Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#1261 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 14:59

Taky mi to nešlo, ale už to šlape.
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1262 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 15:00

https://www.youtube....outu.be&t=1m30s


Tento příspěvek byl upraven od mh.mail: 24 duben 2017 - 15:00

  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1263 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 15:28

Zeptám se na jinou věc. Stává se vám někomu to, s čím jsem válčila o Velikonocích?

Odeslala jsem  z POČÍTAČE ( ne mobil nebo tablet s jinou apkou ) jako obyčejně log a objevila se chybová hláška - myslím nějaká 500 - a tak jsem si říkala, že se neuložil a odeslala znovu....a ejhle, log byl duplicitně. Naštěstí mám ve zvyku se ještě podívat na keš/event,, ke kterému loguji, takže jsem smazala. Další bylo nějaké WN u eventu, kde jsem měla poznámku dokonce třikrát - nejsem si už jistá, jestli tam byla také chybová hláška, ovšem stejná zcela jistě ne. Ono se toho během Velikonoc dělo víc a neukládala jsem si PrtSc, bohužel. Napadlo mě, jestli je chyba u mě ( drobky v klávesnici? zrovna při odeslání logu? až taková náhoda? ) nebo jestli máte někdo podobnou zkušenost?

Pro jistotu si občas své nálezy kontroluji na duplicity přes project-gc.com, ale i tak....zajímalo by mě, jestli je chyba mezi klávesnicí a židlí nebo v rozdováděných křečcích?


  • 0

#1264 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 15:34

17.4. jsem přes web logoval keška za velikonoce a žádný podobný problém jsem nezaznamenal. Jestli třeba nemáš problém s připojením k internetu, zvláště pokud bys byla připojena přes wifi (ať už doma nebo k providerovi)
  • 0

#1265 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 16:26

Jednou se mi to stalo taky a to jsem připojen rychlou optikou. Prostě někdy to blbne.


  • 0

#1266 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 20:15

Zvedavka.. stalo se mi ze na pevné lince z PC bez náznaku problémů s připojením se log uložil 2x a jednou i 3x. Běs. Zmiňoval jsem to už v jiném vlákně. Stejný problém měla v té době i kolegyně (připojená jinde a jinak) . Ta měla duplicitní FI takřka na každé druhé keši.
Pozoroval jsem to v průběhu února a března.
  • 0

#1267 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 19:15

Co říkáte na nový vzhled logovací stránky? Že se otvírá v novém okně a tváří se moderně, by mi nevadilo. Vadí mi, že se kolečko točí a točí a neskončí. Možná je to ale vlivem GCLh, až budu příště něco logovat, zkusím opici vypnout. Naštěstí se dá přepnout do předchozího vzhledu, jinak bych vůbec logovat nemohl.

Až večer mi to začalo občas fungovat a dost jsem se zděsil. Logovat lze jen FI, DNF a WN. Pak je tam jakési tlačítko Needs maintenance a to má volby Logbook is full, damaged container a Needs archived. Logovat jsem nezkoušel, ale to znamená, že jedním logem můžu dát FI i NA? To úplně převrací logiku logování.

Ale kdyby mi to šlo, už bych to použil, našel jsem a zalogoval jednu mikrovku na stromě, ale přesto že byla kovová a šroubovací, uvnitř bylo mokro a z logbuku byla houba. Takže FI i NM by bylo na místě.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 30 duben 2017 - 22:21

  • 0

#1268 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2017 - 7:51

Vpravo nahoře se to dá přepnout na předchozí vzhled.


  • 0

#1269 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2017 - 12:16

Vpravo nahoře se to dá přepnout na předchozí vzhled.

Ale jak dlouho? FN už je jen v nové verzi. :-(
  • 2

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#1270 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2017 - 16:23

Tak teď je to ve FN (draft) pro změnu opačně - ranní logy jsou o den zpět a srovná se to zase až v druhé půlce odpoledne, kdy datum už souhlasí.

Už k tomu ty matláky z GS nepouštějte.


  • 0

#1271 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2017 - 17:03

Já dnes logoval mezi 11.-12. dnešní nálezy pomocí FN a mám to dobře


  • 0

#1272 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2017 - 17:15

Já dnes logoval mezi 11.-12. dnešní nálezy pomocí FN a mám to dobře

 

Tak teď je to ve FN (draft) pro změnu opačně - ranní logy jsou o den zpět a srovná se to zase až v druhé půlce odpoledne, kdy datum už souhlasí.

Už k tomu ty matláky z GS nepouštějte.

tak oprava: láme se to v 09:00 - na logovací stránce je to před špatně a po dobře, ale v seznamu FN je to špatně až do odpoledne...WTF


  • 0

#1273 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2017 - 17:56

No, 9 hodin posun od nás ke křečkům


  • 0

#1274 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 6:39

Taky vás začal Groundspeak žádat o ohodnocení dalších stránek kromě nové logovací? U mě na Dashboardu (před chvílí podruhé) a Friends.


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1275 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 7:39

No, 9 hodin posun od nás ke křečkům

Tohle jsem už ve FN jeden čas řešil. Musel jsem si ručně posouvat ve FN údaj o 9 hodin jinam, aby se mi to zobrazovalo správně (naštěstí používám stejně mezikrok přes tabulkový procesor, takže to nebylo tolik práce) ale potom to zase opravili. Takže nechápu, že teď to mají zase rozhašené.

 

Pak se divíte, že říkám, že ty peníze, co od nás berou nejsou adekvátní k tomu, co za to předvádí :-(


  • 0

#1276 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 20:08

Tak tohle tedy soudruzi ze Seattle nevychytali. Sice mi teď po pár dní odmítání nové logovací stránky nabízejí stále tu původní, ale když napodruhé keš najdu, tak před zalogováním musím předchozí DNF smazat. To snad nemyslí vážně !!!


  • 0

#1277 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 21:07

Hmm, zrovna se dívám na keš, na které mám zatím jen DNF, ale v logovacím formuláři (tom původním) se mi Found It teda nabízí.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1278 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 21:26

Mě to přišlo divné, tak jsem se teď schválně podíval na DNF zalogovanou keš z minulého týdne a na nové logovací stránce mi to nabízí "Nalezeno" "Nenalezeno" a "Poznámka". Jako fakt nevím, proč by GS chtěl mazat předchozí DNF logy :o


  • 0

#1279 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2017 - 22:14

Mně už to na staré stránce FI znovu nenabídlo...


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 09 květen 2017 - 22:14

  • 0

#1280 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 5:42

Na oficiálním foru je to nahlášeno jako chyba, kterou uznali, jen nepišou, za jak dlouho ji opraví.


Tak tohle tedy soudruzi ze Seattle nevychytali. Sice mi teď po pár dní odmítání nové logovací stránky nabízejí stále tu původní, ale když napodruhé keš najdu, tak před zalogováním musím předchozí DNF smazat. To snad nemyslí vážně !!!


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 10 květen 2017 - 5:42

  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama