Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6621 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2017 - 20:21

Kde je oblast, kde jsou z toho owneři podráždění? Já NM-ka sázím často (separuju to - do FI text týkající se lovu, do NM co se týká špatného stavu keše) a ještě jsem si podráždění nevšiml. Já sám bych za hlášení problému byl vděčný...

 

Ja nevim, asi je to nejak divne naredene, ale posledni dobou se podrazdene tvarilo hned nekolik owneru... az jsem zacal mit pocit, ze nekdo nekde vymyslel nejakou statistiku zdravi kese, a ja jim ji kazim.


  • 1

#6622 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2017 - 22:08

Asi zas sliznu nejaky ten minus a mozna budu shledan malo geodepresivnim, ale nemate pocit, ze to ma byt v prvni rade zabava? Proc si ji kazite kontrolou toho, jak hrajou ostatni? Lidi, co loguji jenom virtualne, jsou mi uprimne ukradeni.

jenže tihle lidi to kazí ostatním. Pokud je přede mnou Found, tak předpokládám, že tam keš je. Pokud je tam jen hromada DNF, tak tam dost často ani nejdu.
  • 6

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6623 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2017 - 22:49

Asi zas sliznu nejaky ten minus a mozna budu shledan malo geodepresivnim, ale nemate pocit, ze to ma byt v prvni rade zabava? Proc si ji kazite kontrolou toho, jak hrajou ostatni? Lidi, co loguji jenom virtualne, jsou mi uprimne ukradeni. Beru to tak, ze je to jejich blbost, ze se ochudi o nalez. (A nechapu to - ja lovim a cas od casu prekonam svuj odpor k logovani a nasypu to na web. Nechapu cloveka, ktery radsi loguje, nez lovi.)

Lepsi, kdyz lognou virtualne, nez kdyz se na kesku vrhnou hlava nehlava aby uz byli u dalsi a treba ji zprasi mechanizmus (na mysterce Kytara severne od Prahy nejaky nedockavec dokonce vypacil dvere od postovniho kasliku). Pak to samozrejme nepriznaji a zmrzacena keska tam strasi buhvijak dlouho, nez se to owner dozvi.

Protože mi stylem jejich hry otravujou mojí hru.

 

A abych pridal trochu te geodeprese, tak jako mnohem protivnejsi nesvar mi pripadaji kratke a odflaknute logy. Treba kdyz mi na wherigo, jehoz tvorba mi zabrala hodne pres 100h nekdo napise "TFTC". Nebo smajlika. To neni ani tak na smazani, jako na presdrzku :-/

jo, to jo... (pozn. (než mi budeš kontrovat): jsem si plně vědom svých hnusných logů na tvých algoritmech, kdy jsem prožíval své nejtemnější období GC, na které vzpomínám velmi nerad a za které bych si přesdržku kolikrát dal)


Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 11 říjen 2017 - 22:52

  • 0

#6624 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 9:03

Asi zas sliznu nejaky ten minus a mozna budu shledan malo geodepresivnim, ale nemate pocit, ze to ma byt v prvni rade zabava? Proc si ji kazite kontrolou toho, jak hrajou ostatni? Lidi, co loguji jenom virtualne, jsou mi uprimne ukradeni. Beru to tak, ze je to jejich blbost, ze se ochudi o nalez.

 

Live and let live! Nezerte ty pravidla tolik, co neohrozi funkcnost a bezpeci kesky, z toho se nestrili ;-)

 

A abych pridal trochu te geodeprese, tak jako mnohem protivnejsi nesvar mi pripadaji kratke a odflaknute logy. Treba kdyz mi na wherigo, jehoz tvorba mi zabrala hodne pres 100h nekdo napise "TFTC". Nebo smajlika. To neni ani tak na smazani, jako na presdrzku :-/

 

Jako owner jsem to "podepsal" v pravidlech zřízení keše. A moje škodolibé já s velkou radostí smaže log někomu, kdo se ohání pravidly a sám je nedodržuje. Ale jak jsem psal výše, přesně vím u kterých kačerů je kontrola potřeba. Jako hráči je mi to celkem jedno, jak si kdo loguje. Není to soutěž.

 

K logům se nemá cenu vyjadřovat, to je poslední dobou dost na houby, univerzální sra*ky poměrně často... bohužel.


  • 4

#6625 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 9:43

Treba kdyz mi na wherigo, jehoz tvorba mi zabrala hodne pres 100h nekdo napise "TFTC". Nebo smajlika. To neni ani tak na smazani, jako na presdrzku :-/

Nojo, to pak musí napsat, jak se prohrabával inverzním zdrojákem z dekompilátoru a jaká to byla fuška zjistit, které souřadnice jsou ty správné  :D


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6626 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 10:26

Nojo, to pak musí napsat, jak se prohrabával inverzním zdrojákem z dekompilátoru a jaká to byla fuška zjistit, které souřadnice jsou ty správné  :D

 

A kolik lidi na tento postup ma? Spis bych rekl, ze si dosel jen pro finalku.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6627 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 10:37

HaLuMa: GS použil zdraví ownerových keší jako jedno z kritérií, podle kterého uděloval privilegium založit virtuálku. To je docela logické, ale k oblíbenosti NM logů tím u některých asi nepřispěl.


  • 0

#6628 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 11:38

Stále více mi přijde, že to nebude až tak rozhodující kritérium pro přidělování tohoto "ocenění". Někteří autoři měli na některých svých keších NM, některé své keše disable a přesto to dostali (a to i v poměru třeba 1 NM na 2 vlastněné keše).


  • 0

#6629 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 11:55

Asi zas sliznu nejaky ten minus a mozna budu shledan malo geodepresivnim, ale nemate pocit, ze to ma byt v prvni rade zabava? Proc si ji kazite kontrolou toho, jak hrajou ostatni? Lidi, co loguji jenom virtualne, jsou mi uprimne ukradeni. Beru to tak, ze je to jejich blbost, ze se ochudi o nalez. (A nechapu to - ja lovim a cas od casu prekonam svuj odpor k logovani a nasypu to na web. Nechapu cloveka, ktery radsi loguje, nez lovi.)

Lepsi, kdyz lognou virtualne, nez kdyz se na kesku vrhnou hlava nehlava aby uz byli u dalsi a treba ji zprasi mechanizmus (na mysterce Kytara severne od Prahy nejaky nedockavec dokonce vypacil dvere od postovniho kasliku). Pak to samozrejme nepriznaji a zmrzacena keska tam strasi buhvijak dlouho, nez se to owner dozvi.

 

Live and let live! Nezerte ty pravidla tolik, co neohrozi funkcnost a bezpeci kesky, z toho se nestrili ;-)

 

A abych pridal trochu te geodeprese, tak jako mnohem protivnejsi nesvar mi pripadaji kratke a odflaknute logy. Treba kdyz mi na wherigo, jehoz tvorba mi zabrala hodne pres 100h nekdo napise "TFTC". Nebo smajlika. To neni ani tak na smazani, jako na presdrzku :-/

Jojo, přesně něco takového jsem chtěl taky napsat. Jak to to již nějaký den čtu, ale nedostal jsem dost odvahy.

Vždyt at si někdo zaloguje moji keš. Když mu to udělá radost že bude mít 10000 a víc bodů. Vždyt je to jen a jen jeho boj a jeho svědomí

V životě jsem smazal asi jen tři logy a to jsem byl 100 procent jistý že tam keš nebyla. Ale vždy ještě píšu mail at se dotyčný vyjádří, když to neudělá mažu.


  • 0

#6630 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 12:02

Stále více mi přijde, že to nebude až tak rozhodující kritérium pro přidělování tohoto "ocenění". Někteří autoři měli na některých svých keších NM, některé své keše disable a přesto to dostali (a to i v poměru třeba 1 NM na 2 vlastněné keše).

 

Cim vice koukam, kdo vsechno publikoval virtualku, tak tim vice mam pocit, ze cely sofistikovany vyber obdarovanych byl zalozen na obyčeném "ententýky dva špalíky".


  • 12

#6631 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 16:21

Před chvílí jsem dostala fakt dobrou soukromou zprávu na GC.com:

 

"Ahoj, mohl bych tě poprosit o finálky Woodcraft série GC74BDF. Běžný kačer na to nepřijde tak tě moc prosím o finálky, nejlépe k celé sérii, mohu vám taky zkusit nějake nabídnout, Děkuji moc za odpověď. "

 

Tak nevm, jestli mám odpovědět to, co mě při čtení napadá, a nebo si radši vyplnit modře okénko "slušná mluva" a nechat to bez odpovědi. Autor tohoto skvostu má odlveno asi 900 keší, a to začal letos v březnu. Pozitivní zpráva je, že série se zřejmě zatim nedostala na finálky :D.


  • 1

#6632 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 16:35

Pošli mu falešné souřadnice. ;-)


  • 4

#6633 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 17:30

Tak nevm, jestli mám odpovědět to, co mě při čtení napadá, a nebo si radši vyplnit modře okénko "slušná mluva" a nechat to bez odpovědi. Autor tohoto skvostu má odlveno asi 900 keší, a to začal letos v březnu. Pozitivní zpráva je, že série se zřejmě zatim nedostala na finálky :D.

A je správně.


  • 0

#6634 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 17:54

Tak jsem mu napsala:

 

 

Ahoj, sorry, ale takový prasárny jako je šmelení s finálkama já fakt nedělám. Jestli na to běžný kačer nepřijde, tak ať si běžný kačer vybere jinou keš nebo sérii. Máme jich tu dost a dost. Pokud toužíš zrovna po téhle, tak si dej laskavě tu práci a věnuj se luštění, případně požádej vlastníka keše o radu, jak na to. Keše konkrétně tohoto ownera nejsou zadarmo, běžně lidem trvá několik měsíců přemýšlení, než na to přijdou, a tak to, doufám, i zůstane.  Zdravím a přeju hodně hezkých, poctivě ulovených keší. Jacka


  • 11

#6635 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 18:11

A má ten běžný kačer vybavení na T5? Asi jo...
  • 0

#6636 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 18:14

Tak odepsal docela slušně a napsal, že to teda s tim luštěním ještě zkusí :).


  • 0

#6637 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 18:17

A má ten běžný kačer vybavení na T5? Asi jo...

Já bych řekla, že běžný kačer má přinejmenším kamaráda s vybavením, s kterým tam může zajít. Rozhodně je snazší sehnat kumpána na lezení než vyluštit běžnou oblačovku :D.


  • 1

#6638 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 18:31

Cim vice koukam, kdo vsechno publikoval virtualku, tak tim vice mam pocit, ze cely sofistikovany vyber obdarovanych byl zalozen na obyčeném "ententýky dva špalíky".

Přesně můj dojem. Nechci se nikoho osobně dotknout, ale i kupříkladu v Rakousky vyšly od nicneříkajících ownerů s minimem nálezů i založených keší.
  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6639 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 19:10

Před chvílí jsem dostala fakt dobrou soukromou zprávu na GC.com:
 
"Ahoj, mohl bych tě poprosit o finálky Woodcraft série GC74BDF. Běžný kačer na to nepřijde tak tě moc prosím o finálky, nejlépe k celé sérii, mohu vám taky zkusit nějake nabídnout, Děkuji moc za odpověď. "
 
Tak nevm, jestli mám odpovědět to, co mě při čtení napadá, a nebo si radši vyplnit modře okénko "slušná mluva" a nechat to bez odpovědi. Autor tohoto skvostu má odlveno asi 900 keší, a to začal letos v březnu. Pozitivní zpráva je, že série se zřejmě zatim nedostala na finálky :D.

Já bych jej poslala na ty "správné" souřadnice uprostřed lesa, za potokem a nějakou tou skalkou. Když by tam našel houby, mohl by si z toho udělat smaženici a vzpomínat na to, jakou pěknou procházku má za sebou.
  • 0

#6640 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2017 - 19:30

Tak odepsal docela slušně a napsal, že to teda s tim luštěním ještě zkusí :).

 

A ty mu věříš? :wacko:


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama