Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9461 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 7:52

Je mi smutno z dění v Třeboni a nerozumím tomu, proč šla do archivu keš GC430DY S mafií po Třeboni hned den po podivném návrhu na archivaci. Solidní owneři nedostali žádný čas na nápravu problému a log s návrhem na archivaci se honem smazal.....Aby nebylo vidět, kdo ho poslal? Díky nastavení notifikací si nás pár všimlo, co se děje a ozvali jsme se. Pár dalších si jen všimlo a je jim jasné, v čím zájmu tak dotyčný nick jedná - komunita se zná a řada lidí něco pamatuje, zná vazby. I různé smutné perličky.
Před nějakým časem tu šla na podobný návrh do archivu Romixovka - z piety se tu místní snažili starat o keše po zemřelém kačerovi,ale někomu šlo hlavně o získání místa.:-(
Parta s nickem Třeboňská Mafie několik let pořádala mj. mezi Vánoci a Silvestrem moc pěkné eventy - sama jsem na nich s kamarády opakovaně byla. Eventu se týká zmínka o přebírání nápadů a místa v logu členky TM - pokud tohle někdo udělá bez domluvy s původními ownery přestože je léta zná.... Kdo si všiml, co se stalo a zná historii a pozadí, cizí event ignoroval a dal tak najevo svůj názor.
Je mi smutno, že v jinak pěkné hře se dějí i takové věci. O to víc si vážím těch, kteří jednají fér. Jj, ztratila jsem iluze o pár lidech.:-(
  • 0

#9462 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 9:29

Ja si myslel, ze log navrhu na archivaci a log nutnosti udrzby nejde smazat.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#9463 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 9:33

Nejde změnit druh logu.
  • 0

#9464 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 13:53

Zajimave. 25.3. je prvni zminka, ze nejde video. Predtim FI logy. 26.3. udani a 27.3. archiv. Hodne rychle.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#9465 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 14:32

Zajimave. 25.3. je prvni zminka, ze nejde video. Predtim FI logy. 26.3. udani a 27.3. archiv. Hodne rychle.

 

Archiv ze strany reviewera?


  • 1

#9466 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 14:37

Jo. Sopdet šel ve středu po všem, kde je NA log.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 29 březen 2019 - 14:39

  • 0

#9467 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 14:44

Na to video si vzpomínám, bylo natočeno s nimi. Jediný autorsky chráněný obsah mohla být zvuková stopa, to už si nevzpomínám, ale zdá se mi, že mohlo fungovat i bez zvuku. Chápu ale taky, že to autorům někdo sestříhal a oni sami to neumí, já to taky nikdy nedělal. Ovšem taky je možné, že je to nějaká chyba Googlu, občas něco zablokují a musí se žádat, aby to odblokovali. Na tuto keš jsem nešel a asi bych ji nehledal, v Třeboni už nemusím mít všechno, ale je jí škoda. A nevím, jestli je Třeboň tak překeškovaná, že by tam zuřila bitva o místo. Chápu ale taky, že z pohledu revírníka je to jasné.


  • 0

#9468 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 14:54

Sopdet to bral prostě všechno najednou, byly i tam i keše, které už dlouho nejsou na místě, jsou tam problémy delší dobu.
  • 0

#9469 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 14:57

Jo. Sopdet šel ve středu po všem, kde je NA log.

Aji za hranicema svýho kraje. Což vyřešilo několik rok a půl dlouhejch disablů.  :wub:


  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#9470 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 21:16

Tak co vím, hromadná archivační akce proběhla i u nás v kraji a pokud byla keš archivovaná neoprávněně (neboli disable pár měsíců kvůli pracem), byla hned odarchivována, takže se ozvěte Sopdetovi, řekl bych, že bude rozumný.

Tahle keš je teď docela aspirant na kešku se zajímavým příběhem GC4XZNJ :-)


  • 1

#9471 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 1:42

Tahle keš je teď docela aspirant na kešku se zajímavým příběhem GC4XZNJ :-)

 

A hele, Kotmel, neni to ten, co loguje 2 roky zpetne kese na datum pul roku pred registraci na GC.com? (viz podvodnicke vlakno)


  • 2

#9472 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 8:51

Nechápu, proč tam Kotmelovic Daník zbytečně prudí a nezaloguje si ji od stolu, jako ostaní keše... :P


  • 7

#9473 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 9:24

Zajimave. 25.3. je prvni zminka, ze nejde video. Predtim FI logy. 26.3. udani a 27.3. archiv. Hodne rychle.

 

Video nebylo dostupné nejspíše již od loňského listopadu.


  • 0

#9474 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2019 - 17:29

Funguje vám na mobilních zařízeních project-gc? Konkrétně mi jde o možnost vyhledávání eventů na tabletu na wifině. Ještě minulý víkend jsem to ukazovala známým jako užitečnou věc a teď už asi třetí den mám jen oznámení o příliš zatíženém serveru - nenabídne mi ani výběr kraje, natož eventy. :-(

Předem díky za odpovědi.
  • 0

#9475 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2019 - 18:02

Normálně funguje, zadala jsem ČR, Zlínský kraj, vidím jak mapu, tak tabulku.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#9476 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2019 - 19:16

Nedávno byla u ČB publikována nová série keší věnovaná letadlům - vypadala na pěknou procházku v lese. Dneska mi v poště přistává jeden mail za druhým s oznámením ownerů, že někdo posbíral krabičky.....Tak nevím, jestli někomu opravdu až tak keše vadily nebo jde jako v onom vtipu o začátečníka, který keše sbírá až má plnou stodolu a ptá se,kam je dávají ostatní.
Pro ownera je to na depku v obou případech, už jen listingy musely stát dost čas a dát dost práce. :-(
  • 0

#9477 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2019 - 20:10

Hmm zrovna zitra jsem tam chtel vyrazit :( . Tak tam zkusim redukovanou verzi, neb to vypada na mizeni okolo silnice.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#9478 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2019 - 20:19

U nás na severu takhle jedna série v lese překážela zahrádkářům. Odnesli všechny keše a po obnově zase. Celkem dost lidí logovalo fotografiemi držáčků na petky.
  • 0

#9479 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2019 - 20:40

Hmm zrovna zitra jsem tam chtel vyrazit :( . Tak tam zkusim redukovanou verzi, neb to vypada na mizeni okolo silnice.


POZOR, před chvílí owneři vypnuli celou sérii.
Zřejmě momentálně netuší, kolik keší chybí - bylo jich podle mapy minimálně čtrnáct.
Tohle je na pár facek! Jestli to byl kačer....
  • 0

#9480 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2019 - 21:59

Podle silnice to nebylo, v tom lese žádná není, znám to tam. Jsou tam jen cesty, sjízdné tak pro kolo. Ale je to částečně v místech, která byla ještě hodně nedavno za plotem, dost blízko ranveje, tam jsem nikdy nebyl, protože do takových míst nelezu. Jestli to nevadilo spíš obsluze letiště, že se jim začali courat lidi tam, kde předtím byli jen sběrači borůvek a houbaři. Ale pokud mezi nimi je někdo s kačerským účtem, očekával bych spíš protest na ownery a ne posbírání krabiček. Škoda, jak se udělalo počasí, chtěl jsem tam vyrazit na kole, mám to tam kousek.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama