Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6061 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 19:06

Poslal jsem mu SZ, je pravděpodobné, že bude evidovaná v památkovém katalogu. To ovšem nemusí nic znamenat, vím, jaké jsou tam popisy.


  • 0

#6062 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 21:15

Jacka a mpik: Poslal jsem vám obou SZ s infomrací, o jakou přesně sochu se jedná. Díky za váš zájem! :)

 

EDIT: Záhada písmen vyřešena.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 26 duben 2020 - 22:19

  • 0

#6063 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 22:27

A písmena jsou heslo od pokladů? Je dobrý zvyk ve veřejných debatách na veřejné otázky dát veřejnou odpověď. Tak z toho mám nevyřešenou mystery a budu mít neklidné spaní
  • 0

#6064 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 22:40

A písmena jsou heslo od pokladů? Je dobrý zvyk ve veřejných debatách na veřejné otázky dát veřejnou odpověď. Tak z toho mám nevyřešenou mystery a budu mít neklidné spaní

Jsou to iniciály toho, kdo sochu postavil. Stačí?


  • 0

#6065 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2020 - 6:27

Díky. Můžu jít spát
  • 2

#6066 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2020 - 12:40

Tak mám takovou jednu začátečnickou stromovku, je asi v 8 metrech na kmeni. Listing začíná velkým červeným nápisem, že keš není dostupná bez speciálního vybavení a lidi tam nemají lízt bez patřičných zkušeností. Dále v listingu je pak zmíněna i možnost přinést si na místo dlouhý žebřík. Dnes jsem dostala zprávu od nějakých kačerů s cca 80 nálezy, že keš je neodlovitelná, protože chybí lanko na spuštění logbooku :D. Šlechtí je ovšem, že mi poslali zprávu a nezapsali si rovnou nález :D. Musím přiznat, že mě to pobavilo.


  • 3

#6067 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2020 - 15:05

Šlechtí je ovšem, že mi poslali zprávu a nezapsali si rovnou nález :D. Musím přiznat, že mě to pobavilo.

 

Jo, nebo že tam nepohodili papírek jak je naprosto běžné. Jsou keše, které už roky fyzicky vůbec neexistují, ale kačeři na jejích původní místa cpou papírky a logují si nálezy.


  • 0

#6068 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2020 - 19:10

Tak jsem uklízel duplicitní CWG ve sbírce https://www.geotools.../#&gid=1&pid=36

:D :D :D


  • 0

#6069 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2020 - 20:58

Zajimava je fotka "uprava cwg sbirky"... Hodila by se i do geodepresivniho koutku :)

Jo, nebo že tam nepohodili papírek jak je naprosto běžné. Jsou keše, které už roky fyzicky vůbec neexistují, ale kačeři na jejích původní místa cpou papírky a logují si nálezy.


Ale to spis ti pokrocili, ne?
  • 1

#6070 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2020 - 0:31

Tak jsem tedy jednu ze svých už delší dobu zamýšlených keší dotáhl do konce. V sobotu cestou z Kadaně zaměřeno, v neděli uložena krabka a zkontrolováno zaměření, v pondělí napsán listing a v úterý kolem jedné ranní odesláno Temnému pánovi. Moje v pořadí třináctá založená multinka bude snad už brzy na světě. :)
  • 2

#6071 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2020 - 7:08

Tak jsem tedy jednu ze svých už delší dobu zamýšlených keší dotáhl do konce. V sobotu cestou z Kadaně zaměřeno, v neděli uložena krabka a zkontrolováno zaměření, v pondělí napsán listing a v úterý kolem jedné ranní odesláno Temnému pánovi. Moje v pořadí třináctá založená multinka bude snad už brzy na světě. :)

 

Já předevčírem umístil, včera ráno odeslal k publikaci a stejný den před sedmou večer to bylo venku. Fofr. Rychlejší jak FTFkáři :-)


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 28 duben 2020 - 7:08

  • 0

#6072 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2020 - 8:41

Uvidíme, kdy si Dark sedne zase k počítači, ale také myslím, že to půjde rychle. Ohledně "eFTéeFka" mám celkem jasno, protože v okolí mých HC operuje jeden lovec, který se na ně vyloženě specializuje, ale uvidíme, třeba mě překvapí nějaký jiný nick. :)


  • 0

#6073 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2020 - 9:48

U nás Sopdet opět publikoval, mám multinku vzdušnou čarou asi 600 metrů, ale nechám si ji na horší časy. Včera jsem se díky mrakům, které po páté hodině schovaly sluníčko, zvedla od vody a odlovila tři tradičky, k jedné pěšky 2,4 km přestože za šipkou by to bylo pouze 2 x 440 metrů. Njn, ale brouzdat se vedle vesnice jetelem se mi nechtělo, přestože srnka se v protisměru zamýšlené cesty objevila. Navíc jsem toho moc nenaplavala, tak alespoň chůze ke keškám. Na druhou stranu třetí koupání v dubnu se taky počítá, každý pohyb dobrý.
  • 0

#6074 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2020 - 10:18

Tak se kešoměrka zpamatovala. Ale těch kešek ve frontě není málo.


  • 0

#6075 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2020 - 18:59

Tak se kešoměrka zpamatovala. Ale těch kešek ve frontě není málo.

Tvůj komentář mě přiměl k tomu, abych konečně předělal keškoměrkový graf. Místo OCR se teď načítá XML soubor, takže graf už by měl být vždycky správně. Taky jsem zjistil, že jsem měl limit 300 keší a vyšší hodnoty se zahazovaly... snad bude 1000 stačit.


  • 1

#6076 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2020 - 21:26

Já předevčírem umístil, včera ráno odeslal k publikaci a stejný den před sedmou večer to bylo venku. Fofr. Rychlejší jak FTFkáři :-)

Tak ja nevim, ale prijde mi ze reviewer byva skoro vzdy rychlejsi nez FTFkari. Tech predpublikacnich FTF zas az tolik neni :o

 

Taky si nejsem uplne jistej jestli to lustil. Jo a zapsat do logbooku se v tom kvaltu taky nejak zapomnel, takze ani nevime jestli tam jel 100 kilaku. Bejt rychlejsi nez tlacitko Publish fakt neni uplne jednoduchy, i kdy ne nemozny. Ale zkusime se tedy priste polepsit ;)
 


  • 0

#6077 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2020 - 16:51

Tak se kešoměrka zpamatovala. Ale těch kešek ve frontě není málo.

 

Tvůj komentář mě přiměl k tomu, abych konečně předělal keškoměrkový graf. Místo OCR se teď načítá XML soubor, takže graf už by měl být vždycky správně. Taky jsem zjistil, že jsem měl limit 300 keší a vyšší hodnoty se zahazovaly... snad bude 1000 stačit.

Tak moje je pořád zamrzlá na 0?
A to jsem několikrát aktualizoval stránku.
Teda jestli se mysůlí keškoměrka tady vpravo na stránce ;-)


  • 0

#6078 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2020 - 18:13

Tak moje je pořád zamrzlá na 0?
A to jsem několikrát aktualizoval stránku.
Teda jestli se mysůlí keškoměrka tady vpravo na stránce ;-)

 

U mě funguje bez problémů.


  • 0

#6079 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2020 - 18:34

Tak moje je pořád zamrzlá na 0?
A to jsem několikrát aktualizoval stránku.
Teda jestli se mysůlí keškoměrka tady vpravo na stránce ;-)

Zkus použít jiný způsob aktualizace nebo stránku zavřít a zase otevřít. Některé způsoby aktualizace stránky nemají na obrázky vliv.


  • 0

#6080 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2020 - 20:45

Tak dnes jedno STF, vymyšlena nová keška (já ty staré snad nikdy nedodělám) a ještě najeto krásných 45 km. Za mě první květen dobrý. :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama