Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5361 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 10:22

Telefon patří do náprsní kapsy, nejlépe uzavíratelné na knoflík.


  • 0

#5362 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 10:27

No a právě tam se větší smartfoun nevejde, čouhá.


  • 0

#5363 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 10:39

Ono zalezi hodne na velikosti kapes. Ono hned poznas, kdyz hrozi nebezpeci ze se s nim muze neco stat. a proste ho prendas treba do bundy. :)


  • 3

#5364 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 10:44

Telefon patří do náprsní kapsy, nejlépe uzavíratelné na knoflík.

 

Takhle jsem svůj první smartfone utopil v jímce...Vypadl mi z náprsní kapsy při práci do vody. Od té doby pro mě je to nejhorší umístění... Protože z náprsní kapsy stále padá.

A zapínat ho? Vám se vejde do zapínací kapsy? Mě ne...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 27 září 2019 - 10:45

  • 0

#5365 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 10:47

Telefon patří do náprsní kapsy, nejlépe uzavíratelné na knoflík.

 

Naprsni kapsa je paradni, jeste dnes se smeju, kdyz si vzpomenu na tu prihodu. Svagr sel na zachod i se svym nejmilejsim nakousnutym telefonem. Kdyz se vratil nemohl ho najit. Pry at si prestanu delat srandu a vratim mu ho. S vaznou tvari jsem rekl, ze ho nemam. Tak rychle jsem ho nikdy nevidel bezet. A telefon si hovel na dne misy. Uz to nerozdejchal. 

A neco podobneho se povedlo i kolegovi v praci.

 

TAKZE NAPRSNI KAPSA URCITE NEEEEE !!!!


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 27 září 2019 - 10:48

  • 0

#5366 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 11:07

Já byl přesně z těch, kteří nosí vše po kapsách. Zásadně peněženka, mobil, klíče a minimálně dvě propisky. Občas i něco dalšího co zrovna bylo třeba. Negativním efektem především propisek a klíčů bylo dřívější či pozdější proděravění kapes a jejich horší použitelnost. Poslední dobou se tedy učím mít klíče v batohu, propisky buď také nebo v pevných kapsách bundy (mám-li) nebo je mít o kapsu zaháklé, ale to se zase ztrácejí. Teď jsem si navíc koupil nové kalhoty, které ty kapsy nějak nemají tak velké a dávám tak někdy do batohu i peněženku. Pokud jsou kapsy pevné (bundy, některé druhy kalhot, tak do nich teda většinou cpu vše). Jediné, co zůstává kapsám stoprocentně věrné, je telefon. Ten prostě musím mít při ruce.
  • 0

#5367 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 11:22

Viděl jsem jak dopadl člověk, co nosil v kapse propisku. Červenou. Posílali ho do špitálu, kalhoty pral vodou, lihem, benzínem, marně.

Propisku ale nosím taky, jako přívěšek na klíčích, mockrát se hodila, zatím nevytekla a když, tak modrou krev opravdu nemám.


  • 0

#5368 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 11:29

Asi s ním v kapse nepracuješ. :-)

Stačí se opřít (třeba při rozměřování něčeho většího), něco těžšího zvednout, někde se snažit protáhnout (mezi kameny)...

Ono i dřepnutí se smartfonem v přední kapse kalhot je komplikace, ale to zas spíš kvůli tělu člověčímu než telefonnímu.

 

Nikde netvrdím, že je vhodné mít telefon v přední kapse vždy. Bral jsem to tak, že jej tam nenosívám, když mi vyloženě překáží při nějaké práci. Rozměřování, zvedání, prolézání mezi kameny apod. jsou přesně ty činnosti, kdy si jej na chvíli vyndám a přemístím třeba do tašky nebo batohu. S dřepnutím třeba problém nemám, protože když člověk nenosí v kapse pádlo, jde to bez problémů. Samozřejmě, i tady jsou výjimky, ne že ne.


  • 0

#5369 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 13:15

Zlatá ledvinka. Možná je nemoderní a do divadla se nehodí, ale jinak je vysoce praktická. Mám všechno pohromadě na jasném místě, nic nepřekáží, nic nevypadne, nic nezapomenu.


  • 1

#5370 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 13:28

Zlatá ledvinka. Možná je nemoderní a do divadla se nehodí, ale jinak je vysoce praktická. Mám všechno pohromadě na jasném místě, nic nepřekáží, nic nevypadne, nic nezapomenu.

 

Toje velký omyl  :)  https://prozeny.bles...te-byla-in.html


  • 0

#5371 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 14:19

Ono zalezi hodne na velikosti kapes. Ono hned poznas, kdyz hrozi nebezpeci ze se s nim muze neco stat. a proste ho prendas treba do bundy. :)

 

Přesně tak, telefon a vše další cenné přemísťuji a kontroluji pokaždé, když jedu do Prahy :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5372 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 14:28

Batoh nosím, ale ne vždy. Přiznám se však bez mučení, že jsem si celkem zvykl na tašku přes rameno., v níž nosívám od jara do podzimu peněženku, powerbanku, klíče, papírové kapesníky a pak pár drobností. Jedná se pro mne o takovou náhradu batohu, když jdu někam na půl dne na keše či tak podobně. S přehledem se mi tam vejde lahev s vodou, svačina nebo i foťák (zrcadlovka). Nicméně, telefon nosívám zásadně v pravé kapse u kalhot/kraťasů. A když na to přijde, vyrazím ven klidně jen s telefonem a klíči (můj hlavní svazek čítá pouze tři klíče). Peněženku nepotřebuji, stačí si vytáhnout kartu.

Mimochodem, cigarety a zapalovač vážně neřeším. V kouření nevidím žádný smysl a je to navíc jen prachsprosté vyhazování peněz za něco hnusného.

 

 

Souhlasím, rozumné malé smartphony prostě neexistují.

https://www.youtube....h?v=KUbNBs5neck


  • 0

#5373 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 17:46

Ten vypada dobre, az na tu cenu. 500$ neni uplne idealni.
  • 0

#5374 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 18:25

Zlatá ledvinka. Možná je nemoderní a do divadla se nehodí, ale jinak je vysoce praktická. Mám všechno pohromadě na jasném místě, nic nepřekáží, nic nevypadne, nic nezapomenu.

Na keše ji taky nosím. Vše pěkně při ruce...


  • 0

#5375 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 21:07

Mívala jsem tak šikovnou ledvinku - před cca dvaceti lety, jenže jak manželovi odešla jeho, tak jsem mu přenechala svou. Od té doby jsem už tak šikovně řešenou neviděla, přestože jak se znovu objeví!y, měla jsem snahu si ji pořídit znovu.
Minibatohy jsem nám kdysi pořídila stejné, manželův pro změnu znárodnila dcera a pokukovala i po mém. Sice batohů máme několik,jenže tyhle jsou jsou natolik jiné...přijde mi, že když vytáhnu cokoliv starého, je to mnohem lépe zpracované a z kvalitnějšího materiálu, přestože to tehdy byly hodně levné věci. Mám rada nové a moderní věci, ale nezbavuji se ani starých, které jsou kolikrát o nějaký fous i lepší.
  • 0

#5376 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2019 - 22:51

modry adept & Peggy: Tohle jsem neznal!

 

 

Stává se vám také, že si náhodně otevřete nějakou kešku v zahraničí v místech, která máte v plánu, nebo byste chtěli navštívit a mezi posledními logy narazíte na Čechy?


  • 0

#5377 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2019 - 5:11

Ano stává si mi to docela často.......
  • 0

#5378 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2019 - 8:28

Ten vypada dobre, az na tu cenu. 500$ neni uplne idealni.


Mě se zobrazila cena dohromady s držákem na kolo $288. I tak si ho nekoupím, protože to má ještě menší displej než Oregon. Jako ideál vidím 5" s co nejnižší hmotností a nejnovějším Androidem. Snad se něco takového objeví než mi přestane fungovat stávající Xperia XZ2 Compact, která je hrozně těžká.
  • 0
Vložený obrázek

#5379 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2019 - 9:28

Ajo, nevim proc mi to vcera ukazalo novy za 488$. Skoda, za 259$ bych ho bral, ale do firmy ho nekoupi. Tak treba az se neco pohne :)
  • 0

#5380 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2019 - 18:18

modry adept & Peggy: Tohle jsem neznal!

 

 

Stává se vám také, že si náhodně otevřete nějakou kešku v zahraničí v místech, která máte v plánu, nebo byste chtěli navštívit a mezi posledními logy narazíte na Čechy?

Jo, tak jsme velmoc :)

 

A pak ještě, že jsem na druhém konci republiky a první, koho vidím v logbooku, je Pražák.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama