Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11201 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2020 - 20:46

Díky, o existenci tohoto jsem dosud netušil. 

Ani já ne :D


  • 0

#11202 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1644 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2020 - 22:05

Ne, ale hodit se může :D .

PS: Za mých mladých let letěla hláška: "Seš blbej, nebo navedenej?"

 

Tak pro info: k dnešnímu dni bylo publikováno za tento duben cca 4850 keší. Z toho 87 na Slovensku a třeba v Dánsku 452. Takže snad nějaké vydrží i na další roky, aby byla Challenge lovitelná. Výjimku z pravidel neočekávám, protože v USA a Kanadě je publikována naprostá většina. (Ještě Švédsko a Taiwan mají celkem velké počty.)

P.S. Za mých taky...


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#11203 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2020 - 22:41

Tak pro info: k dnešnímu dni bylo publikováno za tento duben cca 4850 keší. Z toho 87 na Slovensku a třeba v Dánsku 452. Takže snad nějaké vydrží i na další roky, aby byla Challenge lovitelná. Výjimku z pravidel neočekávám, protože v USA a Kanadě je publikována naprostá většina. (Ještě Švédsko a Taiwan mají celkem velké počty.)

P.S. Za mých taky...

Datum publikace a založení jsou odlišné věci. Myslím, že tam ten duben s klidem napere i spousta ownerů u nás.
P.S. Za mých taky a to jsem o 30 let mladší :D
  • 1

#11204 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2020 - 23:04

Za mych mladych let letela hlaska: "Jak jsi starej tak jsi blbej". Bohuzel tu uz si dnes nemuzu dovolit pouzit :)


  • 6

#11205 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1644 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2020 - 8:15

Datum publikace a založení jsou odlišné věci. Myslím, že tam ten duben s klidem napere i spousta ownerů u nás.
 

To sice jsou. Date Hidden je samozřejmě to, co se počítá. A ano, byly letos publikovány keše s kódem GC8xxxx, který se začal přidělovat v prosinci 2018, které mají rok založení 2007, 2011 a 2013.

Klasický zmatek, jednoduché ošetření, že to datum nesmí být menší než je datum přidělení kódu, je jeden řádek programu.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#11206 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2020 - 8:31

Ja myslim, ze je problem v pochopeni jejich modelu. Nejjednodussi by prece bylo, aby vubec neumoznili zmenu toho data. Vybec by tam tu zmenu nemuseli obsluhovat. Ale kdyz to udelali, asi meli za to, ze je to k necemu uzitecne, coz nam se tak nejevi.

 

Druha primitivni vec by byla, zapsat do te databazove polozky datum a cas publikace kese. Ale opet to neudelali, protoze to asi nezapada do jejich konceptu. Ten neznam nebo mu v tomto naprosto nerozumim, proto mi ta jejich obsluha pripada naprosto chybna a nelogicka.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11207 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1644 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2020 - 9:32

Tak u eventů a CITO do tohoto pole píše datum konání, tedy v budoucnosti, což u ostatních typů možné není. A přepis na datum publikace by byl naprosto nesmyslný.

Ano, datový model s constrainty by se určitě dal vylepšit.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#11208 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2020 - 12:04

Je mi jasne, jak to datum funguje v pripade tech kesi, u kterych funguje vicemene podle meho ocekavani. Ale nevim, proc funguje nelogicky u tech ostatnich typu kesi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11209 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 26 April 2020 - 18:07

Nejspíš vlivem vašich depresivních stavů z nepublikování nových keší jste nejspíš svojí přemrštěnou aktivitou STRHLI KEŠKOMĚRKU!  :blink: 


  • 1

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#11210 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 26 April 2020 - 20:08

Původně jsem chtěl napsat, že je aktualizována ručně, ale teď čtu že automaticky každou hodinu - zjevně tedy revírníci vypnuli automatické spouštění skriptu aby tam zůstalo 0/0 a po obnově publikací zapomněli, že nějaký skript vypnuli.


  • 1

#11211 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2020 - 6:42

Tak než jsem se rozhoupala dodělat svůj letterbox, tak mi do okolí vyhlédnutého místa někdo prskl podkamenovku. Chjo :-(


  • 0

#11212 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2020 - 10:50

Lepší než kdyby tam prsknul zaokapovku. 


  • 0

#11213 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2020 - 17:55

WuWeBTt.png

 

Taky milujete tyhle "více později" logy, kde později jaksi nikdy nenastane...?


  • 2

#11214 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2020 - 19:49

Co mám vysledováno, tak většinou "více později"  nastane, ale owner se o tom automaticky nedozví. Asi ne každý má náladu sáhodlouze logovat na pařezu. Tohle je jen takové info pro ostatní..... "nehoňte se..FTF padlo"....  :) .


  • 4

#11215 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2020 - 19:58

Vícepozdějovky nejsou ani z daleka doménou FTF. Je to prostě nepochopitelná potřeba mít co nejdříve na webu zalogovaný nález, který se pak střetne s leností s tím cokoliv dál udělat. Někteří za to schovají i svoji vyčůranost.
  • 7

#11216 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2020 - 20:02

Jasně, že to později často nastane. To až přijde domů a pustí si svůj logovaci skript, který vygeneruje logy o počasí, doplní ownera a název kese do strojového pochválení autora, a ještě nějaký ten ascii-art... Hlavně aby byl odznaček za dlouhé logy. Informační hodnota ale zůstane na původní úrovni vícepozdějovky.
  • 8

#11217 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2020 - 20:05

Co mám vysledováno, tak většinou "více později"  nastane, ale owner se o tom automaticky nedozví. Asi ne každý má náladu sáhodlouze logovat na pařezu. Tohle je jen takové info pro ostatní..... "nehoňte se..FTF padlo"....  :) .

Proto v tom obrázku je datum, aby bylo jasné, že to je už týden staré.


  • 1

#11218 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2020 - 21:33

Proto v tom obrázku je datum, aby bylo jasné, že to je už týden staré.

Zrovna tohle je kacer kterej pise fakt hodne dobry logy. Tak bud ma nejakou pakarnu, nebo sbira sily napsat neco co stoji za to. Nevim. Normalne to dopisuje tak behem dvou dnu, co pamatuju. On uz taky dnes skoro nelovi a ma uplne jiny starosti, tak mozna je to tim. Mas tam hafo jinejch zajimavejch logu, tak to chvili vydrz. Zrovna tohodle davat za priklad spatnejch logu je blbost, fakt si zejmena na tech FTFkovejch dava zalezet. Me se nedavno taky stalo ze jsem mel tohle viset na kesi asi 4-5 dnu, nez jsem to spravil. Nahromadeny logy, spousta jiny prace atd. Taky se mi to blbe seslo a nemel jsem z toho radost.


  • 4

#11219 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 12 May 2020 - 6:36

...a pustí si svůj logovaci skript, který vygeneruje logy o počasí, doplní ownera a název kese do strojového pochválení autora, a ještě nějaký ten ascii-art...


tyhle logy mne taky fascinuji kdykoliv na ne narazim...
  • 1

#11220 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 12 May 2020 - 7:44

Podobné logy taky nesnáším.

Proto pokud náhodou se mi někdy podařilo odlovit FTFko (a byl jsem sám), tak jsem napsal WN a pak z domu napsal FI log. A nedělal to úpravou logu, který nepřijde autorovi.

 

GS by měl zavést možnost zasílat upozornění na editaci logu.


  • 5




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama