Přejít na obsah


Fotka

Co je to žabičkování?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
270 odpovědí na toto téma

#81 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2014 - 20:28

(akorát škoda, že dotyčný kačer neinfomoval ani mne, ani ownera postižené keše a musel to udělat kolega, který našel keš jako další ....)

 

To je celkem známý nešvar, bohužel... logbook je mokrý, krabička je poškozená či cokoli jiného. Ano, ledaskdo to zmíní v logu, ale už málokdo dá NM...

 

Hodně lidí má o GC zájem, ale bohužel si nejsou ochotní, ano opravdu ochotní, přečíst ani tu "pitomou" wiki. (z vlastní zkušenosti)


  • 0

Taddeo.png


#82 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2014 - 20:43

Když je plný nebo mokrý logbook, tak někdy nálezce dodá provizorní, ale z vlastních zdrojů, ne z jiné keše...
  • 0

#83 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2014 - 21:02

Když je plný nebo mokrý logbook, tak někdy nálezce dodá provizorní, ale z vlastních zdrojů, ne z jiné keše...

 

bohužel asi ne každý owner to ocení, já jednou doplnila do jedné pražské mikrokeše s plným logbookem (nebyl v ničem speciální) pěkný nový koupený logbook, starý jsem nechala na místě, oba se tam krásně vešly, napsala jsem to do logu a dostala od ownerky mailem sprdunk .... tak jsem sedla do auta a logbook ještě ten den odvezla ....


  • 0

#84 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2014 - 21:03

Když je plný nebo mokrý logbook, tak někdy nálezce dodá provizorní, ale z vlastních zdrojů, ne z jiné keše...

 

No bývalo to dobrým zvykem... dneska už končím u NM, viz post od ptacopysk


  • 0

Taddeo.png


#85 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2014 - 21:09

Na co se zaloguješ, když takový stav trvá měsíc... dneska jsem nechával v keši jízdenku. Přitom logbooky doma mám, ale tuhle kešku jsem neplánoval. Ale asi jsme odbočili od tématu.
  • 0

#86 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2014 - 21:15

To je snad lepší fotolog... občas je to potom hnůj zmačkaných papírků... ale ano, to jsme někde jinde.


  • 0

Taddeo.png


#87 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 7:14

Ale z hlediska narušování zásad trempingu je to takhle v pořádku, ne ?

Keše nejsou v lese, nenarušují žádné osady .....

 

Kolombo, tohle jsme si vyříkali už desetkrát a tímhle neustálým rýpáním nic nevyřešíš a jen přiléváš olej do ohně.

Jestli ti ale jde jen o to mě naštvat (přestože jsem se tě zastával a snažil se ti pomoct), tak to pak dělej dál, jsi na dobré cestě. :unsure:


  • 3
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#88 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 10:27

Sem si říkal, kde seš celou dobu - tady takový flejmy a ty nic :)


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#89 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 11:09

To mne spíš zaujalo, že po publikaci citací z pravidel zmlkli obhájci Leaping Froga. :)


  • 1

#90 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 11:13

No bývalo to dobrým zvykem... dneska už končím u NM, viz post od ptacopysk

Já teda nosím v batohu logbooky několika velikostí a když je plný, dám tam nový. Zatím jsem vždycky dostal jen poděkování. Ale debilové jsou všude.


  • 0

#91 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 11:53

Sem si říkal, kde seš celou dobu - tady takový flejmy a ty nic :)

 

No, pár komentů už jsem tu předtím napsal, teď už jsem tak znechucenej, že se mi do dalších moc nechce.

 

Já teda nosím v batohu logbooky několika velikostí a když je plný, dám tam nový. Zatím jsem vždycky dostal jen poděkování. Ale debilové jsou všude.

 

Jasně, takhle to dělá hodně z nás (včetně mě) a když někdo doplní logbook mě, tak taky poděkuju - přijde mi to normální, každej občas nestíhá.

Jiná věc jsou ale některé PWT, kde owneři s údržbou ani nepočítají a případně to po "spotřebování" celého PWT a splnění "úkolu" v podobě nahrabání bodů rovnou hodí celé do archivu. Prostě spotřební "kešky" na jedno (krátkodobé) použití.


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#92 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 12:53

A co takhle vymyslet nějaký stroj na automatickou výměnu logbooků? Nějakou automatickou linku, jako když se balí máslo. Při současném tempu vzniku power trailů by to mohl být zlatý důl. :-)


  • 0

#93 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 13:18

Třeba by šlo místo pavertrejlových mikrošek pověsit takové ty velké bubny s megarolí toaletního papíru. Výměna zapisovacího média by nebyla skoro potřeba a charakterem by si obojí velmi odpovídalo. Stejně nemá cenu ty piksličky schovávat, když je k nim vydupaná metr široká sloní stezka...  :ph34r:


  • 4

#94 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 13:20

A co takhle vymyslet nějaký stroj na automatickou výměnu logbooků? Nějakou automatickou linku, jako když se balí máslo. Při současném tempu vzniku power trailů by to mohl být zlatý důl. :-)

Já nevim, jestli by nebylo lepší rovnou na běžící pás umístit ten powertrail jako celek. Obíhal by furt dokola přiměřenou rychlostí a neohrožený lovec pokladů by někde na vhodném místě (waypoint parking :D) zaparkoval, otevřel okýnko a v odpovídajících intervalech natahoval ruku k zalogování další keše.


  • 7

#95 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 13:23

Hele netusim proc tomu vsichni rikate POWER trail...ja si celou dobu myslel ze to je PÓVL trail a tak to nelovim :-)


Tento příspěvek byl upraven od A+T: 05 listopad 2014 - 13:40

  • 5

#96 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 13:43

Já nevim, jestli by nebylo lepší rovnou na běžící pás umístit ten powertrail jako celek. Obíhal by furt dokola přiměřenou rychlostí a neohrožený lovec pokladů by někde na vhodném místě (waypoint parking :D) zaparkoval, otevřel okýnko a v odpovídajících intervalech natahoval ruku k zalogování další keše.

Jacko zahráváš si s ďáblem :ph34r: :lol:


  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#97 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 15:02

Případně by u toho mohl žabičkovat - sebrat keš, nahradit jí svou petkou, v klidku v autě zalogovat, mezitím by přijela další keš... Ideální pro pracovníky v pásový výrobě - měli by to jak v práci.


  • 2

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#98 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 15:45

Já nevim, jestli by nebylo lepší rovnou na běžící pás umístit ten powertrail jako celek. Obíhal by furt dokola přiměřenou rychlostí a neohrožený lovec pokladů by někde na vhodném místě (waypoint parking :D) zaparkoval, otevřel okýnko a v odpovídajících intervalech natahoval ruku k zalogování další keše.

Já naprosto souhlasím...a nedalo by se to vymyslet virtuálně? Jako abych mohla jen sedět u PC a v přílušných intervalech ty keše logovat? Mohl by se k tomu objevit obrázek keše v reálném prostředí (samozřejmě vytvořený v photoshopu). A na zalogování by byl limit 90 sekund, kdo by nestihl, tomu by keš odjela a už by se zalogovat nedala.


  • 4

#99 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 15:54

To je krasnej napad, a verim, ze jej někdo IT zdatny brzo zrealizuje i s nejakou vifigundaci na zabickovani...

 

Jinac hodlam v nedeli vyjet na kole na kus JTJPT. Jestli tam potkam nejakyho zabickare, tak mi asi ujede ruka:)


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#100 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2014 - 16:23

tak mi asi ujede ruka:)

 

na cestě je chlapům smutno
zvlášť když nemaj rychlou ruku

 

:) 

 


  • 1

*





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama