Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6341 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2017 - 7:59

Stále je to ale o tom, muset lovit "teď".

 

Kdyby mi to dělalo příkoří, tak to nedělám. Jen mi přišlo vtipné, že nastavená pravidla v mém případě znamenala vyjet na (malou část) PWT.


  • 1

#6342 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2017 - 9:27

Neříkám, že je to nějaké příkoří, jen říkám, že teď mám jiné časové priority :-).

 

Osobně se mi líbí suvenýry za navštívené země, ale ne za navštívené eventy / data.

Myslím, že kromě států a krajů by bylo pěkné dělat suvenýry z navštívených míst. Hlavní města, pohoří, za navštívení nejvyššího vrcholu státu, měst UNESCO a podobných zajímavostí, odkud se normálně vozí suvenýry. Suvenýr za datum mi přijde divný...


  • 5

#6343 kekburkek

kekburkek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2017 - 10:41

Co se týče počasí, tak vždycky spolehlivě platilo jen to, že v noci bude tma.
Což už taky neplatí, jak by mohli dosvědčit z hvězdáren, díky nasvíceným objektům, světlům z měst, skleníkům s umělým osvětlením, aj.
 
Ale počasí se chytly už i pojišťovny a cestovky, viděl jsem nabídku pojištění počasí o dovolené. Podmínky takové, že mě ani nenapadlo do toho jít.
 
A Kanáry? Zajímavý, že cesta vychází víc než 2x levněji než autobus do Chorvatska. Ovšem pobyt tam vyjde asi dráž, není možno si nakoupit na trhu rajčata a jít na celý den někam na pobřeží do stínu lesa. A španělsky neumím. Tak tam asi nepojedu.


Tak toto pojištění které popisuješ mě zaujalo natolik, že jsem se musel registrovat abych zjistil více informací. Pátral jsem po internetu, žhavil google co to šlo prozkoumal cestovní pojištění od Srovnátoru, ale nikde jsem neviděl nic jako pojištění počasí nebo připojištění počasí k cestovnímu pojištění. Našel jsem pouze z roku 2011 nabídku cestovky invia která spolupracovala s Axou, ale od té doby nic. Pokud to nebyl jen humor, můžeš se podělit o info?  :huh:


  • 0

#6344 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2017 - 18:07

:angry:

Od roku 2012 jsme měli keš ve směrovém sloupku. Po pěti letech jsme si řekli, že ten starý už moc representativní není a v neděli jsme jej vyměnili za nový.

Poslední nález je ze včerejška (čtvrtka), dnes už tam zbyla jenom díra...


  • 0

#6345 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2017 - 21:07

:angry:

Od roku 2012 jsme měli keš ve směrovém sloupku. Po pěti letech jsme si řekli, že ten starý už moc representativní není a v neděli jsme jej vyměnili za nový.

Poslední nález je ze včerejška (čtvrtka), dnes už tam zbyla jenom díra...

No jo, někteří naši venkovští spoluobčané to ufiknou a používají v horizontální poloze jako schránku na noviny...


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#6346 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2017 - 15:53

:angry:
Od roku 2012 jsme měli keš ve směrovém sloupku. Po pěti letech jsme si řekli, že ten starý už moc representativní není a v neděli jsme jej vyměnili za nový.
Poslední nález je ze včerejška (čtvrtka), dnes už tam zbyla jenom díra...

Ahoj,
prosimte, kde ten sloupek koupim?
Diky.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 22 červenec 2017 - 15:53

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#6347 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2017 - 19:03

:angry:

Od roku 2012 jsme měli keš ve směrovém sloupku. Po pěti letech jsme si řekli, že ten starý už moc representativní není a v neděli jsme jej vyměnili za nový.

Poslední nález je ze včerejška (čtvrtka), dnes už tam zbyla jenom díra...

Stejný problém měla nedávno Supice u keše GC737X6. Někomu přišel na místě špatně využitý a dal si ho k vlastnímu domu. Spoluowner si ho při pochodu kolem všimnul, keš byla ještě uvnitř :unsure: .


  • 2

#6348 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2017 - 9:23

Další rok upynul a Roveři jsou stále zamčení. RIP


  • 2

*


#6349 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2017 - 9:37

Další rok upynul a Roveři jsou stále zamčení. RIP

Na tom je nejhorší, že i mezi mladými je pořád dost zastánců téhle zvrhlé a netoleratní ideologie, která takovým způsobem likvidovala svoje odpůrce ...


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 25 červenec 2017 - 9:39

  • 1

#6350 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2017 - 9:38

Na tom je nejhorší, že i mezi mladými je pořád dost zastánců téhle zvrhlé ideologie ...

 

Spíš je smutné, že ji nikdo z rw stále neodemkl.


  • 0

*


#6351 greenhair

greenhair

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2017 - 11:03

Neříkám, že je to nějaké příkoří, jen říkám, že teď mám jiné časové priority :-).

 

Osobně se mi líbí suvenýry za navštívené země, ale ne za navštívené eventy / data.

Myslím, že kromě států a krajů by bylo pěkné dělat suvenýry z navštívených míst. Hlavní města, pohoří, za navštívení nejvyššího vrcholu státu, měst UNESCO a podobných zajímavostí, odkud se normálně vozí suvenýry. Suvenýr za datum mi přijde divný...

 

po delší době zase zdravím zdejší osazenstvo... :-)

trochu jsem se tu porozhlédla...zajímavé čtení,škoda,že nemám víc času,chystám odjezd na malou dovču... :-)

 

dovolím si zareagovat,přiměla mě k tomu tvá poslední věta.... :-)

 

momentálně to cítím stejně,ale před asi dvěma lety jsem se snažila "suvenýrovým požadavkům" vyhovět... :-)

brala jsem to jako výzvu,splním - nesplním? podaří se - nepodaří se?

 

letos bojuju s příšernou lenorou a nedokážu se vypravit ven...

asi to souvisí i s tím,že nemám parťáka do terénu...a chodit sama mě momentálně nějak nebaví....

ale to sem nepatří...

 

chci jen říct,že v tuhle chvíli mi "chození na datum" taky přijde.....zbytečný,nedůležitý,úsměvný....ale zároveň mě napadá,což to takhle otočit...

pokud jsem lenoch...a malej obrázek za úlovek v danej datum mě "přinutí" vylézt z brlohu a jít se provětrat......nemusí to bejt zas tak marný....ne?  :-)

 

se suvenýrama "z ciziny" souhlasím... :-)

 

přeju všem,kdo touží po suvenýrech,ať se jim daří...a všem ostatním,a vlastně úplně všem hezký srpen,pěkné zážitky,úspěšné odlovy,a vůbec,mějte se moc fajn... :-)

ahoj.

gree


  • 3

Žij a nech žít.


#6352 greenhair

greenhair

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2017 - 11:14

Mě před hodinou přišel discover z lednovýho eventu...

:) :) :)

 

jsem "lepší"...

v mejlíku jsem před pár dny měla dvakrát pozdrav,už jsem se radovala....a pak jsem zjistila,že je to z loňskýho srpnovýho setkání v Třeboni.... :D

 

nezlobím se,sama loguju nálezy s menším či větším zpožděním,a letos teda "vedu" :rolleyes:

nemám ještě květnové Lipno....

ale musím na to mít klid,pohodu,při logování si cestu v duchu znovu procházím,vybavuju si zážitky,objevy....mám logování jako cestovatelský deník..

užívám si to... ;)

 

a tímto se zároveň omlouvám všem ownerům,kterým přijde můj opožděný log... :wub:


Tento příspěvek byl upraven od greenhair: 05 srpen 2017 - 11:14

  • 2

Žij a nech žít.


#6353 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2017 - 20:10

ad opožděné logy - já nedávno zjisti, že mám v telefonu fotky několika tb a coinů ještě z října/listopadu, který jsem nezalogoval. Nevim jesi ještě lognu či ne :)


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#6354 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2017 - 9:57

vcera mi prisel hezky discover z lonskeho GPS MAZE ve Wallesu :-)


  • 0

#6355 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2017 - 11:33

Tak toto pojištění které popisuješ mě zaujalo natolik, že jsem se musel registrovat abych zjistil více informací. Pátral jsem po internetu, žhavil google co to šlo prozkoumal cestovní pojištění od Srovnátoru, ale nikde jsem neviděl nic jako pojištění počasí nebo připojištění počasí k cestovnímu pojištění. Našel jsem pouze z roku 2011 nabídku cestovky invia která spolupracovala s Axou, ale od té doby nic. Pokud to nebyl jen humor, můžeš se podělit o info?  :huh:

Když už to někdo po letech vytáhl...

Narazil jsem na nabídku užnevímjaké cestovky, která slibovala za příplatek, že když bude z dovolené víc než (polovina? tři čtvrtiny?) deštivé, že dá na příští zájezd nějakou slevu. Už si nepamatuju podrobnosti. Ale když někomu někde dovolená proprší, asi nebude mít zájem jet tam znovu.


  • 0

#6356 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2017 - 21:23

ale až u logu, v seznamu to asi nejde

pravým myšítkem bez problémů
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6357 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2017 - 22:33

TFC ...protože v rámci zkracování logů bylo vypuštěno další písmenko.
Pokud tato novinka již dorazila k vašim keším dříve, tak u nás, na maloměstě, už jdeme také s dobou. :)


P.S. Avšak, stále lepší než tečka či prázdný log, jelikož je vždy lepší vidět na všem něco pozitivního!
  • 0

#6358 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2017 - 23:21

Tečka znamená nas.ání na ownera, to znám  :D  .


  • 2

#6359 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2017 - 6:16

Geodeprese mne přepadla při pohledu do mailu, který se mi zavšivil několika stovkami notifikací. Peklo se otevřelo. Vylezl nový eklhaft trail od Čachovic. Jen nacvakat tu hrůzu do ignore listu zabere hodinu...

 

Quo vadis, geocaching??


  • 8

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#6360 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2017 - 6:38

https://coord.info/GC7A45J
První je premiovka (mu he he).

Díky ownerum za zabiti ostatních keši v cestě dalšího nrsmyslneho trailu. Přeji Svenovi at to dotáhne aspon na 500000 založených keši.
To je opravdu to pravé koření geocachingu. Bohužel pro samé koření není jaksi poživatelný ten pokrm, pokud se tam nějaký ještě nachází.
Chrastenhof archived - tohle bude peklo.
Benátky a okolí moooc děkují. ☹
  • 7




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama