Přejít na obsah


Fotka

Chyby na novém webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
310 odpovědí na toto téma

#241 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 23:34

Takže pár chyb, co jsem našel:

  • Jak je na hlavní stránce slider se soutěží a Stratocachingem, tak když dám číst celý článek, tak se zobrazí jen stránka s obrázkem.
  • Šablona by chtěla dopřeložit. Asi nejvíce bijící věc do očí je comments, místo komentáře a nebo u vyhledávacího pole this database.
  • Reklama přetejká přes záhlaví

Nevím, jestli tady něco z toho bylo řečeno 


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#242 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2013 - 12:10

Nevím jestli to je chyba, ale ve staré verzi stránek geocaching.cz se mi při sledování určitého tématu na fóru, v emailu po kliknutí na odkaz otevřel poslední příspěvek který jsem nečetl. Nyní se mi po kliknutí na odkaz v emailu otevře vždy jen první stránka a já musím složitě sledovat co už jsem četl a co ne. Mám jen něco špatně nastavené nebo je to vlastnost která se mi jen nelíbí? 


  • 0

#243 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2013 - 13:27

K otázce nefčního přihlášení do wiki: Za poslední dva dny jsem strávil dost času zkoumáním Speciálních stránek, zkoušením "všeho na všechno" a pro jistotu i prověřováním nastavení i u sebe. A musím říct, že podstata problému je pro mě nejasná, byť z toho, kdy problém nastal, lze na souvislost s překlopením systému usuzovat.

 

Hádal jsem, že by na vidě mohlo být odlišné zpracování velkých a malých písmen v nicku: Když totiž jsem zadával nick 4206-Toniczech (tedy korektní variantu), dostávám chybovou hlášku o nesprávném hesle ("Chyba při přihlašování

Vámi uvedené heslo nesouhlasí. Zkuste to znovu."). Stejnou hlášku ovšem dostanu i na "nesprávně", tj s malým t napsaný nick 4206-toniczech, zatímco když zadám zde "nepřípustný" holý nick bez číselného id, tj. Toniczech, chybová hláška už směřuje k němu ("Chyba při přihlašování

Neexistuje uživatel se jménem „Toniczech“. Zkontrolujte zápis."). Za situace, kdy já, Blexa i Marazd máme nicky s velkým písmenem, zatímco úspěšný dr.vota s písmenem malým, jsem tomu přikládal význam. Jestliže se ale nemůže přihlásit ani petulinka1, pak nevím, ale u té může problém dělat číslo. Ale dr.vota tam má tu tečku, tak proč by nedělala problém i ona? 
 
Pokud jde o délku hesla, není v mém případě vysloveně krátké, ale ani nějak extrémně dlouhé., v tom bych problém neviděl. Zkusilk jsem schválně ořezávat znak po znaku z konce (a pak i naopak od začátku). Výsledek se nemění, stejná chybová hláška o špatném hesle. 

 

Jinak podotýkám, že přestože mám posledních několik měsíců nějak rozhozené dlouhodobé zapamatování (s každým restartem se musím všude přihlašovat, i když jsem do té doby využíval (a nadále bych rád) dlouhodobého přihlášení, nemělo to vliv na funkčnost přihlášení do geowiki. Naopak právě "díky" téhle obtěžující "vadě", jsem měl koncem léta několikrát příležitost/nutnost se do gwowiki přihlašovat - a proto bezpečně vím, že mi přihlášení fungovalo (čehož jsou provedené editace svědectvím). A po několikatýdenní pauze, během níž došlo k "webotřesení", ale naprosto žádným změnám nastavení na mé straně, už totéž přihlášení nefunguje.


  • 0

#244 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2013 - 13:38

o problému s wiki vím, k řešení se dostanu příští týden, vyřešení oznámím.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#245 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 14:03

Nevím jestli to je chyba, ale ve staré verzi stránek geocaching.cz se mi při sledování určitého tématu na fóru, v emailu po kliknutí na odkaz otevřel poslední příspěvek který jsem nečetl. Nyní se mi po kliknutí na odkaz v emailu otevře vždy jen první stránka a já musím složitě sledovat co už jsem četl a co ne. Mám jen něco špatně nastavené nebo je to vlastnost která se mi jen nelíbí?

Mně do mailu chodí odkaz na konkretní post a na jeho autora, takže kliknutím na odkaz se dostanu na ten konkrétní post, ne na začátek vlakna....např. : Toto téma lze nalézt zde: http://www.geocachin...view=getnewpost

Ty to máš jinak?


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#246 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 20:25

Nevím jestli to je chyba, ale ve staré verzi stránek geocaching.cz se mi při sledování určitého tématu na fóru, v emailu po kliknutí na odkaz otevřel poslední příspěvek který jsem nečetl. Nyní se mi po kliknutí na odkaz v emailu otevře vždy jen první stránka a já musím složitě sledovat co už jsem četl a co ne. Mám jen něco špatně nastavené nebo je to vlastnost která se mi jen nelíbí?

 

Mně do mailu chodí odkaz na konkretní post a na jeho autora, takže kliknutím na odkaz se dostanu na ten konkrétní post, ne na začátek vlakna....např. : Toto téma lze nalézt zde: http://www.geocachin...view=getnewpost

Ty to máš jinak?

jak už jsem psal, mě odkaz v emailu otevře vždy první stránku sledovaného tématu 


  • 0

#247 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2013 - 19:57

Při vkládání obrázků (statusbarů) do podpisu vypisuje následující chybu:

 

 

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/www.geocaching.cz/www/admin/applications/core/extensions/usercpForms.php on line 2313

  • 0

#248 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 8:03

Opravdu jsou ta stará témata označená jako důležitá v sekci Oznámení důležitá a je třeba je mít připíchunuté?


  • 0

#249 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 13:01

o problému s wiki vím, k řešení se dostanu příští týden, vyřešení oznámím.

no, tak nevím, co se opravovalo, ale už to nechodí ani mně

Chyba při přihlašování
Vámi uvedené heslo nesouhlasí. Zkuste to znovu.[/size]


  • 0

#250 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 13:27

no, tak nevím, co se opravovalo, ale už to nechodí ani mně

Chyba při přihlašování
Vámi uvedené heslo nesouhlasí. Zkuste to znovu.[/size]

A já už oznámil, že se opravovalo?


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#251 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 13:31

Á tak na Wiki je záložka hned nahoře. Mně to zase přijde, že se znepřehlednil seznam aktivních témat jako takový. Z optického hlediska je lehce mimo vnímanou oblast


  • 0

#252 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 13:47

A já už oznámil, že se opravovalo?

Tak ona se chyba rozšiřuje sama od sebe? Fascinující.


  • 0

#253 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 13:51

Tak ona se chyba rozšiřuje sama od sebe? Fascinující.

prdlajs rozšiřuje. Jenom si přišel o cookie, která si pamatovala přihlášení ještě z původního serveru


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#254 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 14:00

prdlajs rozšiřuje. Jenom si přišel o cookie, která si pamatovala přihlášení ještě z původního serveru

Aha, to je možné, že mu chybí cookie - sedím totiž u jiného PC


  • 0

#255 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 14:32

Hlásím chybku v diskusi o prasocachingu - všichni jako Anonymous s úchvatným množstvím příspěvků :)http://www.geocachin...o-prasocaching/

 


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#256 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 14:35

Hlásím chybku v diskusi o prasocachingu - všichni jako Anonymous s úchvatným množstvím příspěvků :)http://www.geocachin...o-prasocaching/

 

to není chyba, ale vzniklo to po převodu z předpředchozí do předchozí verze fóra - podívej se na datumy!


  • 0

#257 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 14:37

Presne tak, tam neni co resit. Je to 7 let stary a takhle to tema vypadalo uz pred prevodem na soucasnej system.

 

dr.vota: necituj prispevek, kterej je tesne nad tvym. Viz pravidla - bod 5. Zacnu si to pomalu hlidat vsude.


  • 0

#258 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 14:39

to není chyba, ale vzniklo to po převodu z předpředchozí do předchozí verze fóra - podívej se na datumy!

přesněji předpředpředchozí do předpředchozí. ("původní web" -> (tady se nepřevedlo, btw já to nebyl) -> "community server" (nebo tak nějak, asi jen 1/2 roku) -> "php-fusion" -> "ip.board"


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#259 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 15:17

...

 

dr.vota: necituj prispevek, kterej je tesne nad tvym. Viz pravidla - bod 5. Zacnu si to pomalu hlidat vsude.

To je mi nějaká novinka. Ale nedává to moc smysl, protože než tu odpověď dopíšu, tak tam mezitím může přibýt dalších sedm příspěvků a už vůbec nebude jasné, na co odpovídám. Nechtělo by tenhle bod pravidel zrevidovat (odstranit)?

 

P.S. asi budu vypadat hloupě, ale já ta pravidla nemůžu najít! Kde jsou?


  • 4

#260 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 15:35

také jsem je dlouho hledal - http://www.geocachin...tion=boardrules


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama