Přejít na obsah

Fotka

Oregon 600/650

geoget garmin

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
763 odpovědí na toto téma

#761 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 13 335 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 16:21

Nerozhodl se Garmin, že změní názvosloví typu kešek? Sám Groundspeaku to mění jak ponožky, tak jestli nějaký upgrade firmware v tom neudělal hokej.
  • 0

#762 PabloM64

PabloM64

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 17:51

Podobně se občas chová i můj Oregon 600 a týká se to libovolné keše, třeba i tradičky.
Vždy mi pak pomohlo najet v Oregonu do menu nastavení filtru a tam znovu zadat: "Zobrazit vše"  - v textovém menu vpravo dole.
Dříve nezobrazované keše se pak pokaždé zjevily.

Tento příspěvek byl upraven od PabloM64: 23 duben 2019 - 17:57

• 1

#763 Marty 1905

Marty 1905

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2019 - 6:14

No já sem si taky myslel, že problém bude ve filtru tak jsem ho přepnul a znovu zapnul na "zobrazit vše" a stejně to nepomohlo. Jde o to, že to vypadá jako kdyby navigace prostě nenahrávala listingy ke keším s finálkou :/

• 0

#764 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7 301 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2019 - 6:48

Tak zkus vygenerovat to znovu, ale v pluginu nastavit Nepřesouvat na vypočtené souřadnice. Pak ti to bude ukazovat na otazníček a budeš muset přepínat na Final, který bude obyčejným waypointem. Myslím, že problém bude právě v typu keše Final waypoint, který navigace nezná. O450 ji zobrazí jako velkou truhlu a při vypnutém filtrování ji najde. Jestli je O600 vylepšená natolik, že ji vůbec nevidí, nevím. A taky nevím, jestli třeba jen nechybí ikona a jestli by se nedala nahrát. Já jsem si jednu ikonu dodělával (ikona waymarku, kterou jsem nahradil ikonu megaeventu a v exportním pluginu si waymarky přejmenoval na megaeventy - to v době, kdy jsem si myslel, že budu waymarking dělat intenzivněji). Ale asi ne, to by sice nebyla vidět, ale vyhledáváním by se našla.

• 0

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, garmin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama