Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#5361 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 9:20

Nebo si koupíš navigaci s mapou a mapa je zamčená na kartě 2GB. Potřebuješ větší kartu, třeba na OSM mapy. Co pak? Nechat si to v servisu přehrát na větší? Jde to? Nebo to craknout, i když to máš koupený?

Nebo další věc, program s placenou licencí za desítky tisíc, blokovaný USB donglem, který vypadá jako fleška. Kdokoli to může sebrat, úmyslně nebo omylem. Takže se nainstaluje crack a dongle se zamkne do šuplíku.


  • 0

#5362 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 9:31

Pro Modráka - nemám jen rád "paušalizování" a občas mi to tím paušalizováním podle toho, jak jsi to napsal zavánělo, jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám. Nemám zdaleka tolik obtížných keší, luštění mi tolik nejde (bez nakopávání), protože nemám tu "invenci" a vcítění se do toho, co by ostatní mohli mít.

 

Ono osobně si jen myslím, že samotné procento finálkářů mezi kačery nemusí být zdaleka takové, aby se dalo označit za "většinové". Jenže, pokud bude mezi běžnými kačery plácnu třeba 5% finálkářů a mezi běžnými kačery 1% těch, kteří jsou schopni keš vyluštit, je jasné, že u těžkých mysterek budou převažovat logy právě těch finálkářů, i když jich je v normální populaci menšina... 

Normální kačeři, kteří luští poctivě nestihnou toho nikdy vyluštit tolik, mají občas omezený záběr. Vyluští některé, které jsou v jejich oboru... Takže některou keš vyluští tenhle poctivý, jinou pro změnu někdo jiný (kromě těch, co se specializují na obtížné, případně jedou na vylovení toho území). Finálkáři však vyloví často všechny v místě... A právě to je důvod, proč se mi nelíbí to, že z toho, že je na obtížné keši menšina logů od těch, kteří to vyluštili, odvozuješ to, že většina kačerů je špatných...

Jsem asi jen prostě idealista, říkám, že je špatné lovit podle finálek, ale zase se mi nelíbí kvůli tomu archivovat keše a kazit tím hru těm poctivým, protože ne každý poctivý si vyluští všechny keše, jen třeba některou, která ho zaujme, jenže díky tomu, že ti finálkáři jsou daleko více vidět, často jdou ty keše do archivu, i když by vůbec nemusely.

 

 

Pro Kub4: Možná jsi to tu někde říkal v jiném fóru, ale vzhledem k tomu, že to není jednoduše dohledatelné a už si to nepamatuji, na profilu nemáš napsané, že bys předtím lovil pod jiným nickem, tak jsi pro mě jsi zatím stále nováček.


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 22 prosinec 2016 - 9:32

  • 3

#5363 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 10:28

Pro Modráka - nemám jen rád "paušalizování" a občas mi to tím paušalizováním podle toho, jak jsi to napsal zavánělo, jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám. Nemám zdaleka tolik obtížných keší, luštění mi tolik nejde (bez nakopávání), protože nemám tu "invenci" a vcítění se do toho, co by ostatní mohli mít.

 

Ono osobně si jen myslím, že samotné procento finálkářů mezi kačery nemusí být zdaleka takové, aby se dalo označit za "většinové". Jenže, pokud bude mezi běžnými kačery plácnu třeba 5% finálkářů a mezi běžnými kačery 1% těch, kteří jsou schopni keš vyluštit, je jasné, že u těžkých mysterek budou převažovat logy právě těch finálkářů, i když jich je v normální populaci menšina... 

 

Trochu se liší i Praha a ostatní regiony. V Praze je typické, že třeba během konání megaeventu přijedou velké skupiny kačerů sběračů finálek a vyzobají ty keše, co je zajímají. Pak pohledem do profilu zjistíš, že to co za den oběhli, není s hledáním stagí v terénu možné stihnout. Jasně, mohli mít vyluštěno z minula a pouze na místě nebyla finálka nebo ji nenašli. Ale to asi nebude u většiny keší, co zalogovali, že?

 

Další příklad. Náročnější keš si projde úvodním náporem a po čase se ustálí množství nálezů na jeden za měsíc. Najednou začnou chodit 1 - 2 FI logy týdně a shodou okolností poté, co se finálka někde objeví nebo tu keš najde někdo "profláknutý". To si najednou všichni vzpomněli, že ji chtějí najít? Ne, ten jeden poctivý nález za měsíc tam je pořád, ale zbytek jsou finálkaři. V Praze opravdu běžná situace.

 

Spousta lidí kešuje relativně málo a loví jenom tradičky nebo jednodušší multi/mystery a vůbec ani o žádných serverech, finálkaření, apod. neví. Ale ti se do statistik náročnějších keší nedostanou. Proto místy ten nepoměr, jak jsi správně zmínil. Takže procento finálkařů v populaci kačerů nebude zase tak velké, ale mezi aktivními kačery už bych byl s hodnocením opatrný.


  • 1

#5364 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 11:31

...a owner tím naštve pár finálkařů (kteří si to asi brzy opraví) a taky naštve všechny poctivé luštitele do šuplíku. Napadá vne analogie u ochrany software, kde zloději překonají rychle ochranu a naopak legální uživatel ma s ochranou jen neuvěřitelné... opruz se to řekne slušně. Kvůli preregistracím při změně hardware apod.

Pokud člověk ví, jak mysterku vyluštil, tohle mu nemůže vadit.


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5365 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 11:32

Pro Kub4: nebudu vykecávat Tvůj starý nick. Ale mrknul jsem se do něj líp. Pokud neexistuje ještě třetí identita, tak ani pod tím starým toho nemáš nakešováno moc časově ani množstevně a na spočítání Tebou odlovených mysterek D4+ dohromady stačí ke dnešnímu dni pátá mocnina dvou.

A naprostou většinu (>90 %) těch Tebou odlovených mysterek z obou profilů mám vyřešenou a odlovenou také, skutečně mezi nimi nejsou žádné moc těžké, natož extrémní.

 

Pro Modráka: pročetl jsem si logy na Tebou zmiňované keši. Můj odhad je 6(+1) luštitelů - jednoho ze zalogovaných neznám.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5366 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 11:51

Jen ho prozrad! Nebo je nejaky dobry duvod, proc byvalou identitu Kub4 tajit? B)


  • 0

#5367 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 11:59

Zásadní důvod IMHO není. Jen jsem si ten profil nenašel úplně sám, ale dostal jsem od Kub4 nápovědu. Takže to místo D4-4.5 bylo spíš D2.5-3, jen delší rutina. Pro mne je to ale důvod k tomu si ten profil nechat pro sebe.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5368 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 11:59

Pokud člověk ví, jak mysterku vyluštil, tohle mu nemůže vadit.

 

Ostatni nejsou takovi geniove, jako ty, aby si pamatovali presne postupy lusteni treba u 1500 vylustenych mysterek. A i kdyz si ho pamatuji, nebo to maji popsane, nekdy je lusteni docela pracne... fakt si myslis, ze to nemuze vadit?


  • 4

#5369 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:07

Pro Modráka - nemám jen rád "paušalizování" a občas mi to tím paušalizováním podle toho, jak jsi to napsal zavánělo, jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám. Nemám zdaleka tolik obtížných keší, luštění mi tolik nejde (bez nakopávání), protože nemám tu "invenci" a vcítění se do toho, co by ostatní mohli mít.

 

Ono osobně si jen myslím, že samotné procento finálkářů mezi kačery nemusí být zdaleka takové, aby se dalo označit za "většinové". Jenže, pokud bude mezi běžnými kačery plácnu třeba 5% finálkářů a mezi běžnými kačery 1% těch, kteří jsou schopni keš vyluštit, je jasné, že u těžkých mysterek budou převažovat logy právě těch finálkářů, i když jich je v normální populaci menšina... 

Normální kačeři, kteří luští poctivě nestihnou toho nikdy vyluštit tolik, mají občas omezený záběr. Vyluští některé, které jsou v jejich oboru... Takže některou keš vyluští tenhle poctivý, jinou pro změnu někdo jiný (kromě těch, co se specializují na obtížné, případně jedou na vylovení toho území). Finálkáři však vyloví často všechny v místě... A právě to je důvod, proč se mi nelíbí to, že z toho, že je na obtížné keši menšina logů od těch, kteří to vyluštili, odvozuješ to, že většina kačerů je špatných...

Jsem asi jen prostě idealista, říkám, že je špatné lovit podle finálek, ale zase se mi nelíbí kvůli tomu archivovat keše a kazit tím hru těm poctivým, protože ne každý poctivý si vyluští všechny keše, jen třeba některou, která ho zaujme, jenže díky tomu, že ti finálkáři jsou daleko více vidět, často jdou ty keše do archivu, i když by vůbec nemusely.

 

 

Pro Kub4: Možná jsi to tu někde říkal v jiném fóru, ale vzhledem k tomu, že to není jednoduše dohledatelné a už si to nepamatuji, na profilu nemáš napsané, že bys předtím lovil pod jiným nickem, tak jsi pro mě jsi zatím stále nováček.

Ale jo, v tomhle mas pravdu. Ostatne to zminuje i MiroslavRouta s tim pomerem nalezu na tradicce a mysterce. Je spousta kaceru co odlovej sem tam nejakou tradicku na vejlete s detma, maximalne lehkou multinu. Tech se tohle netyka prakticky nijak. Formalne ovsem se do celkoveho poctu kaceru musi zapocitat, i kdyz poctem odlovu a aktivitou jsou zanedbatelni. Ale existuji a na pocet je skutecne vetsina tehle. Ale jakmile zacnes tu analyzu vazit poctem nalezu, zacne to vypadat jnak. A kdyz to zacnes vazit jeste obtiznosti kesi, pak to ale vypada uz uplne jinak. Takze samozrejme kdyz budes uvazovat uplne vsechny FI logy, vetsina je poctivejch, protoze jsou na obycejnejch tradickach kde o nic nejde. Svindly najdes jen na powertrailech a to statistiku vsech odlovu az tak neovlivni (statistiku jednotlivcu ovsem uz ano). Jakmile ale zacnes analyzovat mysterky, vypada to uplne jinak. Ta skupina rodinek s detma z toho do znacne miry uplne vypadne a uz to procento podvodniku neni zanedbatelny. A cim tezsi ta kes je, tim hur. A taky cim je ta kes dostupnejsi, tim hur. To o cem mluvim ja jsou FI logy na tezsich kesich. A tam to je tak jak pisu a skutecne poctivy logy jsou obvykle v mensine, nekdy dokonce az v zanedbatelne mensine, blizke nule. A z lidi co lovej tyhle kese treba v Praze funguje poctive jen mala cast. A jeste zafunguje ten efekt, ze finalkari to odlovej vsechno, zatimco ti co lustej je neco. Takze pak je skutecne logbook na tezky mysterce v Praze po case v podstate seznam finalkaru a mezi nima je zamichanejch tech par co to fakt louskli. No a vzhledem k tomu ze finalkari maj ty souradnice nakonec vsechny, zaloguji taky v podstate vsechny kese. Takze ti jsou nakonec uplne ve vsech logbookach. Zato ti co to fakt lustej, tak samozrejme cim tezsi kes tim min jich to dokaze odlovit. Takze s obtiznosti kese klesa pocet poctivejch odlovu, zatimco pocet nepoctivejch je vicemene vzdy stejny. Pak na tech nejjtezsich vecech se to fakt dostane do stavu ze ferovejch je treba jen 10%logu. No a z tohodle pohledu se da rict, ze vetsina tech co loguji tezke kese, zejmena ve velkych metesch, jsou fakt podvodnici. Neni to pausalizovani, je to statistika. A jako u kazdy statistiky musis presne vedet co ty cisla znamenaj. Neznamena to ze v globalu vetsina kaceru jsou podvodnici, to bys musel vyhodnocovat nejak jinak.


  • 3

#5370 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:11

A ty jsi kdo, že budeš určovat, kdo a jak tu smí nebo nesmí svůj názor prezentovat?

 

Za tvým tvrzením, že máš spoustu let zkušeností a vyluštil jsi spoustu těžkejch mysterek, taky nestojí nic než pár siláckejchch řečí a naivních názorů tady na fóru. Na rozdíl od Modráka, o kterým dobře ví každej, kdo si aspoň občas nějakou tu těžší mysterku střihne, a to v značně rozsáhlým okruhu působnosti včetně okolních států. Protože kromě založenejch a odlovenejch keší má na kontě taky třeba řadu betatestů na těžkejch keších všeho druhu, FTF odlovů, na který ta keš čekala týdny i měsíce atd. Často právě Modrák je posldní šance, když revírník nechce keš pustit bez betatestu, a nikdo z ownerovejch známejch neni schopnej ten betatest udělat. Prostě, kdo k týhle sortě keší (D+T>6) byť i jen vzdáleně přičuchne, musí na něj narazit, ať chce nebo nechce. (Kdo finálkaří, narazí zpravidla tvrdě, proto mu mnozí nemůžou přijít na jméno :D) A všichni víme, že když už něco řekne, tak nemluví do větru, ale ví, co říká.

 

Ostatně už to, že ty sám ses s ním už dávno někde nepotkal, svědčí o faktu, že s těma tvejma hromadama vyluštěnejch těžkejch mysterek to asi nebude tak horký :D.

 

 

Já modrákovi nijak neberu, že spousta lidí prasí. Ovšem i kdyby sledoval tisíc kačerů, měl na ně nasazené agenty, šmírovací software a bandu forenzních psychologů, stejně ho to neopravňuje tvrdit, že to dělají skoro všichni až na nějakou jeho elitu dvaceti nebo kolika lidí. Všichni máte pocit, že jste mezi těmi jeho vyvolenými? Prasí se hodně, ale rozhodně to nedělají skoro všichni a spousta kačerů hraje poctivě. Nejsou tolik vidět a tolik slyšet. Jeho závěry  jsou buď nesmírně pesimistické, nebo, což je z jeho tónu pravděpodobnější, elitářské. Každý log, který není podle jeho gusta, je zfinálkařený. Bullshit.

 

[Poznámka bokem: A ano, na tomhle účtu mám zalogováno pár měsíců. Vždycky, když na mě někdo vytasí, že jako takový začátečník (dost často někdo, kdo kešuje kratší dobu než já) mám držet hubu, začínám trošku chápat motivaci těch finálkářů. Chtějí mít body, aby si připadali zkušení/dobří v očích ostatních. Vždyť přesně tohle chování k tomu motivuje - máš body = jseš hustej, nemáš body = mlč.]

 

Mě může z finálkaření obviňovat jen hodně otrlej vůl - u těch těžších keší většinou píšu logy tak, aby bylo (lidem co mají sami vyluštěno) jasné, že znám řešení. Viz například:

 

https://coord.info/GLPDCPR2

https://coord.info/GLPXFCEM

https://coord.info/GLPX32KX

https://coord.info/GLNPA7ZP

https://coord.info/GLN6390D

https://coord.info/GLN58TQR

 

(nefinálkaři si jistě bez problémů přečtou i to "rozbité rot13")

 

...nebo, když do toho tedy taháme tu historii, log na uhlířově pokladu, kde jsem jako většina kačerů část logu zašifroval v uhlířově šifře...

 

a kdyby snad někdo měl pochyby, přinejmenším u všech keší zalogovaných na mém aktuálním účtu můžu obratem sdělit postup řešení komukoliv, kdo sám má už vyluštěno a není finálkář. S historickými by to bylo asi horší, nad Uhlířem jsem nedávno proseděl půl večera :D

 

a s těmi mými logy souvisí jedna zajímavá věc - protože je z nich poznat, že znám řešení, ale už ne řešení samotné, často mi píší kačeři, kteří luští, z jejich dotazu je jasné, že nad tím opravdu přemýšlí, ale na něčem se zasekli. A takové nemám problém trošku pošťouchnout. A pak se na takové keši třeba objeví, po malém nakopnutí... a já naprosto bezpečně vím, že to není log finálkáře.


Tento příspěvek byl upraven od Kub4: 22 prosinec 2016 - 12:15

  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5371 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:14

Ano, myslet si můžeš co chceš. A já si zase můžu myslet, že je to nesmysl. Že někdo finálkaří ví každý. Ale myslet si, že to dělá každý, kromě pár výjimek, to je paranoia.

 

Možná jsem paranoidní, ale obávám se, že u multin a mysterek většina logů opravdu pochází od finálkářů. (Pozor, většina logů není totéž co většina kačerů.)


  • 0

#5372 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:15

Pro Kub4: nebudu vykecávat Tvůj starý nick. Ale mrknul jsem se do něj líp. Pokud neexistuje ještě třetí identita, tak ani pod tím starým toho nemáš nakešováno moc časově ani množstevně a na spočítání Tebou odlovených mysterek D4+ dohromady stačí ke dnešnímu dni pátá mocnina dvou.

A naprostou většinu (>90 %) těch Tebou odlovených mysterek z obou profilů mám vyřešenou a odlovenou také, skutečně mezi nimi nejsou žádné moc těžké, natož extrémní.

 

Pro Modráka: pročetl jsem si logy na Tebou zmiňované keši. Můj odhad je 6(+1) luštitelů - jednoho ze zalogovaných neznám.

No, pekny. Tak to me tesi ze nejsem uplne nejvetsi pesimista, jeste jsi me trumfnul. Nebo vis o neco vic nez ja. V kazdym pripade je videt ze se 3 ruzny lidi v tom cisle vicemene shodnou, s pomerne malym rozptylem.


  • 1

#5373 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:31

Ostatni nejsou takovi geniove, jako ty, aby si pamatovali presne postupy lusteni treba u 1500 vylustenych mysterek. A i kdyz si ho pamatuji, nebo to maji popsane, nekdy je lusteni docela pracne... fakt si myslis, ze to nemuze vadit?

Myslím si že nemůže. Luštím, protože mě to baví. Ne proto, abych měl bod. Pokud mě to nebaví a mermomocí chci body, jsem slušněj matroš na finálkáře, ne?


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5374 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:34

Pro Kub4: nebudu vykecávat Tvůj starý nick. Ale mrknul jsem se do něj líp. Pokud neexistuje ještě třetí identita, tak ani pod tím starým toho nemáš nakešováno moc časově ani množstevně a na spočítání Tebou odlovených mysterek D4+ dohromady stačí ke dnešnímu dni pátá mocnina dvou.

A naprostou většinu (>90 %) těch Tebou odlovených mysterek z obou profilů mám vyřešenou a odlovenou také, skutečně mezi nimi nejsou žádné moc těžké, natož extrémní.

 

Pro Modráka: pročetl jsem si logy na Tebou zmiňované keši. Můj odhad je 6(+1) luštitelů - jednoho ze zalogovaných neznám.

Ano, ještě se ale podívej na data. Ten nick má poslední log někdy v roce 09... takže máš sedmiletou díru pro aproximaci :)

 

BTW co považuješ za extremní mysterku (bez T5 konce)? Nějak mi chybí inspirace k luštění :)


Tento příspěvek byl upraven od Kub4: 22 prosinec 2016 - 12:35

  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5375 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:39

Myslím si že nemůže. Luštím, protože mě to baví. Ne proto, abych měl bod. Pokud mě to nebaví a mermomocí chci body, jsem slušněj matroš na finálkáře, ne?

 

Vadit ti to muze, i kdyz te to bavi. Stejne tak jako tebe bavi se vsemi kolem sebe nesmyslne polemizovat.


  • 2

#5376 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 12:57

Vadit ti to muze, i kdyz te to bavi.

Tomu holt nerozumím.


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5377 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 13:03

Pro Kub4 (nefungují mi citace): mám to chápat tedy tak, že jsi sedm let lovil a nelogoval? Můžu věřit, nemusím, ale v každém případě jsou aproximace k ničemu. Beru jen ty údaje, které jsou ověřitelné. Pro mne těch sedm let ve Tvém profilu neexistuje.

 

Za extrémní mysterku považuji něco, co luštím třeba týden, dva nebo i déle. K čemu se musím vracet, kde musím hledat cesty, skutečně přemýšlet. Něco, co nedám jako zákusek po večeři. A zároveň je ta keš i objektivně obtížná a není to jen moje blbost, že jsem si nedočetl hint nebo tak něco. Průhledné, ale časově náročné luštění do toho nepočítám.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5378 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 13:26

Samozřejmě že lovil, byť méně intenzivně (třeba bez logů se člověk nevykope před půlnocí v dešti, nebo s horečkou, aby měl keš do streaku, že) - a už jsem tu i vysvětloval, proč k tomu došlo. Ten poslední log není tam kde je náhodou. Když jsem ztratil sešit se stovkami logů ze Skandinávie a pak Itálie (ukradli mi v Římě batoh), řekl jsem si, že na logování sere pes, protože o body nejde. A taky jsem tu psal, proč jsem logovat zase začal.

 

Pro tebe neexistují, pro mě ale ano. Kdybych patřil k sektě lidí, kterým jde o body (imho nutný nikoliv dostačující předpoklad finálkaření) nebo kačery podle bodů hodnotil, mohl bych logovat zpětně. Tak jak je běžné. Měl bych špatně data, logy by byly automatické, dost keší bych asi vynechal a pár bych asi trefil špatně (log na sousední keši) atd... nic nového, že? Ale já jsem si řekl, že to nemá smysl. Když jsem opět dospěl k závěru, že logovat má smysl, byl to závěr o autentických poctivých lozích, ne o tomhle bordelu... Když nějakou keš chci, tak si pro ní dojdu znova. https://coord.info/GLPY7WAE

 

K té obtížnosti mysterek... to je přeci individuální. Pro mě by tuhle definici splňovala třeba Zpívání, ztráta, očekávat. Což je imho bez jedné speciální znalosti v podstatě neřešitelná D5. Oficiální hodnocení je ale mnohem nižší. Naproti tomu, Svět buňky nebo Tribonacci je pro někoho hrůza, a já jsem si prostě "přečetl" souřadnice. Ale ty jsi prohlásil, že nemám zalogované žádné drsňácké mysterky - tak by mě zajímalo, co je drsňácké podle tebe. Zimní večery jsou dlouhé a já hledám inspiraci, mapa je sice otazníků plná, ale narazit na pořádkou mysterku zas tak lehké není...


Tento příspěvek byl upraven od Kub4: 22 prosinec 2016 - 13:33

  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5379 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 14:34

Dáme si do nového roku předsevzetí, že na ty finálky už nikdo nebudeme čučet

tak často :D  :D  :D


  • 2

#5380 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2016 - 15:16

Tak jsem z těch nesmyslnejch hádek o hovně tady vyluštil další D5, asi si pro ni dojdu :) Mám chuť ji zalogovat TFTC abych se definitivně zařadil mezi finálkáře, ale kazit si logy nebudu. Ale stejně určitě není dost drsňácká. Radost mi ale udělala.


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama