Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5501 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 9:46

vetsina lidi se nadchne pri prvnim a zacne to si vsude davat jeho datum, jeho fotky na svuj profil atd. S druhym a dalsim to zas tak horky neni. Vetsina rodicu se trochu probere ze sna a navic uz je vetsinou stejne spousta nicku vytvorenych. :)

Zustavam u sveho tipu :D

Když vaše první dítě sní něco hlíny, trávu nebo třeba žížalu, vezmete ho k doktorovi.
Když vaše druhé dítě sní něco hlíny, trávu nebo třeba žížalu, plivnete na ubrousek a umyjete mu pusu a ruce. 
Když vaše třetí dítě sní něco hlíny, trávu nebo třeba žížalu, přemítáte, jestli bude ještě nutné dělat mu oběd.


  • 9

#5502 milan.k

milan.k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 12:50

Když vaše první dítě sní něco hlíny, trávu nebo třeba žížalu, vezmete ho k doktorovi.
Když vaše druhé dítě sní něco hlíny, trávu nebo třeba žížalu, plivnete na ubrousek a umyjete mu pusu a ruce. 
Když vaše třetí dítě sní něco hlíny, trávu nebo třeba žížalu, přemítáte, jestli bude ještě nutné dělat mu oběd.

Omlouvám se za mínus, překliknul jsem se.

Jako otec tří dětí musím říct, že to je nejen vtipné, ale i pravdivé :-)


  • 3

#5503 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 12:54

Omlouvám se za mínus, překliknul jsem se.

Jako otec tří dětí musím říct, že to je nejen vtipné, ale i pravdivé :-)

Já vím :-)
Je toho podstatně víc :-)

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie.Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozené.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.


  • 11

#5504 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 13:35

Skvělý. Akorát já mám potomky jen dva a výchovu svého otce, tak jsem to brala většinou až od bodů bé. :-))

Zejména téma "Odchody z domova" mě zaskočilo naprostou přesností, to museli psát podle nás!

A Aktivity byly: První dítě - koupíte mu koně, až pak zjistíte, že ono se koní bojí. Druhé dítě - berete ho na koňské akce, kde se vy staráte o koně a vaše starší dítě o to mladší. Ehm.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 10 říjen 2019 - 13:35

  • 0

#5505 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 14:55

Já mám v nicku taky číslo. 454. Má také svou historii.
Mám v práci plombovací kleště s číslem 454.
Moje přítelkyně (družka? bytná? - kdyby to četla tak už asi bývalá) léta bydlela v domě s č.p. 454
Náhodou po zařazení naší obce do PID k nám začal jezdit bus 454
A aby těch náhod nebylo málo, přítelkyně (ard. vuz. výše) se narodila ve stejný den jako můj otec. Samozřejmě o 23 let později
  • 0

#5506 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 15:27

A aby těch náhod nebylo málo, přítelkyně (ard. vuz. výše) se narodila ve stejný den jako můj otec. Samozřejmě o 23 let později

Čtyřicátého pátého čtvrtý?


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 10 říjen 2019 - 15:27

  • 0

#5507 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 15:28

A ten pravy duvod cisla 454?
Mirku je hodne, to chapu.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 10 říjen 2019 - 15:29

  • 0

#5508 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 17:06

vetsina lidi se nadchne pri prvnim a zacne to si vsude davat jeho datum, jeho fotky na svuj profil atd. S druhym a dalsim to zas tak horky neni. Vetsina rodicu se trochu probere ze sna a navic uz je vetsinou stejne spousta nicku vytvorenych. :)

Zustavam u sveho tipu :D

 

Naštěstí jsem si děti pořídila dřív než internet :) (první dokonce dřív než první mobil :))...

No, je fakt, že samostatné album s "postupovými" fotkami (1. měs, 2. měs., atd...) má jen první dítko :)... U třetího trochu pochybuju, že má nějakou miminkovskou fotku v nedigitální podobě... Trochu mám strach, že o ty digifotky přijdu, takže dotaz, jak archivujete/zálohujete fotky?


  • 0

#5509 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 17:25

Ukládám na více míst a jedním z nich je třeba WD My Cloud

https://diskova-pole...l0030hwt-eesn/#

Domácí cloud má tu výhodu, že třeba v telefonu nemusím ukládat fotky. Mám nastavenou automatickou synhronizaci a jakmile se připojím kdekoliv k wifi automaticky se mi fotky právě na my cloud zálohují. Dále mám třeba Synology DiskStation. Samozřejmostí je, že se na tyto disky můžeš připojit odkudkoliv.

https://www.czc.cz/s.../225083/produkt

 


  • 0

#5510 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 17:28

Kdo jste hádal svatbu, neprohloupil :) má to své výhody :) den už si moje lepší polovička pamatuje. Rok ani náhodou :)


  • 0

#5511 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 18:05

Hm, asi jsem chlap - datum svatby jsem přestala vnímat jako první ( Nejsem alespoň v něčem ideální manželka?  Nevyčítám, že zapomněl, protože jsem zapomněla první.... ), i když ho máme na prstýncích a je lehko zapamatovatelné, přestože jsme ho nijak extra nevybírali, byla náhoda, že byl 6.6. prostě  oddávací den. Rok bych radši ani neuváděla, samozřejmě minulé tisíciletí.:-)


  • 0

#5512 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 18:09

Odlov v Egyptě bych si hodně rozmyslela - před pár lety jsme tam keš vzdali, měli jsme ji něco kolem třiceti km a vzhledem k bezpečnostní situaci jsme nechtěli riskovat.

Radši země bez nálezu, ale pohodový návrat domů.....tam bych nechtěla strávit v "chládku" ani hodinu. 


  • 0

#5513 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 18:56

Čtyřicátého pátého čtvrtý?


Ne, to stejné datum narození je jen další z náhod a psal jsem to jen proto, že už to číslo 454 se náhodou takto vyskytlo.
A Nick se 454 vznikl proto, že jsem si chtěl zachovat rodné jméno v něm a nevymýšlet třeba Franta Flinta a ta 454 bylo číslo mých kleští
  • 0

#5514 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 19:00

Takze jsi clenem modre armady??


  • 0

#5515 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 19:25

Když už jsme u těch náhod. Můj táta a děda slavili společně narozeniny 17.3. a svátek 17.4. Ten svátek není tak těžký, ale narozeniny už náhoda jsou. 

A podle toho jsem vlastně byl pojmenován i já. Akorát slavím svátek na tátovi narozeniny. 

 

Datum svatby si pamatuji, protože je snadné - 1.4. Hodně lidí si myslelo, že je to jen apríl :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5516 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 19:37

Takze jsi clenem modre armady??

No nevím proč bych nemohl mít kleště coby třeba elektrikář, ale jo, jsem návěstní technik
  • 0

#5517 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 19:47

Ona k té dedukci svádí mašinka v avataru, možná jako elektrikář bys tam měl třeba blesk ;-).
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5518 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 19:51

Ka myslel, ze jsou to kleste na listky. Jedny mam a maji cislo :)
  • 0

#5519 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 20:13

Ne, to stejné datum narození je jen další z náhod a psal jsem to jen proto, že už to číslo 454 se náhodou takto vyskytlo.
A Nick se 454 vznikl proto, že jsem si chtěl zachovat rodné jméno v něm a nevymýšlet třeba Franta Flinta a ta 454 bylo číslo mých kleští

 

On to měl být vtip. Jaksi chápu, že největší počet dní v měsíci je 31. (I když je fakt, že u jednoho úmrtí se mi kdysi taky povedlo napsat 23. 17.)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 10 říjen 2019 - 20:15

  • 0

#5520 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 20:52

No buď ráda že je 21.století a už nemusíš tesat V pondělí, den před svatým Vincencem, dvě léta po svatořečení Bohunky z Nemanic... Ale zase by sis za počet písmen do kamene tesaných, zlatem potažených víc zlatek vydělala. Ale hůř by se chyby opravovaly
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama