Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5481 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 9:05

Rodinohodiny - čas s kluky a manželkou (počítá se i na výletech za keškami? :-) )

A teď si ještě říkám, jak nazvat dobu, kterou strávím prací doma při rekonstrukci baráku nebo na zahradě. Taky rodinohodinami? :-).

 

Co si kam přesně kdo zařadí, je asi už otázkou jeho náhledu a priorit. Spojit příjemné s rodinnou akcí, pokud to rodinu taky baví, přece není na závadu rodinnému životu. A totéž rekonstrukce - děláš to pro sebe, nebo pro rodinu? Žena když vaří nedělní oběd pro všechny - dělá to pro sebe, nebo pro rodinu?

 

 

Ale i když kvůli klukům a rodině nestíhám 3/4 věcí, co jsem stíhal předtím, roční počet odlovených keší se nám snížil zhruba na třetinu, stejně bych neměnil.

(...)
Tedy nevím, ale z mého pohledu jsem jako čtyřicátník celkem uhnaný... Říkám si, jak krásně mi bylo, když mi bylo třicet.

 

 

To jo, ale chlapa nedělají jen svaly a volnej čas. Rozum v hlavě a dozrání charakteru taky něco stojí, spoustu energie mimo jiného.

 

 Krásně se čte ta věta před závorkou s třema tečkama. Držím palce.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 09 říjen 2019 - 9:06

  • 0

#5482 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 11:32

Tak když to takhle vytáhneš, ty dvě věty před (...) a za, tak to vypadá trochu zmateně, ale ta věta před platí i po té větě za :-).

Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 09 říjen 2019 - 11:32

  • 0

#5483 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 11:34

Jasný! Vytáhla jsem ty dvě věty, protože jsem na ně chtěla reagovat, ale nepřijdou mi zmatené nebo protiřečící si, naopak.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 09 říjen 2019 - 11:34

  • 0

#5484 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 12:47

Ja behavam maraton raz rocne zatial, niekolko polmaratónov a v ramci tréningu ale aj pretekovo kopu 10km pretekov. Rocne do teraz asi 2000km a stale to zvysujem. Zatial a si aj navzdy ale len amatersky, hoci cas na maraton uz zacina byt slusny, 3:32, polka pod 1:39, desiatka pod 44. Pomaly sa zlepsovat a bavit sa, to je moj ciel


Máš můj obdiv, já si takové cíle ani nedal.
Ono už běžet půlku ty (moje) dvě hodiny je docela dlouhá doba a času mění nekonečně mnoho.
Ale to jsme tu OT. :-)
  • 0

#5485 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 13:13

Tady nastesti neni OT nic :)
  • 2

#5486 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 13:21

dejwy, jestli je ta Ondrova 91 rok narození, tak se tu mezi zralé a opotřebované připletlo jedno mládě plné sil a času, to nemá cenu srovnávat. :-))


  • 2

#5487 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 13:29

DvaPlusJedno: Ano, používám i takové hračky, jen mi stále přijde obvyklý papírový diář praktičtější nebo rychlejší. I když....vše má své výhody a nevýhody. Elektronické hračky bez zálohování nebo bez dobití mohou být stejný problém jako politý nebo ztracený diář. ;-)

Jinak v.tomhle vlákně se opravdu může psát o čemkoliv, pokud se tak děje slušně, nenapadají se ostatní diskutující. Bylo tu poměrně mrtvo, jsem ráda, že jsme se po prázdninách trochu pobavili a zamysleli.
  • 0

#5488 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 13:38

Vážení, každý věk má něco....jen je třeba brát stárnutí s humorem a nebýt morous. Někdo je "starý" už od puberty a jiný "mladý" v osmdesáti.
Osobně mám cíl být "americká babička", prostě dokud to půjde, být mezi lidmi různého věku, zajímat se o současné dění a techniku, být pozitivně naladěná třeba díky blbostem, podle možností se hýbat.Jojo, nehodlám být semetrika, co nadává šmahem na všechny mladší,cpe se v cukrárně a následně otravuje doktory s kdejakým píchnutím, protože nemá žádné zájmy a nudí se.;-)
  • 0

#5489 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 17:12

O to se snažím už rok, ale buď jsem byla nemocná (5 měsíců), nebo se to křížilo s termínem jiného očkování, a přitom paralelně mě doktorka pořád odkládala, že to sestřička dohledá, kdy jsem proti tetanu naposled byla, ale sestřička měla plno práce a nestíhala dohledat, pak odešla sestřička na mateřskou a je tam nová, paní doktorka tvrdí, že je to v pohodě, že protilátky v dospělým věku přetrvávají...

Někdy mi přijde, že snad vůbec nemá zájem mi ten tetanus naočkovat.

Ty to nemáš napsané na nálepce na kartičce zdravotní pojišťovny ? To je asi někde něco špatně.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 09 říjen 2019 - 17:39

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#5490 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 17:34

Když se tu probírají ta čísla, tak jen pro jistotu, 1411 není můj ročník narození, aby vás to nepletlo... i když... no, fakt ne. O něco málo mladší jsem :)


  • 1

#5491 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 17:43

Ty to nemáš napsané na nálepce na kartičce zdravotní pojišťovny ? To je asi někde něco špatně.

 

Nemám a ani nikdo jiný v mém okolí.

Proč by to mělo být špatně? Povinnost nálepky zákon doktorům ani pojišťovnám neukládá. Moje blbost, že jsem si to nenapsala aspoň já sama do očkovacího průkazu, když už jsem ho neměla s sebou.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 09 říjen 2019 - 17:44

  • 0

#5492 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 17:44

Když se tu probírají ta čísla, tak jen pro jistotu, 1411 není můj ročník narození, aby vás to nepletlo... i když... no, fakt ne. O něco málo mladší jsem :)

 

Tak - počet zbylých vlasů po DNF?


  • 1

#5493 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 17:49

Rok 1411 nebyl nezajímavý:

- po smrti moravského markraběte Jošta se Morava vrátila pod přímou vládu českého krále
- ve Francii epidemie černého kašle
- Aragonské království a Portugalsko uzavírají mír
- Řád německých rytířů a Polsko-litevská unie uzavřely tzv. Toruňský mír
v Českém království vládnul Václav IV.

(zdroj: Wikipedia)
  • 1

#5494 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 18:10

Rok 1411 nebyl nezajímavý:

- po smrti moravského markraběte Jošta se Morava vrátila pod přímou vládu českého krále
- ve Francii epidemie černého kašle
- Aragonské království a Portugalsko uzavírají mír
- Řád německých rytířů a Polsko-litevská unie uzavřely tzv. Toruňský mír
v Českém království vládnul Václav IV.

(zdroj: Wikipedia)

No vida, kdybych byla Věc Makropulos, určitě bych si tenhle ročník zvolila! Ba ne, je to datum, pro nás významné :)


  • 0

#5495 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 22:04

Když se tu probírají ta čísla, tak jen pro jistotu, 1411 není můj ročník narození, aby vás to nepletlo... i když... no, fakt ne. O něco málo mladší jsem :)

 

Ale mohlo by to být datum, 14.11. :)


  • 0

#5496 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 5:29

Datum to asi bude, seznámení ? Svadba? 


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5497 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 5:39

Jak uz tak byva, po narozeni ditete se zeny vic nez na datum svatby upnou na narozeni ditete.
Muj tip narozeni potomka :)
  • 0

#5498 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 5:45

A kdyz mas vic potomku, neni to nefer? :)
Ja sazim spis na osobni datum. I kdyz, taky mam nick podle potomku :), takze to vlastne plati....
  • 0

#5499 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 5:47

Opravuji... neprecetla jsem starsi prispevek... tipuju svatby...
  • 0

#5500 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 9:04

A kdyz mas vic potomku, neni to nefer? :)
Ja sazim spis na osobni datum. I kdyz, taky mam nick podle potomku :), takze to vlastne plati....

 

vetsina lidi se nadchne pri prvnim a zacne to si vsude davat jeho datum, jeho fotky na svuj profil atd. S druhym a dalsim to zas tak horky neni. Vetsina rodicu se trochu probere ze sna a navic uz je vetsinou stejne spousta nicku vytvorenych. :)

Zustavam u sveho tipu :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama