Přejít na obsah


Fotka

Jarní Geoget 2.8.3

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
194 odpovědí na toto téma

#81 pavelka

pavelka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2014 - 22:02

Ahoj,

po instalaci nove verze mam problem s importem nalezu.

Vzdy  jsem pouzival normalni textak, kde radka vypadala:

GC12345;2014-03-30;12:00 (presneji tedy GC12345;yyyy-mm-dd;hh:mm)

Kese se pridaly do seznamu a nastavil se datum/cas nalezu.

Dneska to udela import jen tehdy, kdyz nahradim stredniky carkami. Ale, bohuzel, nedoplni mi to Found na te kesi.

Diky


  • 0
PavelKa

#82 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 7:22

Tento textovy format byl odstranen, protoze to je format, ktery pouzival stary web gc.cz. Uz jej tu nelze na webu exportovat ani importovat, proto to pozbylo smysl. Z textovych formatu je tak podporovan uz jen format fieldnotes. Jeho import take oznacuje nalezy, ale jen pokud mas v databazi kesku jako nenalezenou.


  • 0

#83 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:02

Tento textovy format byl odstranen, protoze to je format, ktery pouzival stary web gc.cz. Uz jej tu nelze na webu exportovat ani importovat, proto to pozbylo smysl. Z textovych formatu je tak podporovan uz jen format fieldnotes. Jeho import take oznacuje nalezy, ale jen pokud mas v databazi kesku jako nenalezenou.

 

To je ten samý formát, co generuje foundbackup.gge.pas, ne? To používám na hromadné doplnění času nálezu a poznámky ke keši. A to teď nefunguje. Je nějaké jiné řešení? Teda kromě toho, že pro každou keš zvlášť kliknu na "Nastavit nález" a pak "Změnit bod" (nejméně 10 kliknutí myší) :wacko: 

 

Bych se teda přimlouval pro zachování tohoto formátu.


  • 0

#84 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:07

Tak misto toho pouzivej export do fieldnotes, to je to samy :)


  • 0

#85 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:20

Tak misto toho pouzivej export do fieldnotes, to je to samy :)

 

Tak bohužel, import nedoplní ani čas, pokud už je keš označená jako nalezená, ani poznámku. Ono fieldnotes slouží k něčemu jinému.


  • 0

#86 pavelka

pavelka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:22

Diky, funguje to.


  • 0
PavelKa

#87 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:23

Ale ta zaloha, kterou jsi zminoval, taky slouzila k necemu jinymu :)

 

Tak si ty nalezy po exportu odnznac a je to. Sice nevim, jak je to dlouho, ale nalezy maj proste "zamek", aby to neslo prepsat jinym importem.


  • 0

#88 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:31

To je ten samý formát, co generuje foundbackup.gge.pas, ne? To používám na hromadné doplnění času nálezu a poznámky ke keši. A to teď nefunguje. Je nějaké jiné řešení? Teda kromě toho, že pro každou keš zvlášť kliknu na "Nastavit nález" a pak "Změnit bod" (nejméně 10 kliknutí myší) :wacko:

 

Bych se teda přimlouval pro zachování tohoto formátu.

 

I foundbackup je uz zastaraly a neni soucasti novych instalaci. Tento format zkratka uz neni a nebude podporovan, stejnou funkci plni fieldnotes a nema smysl udrzovat dalsi mrtvy format.

 

Koukal jsem, ze ciste doplneni casu z fieldnotes ted nefunguje, nesmi na te kesi byt vubec oznaceny nalez. Ale nez vracet ten stary textovy format, to mi prijde rozumne tam doplnit stejnou logiku, jako maji jine importy - tedy ze kdyz je cas nulovy, tak se doplni.


  • 0

#89 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:33

 

Koukal jsem, ze ciste doplneni casu z fieldnotes ted nefunguje, nesmi na te kesi byt vubec oznaceny nalez. Ale nez vracet ten stary textovy format, to mi prijde rozumne tam doplnit stejnou logiku, jako maji jine importy - tedy ze kdyz je cas nulovy, tak se doplni.

 

OK, to by šlo. Ale poznámku bohužel nepřidá.


Tento příspěvek byl upraven od Pe_Bo: 31 březen 2014 - 8:33

  • 0

#90 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:36

Prida. Do tagu fieldnote. Jeste jsem nevidela, ze by neco jinyho, nez GPX, pridavalo text primo do poznamky...


  • 0

#91 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:37

Koukal jsem, ze ciste doplneni casu z fieldnotes ted nefunguje, nesmi na te kesi byt vubec oznaceny nalez. Ale nez vracet ten stary textovy format, to mi prijde rozumne tam doplnit stejnou logiku, jako maji jine importy - tedy ze kdyz je cas nulovy, tak se doplni.

 

To mi nepripada stastne. Protoze pokud tam nemam zadny cas, upravim log na webu, tak pri aktualizaci logu v GG se mi precte cas zmeny logu na webu a ten se mi ulozi do casu nalezu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#92 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:40

Ted nerozumim. Jak souvisi cas logu ve fieldnotes s casem zmeny logu na webu?


  • 0

#93 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:47

Jen kosmetická vada. Okno při generování statistik má teď nějaké divné okraje. Vlastně vpravo a dole vůbec žádné. Ne že by to něčemu vadilo. Možná je to taky tím, že mám XP, ale dosud to bylo normální.


  • 0

#94 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:56

To okno je predelane do uplne stejneho stylu, v jakem jsou ty informacni hlasky v prazdnem seznamu kesi...

 

Rikas WinXP a jaky vzhled? Klasicky, nebo ten XPckovy? A ty informacni hlasky v prazdnem seznamu vypadaji jak? Screenshot by se hodil.


  • 0

#95 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:04

Mela bych dotaz stran rozpoznavani vlastnich kesi v GG. U Plzenskyho skolicicho eventu jsou nicky zadany tak, ze jsou mezi nima carky a mezery (treba: mirotiro, petulinka1, gordici ...). V tu chvili nastava v GG problem, nebot v pripade, ze je za mym nickem carka, kesku neoznaci jako moji (nepodbarvi ji fialove). Proboha proc?? Prijde mi to celkem omezujici, abych pravdu rekla....


  • 0

#96 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:08

Ted nerozumim. Jak souvisi cas logu ve fieldnotes s casem zmeny logu na webu?

 

Pochopil jsem to tak, ze chces podle casu ve field notes upravovat cas nalezu. Ovsem pokud je FN generovan z GG a v GG je log importovany z gc.com, kde probehla uprava, obsahuje text cas zmeny. Kdyz hodlas cas 00:00 prepisovat pri importu, obavam se toho, abys nebral cas zmeny jako cas nalezu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#97 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:09

Tak se nastavi ignorrace za vsechno, co bude za textem "This entry was edited..." a bude :D


  • 0

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:14

Gorde, stale mi to neni jasne. jako ze si nekdo do GG naimportuje log, ktery ma tu textovou poznamku o editaci logu na webu, cimz se mu to v jeho geogetu nastavi spatne. A tento spatny cas vyexportuje do fieldnotes, aby tent spatny cas naimportoval do jineho Geogetu, kde zrovna u teto kese nebude mit nastaveny zadny cas?


  • 0

#99 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:15

Jde o to, kudy ten import FN prochazi. Pokud cas bere jen z casu a ne z textu, je to OK. Ale to nevim, proto ta moje poznamka.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#100 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:16

Mela bych dotaz stran rozpoznavani vlastnich kesi v GG. U Plzenskyho skolicicho eventu jsou nicky zadany tak, ze jsou mezi nima carky a mezery (treba: mirotiro, petulinka1, gordici ...). V tu chvili nastava v GG problem, nebot v pripade, ze je za mym nickem carka, kesku neoznaci jako moji (nepodbarvi ji fialove). Proboha proc?? Prijde mi to celkem omezujici, abych pravdu rekla....

 

Na cloveka, co si poleva notebook, nachazis podezrele moc chyb. :P


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama