Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.8.5

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
181 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2014 - 20:21

Normalne mi to chodi. Ze by ti BM?


  • 0

#62 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2014 - 12:43

Zdravím mohu poprosit o radu? Je možné přiřadit u vizualizačního skriptu k jednomu TAGu více ikonek?


  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2014 - 12:52

Zkus to popsat nejak vic, z tohohle moc nechapu, co mas presne na mysli.


  • 0

#64 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2014 - 13:27

Upravoval jsem si plugin People tak, že mám např. vytvořen tag tata_deti. Chtěl bych v GG pomocí vizualizačního skriptu u tohoto tagu zobrazit 3 ikonky (muž + dvakrát děti). 


  • 0

#65 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2014 - 13:45

A v čem vidíš problém ? Podle toho co máš v tom tagu zvolíš příslušnou ikonu.  Já myslím, že nejjednodušší bude udělat ikonu pro každou variantu,


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#66 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2014 - 14:00

Ikona, kterou predava vizualizacni skript, je limitovana vyskou, ale ne sirkou. Nemusi to byt ctverecek, klidne to muze byt obdelnik. ;)

 

Dalsi moznost je treba ta, ktera je pouzivana u atributu - tedy tam, kde je u kese tag vicekrat. Pri kazdou hodnotu tagu je zavolany skript, a Geoget ty ikonky posklada zasebou.


  • 0

#67 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2014 - 19:34

Presne tak, taky jsem resil podobny problem a udelal jsem to podle vizualizacniho skriptu pro atributy
  • 0

#68 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2014 - 14:28

Díky, vyzkouším.


  • 0

#69 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2014 - 14:38

Dalsi moznost je treba ta, ktera je pouzivana u atributu - tedy tam, kde je u kese tag vicekrat. Pri kazdou hodnotu tagu je zavolany skript, a Geoget ty ikonky posklada zasebou.

 

Ano, takto funguje vizualizace původního skriptu. Problém jsem ale měl poté se Statorem, který mi nechtěl více tagů u jedné keše správně vyhodnotit. Proto jsem přešel na zobrazení každé kombinace jen jedním tagem. Kdybych věděl, jak donutit stator, aby bral při zpracování tagu do tabulky všechny hodnoty, ne jen první, tak bych vizualizaci nemusel řešit. 

 

 

 

EDIT: Tak to teď vypadá, že to rozchodím i s původním nastavením pluginu [:)]. Super.


Tento příspěvek byl upraven od geoblackbirds.cz: 11 červen 2014 - 14:58

  • 0

#70 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2014 - 18:04

Tak to se ale musis zeptat v tematu Statoru ;)


  • 0

#71 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2014 - 22:09

Největší problém byl nakonec ve Statoru, kdy jsem chtěl k jednotlivým kombinacím tagu přiřadit odpovídající odkazy na ikonky na webu s textem (v souboru Replace.ini) a to tak, aby se nezměnilo nic ve zbytku statistiky (Zástupná velká písmena mi ze statistiku udělala pěkný guláš). Nakonec ale vše zdárně upraveno :). Díky všem.


Tento příspěvek byl upraven od geoblackbirds.cz: 11 červen 2014 - 22:10

  • 0

#72 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 9:25

Halumo, podle poslednich Release notes to vypada, ze v emailech bude PQ misto v priloze jenom jako primej odkaz na stazeni v textu emailu (a jako bonus s dvojitejma lomitkama :D). Bude problem to nejak prekopat v GG, nebo uz budem nadosmrti odkazany jen na stahovani PQ skrze API?


  • 0

#73 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 9:32

ahoj, mám dotaz - při stažení svých nálezů i aktualizaci mě to ignoruje archivované keše. Je na to nějaká finta, aby je to stáhlo k ostatním nálezům? Díky.


  • 0

#74 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 10:17

Halumo, podle poslednich Release notes to vypada, ze v emailech bude PQ misto v priloze jenom jako primej odkaz na stazeni v textu emailu (a jako bonus s dvojitejma lomitkama :D). Bude problem to nejak prekopat v GG, nebo uz budem nadosmrti odkazany jen na stahovani PQ skrze API?

 

A to necemu vadi? Kdyz uz ta to PQ je, tak jde preci vzdycky stahnout pres API, ne? Proc bych mel resit parsovani odkazu z mailu, pristupovani na web, prihlasovani uzivatele a tahani souboru, kdyz uz to ted jde pres API?


  • 0

#75 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 10:19

ahoj, mám dotaz - při stažení svých nálezů i aktualizaci mě to ignoruje archivované keše. Je na to nějaká finta, aby je to stáhlo k ostatním nálezům? Díky.

 

To je proste rozhodnuti Groundspeaku, ze jakmile je kes archivovana, tak si pres APi neprectes jeji souradnice.

 

tedy, archivovana kes se ti velmi pravdepodobne stahla, akorat bez souradnic. Pokud jsi je tam nemel uz z drivejska, dost mozna si jen v tebou pouzitem filtru schovavas kese bez souradnic.


  • 0

#76 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 19:42

A to necemu vadi? Kdyz uz ta to PQ je, tak jde preci vzdycky stahnout pres API, ne? Proc bych mel resit parsovani odkazu z mailu, pristupovani na web, prihlasovani uzivatele a tahani souboru, kdyz uz to ted jde pres API?

Hm.. Mne to vadi :D Nemam k tomu stahovani pres API zrovna pozitivni vztah :D Kdyz jsem potrebovala stahnout konkretni PQ, tak jsem si ho proste oznacila jako neprecteny, v GG klikla a bylo. Takle musim jak trotl hrabat v nastaveni stahovani PQ v GG...


  • 0

#77 hondius

hondius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2014 - 7:19

Ahoj, omlouvám se, že odbočuju, ale když je tady řeč o GeoGetu, mohli byste mi někdo poradit s tímhle? Tisknu si s sebou vždy na papír seznam keší z GeoGetu. Na něj si pak zapisuju čas nálezu, výměnu CWG, GC apod. Abych měl na výpisu i hint, stáhl jsem si z internetu skript "hint.ggv.pas", nahrál jsem ho mezi skripty v podadresáři VIS a pěkně to fungovalo ve Windows XP. Pak jsem si pořídil PC s Windows8 a nefunguje to. Počítač ten skript vůbec "nevidí" a nenabídne ho v nabídce při úpravě sloupců v kategorii VLASTNÍ. Nevíte někdo, co s tím? Moc by mi to pomohlo. Dík!


  • 0

#78 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2014 - 7:22

Davas to vubec do spravneho datoveho adresare?

 

Ale hlavne, kdyz pouzijes Geogeti cachemapu, tak tam si muzes ten seznam udelat taky i s hintem, anbiz bys musel neco doinstalovavat. A navic budes mit nad tim seznamem i prehlednou mapku. viz. http://www.geocachin...-papírová-mapa/


  • 0

#79 hondius

hondius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2014 - 7:30

Myslím, že podadresář "GeoGet\distdata\script\vis" je pro tenhle vizualizační skript správný, alespoň ve WinXP to fungovalo. Nicméně díky moc za radu, na ten odkaz se podívám, to jsem ještě nezkoušel. Zdravím!


  • 0

#80 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2014 - 7:38

To neni ten spravny adresar. To je adresar s instalaci! Spravny datovy adresar je zobrazen ve stavovem radku Geogetu, za nej pridej \script\vis a tam to zkopiruj.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama