Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6021 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 16:52

Info pro natěšené ownery: v Kauflandu jsem viděl docela dobře vypadající lock'n'lock krabičky za přijatelné ceny :) .


  • 0

#6022 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 17:56

Info pro natěšené ownery: v Kauflandu jsem viděl docela dobře vypadající lock'n'lock krabičky za přijatelné ceny :) .

Definuj přijatelnou cenu  :D  Skvělé krabky mívali v Tescu, bohužel je už přestali dělat, přešli na nějaké jiné a ceny se 2x - 3x zvedly, takže smolík. Nicméně já mám vyhlídnutý jeden obchod v Sapě, tak až ji otevřou... Ale Kaufland mám v docházkové vzdálenosti.

Ještě docela šikovné na krabičky je Pepco (já ho teda mám rád nejen na krabičky). Výběr malý, ale to, co mají, je fajn.


Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 07 duben 2020 - 17:56

  • 0

#6023 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 18:32

Pamatuju si akorát 1,2l za 45 Kč, ostatní ceny mi přišly přiměřeně odstupňované. A vypadá to na jednorázovou dodávku do vyprodání.


  • 0

#6024 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 18:39

Ja bych radsi drozdi :)

UFF.

Tak si tak klidně sedím u počítače nikam asi měsic nechodím (což mne se.e), seju semínka okurek, rajčat, paprik, jahod (ty potvory maji 100% klíčivost a tak misto 2 jahod mám 70 jahod) a ředkviček (což mne nese.e), ale mám už 3/4 roku dlouhou průpravu na nemocenské po bouračce na D1 a tak depka na mně nemůže a najednou e-mail z HQ. Tak jsem si ho přečetl, UFF, hned jsem se orosil neb jsem trochu plachý. Oni mne vybrali ! A přitom jsem o nic nežádal a nic jsem nechtěl a nikam jsem se nehlásil. A mám po šprdlíkách, ted mám čas do konce srpna a musím makat. To mne neměli dělat, ale když mne už hodily do vody, tak musím plavat. Ach jo.


A tak... muzes to odmitnout, ne?
  • 0

#6025 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 19:11

Já si pamatuji, jak nám říkali, že kolem poledne je slunění nejhorší.
A tady ty časy právě vychází jen kolem poledne.

Opalování a vitamin D - Návod pro blondýny

Postavte si tužku (třeba na obočí) svisle na vodorovnou plochu. Bude vrhat stín. Pokud ten stín bude odpoledne delší než ta tužka, tak to zabalte a jděte domů nebo do vody. Nebo dopoledne chvilku počkejte.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 07 duben 2020 - 19:12

  • 3
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#6026 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 19:11

Ne. To se neodmítá, může se nechat propadnout, ale to bych byl sám proti sobě když už tuto variantu geocachingu beru jako oblíbenou. Jen to je takové překvápko bez přípravy. Asi by měli předem varovat co chystají na HQ.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 07 duben 2020 - 19:15

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6027 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 19:39

Gratuluji, co jsi dostal za dárek? Labky nebo event? Nebo že by začala další série virtuálek?
  • 0

#6028 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 19:40

Labky.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6029 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 19:45

Doufám, že je nedáš do Prahy, ta je přelabkovaná. Měla bych případně tip na jedno malé městečko na jihu, na které si nikdo zatím nevzpomněl, ale labky by mu slušely. ;-)
  • 0

#6030 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 20:30

Hmm to tě zklamu, já mám zas tip na jedno městečko na pomezí Moravy a Čech kde je zatím v širokém okolí klid od labek.


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6031 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 23:35

UFF.

Tak si tak klidně sedím u počítače nikam asi měsic nechodím (což mne se.e), seju semínka okurek, rajčat, paprik, jahod (ty potvory maji 100% klíčivost a tak misto 2 jahod mám 70 jahod) a ředkviček (což mne nese.e), ale mám už 3/4 roku dlouhou průpravu na nemocenské po bouračce na D1 a tak depka na mně nemůže a najednou e-mail z HQ. Tak jsem si ho přečetl, UFF, hned jsem se orosil neb jsem trochu plachý. Oni mne vybrali ! A přitom jsem o nic nežádal a nic jsem nechtěl a nikam jsem se nehlásil. A mám po šprdlíkách, ted mám čas do konce srpna a musím makat. To mne neměli dělat, ale když mne už hodily do vody, tak musím plavat. Ach jo.


V dnesnim emailu od gc bylo publikovani Labek prodlouzeno do konce roku.
  • 0

#6032 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 23:42

No, nejsem si jistej jestli je to stastny reseni. Dneska pri vyletu do mokradu uz rousku skoro nikdo nemel. I skupina koupajicich lidi se nasla. Po silnici mracna cyklistu nemajice rousku vubec. Ani na krku a to projizdi vesnici. I lide na konich rousky nemeli. :(


Přesně. Je to hodne nešťastné, zvlášť před Velikonocema. Na Velikonoce se mělo naopak pritvrdit a udělat zákaz vycházení. Jestli teď bude ty 4 dny pěkně, tak budou všude mraky lidi bez rousek. A to nam hezky porostou čísla.
  • 2

#6033 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 0:19

Definuj přijatelnou cenu  :D  Skvělé krabky mívali v Tescu, bohužel je už přestali dělat, přešli na nějaké jiné a ceny se 2x - 3x zvedly, takže smolík. Nicméně já mám vyhlídnutý jeden obchod v Sapě, tak až ji otevřou... Ale Kaufland mám v docházkové vzdálenosti.
Ještě docela šikovné na krabičky je Pepco (já ho teda mám rád nejen na krabičky). Výběr malý, ale to, co mají, je fajn.


Díky tvému upozornění jsem si onehdy tři balení těch šikovných Tesco krabiček koupil a budu z toho zřejmě žít ještě dlouho. :) V Pepcu jsem si však použitelných nevšiml. Je ovšem pravdou, že jej navštěvuji jen výjimečně, takže jsem je jen mohl přehlédnout.
 

Pamatuju si akorát 1,2l za 45 Kč, ostatní ceny mi přišly přiměřeně odstupňované. A vypadá to na jednorázovou dodávku do vyprodání.


Asi zajdu na obhlídku u nás ve městě (samozřejmě mimo pro mě zapovězený čas). Ne, že bych byl v krabkové nouzi ale zásoba je zásoba... :ph34r:


  • 0

#6034 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 4:42

Takze ja pujdu v lesoparku zadychanem funicimi bezci sporadane v rousce. Ja je budu chranit kaslem do rousky, oni budou kychat a prskat na vsechny strany. Nevidim v tom logiku. Mestska priroda neni les; byva tam vic lidi, nez v ulicich mesta. A navic to dopadne presne jak pisete - kazdy druhy se bude sobecky vymlouvat, ze sportuje, jen aby rousku mit nemusel.

Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 08 duben 2020 - 4:48

  • 0

#6035 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 7:08

V dnesnim emailu od gc bylo publikovani Labek prodlouzeno do konce roku.

 

Pozor, pleteš si virtuálky. Virtuálky do konce roku, LABky do konce srpna:

 

 Adventure Labs: The deadline for creators to make their Adventure Labs go public has been extended to August 31, 2020. 
Virtual Rewards 2.0: The deadline for all unpublished Virtual Rewards 2.0 Caches to be submitted for publication has been extended to December 31, 2020. 

 

 


  • 0

#6036 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 7:45

4 mesice, to se stihnout da :D


  • 0

#6037 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 8:45

 

Pozor, pleteš si virtuálky. Virtuálky do konce roku, LABky do konce srpna:

 

 

 

 

Pravda, omlouvám se. Už jsem asi spal. :)

Ale předpokládám, že ještě bude prodlouženo.


  • 0

#6038 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 11:21

Info pro natěšené ownery: v Kauflandu jsem viděl docela dobře vypadající lock'n'lock krabičky za přijatelné ceny :) .

K čemu jsou krabičky, když jsou stopnuté publikace...


  • 0

#6039 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 11:27

Zatím si v nich můžeš do práce nosit obědy, já to tak dělám :) .


  • 2

#6040 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 12:49

No, nejsem si jistej jestli je to stastny reseni. Dneska pri vyletu do mokradu uz rousku skoro nikdo nemel. I skupina koupajicich lidi se nasla. Po silnici mracna cyklistu nemajice rousku vubec. Ani na krku a to projizdi vesnici. I lide na konich rousky nemeli. :(


A ja to pochopila tak, ze kdyz sportujes v prirode, kde v tom okruhu 2? m nikdo neni, nemusis ji mit. Jinak kdyz nekoho potkavas, tak bys ji mit mel, stejne tak se nema skupinkovat? A je smutne pokud to lide nedodrzuji, coz podle tveho popisu vypada :(.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama