Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.6


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
115 odpovědí na toto téma

#81 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 9:39

nevidim duvod hledani novych reseni spousteni kesmapy nez ty co jsou zname. bud pouzivam IE a pak vse relativne funguje, jen musim odklikavat spousteni nejakych skriptu (to by slo v nastaveni vypnout) nebo pouzivam prohlizec, ktery vice dba na zabezpeceni a tyto, podle nich, nestandardni operace blokuje. tam se to vyresi parametrem pri spousteni v druhe variante, kdy pouzivam Operu nebo kdovico a kesmapa mi nefunguje a neumim si to nastavit, si v nastaveni geogetu nastavim vlastni prohlizec IE a kesmapa se mi bude otevirat v nem. howk, ne?
  • 0

#82 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 13:10

Bylo by možné přidat funkci do Geogetu pro Geocaching Live na opakování pokusu o stažení dat? Je to občas docela opruz pořád dokola klikat na Retry. Viděl bych to na tři možnosti 1) tak jak se to chová dnes, žádné opakování 2) nastavit počet opakování 3) opakovat dokud se nestáhne a každý by si vybral co mu vyhovuje.
  • 0
MaFa

#83 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 13:16

Ale ono to opakuje, jen to chvili ceka (vsimni si tech cisel v tlacitku) ;)
  • 0

#84 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 13:34

To asi myslíme každej něco jinýho, na mě po pár vteřinách vyskoči dialog a ten čeká než zmáčknu retry. Tak kdyby za mě to tlačítko mačkal Geoget pořád dokola, tak by mi to moc pomohlo.
  • 0
MaFa

#85 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 13:39

HaLuMa napsal/a:

David F-M napsal/a:
Ta starší verze by ještě neměla mít omezení pro BM ve formě stažení pouze 3 keši s úplnými informacemi. Viz topic http://goo.gl/Jwjfg ve kterém se o tom diskutuje.


Jak uz napsal Ludek, v tom ti jakakoliv stasi verze nijak nepomuze! Zadny takovy limit v Geogetu neni, jsou to limity na serveru Geocaching Live. V Geogetu nejsou ani ty limitni hodnoty, i ty se nacitaji z Geocaching Live.

Takze pokud jde o to, tak starsi verzi GG opravdu neshanej. A velmi doporucuji pouzivat vzdy aktualni verzi!

OK myslel jsem si že se starší verzi to stahování půjde. Mám v mobilu program pro stahování kešek a ten má nově to omezení 3 keší za den. Tak jsem si nainstaloval zpátky starší verzi a omezení nemám tak jsem doufal že to u starší verze geogetu bude stejné.
  • 0

#86 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 15:55

To omezeni tam porad je, jenom na tebe ten program nerve, protoze to neumi. ;)
  • 0

#87 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 16:04

petulinka1 napsal/a:
To omezeni tam porad je, jenom na tebe ten program nerve, protoze to neumi. ;)

To omezení tam není. Jedna se o program Locus a konkrétně o doplněk Geocaching4Locus ve verzi 1.4.2.5. . Na jeden zátah můžu sáhnout až 200 keší s kompletním listingem. S novější verzi jen 3 keše.
  • 0

#88 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2013 - 16:24

Jo tak jestli jde o tohle, tak to se nedivim. Ale tam je to proto, ze to byla funce NEDOVOLENA u GS (nechci pouzivat slovo nelegalni, to by asi Arcao nebyl nadsenej :D). Proste to nebylo koser. To se u GG neobjevi. Mel jsi spis jenom stesti.
  • 0

#89 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 14:19

Arne1 napsal/a:
Z jiného soudku, právě jsem se naštval na rozsypanou cachemapu. Vzhledem k tomu, že HaLuMa tvrdí, že jemu to tiskne bez problémů jsem si řekl, že zkusím nastavit jiný prohlížeč.


Tvrdim to stale, a mohu dokazat hned na ctyrech pocitacich, ze mi to na Firefoxu funguje fakt uplne normalne.
  • 0

#90 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 14:31

Také mám problém s Cachemapou. Po aktualizaci GG se mi ve všech prohlížečích, co mám (FF, IE a GC) sice mapa ukáže, ale bez cachí, kliknutí na Refresh pouze zobrazí Wait a moment a nic... Co mám kde špatně?
  • 0

#91 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 14:40

Uzavri vsechny instance spusteneho browseru a pak klikni na ikonku cachemapy. Melo by to jit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#92 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 14:44

chupito napsal/a:
Také mám problém s Cachemapou. Po aktualizaci GG se mi ve všech prohlížečích, co mám (FF, IE a GC) sice mapa ukáže, ale bez cachí, kliknutí na Refresh pouze zobrazí Wait a moment a nic...
Co mám kde špatně?


Snazis se zobrazit waypointy neznameho typu...
  • 0

#93 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 15:16

me kesmapa funguje a vzdy fungovala bez chybicky. naposled dnes jsem si v ni zase kreslil kolecka a primky abych nasel finalku
  • 0

#94 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 15:40

HaLuMa napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Z jiného soudku, právě jsem se naštval na rozsypanou cachemapu. Vzhledem k tomu, že HaLuMa tvrdí, že jemu to tiskne bez problémů jsem si řekl, že zkusím nastavit jiný prohlížeč.


Tvrdim to stale, a mohu dokazat hned na ctyrech pocitacich, ze mi to na Firefoxu funguje fakt uplne normalne.

No to je právě to, že pouze na FireFoxu ;)
  • 0

#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 15:52

Je to standardni GoogleMapa.. dost pochybuji o tom, ze by behala jen na Firefoxu. Treba ten tisk jsem kvuli tobe zkousel i na IE a Chrome. Operu fakt instalovat nebudu.
  • 0

#96 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 15:58

gord napsal/a:
Uzavri vsechny instance spusteneho browseru a pak klikni na ikonku cachemapy. Melo by to jit.


Nejde...

HaLuMa napsal/a:

chupito napsal/a:
Také mám problém s Cachemapou. Po aktualizaci GG se mi ve všech prohlížečích, co mám (FF, IE a GC) sice mapa ukáže, ale bez cachí, kliknutí na Refresh pouze zobrazí Wait a moment a nic...
Co mám kde špatně?


Snazis se zobrazit waypointy neznameho typu...


Jak se mi to stalo?
  • 0

#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 16:05

Importujes blbiny misto oficialnich zdroju dat. ;) Treba kdysi mel takovy problem neaktualni GJ. Ale zrovna v minulem tydnu se tu presne tento problem nekde resil, jak najit ty kese, kterych se to tyka.
  • 0

#98 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 16:06

HaLuMa napsal/a:
Importujes blbiny misto oficialnich zdroju dat. ;)

No, nevím o tom, ale možné je všechno. Co s tím mám dělat?
  • 0

#99 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 16:43

Dej Seznam--Rozbalit waipointy a podívej se, jestli ve sloupci Info (druh keše,waipointu) máš u všech wp ikonu. Pokud tam je jen písmeno O, Z apod., aktualizuj keše pomocí GC Live.
  • 0

#100 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 22:30

Chci se jen zeptat, když se mi rozbalí seznam pluginů, nestačí mi na jejich délku obrazovka, ovšem když se přesunu dolů, tak mi to nenabídne další (nabídka se nepřesune níže). Je to normální? Přijde mi, že pak nemusím najít všechny pluginy. Předem díky za radu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama