotních důvodů. Zakladatel nemusí být přítomen, aby akce byla v pohodě a uskutečnila se. Důležité je to, že se lidi sejdou, daj řeč a tak.

A jak mi jednou naspal jeden kačer z ciziny: Život není jen geocaching.

No mě na tom hlavně zarazilo to, že svou neúčast oznámil až dopoledne v den konání eventu. Pokud by to zveřejnil den, dva předem, tak bych to bral i kdyby byl důvod neúčasti i ten sníh (ač je to samo o sobě zvláštní).

ty chytraku, vis vubec, kdo junet je? znas ho? jakej ma zivot? vis uplny prd, tak bud od ty dobroty a nesud, kdyz nevis!! Jak muze nekdo vedet, ze si druhej den rano treba zlomi nohu a bude muset na operaci? ani ty sam nevis, co se stane za pet sekund! tak laskave uz odejdi od ty klavesnice, prestan vymejslet pitomosti a jdi delat neco uzitecnyho a produktivniho... herdek, ted jsi me ale fakt nas...tval..

PS: Juro, sice nevim, co se stalo, ale musela jsem se ozvat, bo me fakt vytocil... ale stejne ti fandim! :)

Jo kdyby to byla zlomenina či úraz, to by bylo ještě v pohodě...
  • 0

#132 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 10:55

junet napsal/a:

petulinka1 napsal/a:

hanska napsal/a:

kromanonec napsal/a:

hanska napsal/a:
Nevím, zda je to důvod k depresi nebo k pobavení se nad ownerem - zveřejnit v den konání eventu GC4532W, že coby organizátor nedorazím, to chce odvahu...


Víš proč nemohl přijít? Asi ne, tak ho nekritizuj. Já jsem na své akci taky nebyla, jelikož jsem byla v té době den nebo dva na antibiotikách. Místo mě tam byli mamka a brácha a akce normálně proběhla. Nikde jsem to nepsala. Bylo domluveno, že mě mamka při úvodní řeči omluví ze zdravotních důvodů. Zakladatel nemusí být přítomen, aby akce byla v pohodě a uskutečnila se. Důležité je to, že se lidi sejdou, daj řeč a tak.

A jak mi jednou naspal jeden kačer z ciziny: Život není jen geocaching.

No mě na tom hlavně zarazilo to, že svou neúčast oznámil až dopoledne v den konání eventu. Pokud by to zveřejnil den, dva předem, tak bych to bral i kdyby byl důvod neúčasti i ten sníh (ač je to samo o sobě zvláštní).

ty chytraku, vis vubec, kdo junet je? znas ho? jakej ma zivot? vis uplny prd, tak bud od ty dobroty a nesud, kdyz nevis!! Jak muze nekdo vedet, ze si druhej den rano treba zlomi nohu a bude muset na operaci? ani ty sam nevis, co se stane za pet sekund! tak laskave uz odejdi od ty klavesnice, prestan vymejslet pitomosti a jdi delat neco uzitecnyho a produktivniho... herdek, ted jsi me ale fakt nas...tval..

PS: Juro, sice nevim, co se stalo, ale musela jsem se ozvat, bo me fakt vytocil... ale stejne ti fandim! :)

Jo kdyby to byla zlomenina či úraz, to by bylo ještě v pohodě...

Junete, nevím, co se stalo, pokud to bylo něco vážnějšího než to sněžení či rýmečka, tak beru mé předešlé příspěvky zpět. Ovšem to nic nemění na tom, že mi přijde sama myšlenka vzpomínky na výročí Vítězného února hodně nevkusná a na hraně zákona... To se pak může asi i vesele pořádat event v den výročí vstupu německých vojsk do Československa v dobových kostýmech:( On jakýkoli event je ve své podstatě veřejná akce a jakákoli propagace totalitních režimů je protizákonná!
  • 0

#133 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 11:13

AJFA napsal/a:
Ze vam to zase zatrhnu ;)

AJFA



Vážený moderátore,

když si nedokážeš zjednat vážnost u notorických prudičů a zaplevelovačů fóra, tak nevyhrožuj ani ostatním.

Děkuji.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#134 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2696 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 12:29

@kolombo, sám patříš k těm, co tu nezřídka přispívají k bordelu. Tak buď rád, že to moderátor nejdřív zkouší s přátelským varováním místo abys měl blbý kecy a upozorňoval na sebe.
  • 0

#135 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 12:53

Ale ono je někdy opravdu lepší vyhodit z hospody notorického hádavého prudiče než zavřít hospodu.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#136 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 26 February 2013 - 13:10

a já si zase myslim, že lepší je se s nim nehádat. Je zvláštní že vždycky všichni nadáváte, jak je to hrozný, ale už to má zase sedm stránek. A těch sedm stánek nemá opravdu na svěědomí on. Skoro to spíš vypadá, že Vás diskuze s ním baví (ať už je to diskuze o čemkoliv). Moderátor může těžko někoho zabanovat jenom proto, že s ním někdo nesouhlasí - pakliže jsem si všimnul tak neporušil žádný pravidlo. V tý hospodě si k tomu notorickýmu hádavýmu prudiči přece taky nepudeš sednout jenom abys později nadával, jak tě zase prudí...
  • 0

#137 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1108 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 13:31

pepa.z.pocernic napsal/a:
@kolombo, sám patříš k těm, co tu nezřídka přispívají k bordelu. Tak buď rád, že to moderátor nejdřív zkouší s přátelským varováním místo abys měl blbý kecy a upozorňoval na sebe.


OT - Pepo možná by jsi měl vypnout hodnocení moderátorských příspěvků, pak totiž může dojít k tomu, že plebs zmoderuje moderátory... a pamatuj, z jiskry vzejde plamen !:D
A to určitě nikdo znovu zažít nechce.
konec OT
  • 0

*


#138 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2013 - 12:46

Paprikasi napsal/a:
a já si zase myslim, že lepší je se s nim nehádat. Je zvláštní že vždycky všichni nadáváte, jak je to hrozný, ale už to má zase sedm stránek. A těch sedm stánek nemá opravdu na svěědomí on. Skoro to spíš vypadá, že Vás diskuze s ním baví (ať už je to diskuze o čemkoliv). Moderátor může těžko někoho zabanovat jenom proto, že s ním někdo nesouhlasí - pakliže jsem si všimnul tak neporušil žádný pravidlo. V tý hospodě si k tomu notorickýmu hádavýmu prudiči přece taky nepudeš sednout jenom abys později nadával, jak tě zase prudí...

Ono se to lehce řekne, když sedíš v jiné hospodě...;) Kdybys s tím přicházel do styku každý druhý den, jsem přesvědčený o tom, že bys svůj názor změnil. Vzhledem k tomu, že tu dneska zase začal roztáčet svůj kolovrátek o zlém reviewerovi (v jiném vlákně), tak si také myslím, že by nebylo špatné zauvažovat o nějakém způsobu eliminace ultraprudičů. Nechci brát komukoliv právo na vyjádření se, ale co je moc to je prostě moc. Podle mě je totiž dost smutné, když na zdejších fórech pouzí dva jedinci dokážou způsobit 80% kontroverzí a 99% debility...
  • 0

#139 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2013 - 13:18

rubick napsal/a:
Ono se to lehce řekne, když sedíš v jiné hospodě...;) Kdybys s tím přicházel do styku každý druhý den, jsem přesvědčený o tom, že bys svůj názor změnil. Vzhledem k tomu, že tu dneska zase začal roztáčet svůj kolovrátek o zlém reviewerovi (v jiném vlákně), tak si také myslím, že by nebylo špatné zauvažovat o nějakém způsobu eliminace ultraprudičů. Nechci brát komukoliv právo na vyjádření se, ale co je moc to je prostě moc. Podle mě je totiž dost smutné, když na zdejších fórech pouzí dva jedinci dokážou způsobit 80% kontroverzí a 99% debility...

Máš to těžké. Ale věř, že nejlepší obrana je v tomhle případě žádná obrana. Nejlépe se čtení příspěvků dotyčného či dotyčných úplně vyhnout, ať nemáš potřebu reagovat. Ostatní na tomhle fóru vědí své, takže si myslím, že tvá pověst žádné újmy nedojde ;).
Ostatně povznést se nad tyhle invektivy tak trochu patří k tvé funkci. Jako arbitr by se člověk neměl nechat vlákat do sporů s těmi, o nichž rozhoduje.
Nicméně je snadné radit, když člověk není ve stejné situaci.
  • 0

#140 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2013 - 13:29

hrabosata napsal/a:
Máš to těžké. Ale věř, že nejlepší obrana je v tomhle případě žádná obrana. Nejlépe se čtení příspěvků dotyčného či dotyčných úplně vyhnout, ať nemáš potřebu reagovat. Ostatní na tomhle fóru vědí své, takže si myslím, že tvá pověst žádné újmy nedojde ;).
Ostatně povznést se nad tyhle invektivy tak trochu patří k tvé funkci. Jako arbitr by se člověk neměl nechat vlákat do sporů s těmi, o nichž rozhoduje.
Nicméně je snadné radit, když člověk není ve stejné situaci.

Máš nepochybně pravdu, ale občas se neudržím, protože prostě cítím potřebu jasně vyjádřit, že s tím, co o mě i jiných povídá, nesouhlasím.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama