Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#7941 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2018 - 10:16

Což o to, nelogovat nalezené keše na netu není až tak moc na depku, na rozdíl od tohoto logování.

 

 

Ma docela peknou tu jedinou fotku v galerii :D


  • 2

#7942 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2018 - 13:54

turist on tady někdo zakázal používat slovo podvodník?  ;)

to přímo ne :-) ale lidi to nemají rádi, je to moc depresivní :-)


  • 0

#7943 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2018 - 17:07

Myslím si, že pokud je označen někdo jako podvodník oprávněně, nikdo s tím zde nemá problém.  ;)


  • 0

#7944 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2018 - 18:47

Ma docela peknou tu jedinou fotku v galerii :D

GC5F3VJ  tomu říkám drzost

od roku 2015 8 návštěv a on jednou z nich. Krom toho jsem se podívala, jak vypadají listingy keší jinde. Strohé, bez fotek, takže díky tomu trochu osvěty :-)


Tento příspěvek byl upraven od turist: 28 únor 2018 - 18:49

  • 0

#7945 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2018 - 13:59

Tak budeme psát německy Unterwassermann.


S tím jakožto potápěč nesouhlasím :-D
  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#7946 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2018 - 22:17

Myslím, že jsem to ještě neudělal, ale o tenhle log se musím podělit: https://coord.info/GLV65AN1

Kdo nevíte, co je to za keš, rozklikněte si listing.

 

Tím je asi zodpovězena otázka, jestli při čtení logů vidím sklenici poloprázdnou nebo poloplnou. Spíš prasklou od okraje do půlky a dole na...


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#7947 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2018 - 22:26

Vždyť je to rychlovka. Vždyť to má jen nějakých padesát stagí...


  • 4

#7948 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 7:44

Myslím, že jsem to ještě neudělal, ale o tenhle log se musím podělit: https://coord.info/GLV65AN1

Kdo nevíte, co je to za keš, rozklikněte si listing.

 

Tím je asi zodpovězena otázka, jestli při čtení logů vidím sklenici poloprázdnou nebo poloplnou. Spíš prasklou od okraje do půlky a dole na...

Tedy, že bych chtěl běhat po Praze a koukat po stožárech, tak to ani náhodou, to radši do přírody. Takže cos vlastně čekal ? Za sebe jí nemusím mít. A někdo to holt řeší přes finálky...


  • -3

#7949 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 8:25

Jako série 10ti multinek by to bylo fajn. Takhle to vcelku logicky svádí k "alternativním" způsobům. Též jsem se snažil ji dát a získal myslím 8 indicií a pak už nic. Třeba v příštím životě :-)


  • -5

#7950 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 8:43

Tak když už jedu do Prahy, tak je to zajímavá věc se podívat na tyto "domovní stožáry". Zatím při svých cestách Prahou jsem jich navštívil asi 10. Možná zbytek dolovím tak za 10 let:-).


  • 0

#7951 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 8:58

Vždyť o log dříve její partner píše, jak to pro něj byl projekt na roky.

Pro ženy je prostě důležité se dobře vdát a po rozvodu ji už tuhle multinu nikdo nevezme.


  • 2

#7952 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 9:06

Jako série 10ti multinek by to bylo fajn. Takhle to vcelku logicky svádí k "alternativním" způsobům. Též jsem se snažil ji dát a získal myslím 8 indicií a pak už nic. Třeba v příštím životě :-)

 

Jasně, bylo by to za 10 bodů, že? :) Je to takto, nic špatného na tom nevidím. Obejít se to dá poměrně snadno. Jsou mnohem horší multikeše roztahané po celé Praze.Třeba taková Od certa k dablu (GC3A74V), to je teprve něco. Rád bych opět připomněl, že owner má právo vytvořit cokoliv, co vyhovuje pravidlům a revírník to publikuje a kačeři mají právo to nelovit, když se jim to nelíbí.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 06 březen 2018 - 9:07

  • 6

#7953 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 9:23

Jako série 10ti multinek by to bylo fajn. Takhle to vcelku logicky svádí k "alternativním" způsobům. Též jsem se snažil ji dát a získal myslím 8 indicií a pak už nic. Třeba v příštím životě :-)

 

Nikdo nemá "nárok" mít odlovené všechny keše, ale ani "povinnost".

 

HOWGH.


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#7954 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 9:23

Ty stožáry sleduju už hodně dlouho a pořád si říkám, že jednou vyrazím hodně brzo ráno a prostě ji pokořím! Ale když to je taková rychlovka, ztrácí to pro mě význam výzvy.


  • 2

#7955 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 9:53

Tak třeba mně se Od čerta k ďáblu zdálo lepší.

 

Jsou mnohem horší multikeše roztahané po celé Praze.Třeba taková Od certa k dablu (GC3A74V), to je teprve něco.


  • 0

#7956 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 9:55

Jasně, bylo by to za 10 bodů, že? :) Je to takto, nic špatného na tom nevidím. Obejít se to dá poměrně snadno. Jsou mnohem horší multikeše roztahané po celé Praze.Třeba taková Od certa k dablu (GC3A74V), to je teprve něco. Rád bych opět připomněl, že owner má právo vytvořit cokoliv, co vyhovuje pravidlům a revírník to publikuje a kačeři mají právo to nelovit, když se jim to nelíbí.

Tomuhle vtipu nerozumím, ale v každém případě mě docela nasral. Pouze jsem naprosto smířlivě a nekonfliktně poznamenal, že mě po čase prěstala bavit. Ale jak správně podotknul owner, jakou si jí udělal, takovou jí má.


  • 1

#7957 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 10:25

Tak třeba mně se Od čerta k ďáblu zdálo lepší.

 

Myslel jsem to ve smyslu cestování. Indicie jsou více roztahané, i na okraji Prahy, stožáry jsou hlavně v centru. Jinak oba nápady se mi líbí.


  • 0

#7958 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 10:58

Tedy, že bych chtěl běhat po Praze a koukat po stožárech, tak to ani náhodou, to radši do přírody. Takže cos vlastně čekal ? Za sebe jí nemusím mít. A někdo to holt řeší přes finálky...

WTF? No dobře, tak ale snad nechci - nelovím! Někdo to holt řeší přes finálky... Sakra kvůli tomu fakt tu multinu taxoft určitě nedělal, aby někdo řekl "hm, je to dlouhý, jdu jen pro bod". Tvůj pohled, že by tě to nebavilo a půjdeš radši do přírody to samozřejmě neberu, ale říct "někdo to řeší přes finálky... hm, a co?" noch einmal: WTF?

 

Jako série 10ti multinek by to bylo fajn. Takhle to vcelku logicky svádí k "alternativním" způsobům. Též jsem se snažil ji dát a získal myslím 8 indicií a pak už nic. Třeba v příštím životě :-)

Svádí... Já teda nevím, ale svádět by to podle mě mělo když už, tak k ignoraci. Ale ne k občůrávání. (BTW připomělo mi to tohle: http://coord.info/GLRH92W5, taky naprosto zvrácená logika)

 

Jasně, bylo by to za 10 bodů, že? :) Je to takto, nic špatného na tom nevidím. Obejít se to dá poměrně snadno. Jsou mnohem horší multikeše roztahané po celé Praze.Třeba taková Od certa k dablu (GC3A74V), to je teprve něco. Rád bych opět připomněl, že owner má právo vytvořit cokoliv, co vyhovuje pravidlům a revírník to publikuje a kačeři mají právo to nelovit, když se jim to nelíbí.

Přesně, já to dal za dvě odpoledne, OK, bydlím v Praze, můžu si to dovolit a ignorovali jsme prakticky všechno okolo, ale jsou mnohem delší multiny, tohle byla relativně pohoda.

 

Ty stožáry sleduju už hodně dlouho a pořád si říkám, že jednou vyrazím hodně brzo ráno a prostě ji pokořím! Ale když to je taková rychlovka, ztrácí to pro mě význam výzvy.

Viz výše  ;)  :P


  • 4

#7959 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 11:24

WTF? No dobře, tak ale snad nechci - nelovím! Někdo to holt řeší přes finálky... Sakra kvůli tomu fakt tu multinu taxoft určitě nedělal, aby někdo řekl "hm, je to dlouhý, jdu jen pro bod". Tvůj pohled, že by tě to nebavilo a půjdeš radši do přírody to samozřejmě neberu, ale říct "někdo to řeší přes finálky... hm, a co?" noch einmal: WTF?

Nikde nepíšu, že to schvaluju a že se mi to líbí. To vůbec ne.

 

Že to někdo tak provozuje je jeho boj. Spousta lidí si tu myslí, že dokážou někoho jiného předělat, obrátit ho na "lepší cestu", já jsem v tomhle ohledu skeptický. Nic víc, nic míň.


  • 3

#7960 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2018 - 11:25

Ty stožáry sleduju už hodně dlouho a pořád si říkám, že jednou vyrazím hodně brzo ráno a prostě ji pokořím! Ale když to je taková rychlovka, ztrácí to pro mě význam výzvy.

 

Když na horu postaví lanovku, přestane být výzvou na ni vyjít pěšky?


  • 1




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama