Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.6


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
115 odpovědí na toto téma

#21 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 17:44

Hlásím stejný problém s přihlášením pře Live, jak v GeoGetu tak i v aDrake.
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 19:29

Snad někdo poradí, možná to už řešil, pomůže... Na mojí keši je hromada obrázků u logů. Rád bych tyto obrázky nějak stáhl, ideálně se jménem nicku a datem logování... Dá se to nějak udělat přes GG?
  • 0

#23 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 19:50

Také se přidávám a hlásém problém - Při "aktualizaci keší - plný listing (ano, jsem PM) GC Live vždy skončí s chybovou hláškou Connection Time Out (vždy po cca 650 keších). Nepomůže nic než restart GeoGetu a nová "aktualizace keší" - opět se ale zastaví po cca 650 caches (z 1600 cca). Připojení k internetu je v pořádku, GeoGet i všechnx pluginy aktuální. Nějaký nápad..?
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 20:00

Mira_B: to, co hlasis, je ale uplne jinej problem...
  • 0

#25 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 20:02

petulinka1 napsal/a:
Mira_B: to, co hlasis, je ale uplne jinej problem...


Díky za upozornění, ocenil bych kdyby jsem spolu s ním dostal i návrh řešení...

Děkuji.
Pak-li že to patří do jiné sekce, omlouvám se prosím o přesunutí.
  • 0

#26 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 20:03

Mira_B napsal/a:
Také se přidávám a hlásém problém - Při "aktualizaci keší - plný listing (ano, jsem PM) GC Live vždy skončí s chybovou hláškou Connection Time Out (vždy po cca 650 keších). Nepomůže nic než restart GeoGetu a nová "aktualizace keší" - opět se ale zastaví po cca 650 caches (z 1600 cca).

Připojení k internetu je v pořádku, GeoGet i všechnx pluginy aktuální.

Nějaký nápad..?

Použít geojáru?
http://geoget.ararat...skript:geojarry
  • 0

#27 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 20:06

shaman3: To se mi právě moc (při takovém množství - cca 1600 keší) nechce. Jednak je to pomalé, a za 2. nechtěl bych aby mi zabanovali účet - prý se to čas od času děje, jsem slyšel :-O Nebo myslíš že to není "provařený"..?
  • 0

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 20:51

Na GJ se vyprdni, kdyz mas API. Rada bych ti nejaky reseni navrhla, ale zadny nevim, proto jsem to nepsala. ALe celkem ti zavidim, ez ti to funguje :D
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 20:59

K tomu Geocaching Live - V nastaveni geogetu, tam jak se spravuje prihlaseni ke gc.live, je i odkaz na zkontrolovani stavu serveru. To vede na stranku http://status.geocaching.com/, kde se zrovna ted pise, ze s Geocahing Live je problem!
  • 0

#30 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 21:01

HaLuMa napsal/a:
K tomu Geocaching Live - V nastaveni geogetu, tam jak se spravuje prihlaseni ke gc.live, je i odkaz na zkontrolovani stavu serveru. To vede na stranku http://status.geocaching.com/, kde se zrovna ted pise, ze s Geocahing Live je problem!



HaLuMa: Díky, jsi PÁN!!
  • 0

#31 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 12:59

Potreboval bych vytvorit sloupec v seznamu kesi, ktery by mi je tridil podle okresu. Kese otagovane (kvuli statistikam) mam. Poradite jak na to? Diky
  • 0

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 13:17

Pridej si sloupec typu 'kategorie tagu', a jako kategorii tagu mu nastav 'CZ okres'.
  • 0

#33 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 13:57

Diky moc. Zkousel jsem to pres "Vlastni" a tam nesla ta kategorie nastavit :)
  • 0

#34 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2013 - 19:31

Tak je zase nějak rozbité GC Live. Chci stáhnou PQ do GG a hlásí Nastal problém při komunikaci s Geocaching Live, v okénku je napsáno: "GetPocketQueryList [140] The number of calls allowed for this Method has been exceeded". Přitom na Geocaching System Status tvrdí, že je vše OK.
  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 8:57

A zkousel jsi porozumnet tomu, co ta chybova hlaska rika? Ona totiz sdeluje, ze jsi prekrocil povoleny pocet volani te Geocaching Live funkce. Kazda funkce v Geocaching Live totiz jde volat maximalne X krat za minutu. (pro kazdou funkci muze byt ten limit ruzny...) Pokud ten pocet volani prekrocis, vyplivne ti to tuto chybu. Resenim je jen chvili pockat a zkusit to znovu. Kdyz nebudes na nic sahat, tak ten chybovy dialog Geogetu si po minute sam zmackne tlacitko na opakovani akce.
  • 0

#36 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 9:05

Vím, co to hlásilo. Také jsem na nic nesahal. Spustil jsem stažení PQ a odešel od PC. Když jsem se chtěl podívat po čase na stažené PQ, byla tam ta hláška. Za 5 min jsem to zkusil znova, se stejným výsledkem. Že se to samo pokouší několikrát o stažení jsem se všiml. Nakonec jsem si musel PQ stáhnout normálně ze GC.com a naimportovat "po staru" Přitom Live běželo, své nálezy jsem si třeba stáhl bez problémů. Ale to PQ ani náhodou.
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 9:18

Vcera, jak jsi psal tu prvni zpravu, jsem to zchvalne zkusil, a chodilo mi to normalne. Takze se jedna o nejaky tvuj individualni problem, ktery ja moc nezdiagnostikuji, nebot nejsem Groundspeak. Dneska ti to uz jede?
  • 0

#38 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 9:46

HaLuMa napsal/a:
Vcera, jak jsi psal tu prvni zpravu, jsem to zchvalne zkusil, a chodilo mi to normalne. Takze se jedna o nejaky tvuj individualni problem, ktery ja moc nezdiagnostikuji, nebot nejsem Groundspeak.

Dneska ti to uz jede?

Vyzkouším odpoledne nebo večer. Nejsem u PC s GeoGetem. Přijde mi, že poslední dobou Live "zlobí" Minulý týden jsem si přes Live nemohl stáhnout nové nálezy, aktualizovat stav keše, atd. I v aDrake jsem měl problém Live použít.
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 9:58

Jednak v tomto obdobi se v tom rejpou (ruzne upgrady hardware a tak...), a jeste se jim minuly tyden neco rozbilo (proto s tim mel problem kdekdo, a hlasil to i status serveru.)
  • 0

#40 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 16:11

Hlásím, dnešní PQ to stáhlo bez problémů.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama